DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Voting_barМистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 4915666R Арес: Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Мистик Фолс преди 3 дни

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 8:53 am

Тя обви ръце около врата му и той се усмихна широко гледайки я в очите докато тя гледаше мило, мило с очи.
- Не....само с целувки се заплаща! - каза той и пак почна да я гъделичка с ръце. - Само с целувки може да си откупиш свободата и живота.
След около минута пак спря като й даде предостатъчно време да реши дали ще плаща или иска още безпощадно гъделичкане.На Арън бързо му хареса да слуша сладкия и смях и да да гледа милите й погледи.
- Е ще плащаш ли или да продължавам? - попита я той като я погледна подозрително. - Бързо решавай защото нямаш врем, а ръцете ме сърбят да те гъделичкам.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:07 am

-Само това ли е изхода ? -Засмях се.
Поколебах се малко, той беше непознат .. но пък какво толкова ?
-Свободата ми животът ми.
Погледнах го толкова мило, че изглеждах така сякаш ще се разплача всеки момент.
-Край на гъделичкането!-Засмях се.
Погледнах го право в очите и бавно започнах да се приближавам към лицето му докато не го целунах.
Когато целувката приключи го погледнах невинно ..
-А сега лош чичко нали няма да ме гъделичкаш ?
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:12 am

- Ммм ще си помисля!Ако си добро момиченце лошия ччико няма да гъделичка.
Той се взря в невинните й очи и се усмихна като все още я държеше здраво с ръце за да не се измъкне.
- Ще се наложи да плащаш редовно с целувки, ако си искаш свободата и живота.
Арън леко погъделичка малко и после спря та да и даде време да си поеме въздух и да не се смее толкова много.
- Внимавай момиченце да не ядосаш лоши чичко иначе пак ще има гъдел!- засмя се той като се престори на строг господин.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:18 am

-Аз винаги съм добро момиченце.
Погледнах го сладичко като присвих устни и отново го целунах.
-Плащам за един път напред.-Засмях се.
-Ами ако направя нещо лошо несъзнателно ще ме затвориш в някое страшно мазе на тъмно, мен ме е страх от тъмното.
Гледах го така сякаш всеки момент ще се разплача а всъщност едвам сдържах смехът си.
Завъртях един кичур от косата си след това не издържах и избухнах в смях.
-Аз не .. тоест да аз, аз трябва да стана актриса.-Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:26 am

- Да са надяваме,че ако си добро момиченце няма да ставаш лошо момиченце и да ме ядосаш да те затворя в някое тъмно мазе.
Той се усмихна и отново срещна миличките й очички които направо му разтопиха сърцето.
- Оххх миличката ми тя! - каза нежно той като я погали по косата и се наведе също я целуна. - Май ще се пристастя към тези мили целувки.
Арън я гушна с ръце и целуна по бузата и врата като се усмихна мило на нея.
- Моето мило малко момиченце е страхотна актриса!Май изобщо не мога да ти устоя.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:42 am

Прегърнах го като се заиграх с косата му.
Той ако знаеше неговото момиченце с какво се занимава ще му побелее косицата.
Вдигнах ръце високо като поех дълбоко въздух и се протегнах.
Наместих сутиенът си и го погледнах мило след това скочих в езерото.Тялото ми веднага настръхна, не се влиза така като мен!
-Гррр, стууд.
Обгърнах тялото си с ръце като го погледнах невинно ..
-В края на приказката милото момиченце се разболява заради студената вода.-Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:49 am

- А не аз няма да позволя моето мило момиченце да се разболее. - каза той с уверен глас.
Арън вече очакваше тя постоянно да го гледа мило с тези нейни красиви невинни очи.
- Ела да те гушна като ти е студено тогава миличката ми тя. - каза той с топъл и мек глас като погледна към русокоската.
Той я погледна пак с очи като следеше как тя плуваше в студената вода и му стана жал,че й е студено.
- Трябва да те стоплим миличка ми Никол! - промълви той с грижовен глас и още по загрижен поглед.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:57 am

-Оу и лошия чичко станал добър.-Усмихнах се.
Излезнах от водата и веднага се сгуших в него.Усмихнах се мило поглеждайки го невинно.
Този поглед и това мило изражение ще вземат да ми станат навик и няма да мога да се отърва от тях.
-Много, много се разлигавихме.-Засмях се.
Излегнах се на топлата трева ..
-Ами ако ме полазят бубите ?
Отново го погледнах с нвинния си поглед и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:05 am

- Аз ще ги изгоня! - каза той като също се излегна до нея на топлата трева усмихвайки се.
Тя пак използва милото изражение и невинния поглед за да си получи каквото поиска.Май наистина и стана навик заради което Арън не се сдръжа и изкушен то това ангелско опведение на Никол се наведе към нея като я целуна страстно с език и сложи ръка на гърдите й като замачка едната с ръка.
- Ммм! - се откъсна от устните докато я целуваше още и още притискайки цялото си към нейното.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:23 am

-Шш,шш изкушението е голямо нещо.
Промълвих между целивките и се подсмихнах.Преместих ръката му а широка и самодовлна усмивка се изписа на лицето ми.
-Лош, лош чичко.-Засмях се.
-Това го няма в приказката.
Заиграх се с косата му като не спирах да се усмихвам.
Приближих се до лицето му като нежно докоснах устните си до неговите.
-И доброто момиченце целунало лошия чичко.-Засмях се.
Погледнах го право в очите като се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:29 am

- Доброто момиченце и лошия чичко заживели заедно щастливо влюбени. - продължи приказката той. - Разбира се, ако доброто момиченце иска да е с лошия чичко.
Той прехапа устна и се загледа в очите й като обви ръце около кръста й и отново я целуна нежно по устните след което също й се усмихна мило.
- Моето сладко мило момиченце! -тихо прошепна Арън като й лепна една мокра целувка по бузата.
Отърка тялото си в нейното и намигна палаво на Никол като не спираше да я гледа в очите малко влюбено.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:41 am

-Доброто всъщност лошо момиченце иска но не може защото трябва да лови лошите чудовища под леглата на другите деца, както и да убие лошите чичковци с черните очи които убиха родителите и'.
На глас ли го казах ? По прецакан човек от мен няма, сведох глава и веднага забих поглед в земята.
Той ме гледаше втрещено ..
-Не ме гледай така, луда съм на скоро избягах от една лудница!
Стана ми наистина гадно, прецаках всичко от до.
Изправих се до седнало положение като се заиграх с тревата.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:52 am

Арън преглътна малко трудно слюнката си след което се приближи към нея, повдигна брадичката й я целуна.
- То и аз съм малко лудичък! - тихо прошепна той след целувката. - Чичокото може да може да й помогне в лова да лошите чудовища.
Той я гушна и отърка лицето си нежно в нейното като я погали с пръсти по меката кожа прошепвайки тихо в ухото й "Не искам да изгубя!".
Сложи я да седне в скута му като не спираше с милите ласки с които я даряваше през цялото време.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 11:20 am

-Едва ли чичкото знае как се ловят вампири, върколации, шейпшифтъри, духове и подобни.
-А чичкорто да е ловец ? Малко се съмнявам.
Облегнах главата си на рамото му а погледът ми не спираше да шари по земята . Помня онзи ден сякаш беше вчера, оставиха ме жива само и само заради омразата ми.
Това бе глупаво защо направо не ме убиха ?
Не спирах да си играя с косата му, бях лепнала една от фалшивите ми усмивки ...гледах навсякъде но не и в очите му.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:02 am

- Да чичкото е ловец!- каза тихо той като я погали нежно с ръка по косата докато главата й беше облегната на рамото му.
Тя още си играеше с косата му, той намираше това за доста сладко макар, че му се искаше да го гледа в очите, а не да отбягва погледа му и да гледа все към земята.
Арън започна да я гъделичка леко по коремчето като се опитваше да я развесели, за да не е толкова мрачна.
- Чичкото иска малкото му момиченце да не бъде толкова тъжна сега. - каза той като я целуна мило по челото.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:42 am

Правилно ли чувам ? Причува ли ми се ? Той .. стоях си спокойно докато изведнъж се изправих рязко и го погледнах ..
-Чакай, ти си ловец като мен тоест не обикновен ловец на дивеч а на свръхестествени същества ?
-Ти .. ти се шегуваш.-Засмях се.
Аз изперквам!
Добре тази реакция беше, нямам думи за да я опиша знам само че по лудо същество от мен едва ли съществува.
-Малкото момиченце на чичкото вече не е тъжна, след като разбра чичкото какъв е.
-Ама защо не започна с тази тема ? Мълча си до сега !
-Реагирах малко импулсивно, не ми обръщай внимание.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 5:46 am

- Не знаех,че и и ти си такава!- каза той като съвсем спокойно. - Е сега поне малкото момиченце на чичкото да ловят с него заедно чудовища.
Арън се усмихна като се опитваше да познае тя дали беше добър ловец защото имаше доста момичета които само се правеха на ловци само и само за да поучат внимания.Тя обаче не му изглеждаше като една от тях, за това просто си замълча.
- Няма нищо и аз понякога реагирам импулсивно. - призна си си той съвсем честно и съвестно.
Може би и тя като него бе по следите на някое чудовище сега в тази гора, замисли се като оправданието му с похода вече, не вървеше пред нея.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 7:11 am

-Сакът ми не говори ли ? -Засмях се.
Той предложи да ловим заедно, дообре до сега не бях ловувала с друг ловец попринцип съм сама по случаите.Представи си не е добър и ако му направят нещо, аз съм виновна.Нали така ?
Наведох се като започнах да ровя из сакът си, взех една пушка бързо я заредих и му я подадох.
-Онова дърво, третия клон от ляво на дясно, сега веднага .. стреляй !
Троснах му се аз, уау странното чувство в което се чувствам като вуйчо .. ахх и докато го намеря третото от ляво на дясно минаваха 5 минути, за щастие това беше когато бях на десет.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мистик Фолс преди 3 дни
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Мистик Фолс преди 2 дни
» Мистик Фолс преди седмица +18
» Мистик фолс преди 2 години
» Преди три месеца в Мистик Фолс/Бела и Ксандра/
» 1848 г. Мистик Фолс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: