DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Madison Miller
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Aphrodite
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Клеопатра
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
Dean Winchester
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 4915666R Арес: Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 D160206fa39e845e Мелиса: Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 3c71ec56aa297e6d

 

 Мистик Фолс преди седмица +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyЧет Юни 21, 2012 9:10 am

-Хайде.-Намигнах му.
Излезнахме от ресторанта веднага скръстих ръце като бързо закрачих към колата му. Влезнахме а той веднага запали и потегли с бясна скорост.Винаги ли караше така ?
Никой от нас не обелваше и думичка.
Дийн сви в едни тъмни и безлюдни улици .. лампите не спираха да премигват ..
-Спри.
Той ме погледна очудено ..
-Спри, довери ми се.-Усмихнах се.
Най-вероятно си е помислил че ще го убвам тук .. мм не точно.
След като спря колата веднага слезнах като се подпрях на предния капак, след мен излезна и той .. спуснах ръката си под тениската му и веднага го целунах.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyЧет Юни 21, 2012 9:58 am

-Ммм.-се изтръгна от устните ми,когато тя ме целуна.Дръпнах я леко към себе си и задълбочих целувката:
-Скъпа,нали знаеш,че някой може да ни види?-не че ми пукаше особено,но все пак.Бутнах я назад,да легне на капака и сведох глава към нея,докато ръцете ми обхождаха тялото и.Бавно,нежно,вниамтелно.Въздъхнах и вдигнах жлузата й.Беше много секси и на тази премигваща светлина отново не можех да го отрека.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyЧет Юни 21, 2012 10:56 am

-Тук няма жива душа .-Засмях се.
Е някоя група надрусани тинейджъри може да мине, но нищо не се знае.
Придърпах го към себе си като увих крака около кръста му и свалих тениската му.
Облегнах главата си на рамото му като нежно целунах врата му.Тих стон се изплъзна от устните ми ..
Изчезнах от мястото си като се появих зад него обхождайки с ръце цялото му тяло.
Пъхнахедната ръката си в джинсите му а с другата разкопчавах коланът, ципът .. копчето .. толкова сложна конструкця.
Застанах пред него като увих кракът си около неговият, вплетох пръсти в косата му като го придърпах към себе си и го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyСъб Юни 23, 2012 12:40 pm

Няма жива душа.Да именно за души си говорим.Ръцете и буквално си играеха с живота ми в момента.Защо?Не не ми пукаше не исках да задавам въпроси,а да получа поредното си свършване и най-накрая да заспя спокоен.Ръцете ми се спуснаха по бедрата й,силно притискайки я към мен.Не,това не ме устройваше.Ръцете ми се увиха около талията,обърнах я с лице към капака и прокарах пръсти по гърба й.
Това вече ми допадаше повече.Свалих дънките й и прашките й,надолу,прокарах пръстите си,между бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyНед Юни 24, 2012 2:44 am

Тих стой се изплъзна от устните ми, подходът му ми харесваше..
Усещах дъхът му който нежно галеше кожата ми, подпрях ръцете си на капакът .. Извъртях глава нежно целунах рамото му, след това и врата спуснах ръката си по дължината на тялото му след което впих жадно устни в неговите.
Хванах джинсите му от двата края като ги смъкнах бързо, бързо от него.
Обърнах се с лице към него като се подсмихнах и леко захапах долната му устна.
Всяко негово докосване караше тялото ми да настръхва, леко забих нокти в гърбът му, надигнах се като увих краката си около кръста му.
Не отделях нито за секунда устни от неговите, вплетох пръсти в косата му като минах с едната си ръка по тилът му.
-Дийн!
Прошепнах тихо в ухото му като леко го захапах.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyНед Юни 24, 2012 3:42 am

Хванах лицето й докато целувките ми ставаха все по-груби.Хладният ветрец караше кожата ми да настръхва,това ме подлудяваше по един различен начин.Толкова много....Пуснах лицето й и спуснах ръцете си надолу по тялото и.Хванах дупето й и я дръпнах към себе си.Проникнах в нея и за секунда отново замръзнах наслаждавайки се на допира й,но това не трая дълго.Започнах да се движа в нея на пълни обороти(:Д:Д:Д:Д:Д:Д).Дъхът и пареше кожата ми,пръстите и се впиваха в гърба ми,застрашавайки да ми оставят червени следи.Това ме възбуждаше все повече и повече.Животинското в мен бавно се пробуждаше,след всеки нейн стон и леко поместване на колата,сякаш ми пускаха ток направо в мозъка.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyНед Юни 24, 2012 12:01 pm

Нежно погалих лицето му с пръст като се стараех да отговарям на всяка една негова целувка, страстна, предизвикателна, продължителна.
След първия тласък тялото ми се разтресе, сякаш хиляди волтове ток преминаха през тялото ми.
С всяко негово нежно докосване, възбудата в мен растеше.Вплетох пръсти в косата му като нежно галех главата му.
Драсках с нокти по гърбът му като силно ги забивах, не исках да му причиня болка, но просто не можех.
Чувството беше неописуемо!
Целунах врата му като нежно го галех с дъхът си, придърпах го към себе си като силно притиснах тялото си към неговото.
-Дийн!
Изстенах тихо след което отново го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 EmptyПон Юни 25, 2012 2:30 am

Знаете ли минуса да правите секс с демон?Не са толкова лесни като останалите.Правили са толкова много секс в ада и не само,че сигурно биха могли да правят десет дни секс без да свършват.Е можех да се постарая още,поне ми бе приятно,но годините почваха да си казват думата.На 20 нямаше да се замисля дори дали да е на капака или на заднята седалка или пък дали да се изпразня върху лицето й,но щях да свърша за секунди,а днес се сдържах,за да и хареса и се опитвах да се съобразявам с нея,защото..>За мен бе важно това.
Защо миселх такива неща по време на секс???
Тръснах глава и продължих да се движа в нея,извиването и само ми помагаше,не ми пречеше,устните и ноктите и ме караха да настръхвам,а мозъкът ми не можеше да функционира правилно.Зарових пръстите си вкосата й,а устните ми сляпо я целуваха,докато звукът от действията ни отекваше по задънената улица.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мистик Фолс преди седмица +18
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Мистик Фолс преди 3 дни
» Мистик Фолс преди 2 дни
» Мистик фолс преди 2 години
» Преди три месеца в Мистик Фолс/Бела и Ксандра/
» В гората преди преди седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: