DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Мистик Фолс преди 3 дни EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Madison Miller
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Aphrodite
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Клеопатра
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Bryan Bastard
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
Dean Winchester
Мистик Фолс преди 3 дни Vote_lcapМистик Фолс преди 3 дни Voting_barМистик Фолс преди 3 дни Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Мистик Фолс преди 3 дни 4915666R Арес: Мистик Фолс преди 3 дни D160206fa39e845e Мелиса: Мистик Фолс преди 3 дни 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Мистик Фолс преди 3 дни 3c71ec56aa297e6d

 

 Мистик Фолс преди 3 дни

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyСъб Юни 23, 2012 12:24 pm

Нов град, нови гадини!
Все едно и също абсолютно нищо ново да не говорим за интересно. Паркирах колата си под едно дърво за да не се напече от силното слънце, аз мисля повече за тази кола от колкото за себе си. Вдигнах косата си като отворих багажникът и грабнах сакът си.
Въздъхнах и тръгнах с бавна крачка към гората.Дай Боже нещо интересно .. някой вампир, шейпшифтър .. върколак, нещо !
Не бях попадала на нищо през посления месец, имам чувството че ще издивея.
Сакът взе да ми натежава, слънцето ставаше все по силно и непоносимо .. какво е това Мистик Фолс или Сахара пустинята?
Чух шум от шуртяща вода някъде наблизо, усмихнах се широко и тръгнах с бърза крачка.
Минути по-късно пред мен се откри голямо, красиво .. пълно с много студена вода езеро а на всичкото отгоре имаше малък водопад.
Определено беше красиво, тръснах сакът си на тревата като започнах да се разсъбличам, ето ме вода идвам!
След като останах смао по бельо се усмихнах и веднага скочих в езерото.
Тялото ми изтръпна заради температурата на водата и леко настръхна, май трябваше да проверя колко точно студена е водата.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyСъб Юни 23, 2012 12:37 pm

Шумоленето по тревата идваше от бавните стъпки на човек който все едно дебнеше някой.Джейк бе облечен като за поход с планински панталони и една риза.Раницата му беше средна големина, но пък за сметка на това беше пълна.Той бавно я устави на тревата като избърса с ръка потта от челото си и въздъхна тежко.беше му много топло и вече му беше му писнало да ходи из гората и да търси следи и то пресни.За това започна да съблича и като остана само по боксерки се метна във водата.Беше толкова разсеян и толкова жадуваше за малко хладна вода,че когато скочи дори не забеляза,че във водата и ,че нечий дрехи вече бяха проснати на тревата .Той се гмурна дълбоко като преди това си пое дълбоко въздух и заплува по студената вода.Под водата обаче усети,че нещо се мърда там и това малко го паникьоса като си помисли веднага,че това е чудовище.Удари си главата в нещо или някой и веднага побърза да изплува като си пое въздух веднага щом излезе на повърхността като се за огледа панически на ляво и на дясно търсейки да види както беше това нещо във водата с него.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyСъб Юни 23, 2012 12:49 pm

Дълго време не можех да свикна със студената вода, тя беше инат, но пък за сметка аз бях по голям инат.
Заплувах към едни скали, веднага се качих върху тях като обгърнах тялото си с ръце.Студ, студ, добре водата печели!
Чух шумолене и не беше от вятъра или от животнте .. някой приближаваше.Бавно се спуснах от скалите като отново влезнах във водата колкото и да не ми се искаше.
Погледнах момчето, сигурно беше на поход или нещо.Но все пак чувствах страх, ами ако беше някоя от гадините ?
Стоях и наблюдавах от скалите, огледах го целия когато се разсъблече .. погледът ми директно заби върху тялото му.
Щом изчезна от погледът ми веднага доплувах до сушата като седнах на топлата трева и потопих краката си във водата.
Чакаме ?!
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyСъб Юни 23, 2012 12:58 pm

Отне му малко време да се усети преди да му светне жълта лампичка над главата когато видя едно красиво русо момиче с невероятно тяло да седи на топлата трева, краката й бяха потопени във водата.Зачуди се веднага как така не я беше видял до сега.Сигурно беше станал сляп или нещо подобно.Той заплува бавно към нея като след това бавно излезе от водата и като се набра седна до нея на тревата оставайки краката си също потопени като нея.Усмихна се и кимна с глава разтърка с ръка косата си и пръски вода се посипаха по нежната кожа на тази красавица.
- Здрасти!- каза той с дружелюбен тон. - За малко да ме уплашиш докато бях във водата!
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 1:13 am

Дам, от близо е ощепо-хубав.
Придърпах сакът си към мен като грабнах дрехите си и ги сложих върху сакът.Огледах го, не се виждаше много.
-Здрасти.-Усмихнах се.
-Ам не целях да теуплаша, помислих те за ва ... ъм мечка.
Какво ми става ? За малко да кажа вампир, човека ще взема да ме помисли за луда.И .. мечка ? Ники, Ники, Ники !
Фал и половина, абе какво се паникьосвам виждам го за пръв вероятно и за последен път.
Той ще ме е забравил до утре.
-Аз съм Никол.-Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 1:55 am

- Хубаво име! - усмихна се той.- Аз съм Джейк!Приятно ми е!
От толкова близо тя изглеждаше дори по привлекателна от преди.То я огледа с поглед и се засмя.
- Мечка?Аз? О съвсем си се объркала! - не сдържа смеха си той като изтръска водата от косата си.
Самия той пък я помисли за морско чудовище, та май бяха квит по този въпрос.Ть изглеждаше малко паникьосана та това му стана интересно.Определено му направи добро впечатление което щеше да остави траен отпечатък в съзнанието му.
- Е, какво те води насам Никол? - попита я той с развеселен глас.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 2:56 am

-Благодаря.
-И на мен ми е приятнйо Джейк.-Усмихнах се.
Да си бях казала напраов вампир, сега изглеждам толкова глупаво заради тази мечка. Абе мечка вамир и в двата случая щеше да се смее много.
-Амм, точно пристигнах в града дори не съм се нанесла, но не можех да продължа да карам заради жегата.-Усмихнах се.
-Общо взето тук ме доведе жегата.-Подсмихнах се.
-А ти ? Съдейки по облеклото ти ..
Огледах го, мм ..
-Което е на земята, май май си на поход ? Права ли съм ? -Засмях се.
Прокарах ръка през мократа си коса и се усетих че стоя полу гола пред непознат мъж.
Грабнах тениската си като набързо я облякох.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 3:02 am

- Да нещо като поход!- смигна й игриво той като се учуди на бързината с която тя се зае да облича тениската си.
Ако някой питаше него, то той би предпочел Никол да си беше остана полугола защото така можеше да се наслаждава на прекрасното тяло на една напълно непозната жена.
- То и мен жегата ме доведе тук! -отново се засмя той. - Май слънцето ни срещна и се опитва да ни сватоса.
Джейк прокара ръка по косата си, изглаждайки я назад да прилепне защото все още беше мокра.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 3:12 am

-Да.-Засмях се ..
-Да ни сватоса.
Повторих тихо като го погледнах, сам на поход малко се чудих повечето хора идват с малка групичка от приятели или роднини.
-Сам на поход ? Не те ли е страх от дивите животни ?
Отместих късите панталонки от сакът си като го отворих и започнах да ровя за ластичка. Косата ме дразнеше докато бе мокра и прилепнала за гърбът ми.
Не ме интересуваше ако види нещо от сакът ако се окаже нещо свръхестествено ще го убия, но едва ли .. ако беше досега да ме е нападнал хиляда пъти. Може би човек това беше най-вероятно.-Усмихнах се.
Влезнах отново водата, точно когато тялото ми беше изсъхнало, но слънцето беше силно а и нямах голям избор.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 3:35 am

- Риска да бъда нападнат от някакво подивяло животно винаги има. - каза той иронично като също отново се потопи във водата.
Беше твърде топло просто за да седи и да се пече при положение,че можеше да слънчаса.
- Ами ти? На разходка ли? - попита я той докато бавно плуваше зад нея.
Главата му беше над водата,но останала част от тялото му си беше на хладно подповърхността.
- Мая(й трябва да внимаваме, та току виж някой мечка ни нападне. - пошегува се той като глътна малко вода неволно докато се предвижваше по водата.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 3:56 am

-Нещо такова, исках да се разходя преди да се настаня .. някъде.-Засмях се.
Качих се отново на скалите на които бях преди малко и изтисках водата от тениската си, лоша, лоша идея да влизам с тениската във водата.
Излегнах се на скалите колкото и ръбести да бяха след това го погледнах.
-Шшшш, никакви мечки.-Засмях се.
Не съм убила демоните които убиха родителите ми, щом ги убия след това която мечка иска да ме убива, но преди това не.Помислих като се ухилих и го погледнах.
-Млада съм за да умирам.-Засмях се.
Съблякох отново тениската си няма да рискувам да я намокря отново, изтисках я и я хвърлих до багажът ми.
-Ама не съм ли точна.-Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 4:14 am

- Точна си разбира се! - кимна с глава той като се набра до скалите и се настани на тях.
Потърка косата си с ръка и отново водни капки долетяха във всички посоки.Приличаше на някое куче което си тръска козината.
- Спокойно, ако трябва аз ще та пазя. - изпъчи горди рамене той като се потупа с юмрук по гърдите.
Намести се по удобно на скалите като се опитваше да не се хлъзне и падне във водата защото целия си беше мокър както и камъните частично въпреки,че бяха топли и нагорещени от слънцето напечени от топлината.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 4:29 am

-Моят герой.-Засмях се.
Изправих се до седнало положение като прекрачих единият си крак от другата страна на скалата и подпрях ръцете си.
-От колко време си в града ?
Усмихнах се сладко и погледнах любопитно в очакване на отоворът му.
Писна ми от обикалянето от град на град, не се задържах дълго никъде, исках да се задържа някъде да се запозная с нови хора, но не можех щом разреша някой от проблемите веднага трябва да си хващам пътя.
Като се засмиля .. защо аз да ги търся, щом искат те ще ме намерят ..ъгхх много мразя да избирам.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 4:41 am

- Ако говориш за близкия град, аз съм просто на модел край магистрала та дори още не съм го посетил.
Джейк скръсти ръце пред гърдите си и подпря единия си крак на съседни камък докато другия висеше надолу във въздуха най свободно се клатушкаше леко.
- Ами ти?В града ли мислиш да отседнеш?- попита я той също с любопитство като я погледа с кафявите си очи.
Той се почеса по съхнещата вече коса като усети лек вятър да подухва от време на време.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 5:06 am

-Аха.-Усмихнах се.
Айде пак, докато свикна с улиците и кое къде е ще е време да тръгвам.Намусих се и сведох глава.
-Не за дълго, около седмица или две, нищо не се знае.Може пък и да остана за постоянно.-Усмихнах се.
Присвих устни и въздъхнах тежко.Дано се намери работа в този град, няма да издържа още месец без без да правя нищо.
Ще полудея между 4те стени на тъмната и подтискаша мотелска стая.
Жега, жега и отново жега, заграбих в шепите си малко вода като полях тялото си а с остатъка опръсках Джейк.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 5:12 am

- Ооо май някой се търси белята!- ухили се той също се наведе леко напред и почна да замахва с ръка и да я пръска с вода.
С другата си ръка се придържаше за скалите за да не падне докато пръскаше Никол.
- Ха приготви се да загубиш! - злорадо и настървено викаше той като не спираше нито за миг пръски вода уцелиха русокоската по цялото тяло. - Така си се пада, ако си търсиш белята! - оплези език той като отново се върна напълно облегнат на скалите подпирайки ръце на тях с лакти и длани.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 5:19 am

-Не, не спри бяха само няколко капки.-Засмях се.
Скочих във водата и бяха суха, днес май суха няма да остана.Започнах да го пръскам като малко, по малко започнах да се отдълечавам за да не ме пръска.
-Това е война, обявявам официално войната за открита.-Засмях се.
Той не спираше да ме пръска а аз дори не можех веднъж да го оцеля по простата причина че не гледах.
Спря за секунда, погледнах го като се усмихнах невинно и отново започнах да го пръскам.
Даа, определено този ден е забавен.
Излезнах от езерото и направих няколк крачки назад.
-Ами сега? -Подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 5:27 am

Джейк я посведа като все още се усмихваше широко и вървеше към нея с едно такова лукаво изражение.
- Сега млада г-це си изпросихте гъделичкане до смърт с тази война дето ми обявихте. - каза той с тържествен глас като я подгони и обви ръце около кръста й щом бе достатъчно близко до нея та да почне да я гъделичка.
- С тази твоя престорена невинност само гъделичкане ще си получиш. - подсмихна се докато пръстите му я гъделичкаха по коремчето.
Той се захили и я притисна към едно дърво да продължи мъчителната гъделичкаща атака докато тя не се предаде.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 5:38 am

-Не, само не гъделичкане имам ужасен гъдел .. смили се над мен.-Засмях се.
Побягнах към гората но той ме настигна, ето започва се .. умирам!
Погледнах го миличко с малката надежда която бе останала у мен да спре с гъделичкането, но той не спираше.Не можех да си поема дъх от смях, не можех и да хвана ръцете му, не можех и да се измъкна.
-Няма да се предам, от сега ти казвам.
Казах през смях едвам, едвам .. да се надяваме че скоро ще спре.Тоест грешка .. грешка силно се надяваме да спре.
Сведох се надолу като минах под ръцете му и побягнах към езерото.
Все още не можех да се съвзема имах чувството че все още ме гъделичка.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 5:43 am

- Няма да се измъкнеш от мен! - викна той след нея като я последва побягвайки също към езерото.
Сграбчи я в гръб и ръцете му се върнаха към обичайното си занимание да я гъделичкат от припадък от смях.
- Тези милички погледи дето ми хвърляш няма да те спасят изобщо! - засмя се той като прилепи тялото си към нейното та тя да не може да бяга или поне да й е трудно ако опита.
- И аз няма да спра да те гъделичкам! - продължи да шава с ръце и прости по чувствителните места на телцето й. -Няма да ти се размине....току така!
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 5:52 am

-Не, не ..
Извиках след като ме сграбчи и се засмях. Нямаше ли да се измори уфф мразех да ме гъделичкат, не допусках никой да го прави а точно на него позволих.
-А това помага ли ?-Засмях се.
Нежно прокарах ръка по гърбът му след това се засмях .. не, не действа.
Опитах да го отблъсна но той така и не ми позволи.Опитах и аз с гъделичкането но нещо не ми се получаваше.
-Пусни ме, пусни ме.-Засмях се.
-Ти ще се измориш и ще ме пуснеш, и тогава от мен няма да се измъкнеш.-Засмях се.
Думите ми, действията ми не помагаха каквото и да направя той не спираше.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 6:01 am

- Мокренето не ми пречи, и няма да те пусна. - закикоти с леко той като продължи с масираната гъделичкаща атака. - Ще се измъкна от теб по-лесно от колкото си мислиш.
Той продължи като от време на време си я подмяткаше в ръце докато търсеше нови места за гъдел да покори.Никол се смееше и Джейк бе принуден заедно с не яда се свлекат на топлата трева като той веднага се намести върху нея за да не я пуска.
- Ха май ти харесва да те гъделичкам, а!?Не усещам голяма съпротива от теб. - задъхано рече той като малко се измори и сигурно скоро щеше да спре.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 6:08 am

-Щом мокренето не ти пречи ще ти взема дрехите и ще ги скрия.-Засмях се.
-Тогава ще те видим, няма да можеш да мръднеш от гората.
Едвам успях да кажа през смях.
След малко се свлякохме на земята, край, замина, отиде .. умирам бавно и мъчително.
-Нямам сили за да се съпротивлявам.-Засмях се.
-И между другото, мразя да ме гъделичкат .-Подсмихнах се.
Трудно ми беше да си поемам въздух, имах чувството че скоро няма да имам сили да дишам.
-Ти искаш да ме убиеш.-Засмях се.
-Знам аз!
Започнах и аз да го гъделичкам с последни сили, но той явно нямаше гъдел.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 6:18 am

Джейк нямаше гъдел, но му беше вече все по-трудно да гъделичка Никол при положение,че тя наистина се заливаше от смях, та за това той замени гъдела, с гушкането ръце около нея.
- Няма да пусна пък!Да те видим тогава чий дрехи ще вземеш да скриеш. - каза той като я притисна към себе си здраво с ръце дължейки я.
- Я сега да видим имаш ли гъдел на гушата!- заяви той педи почне да си търка носа по врата й игриво докато си я гушкаше в ръце. - Това е цената която трябва да пратиш за дето ми обяви война.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни EmptyНед Юни 24, 2012 8:38 am

-Само заради две капки вода по мокрото ти тяло до къде се стигна.-Засмях се.
Когато спря да ме гъделичка си поех няколко пъти дълбоко въздух.Успокоих се като го погледнах и се усмихнах.
-Аз ще се измъкна ще ти взема дрехите и ще избягам.-Засмях се.
Защо ли имах странното предчувствие че всеки момент ще започне да ме гъделичка ?
-Да имам, и не, не да не си посмял.-Подсмихнах се.
Хайде пак .. погледнах го мило, мило с надежда да спре да ме мъчи, но не!
-Ще ме убиеш.-Засмях се.
Обвих ръце около врата му ..
-И с какво плащам .. с живота си ? -Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мистик Фолс преди 3 дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс преди 3 дни   Мистик Фолс преди 3 дни Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мистик Фолс преди 3 дни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Мистик Фолс преди 2 дни
» Мистик Фолс преди седмица +18
» Мистик фолс преди 2 години
» Преди три месеца в Мистик Фолс/Бела и Ксандра/
» 1848 г. Мистик Фолс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: