DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
N/A. Олимп - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
N/A. Олимп - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
N/A. Олимп - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
N/A. Олимп - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
N/A. Олимп - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
N/A. Олимп - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
N/A. Олимп - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
N/A. Олимп - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
N/A. Олимп - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
N/A. Олимп - Page 2 Vote_lcapN/A. Олимп - Page 2 Voting_barN/A. Олимп - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: N/A. Олимп - Page 2 4915666R Арес: N/A. Олимп - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: N/A. Олимп - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али N/A. Олимп - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 N/A. Олимп

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

N/A. Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: N/A. Олимп   N/A. Олимп - Page 2 EmptyПет Юни 22, 2012 4:02 am

-Афродита караш ме да се откажа от призванието си. Знаеш, че воините са всичко за мен, ако няма войни, няма да ме има мен. Не разбираш ли. За това сме живи. Ако я няма любовта, нямаше да има жив човек на земята, ако ги няма сраженията, светът щеше да има прекалено много хора.
Откликна Арес срещу нея. Как можеше да го накара да се откаже от битките, все едно той да й отнеме любовта. Успя да се измъкне из под нея и застана в седнало положение, с поглед взираш се в хоризонта.
-Мисля, че не трябва да ядосваме Зевс с действията си.
Сподели й, не отделяйки поглед от луната
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

N/A. Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: N/A. Олимп   N/A. Олимп - Page 2 EmptyПет Юни 22, 2012 9:45 am

-Зевс е.. - казах, като не продължих мисълта си, защото думите ми може би щяха да се нуждаят от цензура. Просто бях токова ядосана. Не, бяха бясна на Зевс и на Хефест.. и изобщо на всички олимпиици, дори и тези, които с нищо не бяха виновни. Главният виновник за лошото ми настроение беше иначе така разбраният ми баща. Слушаше толкова много съветите на Атина, защо не можеше да послуша и мен, да се вслуша в това, което не желая. Може би най-много ме яодсваше това, че дори не поиска мнението ми за този брак, против който крещеше цялото ми същество. Не му пукаше и това ме вбесяваше.
-Не те карам да се отказваш от нищо, поради две причини. Първо, че няма да успееш и второ - войните са най-важното нещо за теб.. - казах и се излегнах назад, вглеждайки се в небето. Беше ясно, но на моменти минаваха малки облачета и закриваха красивата луна, като около тях се появяваше малко по малко сребристия й блясък. Беше красиво, погледа ми се задържа за дълго време върху луната, след което обурнах глава към Арес. Без да говоря. Седяхме и мълчахме, а аз го наблюдавах. Но не беше от типа тишина, в която ти иде да кажеш каквото и да било, дори да е тотална глупост. Беше.. може би приятно не беше думата, която търсех, но беше хубаво.
Върнете се в началото Go down
 
N/A. Олимп
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: