DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 4915666R Арес: Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Мистик Фолс преди седмица +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 6:22 am

Засмях се и приближих главата си към врата й.Допадаше ми начина по които си играеше с мен.Не беше от онези курвенски закачки,а леки намеци.Подадох и бутилката и казах:
-Само внимавай.-смигнах и и леко се намръщих при едно от движенията си,лесно забравях за натъртените ребра.След секунди песента бе сменена на по бавна,като за стрийптиз да аз свързвах по-бавната музика с това.И нормално все пак не съм виждал жена която да се съблича на хип-хоп.Като изключим някоя и друга пиянска изцепка.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 6:57 am

-Мъничка!
Кимнах съвсем сериозна срещу него като бавно надигнах бутилката и отпих една съвсем малка глъдка, подадох му бутилката като му се усмихнах мило.Загледах се в очите му които блестяха заради светлините. Аз, аз падам си жестоко по него или съм много пияна и контролирана от алкохолът.
Погалих нежно лицето му с длан следкоето бавно се приближих, целунах го страстно и продължително.
Когато целувката приключи го погледнах невинно и се усмихнах.
Тази тръпка ..
Вплетох пръсти в косата му като нежно целунах врата а след това и рамото му като оставях парещи следи по кожата му.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 7:09 am

Дообре определено нещата се развиваха в добра посока.Отговарях на целувките й без да бързам.Оставях я да действа сама.
Не знам колко време мина преди да я дръпна към задните сепарета.Когато открихме едно безлюдно отдалечено от шума и пияните двойки и притиснах към себе си и я целунах.Но не като онези целувки на дансинга,а страстна завладяваща целувка.Вплетох пръсти в косата й и нежно извих главата й назад.Оставих бутилката на масата и така и двете ми ръце бяха свободни.Сложих другата си ръка на талията и,притискайки я по-плътно към себе си.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 7:55 am

Настаних се удбно в него като хванах ръцете му и ги допрях до стената.
Леко докоснах устните си до неговите след което го целунах нежно.
Пуснах ръце те му а моите веднага зашариха по стегнатото му тяло. Надигнах се леко като притиснах тялото си силно към неговото и го целунах страстно.
Минах с ръка през косата си която постоянно ми пречеше, докоснах лицето му като го погледнах в очите, ъгхх тези красиви очи.
Отклоних бързо погледът си и впих жадно устни в неговите. След всяко негово движение възбудата в мен растеше, кръвта ми кипеше ..
-Влудяваш ме.-Усмихнах се.
Тихо изшептях в ухото му като леко го захапах.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 8:18 am

Отговарях на всяка една нейна целувка.Ръцете ми обикаляха по тялото и без да си намерят спирка.Сложих я на масата и застанах между краката и "Влудяваш ме" това прошепна в ухото ми.Кожата ми настръхна и погледнах в страни,докато тя целуваше врата ми.Никой не ни гледаше.
-Изчакай,красавице.Нека сме напълно усамотени!-Дръпнах плътната черна завеса и се върнах при нея.Целунах я ,прокарвайки ръце под блузата й.Пръстите ми бързо се ориентираха и не след дълго мачках стегнатите и гърди.
-Господи,колко си секси.Не знам дали аз те влудявам,но...-замълчах и отново я целунах.Изкарах едната си ръка от блузата й и хванах нейната,насочих я към издутината на дънките си и въздухът ми излезе от дробовете мив мига в които тя ме докосна.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 8:55 am

Придърпах го към себе си като разкопчах коланът му и рязко го издърпах.Захвърлих го на някъде след което бавно разкопчах ципът на джинсите му.
Засмях се тихо след думите му, ръцете ми отново зашариха по тялото на Дийн, нежно целунах коремът му а след това и врата му .. имах чувството че сърцето ми ще се пръсне на хиляди малки паченце.
Защо си мисля че това е грешка, той е ловец аз демон .. той трябваше да ме е убил вече. Можех да спра това още сега но просто не можех .. исках го!
Последва страстна и продължителна целувка, захапах леко долната му устна след което се засмях тихо.
Увих ръце около врата му и вдишах тежкият аромат на парфюмът му, след което отново целунах нежно врата му ..
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 9:47 am

Плзънах ръцете си по тялото и за пореден път и хванах крайщата на потника и го дръпнах нагоре.Захвърлих го на земята след което се загледах в гърдите й.Спуснах устните си към тях.Бутнах я леко назад и когато тя повдигна гърдите си прокарах ръка по топлата и гладка кожа,коремът и бе плосък,а дланта ми го покриваше целият.Гърдите и изпълниха дланите ми,зърната й се бяха втвърдили.Прокарах език по шията и и надолу и впих устни в едното и зърно.Засмуках го.Докато правех това,ръцете ми се плъзгаха надолу по тялото й разкопчавайки дънките й.Тялото й се надигна към моето,а аз захвърлих дънките й на пода.Беше божествена.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 10:24 am

Всяко негово движение ме влудяваше, хванах здраво врата му и го придърпах към себе си.Надявах се да не съм му причинила болка когато стиснах врата му ..
Целунах го нежно, след което започна да става по груба .. езиците ни се заиграха, притиснах тялото си към неговото ..
Хванах двата края на джинсите му и бавно ги смъкнах. Прехапах леко долната си устна приближих се до лицето му като облизах горната му устна и леко я захапах.
Дийн ти си нереален !!
Ако това бе сън не исках никога да се събуждам.
Целунах нежно коремът му като с пръст започнах да очертавам плочките му.
Погалих лицето му следкоето се усмихнах ..
-Ти си страхотен.-Подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 10:39 am

Вече нямах търпение.Ръцете и се промушиха между телата ни,галейки кожата ми.Тя смъкна дънките ми надолу,продължавайки да ме докосва по корема и да очертава плочките ми.Отдръпнах се леко от нея и смъкнах боксерките си,а те бяха последвани от бельото й.Покрих я с тялото си още веднъж и тя ме прие.Тя обхвана с крака бедрата ми,а аз простенах когато усетих горещината й по ерекцията си.Дръпнах се за секунда от нея и я погледнах,за да се уверя,че това е което тя иска.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 11:00 am

Леко започнах да дера гърбът му, имах чувството че ще експлодирам от удоволствие.
Отделих устните си от неговите като преместих целувките си по врата му.
Той се дръпна а аз кимнах леко след това зарових ръцете си в косата му, впих устни във врата му а горчивияр вкус на парфюмът му веднага се усети. Eдвам сдържах стоновете, които напираха в гърлото ми.Той просто ме подлудяваше.Харесвах всяко негово движение и ласка.
Бавно се спуснах към устните му и тъкмо когато щях да ги целуна се спуснах към врата му,плзънах езика си по вратлето му а след това и по гърдите му ..
Увих краката си около кръста му, хванах едната му ръка като преплетох пръстите ни и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 4:56 am

Движех се в нея колкото мога по-бързо.Не ми бе удобно,а и се ослушвах за приближаващи стъпки.И друг път го бях правил така в сепаре,но с разликата,че тогава нямаше толкова пияни тинейджъри търсещи мястод аправят същото,което и аз.От мен,а също и от нея се откъсваха стонове.Ноктите и драскаха гърба ми,а устните й и езикът и си играеха по кожата ми.Ръцете ми се спуснаха за пореден път по тялото и,хванах бедрата й и ги повдигнах нагоре,тя легна изцяло на малката масичка.Беше адски секси.А когато повдигнах краката и нагоре и ги подпрях на раменете си,бе още по-тясна от преди млако.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 6:21 am

Спуснах ръката си по гърбът му, надолу хванах стегнатото му дупе като го ситснах леко.
Притисках тялото си силно към неговото, ръцете ми обхождаха цялото му тяло .. ъгхх толкова сексапил.
Хванах бутилката с уиски която беше почти празна, стиснах я силно а тя се пръсна на хиляди малки пърченца, от ръката ми бликна кръв ..а скоро и малките рани се затвориха.
Изстенах високо името му след което увих ръце около тялото му.
Отново намерих устните му като ги целунах страстно и продължително. Ръката ми мина по целия му гръбначен стълб галейки го нежно с ноктите си.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 7:18 am

Хванах ръцете и и отпуснах краката и,както бяха първоначално,извих ръцете и зад гърба й и я целунах.Продължавах да се движа страстно в нея,приближавах кулминацията.Притисках се към нея,като с всеки един нейни стон,с всяко извиване на тялото и се притисках все по-близо.Опрях чело на нейното и се вгледах в очите й.Това ме побъркваше.
Пуснах ръцете и и хванах бедрата й.Повдигнах я цялата и я обърнах към стената.Опрях я на нея и продължих.Ледените тръпки обикаляха по гръбнака ми,надолу.Екстаза които заливаше тялото ми ме разтърси.Поддържах я с една ръка,а другата разбих в стената.Пръстите ми се свиха в юмрук и простенах миг преди да се случи.Свърших в нея,изпълних я.Кулминацията ми продължи дълго,като след всяка вълна се притисках в нея.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 10:14 am

След всеки тласък тялото ми се извиваше под неговото, ще запомня тази вечер .. ще я помня дълго.
Когато пусна ръцете ми веднага хванах лицето му в шепи като го погледнах в очите и го целунах.
Минах с ръка през косата му, стиснах я като като го накарах да ме погледне, усмихнах му се и го целунах страстно.
След кулмицията му изстенах няколко пъти високо, забих нокти в гърбът му и веднага впих устни в неговите.
Чувствах се страхотно ..
Той притисна тялото си силно към моето до толкова че не можех да си пиема въздух.
-Дийн!
Прошепнах тихо в ухото му като увих ръка около врата му.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 10:33 am

Не можех да мисля.Все още треперех и ако не ме държеше тя сигурно щях да се срина на земята.Дишах тежко и отговарях на целувките й.
Все още бях със замъглен разсъдк,но успях да кажа:
-Ти не свърши.-отбелязах и се дръпнах на милиметри от нея.Бях инат и можех да продължа докато тя свърши,но...
-Да продължим..Не тук.Някъде другаде?-трябваше да хапна нещо и дап ия вода.За да продължа и да е пълноценно.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 11:09 am

-И си сигурен че искаш да те измъчвам още.-Засмях се.
Грабнха бикините и потникът от пода като набързо ги облякох. Приближих се до Дийн като го целунах нежно по устните.
Вдигнах дънките си и набързо ги обух следкоето седнах на сепарето като кръстосах краката си и го огледах от глава до пети.
-Хайде тигре, да отидем някъде да хапнеш.-Усмихнах се.
Дръпнах завесата а погледът ми зашари по цялото помещение, повечето бяха мъртво пияни и не знаеха къде се намират .. други се натискаха в ъглите на дискотеката .. на къде върви света ?!
Обърнах се към Дийн и веднага го целунах.
-Тръваме ли ?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 5:34 am

Облякох се и кимнах с глава и се облякох на бързо.Все още бях в екстаз,когато излязохме от сепарето.
Огледах бара и посел погледнах към Евър.Настигнах я и прокарах ръце около талията й:
-Къде отиваме?-не бях разбрал дори и да е казала,а пък не можех да я закарам до там без да ми каже къде е това там....Леле секса не ми се отрзяваше добре.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 6:24 am

Измъкнахме се набързо през тълпата, бързо бутнах големите черни и кожени врати на дискотеката.
Най-накрая чист въздух.
Качихме се вколата му, погледнах го като му се усмихнах мило .. бавно започнах да се приближавам към лицето му, погалих нежно врата му и го целунах по устните.
Отдръпнах се като се облегнах и го погледнах ..
-Където кажеш.-Усмихнах се.
Минах с ръка през косата си като я разроших леко, кръстосах крака и поставих ръцете си в скута.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 6:56 am

Погледнах я и се зачудих.Да имаше много места,но пък тя ми оставяше избор:
-Искам да пийна малко вода и ми трябва храна,за да продължа,но иначе за място..-Подсмихнах се и хвърлих поглед към задната седалка.Нямаше да ми е за първи път да го правя тук,но пък с нея щеше да ми е за втори.Подсмихнах се и натиснах педала на газта към едно заведение наблизо за бързо хранене.Спрях там и слязох,отново минах да и отворя вратата и япогледнах:
-Какво ще искаш?-аз исках бургер и вода и шейк и още много неща.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 8:04 am

Засмях се след думите му и погледнах назад към задните седалки.
Отворих прозорецът след което надух музиката .. с една дума Рай!
Когато пристигнахме той отново излезна бързо за да ми отвори вратата .. какъв джентълмен.-Подсмихнах се.
-Бира, може би.-Усмихнах се.
Влезнахме вътре, намерихме си места а след няколко минутки дойде едно момиче със странна униформа и попита какво ще жеаем ..
Погледнах към Дийн който едвам чакаше за да поръча, изглеждаше толкова сладичък.
-Бира за мен ..-Усмихнах се.
-Дийн ?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 8:21 am

Ухилих се и започнах да си поръчвам:
-Вода,топла и малка,бургер с телешко месо,голям шейк с шоколад,поничка с шоколад една с кафяв и една с бял.Пържени картофки и една бира.-погледнах към сервитьорката и осъзнавайки колко съм гладен в действителност.казх:
-И моля ви.По-бързо!-усмихнах се нервно.Когато бях гладен не бях добра компания.Погледнах към Евър и присвих очи:
-Няма ли да си поръчаш нещо за ядене?
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 8:46 am

Гледах като втрещена, това си е доста храна ..
-Съкровище ще успееш ли да се справиш с цялото това меню ? -Засмях се.
Така нервен .. вероятно е гладен като вълк .. или нещо по-голямо!
Той ме попита дали не искам нещо за ядене ..
-Аз .. не, не добре съм си така.-Засмях се.
Погледнах към пръстенът и веднага се сетих за всичко .. Луцифер, за марионетките които е пратил да ме търсят .. и съм забравила за всичко докато бях с него ? .. Дори забравих че съм демон!Уха.
Дали пък не може ..
Дали пък не може да отида при някоя вещица или вещер за да извадят демонът .. да бе и щом го извадят, труп !
Най-вероятно съм мъртва, или пък не, няма начин тялото ми да функционира .
Въздъхнах като свалих пръстенът и го прибрах в джобът на дънките си .. беше ми неприятно да го гледам !
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 10:03 am

Когато поръчката ми дойде Евър получи отговора си.Започнах да ям нещата едно след друго вече тъпчейки ги в устата си с надеждата да се нахраня по-бързо.След двадесет минути бях готов и доволно пиех бирата си.
-Знаеш ли,ако не гонех демони цял живот щях да съм най-дебелият човек в света!-засмях се и я погледнах:
-След пет миути съм готов за подвизи.-имах си играфик.Дали не съм машина а?Засмях се и се сетих за онова заешко краче.Пак исках такова,но пък после да умра ако го загубя?Неее...Не си е работа.
-Та видя ли как бързо изчезнаха нещата?-повдигнах вежди предизвикателно и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ever Muse
Демон
Демон
Ever Muse


Брой мнения : 265
Points : 269
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyЧет Юни 21, 2012 4:26 am

Не свалях поглед от него .. как един човек можеше да консумира толкова много храна.
Облегнах лактите си на масата ..
-Може би.-Засмях се.
-Радвай се че ни годниш, виж какво красиво и стегнато тяло имаш заради нас.-Подсминах се.
Засмях се на думите му .. определено има чувство за хумор.
-Дам, бързичко .. доста бързичко.-Засмях се.
Протегнах ръката си като нежно погалих лицето му.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 EmptyЧет Юни 21, 2012 5:47 am

Притворих очи,когато тя ме погали и се усмихнах:
-Сега какво?-честно казано не знаех какво наистина смята да правим.Да я изпратя до тях или нещо друго,но....Свих рамене и се отпуснах на стола.Погледнах към сервитьорката и вдигнах ръка,за сметката.
Естествено по това време на нощта и този ресторант цените си бяха приемливи.Оставих една банкнота и се изправих.Големият бакшиш щеше да ми донесе и телефонен номер,а не исках това да се случва пред Евър.

-Хайде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди седмица +18   Мистик Фолс преди седмица +18 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мистик Фолс преди седмица +18
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Мистик Фолс преди 3 дни
» Мистик Фолс преди 2 дни
» Мистик фолс преди 2 години
» Преди три месеца в Мистик Фолс/Бела и Ксандра/
» В гората преди преди седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: