DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Madison Miller
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Aphrodite
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Клеопатра
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Bryan Bastard
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
Dean Winchester
Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcapСънят на Арън с Клеопатра (+18) Voting_barСънят на Арън с Клеопатра (+18) Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Сънят на Арън с Клеопатра (+18) 4915666R Арес: Сънят на Арън с Клеопатра (+18) D160206fa39e845e Мелиса: Сънят на Арън с Клеопатра (+18) 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Сънят на Арън с Клеопатра (+18) 3c71ec56aa297e6d

 

 Сънят на Арън с Клеопатра (+18)

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyНед Юни 24, 2012 7:31 am

Арън захърка силно след като бе заспал и се унесе дълбоко в света на сънищата.Сънуваше се намира в древноегипетска спалня чийто стени бяха украсени с различни рисунки на хора правейки ритуален секс.Той веднага се зачуди как бе попаднал тук при положение,че в съня си бе облечен само по пижама която включваше тениска и долнище.Той се огледа наоколо като веднага се запъти към голямото кръгло легло което имаше бежави покривки.той легна на него и търпеливо зачака нещо да се случи докато очите му оглеждаха стените и рисунките които бяха там.Виждаше се една кралица да бъде задоволявана от роби като,че ли я боготворяха съдейки по даровете които някой от тях носеха в ръце.Мъжа задиша учестено като не му излизаше от главата чувството,че бе докаран тук от някой друг, но си нямаше и престава кой можеше да е това.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyНед Юни 24, 2012 8:06 am

Прибрах се от шопинг ден,изкъпах се и на момента заспах.Бях изморена,но не и за сън.След като заспах се озовах в моето царство.Обичах да поделям постранството си с някой хубав мъж.Бях скроила капан за един.Беше лесно защото беше ловец,а те бяха лесна плячка.Облякох възможно най секси облекло.Запътих се към стаята която беше за среднощни игри с мъже,който бяха сами във всяко едно отношение.Признавам някой си отиваха живи,а други не.Влязох вътре,а на мъжа пред мен му увисна ченето при гледката която видя.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyНед Юни 24, 2012 8:13 am

Арън си облиза устните жадно като видя жената която ток що се присъедини към него в стаята.Той примигна няколко пъти за да се увери,че тя няма да изчезне, след това се приближи към нея и сложи ръце на дупето й като започна силно да го мачка.Заби лице в гърдите й като започна да ги целува и ближе така като са с дрехите.Отърка мускулестото си тяло в нейното като я целуна по бузата, а после страстно и по устните и то с език.Започна да се чува звучно мляскане на езици и устни докато траеше тази целувка.Мъжа шляпна дупето й с ръка преди да започне да съблича дрехите й.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyНед Юни 24, 2012 8:35 am

Той стана и дойде до мен.Почна да ме целува по гърдите и да мачка дупето ми.Усетих че само облеклото ми го разгорещи.Бях доволна максимално.Почна да ме целува по устните,аз от своя страна почнах да го по гърба.Явно това малко го заболя щото стана леко груб което още повече увеличи желанието да играем мръсно.Не издържах и съблякох тениската му.Продължавах да драскам гърба му и започнах да целувам гърдите му като от време на време го хапах.Това му хареса.Върнах се към устните му и почнах жадно да го целувам,а ръцете ми обикаляха голото му тяло.той ме притисна към стената и започна да мачка гърдите ми.Аз се насочих към колана му без да прекъсвам целувката.Пъхнах едната си ръка вътре,а той изохка.Започнах с бавни движения,а той отвръщаше на всяко едно.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyНед Юни 24, 2012 8:58 am

Арън изохка когато тя си пъхна ръката в панталона му и започна бавно да я движи.Той пък от своя страна продължи да мака гърдите й като от време на време я целуваше с влажни устни ту по устата, ту по врата като включи и езика си в мръсната игра.Застена тихо като още търкаше цялото си тяло в нейното като леко я разкрачи с крак за да потърка коляното си между краката й.
- ММм да моя си!- тихо прошепна той като продължи да се движи заедно с нея и да я попипва жадно с ръце по цялото тяло. - ще те изчукам скъпа!
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyПон Юни 25, 2012 6:12 am

Харесваха ми движенията и ласките които ми предлагаше,но имаше пак нещо което ми липсва.Не знаех какво е,но знаех че той не може да ми го предложи.Отдадох се на момента като се стараех да не мисля за това което ми липсва.Разкопчах му колана и му смъкнах панталоните.Обърнах се и почнах да търкам дупето си в члена му,а той притисна тялото си в мен.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyПон Юни 25, 2012 6:27 am

Той притисна тялото си в нея докато тя търкаше дупето си в члена му като тези нейни движения му докара ерекция.Арън започна да стене от удоволствие усещайки перфектното й стегнато дупе да се отърка в възбудения му надървен член.
-Охх да!- изпъшка той като я хвана за гърдите за ад ги помачка докато тя си търкаше дупето в пениса му.
Задиша учестено и сърцето му заби лудо като през цялото време цялото му тяло се тресеше от кеф и се притискаше към нея.
. Мммм кучко разгонена!- прошепна тихо той в ухото й като облиза леко с език врата й.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyПон Юни 25, 2012 7:11 am

Обърнах се към и го целунах съвсем леко след което го блъснах на леглото.Легнах върху него и започнах да целувам и хапя всяка една част от тялото му.Слязох надолу и започнах да му правя свирки,а той от своя страна не престана да охка.Върнах се към устните ми,а той ме обърна и легна върху мен.Съблечи горнището ми и почна да целува и хапи гърдите,а едната си ръка я пъхна между краката ми.Изохках няколко пъти,а това го възбуди още повече.Беше нетърпелив да ми го вкара,но аз бях упорита и още го мъчех.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyПон Юни 25, 2012 7:25 am

Арън почна да я хапи и целува гърдите й като пръхна ръка между краката й.Тя заохка и той продължи като нямаше търпение да и го вкара ида почне да я чука, но тя все още се дърпаше и това малко го подразни.Търкаше си дланта между краката й като я гледаше право в очите със своите кафяви очи.
- Ммм моя си кучко! - изстена той като продължи да я дарява с мръсни ласки защото тя се държеше като разгонена курва.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyПон Юни 25, 2012 12:20 pm

Не издържах,легнах върху него и го целунах.После той ми го вкара,а аз изохках.Забърза темпото,а аз изгарях от удоволствие.Сменяхме пози,места и движения.След няколко минути той го изкара и започна да ме целува жадно.Харесвах всяка една целувка и ласка от негова страна.Легнах до него и го прегърнах като легнах ха гърдите и все още от време на време го целувах по гърдите.

Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyВто Юни 26, 2012 3:13 am

Арън отвръщаше на целувките по същия начин както тя го целуваше.После обаче я обърна по гръб и я разкрачи като заби лице между краката й и почна да ближе жадно с език клитора й.Започна да я целува там като с ръце мачкаше гърдите й.Отвори уста и леко захапа между краката, а очите му веднага погледнаха нагоре към нея докато той правеше това.Засмука мокрия й клитор и продължи да го лиже все така игриво с кръгови движения.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyВто Юни 26, 2012 8:12 am

Легна върху мен и започна да ме лиже отдолу.От удоволствие и възбуда започнах да си забивам ноктите в завивката,а той все повече и повече настоятелно ме лижеше.Почнах да стена името му,а това още повече го възбуди.Малко ме дразнеше че ръцете му постоянно бяха върху гърдите ми,а не по цялото ми тяло,но си мълчах и се наслаждавах на ласките му.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyВто Юни 26, 2012 8:15 am

Той продължи да я лиже там отдолу като премести ръцете си на на бедрата й за да я държи разкачена.Хапваше си сладко сладко от нейния клитор като очите му все още я гледаха през цялото време.Обичаше да чува стенанията й и да гледа как тя се наслаждава на езика му.Арън отвори уста пое цялото и палаво котенце в устата си за да я смуче страстно както с устни така и леко с зъби.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyВто Юни 26, 2012 11:27 am

Харесваше ми всичко в него.В леглото особено беше като някой лъв,но се стараеше хем да е грубо,хем да е възбуждащо и нежно.Определено знаеше как да действа и да задоволява един женски вампир.Прекъсна лиженето и и започна да търка члена си между краката ми.Имаше движения с вкарване,но и с търкане.Това още повече ме възбуди.Придърпах го към себе си и го целунах като ухапах долната му устна продължително.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyВто Юни 26, 2012 11:54 pm

Той усети долната си устна прехапа след целувката.В същото време търкаше члена си в между краката й като от време на време го вкарваше и изкарваше от нея.Беше сложил ръцете си бедрата й за да я държи разкрачена през цялото време.Започна да я целува по врата, а после и по устните отново.
- Ммм млои ме да те чукам! - тихо прошепна той в ухото й докато се отъркваше целия в нея.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСря Юни 27, 2012 1:53 am

Забих си ноктите му в гърба и с целувки обходих рамената,врата му.Направих му смучка на врата,а той остана доволен от това.Обърнах го и легнах върху него.Започнах с целувки да обхождам всяка една част от тялото му,всеки един мускул.Доставяше ми удоволствие да го мъча.Да го карам по бавно,но с повече страст.Той не беше много доволен,но аз се наслаждавах на изгарящия му поглед който не се отместваше от тялото ми.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСря Юни 27, 2012 2:04 am

Арън прехапа устна и изстена няколко пъти като се наслаждаваше на целувките, хапанията и лизането.Искаше му се да не го дразни толкова с любовна игра, но тя си знаеше своето и продължаваше да прави това което правеше.
- Ах, да...точно така! - простена тихо той като не спираше да зяпа сексапилното й тяло през цялото време.
Облиза устни и малко слюнка потече от устата му просто защото беше абсолютно захласнат по това което тя му прилагаше с ръце, устни и език както и с зъби.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСря Юни 27, 2012 4:43 am

Беше добър в леглото,но не и на други места.Това не ми пречеше,нали ми задоволяваше нуждите.Реших да разнообразя и започнах да му правя свирки и да му духам.Харесаха ми звуците който издаваше.Беше толкава възбуден че едва стоеше на едно място.Явно бях доста добра щом го изкарвах извън контрол.Не издържа на движенията и ласките ми в следствие на което изпадна в екстаз.Това още повече ме зарадва.Беше лесно да го възбудя и още по лесно да си играя с него.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСря Юни 27, 2012 4:53 am

Арън стенеше и се кефеше на това как тя му го лапаше и му правеше свирки.Той я държеше за косата през цялото време като гледаше надолу към нея.Гледката беше невероятна и това само го възбуждаше още повече, да вижда как тя му духаше.Пениса му заврибрира в устата й като почна и да пулсира докато влизаше и излизаше от топлата й уста.Мъжа притискаше собствените си бедра към нея за да го поема целия и то колкото се може повече.Неговите тласъци се увеличиха и скоро той се движеше в гърлото й целия без да отделя поглед от нея нито за миг.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСря Юли 04, 2012 8:20 am

Свирките му харесаха,но прекалено много се възбуди.Оставих члена му и се насочих към устните му.Целувах го жадно като едната ми ръка си играеше с члена му.Той си движеше ръцете по дупето и гърба ми.Често си тикаше пръста вследствие на което още повече ме възбуждаше.Езика ми още повече започна да си игра е в устата му,а той беше доволен.Слязох надолу по тялото му и отново се заиграх с члена му.Забих погледа си в този на Арън,а устата ми си вършеше перфекно работата си.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyСря Юли 04, 2012 8:39 am

Арън я държеше за косата докато тя му лапаше члена и се гледаха взаимно в очите.Цялото му тяло трепеше от кеф когато тя му правеше свирки по този начин.Съвсем скоро щеше да се изпразни в устата й и този момент настъпи.Струи топла сперма навлязоха в устата й и той изстена силно когато това се случи.Продължи да гледа нея право в очите докато си нормализираше дишането.
- Охх да кучко моя! - изпъшка той от кеф и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyНед Юли 08, 2012 7:04 am

Той се наслаждаваше на всеки мой допир и всяко мое движение.Изпразни се в устата ми,но само той беше доволен от това.Исках да се изпразни в мен,а не в устата ми.Оставих го начумерена и легнах до него.Започна да си движи ръцете върху тялото ми,но нито един път не трепнах.Бях наистина сърдита.Нямах търпение да стане сутрин и да се събудя от този кошмар.Обърнах се към него и голото му тяло ме накара да настръхна.Пъхна ръката си между краката ми и изохках.Но това беше само за миг след което махнах ръката му.Седнах и той се облегна на гърба ми и положи ръце върху раменете ми.Започна да ме масажира с цел да се успокоя и да се хвърля на вратът му.Погледнах го с края на окото си и поклатих глава в знак на отрицателен отговор.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyПон Юли 09, 2012 2:20 am

Арън масажираше раменете и с ръце спокойно няколко минути така.Започна да я целува нежно по врата след което я обърна на легна по гръб и я разкрачи като си пъхна пениса дълбоко в нея и започна да я чука бавно с плавни тласъци, но после усили нещата..Движенията му започнаха да ставата доста бъзи и груби като я държеше за кръста с ръце.Члена му влизаше целия докрай бясно като се чуваше шляпащ звук от сблъсъка на плът в плът като топките му се удряха в нея от мощните му груби тласкания.Циците й започнаха да подскачат леко нагоре и надолу от бързите темпове с които навлизаше в нея.
- Охх ще свърша в теб! - извика той удоволствие точно преди да почне да изстрелва големи количества сперма дълбоко в нея.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyВто Юли 10, 2012 1:53 am

Ядосах се на това което направи и го ритнах.След удара падна на пода.Изненадах се как може да има такова желание за секс че чак да е груб.Не бях съгласна с начина му на отношение към мен.Той се изправи и се доближи до мен.Не ме беше страх,но не исках и да бъда прекалено крайна и лоша.Беше побеснял и реших да го успокоя.Целунах го и притиснах тялото си в неговото.Това го успокой и останахме така няколко минути,но накрая аз се отдръпнах и го погледнах в очите,който ме гледаха уплашено.
-Не бъди груб и не ме насилвай за неща които не искам.Не съм играчка за да се държиш така с мен.Ясно?
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) EmptyЧет Ное 29, 2012 8:27 am

- Добре!Вече няма да правя така! -отвърна той като се усмихна и леко я целуна по устните.
След това уви ръце около талията й и я придърпа към себе си да седне в скута му.
- Щом не искаш няма да бъда груб!Но какъв точно искаш от мен да бъда? - попита я той с тих глас като я целуна по бузата, после започна да я целува нежно и по врата.
Гушкаше я в ръцете си докато устните му обикаляха нежно кожата на врата и дишането му леко се засили като топлия въздух който издишаше се удряше в меката и кожа.
- Аз много искам да те чукам! - заяви той като прокара език по врата й бавно оставайки мокри следи там.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арън с Клеопатра (+18)   Сънят на Арън с Клеопатра (+18) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Сънят на Арън с Катрин Пиърс и Каролайн (+18)
» (+18) Сънят на Алисън Нортман~
» Сънят на Петрова *с Дийн* (+18)
» Сънят на Сам и Клеър
» Сънят на Феликс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Сънищата-
Идете на: