DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Арт Кафето - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Арт Кафето - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Арт Кафето - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Арт Кафето - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Арт Кафето - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Арт Кафето - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Арт Кафето - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Арт Кафето - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Арт Кафето - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Арт Кафето - Page 2 Vote_lcapАрт Кафето - Page 2 Voting_barАрт Кафето - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Арт Кафето - Page 2 4915666R Арес: Арт Кафето - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Арт Кафето - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Арт Кафето - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Арт Кафето

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyЧет Авг 23, 2012 5:25 pm

Тя ми показа някакъв смс с надпис,но аз само го погледнах и нищо не разбрах.Тя се усети и ми обясни на кратко какъв е.Реших да я успокоя като и казах.
-Това е просто съобщение,а не нещо по важно.-опитах да я успокоя,но не знам да ли успях.Изглеждаше много притеснена и страхът в нея се увеличи.Може би си мислеше че няма начин се измъкне.Имах нужда от още алкохол и викнах бармана и си поръчах двойно уиски с две бучки лед.Това беше истинско лекарство за такъв разговор и момент.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyПет Авг 24, 2012 2:04 am

Никол изпи чашата си. Не знаеше дали е от алкохола или от стреса, но главата й се въртеше.
Все пак един въпрос не я оставяше на мира и постоянно се въртеше в главата й. Какво щяха да правят сега?
Не можеха да останат тук завинаги. Но не можеха да си тръгната, докато не са сигурни, че преследвачите ги няма.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyСъб Авг 25, 2012 4:01 am

Никол се притесняваше за нашите ,,приятели".Реших да я успокоя или поне се надявах.Бях се привързала към бармана и само една плаха усмивка и той вече е при мен.Показах се леко и той веднага дойде.Целунах го за добре дошъл и го поканих вътре.Той седна и ме подкани да седна в скута му.Седнах и го погледнах в очите след което последва въпроса ми.
-Преследвачите ни още ли са в бара?-попитах го леко неуверено,а той се усмихна.
-Няма ги.Тръгнаха си преди около 30-40 минути,но едва ли е безопастно да се разхождате из града.-погледна ме с надежда и продължи.-Елате в къщи,има достатъчно стаи,ай Клео ще спи при мен.-погледна ме и ме целуна.
Погледнах Никол с надежда да е съгласна,но всичко се очакваше от позната вещица,вампир гадже и барман човек.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2012 4:26 am

Никол нямаше нищо против да се махне от това място.
Виеше й се свят от алкохола, а и това място я задушаваше.
Погледна си часовника. Вече беше ужасно късно.
-Аз...-хвърли поглед към Клео, която я гледаше с надежда.-...Аз мисля, че ще е най-добре да се прибирам.-изправи се.-Не живея много далеч.
Беше доста далеч от мисълта, че нещо лошо може да й се случи. Все пак още не беше изпълнила това, което й бяха поръчали. Още съм им нужна - помисли си тя. Не беше сигурно дали тази мисъл й вдъхна увереност или я притесни още повече.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2012 12:52 pm

Тя каза че живее на близо,но не мислех да я оставя сама.Излязох навън с Джон/бармана/ и си поговорихме малко.
-Не искам да я оставям сама.Може ли двамата да я изпратим до тях?-погледнах го с надежда и го целунах продължително.
-Може,разбира се.Виждам че се притесняваш за нея.-той се съгласи и ме целуна като обви талията ми.
Върнах се при Никол и казах за плана ми с Джон.Не знаех дали ще се съгласи.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyВто Авг 28, 2012 4:56 am

Никол се съгласи, щом така Клео щеше да е спокойна. Тя се изправи бавно.
-Какво има?-попита другата жена.-Добре ли си?
-Да.-отвърна Никол.-Сигурно съм изморена. Просто искам да се прибера у дома.
Когато излизаха Никол огледа за последен път помещението. Нямаше точна причина да прави това, просто искаше да е сигурна, че са били сами в стаята. Сигурно вече се беше изнервила до такава степен, че очакваше да види как някой се промъква между сенките зад рафтовете.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyВто Авг 28, 2012 11:27 am

Излязох ме от склада и влязохме в бара.В помещението където беше самия бар нямаше никой затова спокойно излязох навън.Стигнах ме до колата на Джон.Аз и той седнахме отпред,а Ники седна отзад като се настани така,че да не ги гледа като се натискаме от време на време.Придърпах го и го целунах със страст,нежност и желание на който и аз не успях да устоя.Целунах го продължително като едната ми ръка обикаляше около скута и члена му.Преди да се отделя от целувката леко го ухапах,а той ме стисна за едната гърда.Отделих се от него като се усмихнах подло след което се облегнах на седалката.Той запали колата и след пет минути бяхме пред входа на Ники.Прегърнах я и и се усмихнах укоражително за са се успокой и да заспи спокойно.Тя се качи горе,а аз в колата на Джон.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 6:36 am

Никол се загърна по-плътно с якето си. Трепереше едва забележимо, но причината не беше сковаващия студ навън, а факта, че беше уплашена до смърт.
Огледа мястото - все така претъпкано като и предната вечер. Тогава стоеше на същото това място до Клео. Спомни си и обаждането, което беше получила. Времето й изтичаше. Това й бяха казали. Никол знаеше, че е притисната до ъгъла и трябва да направи това, което искат от нея. В противен случай щеше да се случи нещо много лошо. Сутринта след обаждането получи и доказателство. Някой беше нахлул в апартамента й. Нищо не беше взето. Нищо не беше преместено.Дори нямаше да забележи, че нещо е ставало през нощта, ако не беше бележката оставена до възглавницата й.
Когато я видя на сутринта изтръпна. Някой беше влизал в апартамента й. В спалнята й. Беше се промъкнал толкова близо до нея, а тя дори не го беше усетила. Беше се промъкнал толкова близо без да остави дори следа. Освен бележката, която Никол веднага изгори.
Веднага след като унищожи доказателството. Никол се облече и излезе. Веднага след като излезе от апартамента тя получи обаждане. Беше Кллео.

Никол стоеше и гледаше притеснена и гледаше към вратата.- Клео така и не се появяваше. Къде беше? Бяха се разбрали да се срещнат тук. Беше неспокойна. Дали не се беше случило нещо лошо?
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm

Оставих ме Никол и тръгнахме към дома му.Още с влизането си останахме без дрехи.Наслаждавах се на момента и не изпусках възможност да съм в обятията му.След дълъг и изщощителен ден това беше почивката,която желаех.След това което правихме се отпуснахме на мекото легло.Облегнах глава на гърдите му.Целунах го леко по гърдите и се отпуснах като след кратко време вече спях.На сутринта като се събудих,Джон не беше в леглото.Гадост.Станах и облякох първата риза,която видях в стаята.Облякох я и излязох от стаята като се запътих към кухнята като се надявах той да е там.Влязох вътре,а пред мен стоеше Джон само по боксерки и правеше закуска.Обвих ръце около кръста му и го целунах по рамото.След още няколко целувки нанесени върху рамото му той се обърна и ме целуна по устните.След още няколко минути страстни целувки седнах ме да закусваме.След закуската се обадих на Ники за да я питам как,а в отговор получих само едно сухо ,,Добре съм".Не ми хареса как прозвуча и с Джон отидохме до тях.Бях малко лоша,че го карах да ме кара навсякъде,а не да си върши работата.Но какво да се прави,харесвах го и не исках да се отделям от него дори за миг.Кой знае,можеше да се получи между нас.Звъннахме на звънеца на Ники и тя отвори.
-Здравей Ники.-прегърнах я и с Джон влязохме вътре.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Sponsored content





Арт Кафето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Арт Кафето
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Пазари и Молове-
Идете на: