DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Отдалеченото островче - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Отдалеченото островче - Page 2 Vote_lcapОтдалеченото островче - Page 2 Voting_barОтдалеченото островче - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Отдалеченото островче - Page 2 4915666R Арес: Отдалеченото островче - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Отдалеченото островче - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Отдалеченото островче - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Отдалеченото островче

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 10:32 am

Погледнах го с онзи поглед,не ме занасяй
-Да,а азпадам от Марс,не ти ли стига уплаха до сега,ами говориш врели некипели
Е малко наистина говореше,дрогиран ловец на лиани,всъщност как изобщо знаеха за нас,вампирите сами се издаваха,върколаците също,но Елфите,бяхме малко,освен това което знаеха от легендите май друго нямаха.
-На къде отиваме?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 10:42 am

Погледнах я и повдигнах вежди:
-Случайно да ти приличам на карта или компас?Извинявай,но не съм.Опитвам се да се измъкна от тук,но явно това място е забравено от Господа и нещата не се получават както ми се иска.Такаче госпожице съвършенство ако имате намерение да се заяждате с мен и да разпитвате какъв съм аз имам намерение да ни спася задниците.-обърнах се и отново продължих да ходя,като този път не казах нито дума повече.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 9:53 pm

Когато се изрепчи така наистина ме стресна,този път съвсем естествена реакция от моя страна,но пак не достатъчно,той вървеше и се оглеждаше за какво ли не,искал да ни спаси,нямаше докато аз не реша.
В такъв момент всеки би бил в паника,дори едно момиче за това си затворих устата за малко и се усмихнах леко на думите му-мис съвършенство- дали го мислеше
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 4:04 am

Мълчанието и ме дразнеше,защо мълчеше?Въпреки това обаче нямаше да кажа нищо.Бях инат колкото магаре на мост.Дори живота ми да зависеше от това пак нямаше да се извиня.Искаше ми се да се приключва вече.Извадих телефона си и за мое щастие имаше обхват.Бързо набрах номера на брат си,но не получих отговор.Колко ли пъти му звъннах?Десет,а може и повече.Това ме накара да се притесня и то по-силно от колкото когато се борех с онези лиани.Прибрах телефона и започнах да ходя по-бързо,какво ставаше за Бога.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 7:21 am

Мълчеше и вървеше напред,на инат ли се правеше или на интересен?Каквото и да е и на мен не ми харесваше,скоро щеше обаче да си промени мнението,една лиана се шмугна под него и хвана кракът ми,увиснах като заколено животно с главата надолу,а една запуши устата ми,интересно беше кога ще усети,че ме няма и ще се върне ли за мен?Ако не...е то щеше да го чака нова изненада на края
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 7:26 am

Продължих да вървя напред,но за жалост тишината бе неприятна.Да търсех Сам,но пък не можех да оставя момичето да се оправя само.Обърнах се и се закова на място.Нямаше я.Затичах се назад и за малко да не ударя главата си в нейната.Гледката бе трогателна и леко смешна.Така де тя беше много секси,особено вързана,но пък устата и бе запушена.Сетих се за много неща,но се огледах и извадих ловджийският нож.
-Ако видиш лиана да идва към мен,моля те хубавице поне започни да клатиш глава.-видях как очите и следяха с болка ножа.Присвих очи.Нещо не бе както трябва.Прибрах ножа и прокарах ръце по лицето и,хванах лианата и я дръпнах.Растението се отмести без да се скъса.Успях да освободя и краката й.Хванах я преди да падне на земята.Задържах я до себе си за няколко секунди и я пуснах на земята:
-Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 7:37 am

Бях решила ,че няма да се върне когато го видях да тича,едва не се блъсна в мен,това беше забавно,едва ли на него му беше смешно,но физиономията му говореше за нещо друго,когато извади ножа реших да се стресна,можеше и да прави нещо друго с него,но го прибра и разкъса лианата,всъщност тя се дръпна ,а той ме задържа в ръцете си докато сляза на земята,беше усещане което не вярвах ,че ще изпитам,никой въж до сега не будеше у мен подобни чувства
-Да,не вярвах да забележиш че ме няма
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 8:01 am

Усмихнах се и я погледнах:
-Толкова лош ли съм в твоите очи?-направих се на нещастен и се усмихнах:
-Хайде,нека продължим.Все някога на тези лиани ще им омръзне.Ако ли не ще намерим нещо за ядене и ще си направим лагер за през нощта.-Този път стоях до нея и не се дърпах на пред,не можех да позволя да я хване нещо отново.Бавенето значеше по-малка вероятност да намеря брат си жив,надявах се поне да е умен и в тази област,но....
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 8:06 am

Не повярвах на реакцията си,не бях импулсивна,но с него..просто кимнах отрицателно,някак облекчено че му пукаше,ама какво ми ставаше
-Не,просто не говореше и ...реших че съм ти досадна
Това от къде дойде,Вивиана стегни се,тръгнахме предложението не беше лошо,не исках още да си тръгваме от тук,интересно беше какво мислеше и ако го попитах какво би ми обяснил за работата си при мирни обстоятелства над лагерен огън
-Скоро ще мръкне,страх ме е
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 8:12 am

Вдигнах погледа си към небето.Мамка му беше права.Извадих телефона си и погледнах.Все още имаше обхват.Колко странно.Набрах номера на бра си и този път получих отговор.Беше сънен и звучеше странно.Когато го попитах къде е отговорът ме учуди.
-В мотела,а ти?-останах зяпнал и се обърнах към нея.
-В една гора,преследвам фей и русалки.-натиснах червената слушалка и я погледнах.Присвих очи и погледнах към една полянка.
-Хайде.Ще разположим лагера там.-кимнах с глава към поляната и се наведох да събера някое и друго сухо дърво.Нещата ставаха все по-странни.А нещо в мен ми казваше,че красивата изкусителка стой зад всичко това.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 8:20 am

Той се обади на другото момче,може би не биваше да пускам и него,но рискувах да не съм сама с този тук,боже дори не му знаех името.Но заподозря може би нещо
-Какво има?
Трябваше да отбележа това с феите и русалките,но не сега,може би по късно.Сега щяхме да направим лагер,той събираше съчки за огън,а аз направих огнище от камъните които намерих,нямаше и почти нищо за храна.Да не говорим за завивки,едва ли в раницата си носеше,но нямаше да се учудя
-Феи и русалки?Ама ти сериозен ли си или се бъзикаш и с него и с мен
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 8:47 am

Погледнах я и свих рамене,губех и малкото си доверие в нея с всяка изминала секунда.Хвърлих съчките в импровизираното огнище и се огледах.Сигурно имаше някоя или друга сърна.Трябваше да се намира.Хвърлих чантата си на земята и извадих едно одеяло от там и бутилката с вода.Ножа и пистолета бяха в мен,а останалите неща бяха прибрани в таен джоб на раницата.Намерих още един пакет бонбони и и го подадох:
-Хапни.Аз ще отида да намеря нещо по голямо.-извадих един кибрит и запалих огъня.Изправих се и я погледнах.Отвързах суичъра които бе вързан на кръстта ми и й го подадох.
-Ако чуеш изстрел не се панирай.-тръгнах към гората и след близко половин час чух шумът на това,което търсех.Въпреки,че бе един заек стигаше за вечеря.Да знам,че ям по-много и за закуска ще има само плодове,но пък поне щеше да има нещо.Извадих ножа и се прицелих в заека.Имах един шанс и се молех да не го пропусна.Хвърлих ножа и уцелих животното,което нададе стон,като дете.Въпреки всичко което бях преживявал се чувствах гадно.Довърших работата си и се върнах в импрозвизирания лагер.
-Надявам се поне това да можеш да направиш?-и хвърлих поглед към ъртвото животно в ръкатами.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 8:53 am

Погледа му не ми хареса,не ми вярваше и не ми отговори,само натрупа съчките о запали огъня,видях оръжията,това мълчание и недоверието сякаш ме натъжаваха,не го очаквах може би или просто ми допадаше и исках да ми вярва,но как като го лъжех,май тази игра която започнах щеше да ми изиграе шега.Кимнах когато се отправи към гората,не обичах да убиват животните ми,но от години и аз се хранех с тях за това и не го последвах както правех в началото.
Скоро се върна със зайче,сърцето ми се сви,нямаше ли нещо друго,но подтиснах вика и сълзите си за горкото ми животно
-Не съм несръчна де,ще го сготвим,но би ли го разфасовал до колкото можеш?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 9:07 am

Присвих очи и погледнах към заека.И се отдалечих от нея.
-Дай ми фенерчето,в чантата е.-когато тя ми го подаде натиснах бутона за включване и го пъхнах в устата си,задържайки го със зъби,за да виждам какво правя,Съдрах го (наистина е брутално) и после го разпорих(в секса звучи някак си по-мило :х).Трябваше ми вода.Топлата кръв на животното потече по ръцете ми.
-Дай ми водата,моля те!-провикнах се и когато и това ми бе подадено изплакнах ръцете си и месото на заека.Сега обаче бе нейната част.Аз това не можех да свърша.Можех да правя сандвичи и да сикупувам готова храна.Да това най-добре го можех.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 9:16 am

Подадох му фенерче,не можех да гледам как ми убива животното отново,но трябваше,подадох му фенерчето,а после му помогнах и да се изплакне,кръвта бе по него,гадеше ми се (ем сори такова е).
Остави ме аз да довърша другото,не че имах кой знае какъв избор за приготвяне,за това нарязах на едри късове месото
-Би ли направил шишове от няколко клона или ще го ядем цяло?
За мен не бе от значение,дреболиите от тялото му,ами не всичко ставаше за ядене,но нямаше и в какво да ги готвя за това ги оставих на страни...
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 9:30 am

Погледнах я и свих рамене:
-Окей.-намерих това,което ми трябваше и извадих по-малък джобен нож.Започнах да дялкам дървото и когато приключих и го подадох.Загледах внимателно действията й и се усмихнах,когато приключи.
-Супер.Ако искаш...Да отида да потърся още нещо.Не живо,спокойно.Ябълки или нещо друго.Все пак трябва да има нещо....-горски ягоди например.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 9:40 am

Той го направи,няколко шишчета,явно щеше да ядем на порции,така може би бе по добре така.Наблюдавах го,но докато и аз се разправях с месото цялата станах в кръв,когато ме видя ми помогна да се измия и реши да ходи за плодове,избягваше ме
-Ягоди?Добре,но не вярвам тук да има
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 9:45 am

Обърнах се към нея и свих рамене:
-Окей...Щом няма.Седнах до огъня и я погледнах.Огледах я много внимателно от горе до долу и после свалих тениската си.Смачках я на топка и я сложих на земята до мен.Загледах се във огъня и почнах да се отпускам.Брат ми беше добре,но пък бях в прокълната гора.Е със секси момиче,което не знаех дали няма да ме убие,докато спя.Няма да спя.Единственото,което ми хрумваше.В главата ми изникна спомена за един филм.Троя.Засмях се на глас и осъзнах,че сега щеше да ме помисли за луд и то съвсем сериозно.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 9:50 am

Седна до огъня,поставих месото на импровизирана стойка и от време на време го завъртах да се изпече равномерно,а той ме гледаше,реши да не ходи за плодове,мислех аз да взема щом заспи,но това ме съмняваше,е не за дълго щеше да спи като бебе,но не още..
-Всъщност..не знам името ти
Погледнах към него,докато готвех месото
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 9:58 am

Усмихнах се и я погледнах.Винаги бях искал да се представя така,а сега имах тази възможност.
-Уинчестър.Дийн Уинчестър.-кимнах с глава,като 007 и на лицето ми се залепи перверзна усмивка.Не знаех колко дълго ще издържа да не се разсмея,но до тогава щях да запазя хладнокръвие.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 10:04 am

Едва не се засмях,сериозно ли?007 това май бе мечта на всеки мъж
-Добре ,тук ме заби сериозно...аз съм Вивиана...
Защо казах това,истинското си име,не го правех,но защо му имах доверие,той бе ловец и сега бе време да отговори
-Какъв си?Наистина,мисля че е време да ми обясниш
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 10:10 am

Погледнах я и останах така за няколко минути.После се излегнах на земята и прошепнах:
-Не ти трябва да знаеш.Не съм принца на бял кон,нито пича с ферарито нито готиния сериен убиец.-свих безгрижно рамене и погледнах към небето.Не харесвах този въпрос,може би това бе една от причините да нямам деца.Какво щях да правя на деня на професийте?"Здравейте деца аз убивам свръхестествени същества искате ли да ви покажа един Глок,нож с острие направено за убиване на вампири и да ви покажа екзорсизъм"
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 10:03 pm

Не трябвало да знам,а какво очакваше да го питам,имаш ли гадже?Защо изобщо си тук?
-Не съм и очаквала да си принца на бял кон,защото едва ли излизайки от реката съм очаквала да има някой,а за сериен убиец..ами жива съм така че...
Скоро храната бе готова,имаше листа огромни които импровизирано използвах за чини
-Хапни
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 3:38 am

Взех "чинията" от ръцете и и погледнах към вечерята си.Е да не бе бургер от KFC ,но пак беше храна.Повечето хора биха предпочели да ядат това,което аз сега.Онези префърцунени англичани или някой такива,но какво да кажа.Аз не бях свикнал да имам майка или съпруга,която да ми готви,а пък брат ми и неговите опити.На лицето ми се изписа гримаса на отвращение и посегнах към месото.Не беше зле.Трябваше му сол,но пък не бях в ресторант.Загледах се в нея докато дъвчех месото:
-Хайде разкажи ми ти за себе си.Нали си жена вие обичате да говорите и да не спирате.Бла-бла-бла.Също като брат ми.-засмях се на сравнението и отместих очите си.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 3:53 am

Погледнах го въпросително,той не искаше да ми каже нищо за себе си защо аз да го правя?
-Дали?Всички жени ли обичат,а и ти какво ми каза за себе си ,че и аз да го правя?Но добре,живея в града от скоро,обчам да пътувам и да съм сред природа докато не попаднах тук!
Отхапах от месото,вкусно,учудих се на самата себе си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отдалеченото островче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отдалеченото островче   Отдалеченото островче - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отдалеченото островче
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Морската част и скалите-
Идете на: