DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 4915666R Арес: Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Сънят на Арън с Клеопатра (+18)

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyЧет Дек 20, 2012 2:24 pm

Не исках много,но се зарадвах след думите му.Започна да ме целува по врата,оставяше мокри следи след докосването си с езикът си.Сложих ръка зад тила му и го притиснах по близо до мен.Започнах да целувам вратът му и с едната си ръка обхождах тялото му.Кожата му пареше под ръката ми.Не знаех дали исках да е нежен и мил или да има и малко грубост в движенията му.Отделих се от вратът ми и надигнах главата му.Целунах го по устните като прокарах езикът си по цялата вътрешност на устните му.След което докоснах неговия език с върха на моя.Отделих се и казах леко задъхано.
-Искам да си нежен и мил.Харесвам грубия секс,но сега ни искам такъв.-казах го след което отново го целунах и обвих ръце около вратът му.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyПет Дек 21, 2012 9:41 am

Арън продължи да я целува като обви ръце около кръста й и я придърпа да седне в скута му.
- Тогава ще бъда нежен и мил с теб! -усмихна се той и продължи с френската целувка.
Езиците им се оплетоха един в друг докато телата им леко се отъркваха едно в друго.Спусна ръце надолу към дупето й и леко го стисна като почна да го мачка.
- Мммм искам да си само моя! - прошепна тихо той след като отдели устните си от нейните и ги облиза плавно и внимателно.
Спусна устни към гърдите й и почна да ги облизва, дори леко да хапе зърната й.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyСъб Дек 22, 2012 8:45 am

Той започна да ме целува по гърдите като хапеше зърната ми.Притиснах леко главата му и гледах към него.Изправих му главата и минах с ръце по гърдите му.След минаването ми ги облизах с език.Спуснах ръцете си към кръста му и ги задържах отстрани.Започнах да целувам нежно гърдите му и мускулите му около тях.Няколко пъти ухапах зърната му,а само когато ги хапех местех ръцете си върху мъжествеността му.Беше невероятно да съм с него.Да целувам тялото му,да го докосвам и да знам че той е готов да бъде мил за да е с мен.С целувки стигнах вратът му и облизах с език една част от него.Захапах го леко за ухото след което с дъх минах върху мястото.Продължих с целувки,а той стискаше и мачкаше дупето ми.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyПон Дек 24, 2012 7:54 am

Тези нейни нежни целувки му действаха доста добре.Той въздишаше с удоволствие през цялото време.Допира на нейните устни го караха леко да настръхва от време на време докато с ръце продължаваше да стиска и мачка нейното дупе.С мокър поглед наблюдаваше всички тези женствени ласки които тя му даваше.А когато премести и ръце на мъжествеността му, нямаше кака да не усети ерекцията му.Просто тя беше успяла да го възбуди доста с това и женствено миловидно поведение което определено пораждаше възторг у половите му органи.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 2:31 am

Като за секс партньор,Арън беше незаменим.Върнах целувките си към гърдите му.Захапах едното му зърно,а другото го мачках с върха на пръстите си.Това го накара да изстене.Целунах гърдата му и с език обикалях около зърното му.Другата ми ръка я наместих в боксерките му.Там ми хареса,беше топло,възбудащо и приятно на допир.Той беше възбуден и това увеличаваше моята възбуда.Докоснах го и усетих колко е надървен.С три пръста мачках тестисите му,а с другите два го опирах в мен колкото можех.Проблема беше,че бельото му ми пречеше.Събух го и махнах своето.Не след дълго бяхме голи,а аз бях отгоре му.Легнах върху него,а всяка една част от телата ни се докосваше.Изстенах при допира на половите ни органи.Целунах устните му и с една ръка започнах да лъскам члена му.Това ме възбуди още,но не се предадох.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 9:23 am

Арън изстена когато тя започна да лъска члена му.Размениха си множество целувки и докато тя беше отгоре му, той с едната си ръка започна леко да гали нейната вагина.Просто и двамата бяха толкова възбудени,че предстоеше неизбежното между тях, а именно проникването.Клеопатра беше невероятна и той имаше огромно желание това никога да не спира.
-Искам да те чукам! - тихо простена той прехапвайки устна и гледайки право в красивите й очи.
След това с другата си ръка започна да мачка едната й гърда и да я стиска силно, търкайки леко с пръст зърното й.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm

Изстенах.Тези негови докосвания и ласки подлудяваха тялото ми.Подлудяваха всяка една част от крехкото ми тяло.Оставих члена му и с ръката си галех гърдите му.Минах с ръка върху гърдите му.Наведох се и целунах едната.С език обхождах зърното му.Той не махна ръката си от вагината ми.Това още повече ме възбуди.Не издържах и седнах в скута му.Той се възползва и ми го вкара.Изстенах тежко,а той започна с бавни движения.Извих гърбът си и косата ми падна свободно назад.Върхът на косата ми погали глезените му.Той положи ръце от страни ми и ме стисна здраво.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Sponsored content





Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Сънят на Арън с Катрин Пиърс и Каролайн (+18)
» Сънят на Петрова *с Дийн* (+18)
» Сънят на Афродита и Али Стоунeм
» Сънят на Сам и Клеър
» Сънят на Феликс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Сънищата-
Идете на: