DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Самотния бряг - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Самотния бряг - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Самотния бряг - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Самотния бряг - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Самотния бряг - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Самотния бряг - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Самотния бряг - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Самотния бряг - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Самотния бряг - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Самотния бряг - Page 2 Vote_lcapСамотния бряг - Page 2 Voting_barСамотния бряг - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Самотния бряг - Page 2 4915666R Арес: Самотния бряг - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Самотния бряг - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Самотния бряг - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Самотния бряг

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rick Dixon
Хибрид
Хибрид
Rick Dixon


Брой мнения : 39
Points : 43
Reputation : 0
Join date : 27.06.2012

Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 EmptyСря Юни 27, 2012 12:00 pm

Не знаех колко дълго ще продължава това,но не исках да свършва. Беше забавно по свой собствен начин. Не я познавах,но си прекарвах толкова добре с нея,сякаш сме някакви стари приятели или нещо такова.
Гонех я по целия плаж. Разбира се можех да я хвана за секунди,но това щеше да развали забавлението. Защо да го правя?
След малко усетих,че тя се измори,но не спря да тича. Заобиколих скалата до която стоеше и след малко изникнах пред нея,приближавайки се.
Случи се отново. Гъбра ѝ опря в скалата,а аз сложих ръката си над главата ѝ навеждайки се над нея.
- Мисля,че това ме прави победител. - прошепнах до ухото ѝ. - Какво печеля? - попитах я любопитно.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 EmptyСря Юни 27, 2012 10:37 pm

Беше ясно че това ще се случи, рано или късно.Не можех да бягам цял ден без почивка като полудяла из плажа.
-Аз, аз нямам сили за повече бягане.
Засмях се и се подпрях на скалата гледайки го в очите.Беше забавен, нищо че не се познаваме добре.
-Искаш награда за това че ме хвана.-Засмях се.
-А и не беше честно, десет секунди от къде да знам че си броил ?
Гледах го подозрително с леко усмивка, бавно се приближих до него като го целунах нежно по бузата.
-Честито.-Усмихнах се.
-Оу искам реванш, но първо искам почивка.-Засмях се.
Излегнах се на пясъкът и затворх очи.
Върнете се в началото Go down
Rick Dixon
Хибрид
Хибрид
Rick Dixon


Брой мнения : 39
Points : 43
Reputation : 0
Join date : 27.06.2012

Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 1:46 am

Тя ме целуна по бузата.
- Страхотна награда. - казах аз и се усмихнах.
Беше странно,че прекарах толкова много време с едно непознато момиче,но всъщност беше наистина забавно. Може би трябваше да `и взема телефонния номер и скоро да `и звънна за да се видим пак.
Или не. Звучеше прекалено странно. Може би това беше първия и последния път, в който се виждаме.
Седнах на пясъка до нея и затворих очи. Тогава се сетих за тениската си и слушалките. Напълно ги забравих.
Изправих се без да казвам нищо и отидох да ги взема. За мое щастие те си бяха там. Грабнах ги и се върнах при момичето.
Легнах на пясъка и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 2:37 am

Имах чувството че сърцето ми ще изкочи, биеше толкова бързо можех да усетя биенето му без дори да го докосна.
Поех дълбоко въздух и го погледнах, така не съм бягала от последния път в Охайо.Беше голяма гонка!
Изправих се след него за да взема тениската си .. погледнах като втрещена, тениската ми беше във водата. Кога успя и по скоро как ?
Взех я и веднага я изтисках, абе все на мен ли ми се случват такива неща ?
-О да, страхотно.
Намусих се и хвърлих тениската си на пясъка.Как ще вървя по улиците ?
Погледнах към Рик, той си лежеше спокойно, седнах до него след което събрах малко пясък в ръката си и бавно започнах да я изсипвам върхъ гърбът му.
Върнете се в началото Go down
Rick Dixon
Хибрид
Хибрид
Rick Dixon


Брой мнения : 39
Points : 43
Reputation : 0
Join date : 27.06.2012

Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 2:52 am

- Добре ли си? - попитах я.
Да си призная имах чувството,че нещо не е наред. Не исках да `и се пречкам. Понаместих се и се огледах наоколо. Чак тогава разбрах какъв е проблема.
В ръката си държеше тениската. Защо беше мокра?
Явно това беше проблема. Почувствах се леко гадно,защото сега нямаше как да се прибере. Хората наоколо щяха да я сметнат за луда,а аз не исках това да `и се случва.
- Ето,вземи моята. - казах аз,подавайки тениската си. - За мен няма проблем да ходя гол. - усмихнах се. - Разбира се, ако не те е страх да носиш мъжка тениска... - допълних аз и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:36 am

-Може да се каже.
Подсмихнах се и го погледнах, беше свестно момче ще се радвам ако се видим пак.
-Благодаря ти много, спасяваш ме. Оу и нее, не ме е страх до ходя с мъжки тениски.-Засмях се.
Взех тениската му, набързо я облякох и го погледнах.
-Ще я изпера и ще ти я върна, та мисълта ми е ако може да ми оставиш някакъв номер или аз.
Погледнах го мило и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Rick Dixon
Хибрид
Хибрид
Rick Dixon


Брой мнения : 39
Points : 43
Reputation : 0
Join date : 27.06.2012

Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 12:55 pm

Тя прие тениската ми.
- Няма нужда да я переш. - казах аз и се засмях.
Надявах се това да е началото на нещо ново. Ново приятелство или нещо повече може би. Всичко щеше да се реши с времето,за сега не исках да насилвам нещата. Не знаех почти нищо за нея. Може вече да има гадже,а и може да не е заинтересована от мен. Само и единствено времето можеше да каже,аз щях да мълча.
Извадих телефона си.
- Ако искаш кажи ми твоя номер и аз ще го запиша. - предложих любезно,а след това записах цифрите,продиктувани ми от нея. - Готово. - казах накрая,усмихвайки се. - Да те изпратя до вас? - предложих.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dane
Ловец
Ловец
Nicole Dane


Брой мнения : 285
Points : 289
Reputation : 0
Join date : 23.06.2012

Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 EmptyПет Юни 29, 2012 11:27 am

-Има нужда! -Засмях се.
Не можех да му я върна в това състояние.Трябва да сияе!
Излегнах се на пясакът и веднага се протегнах, може да се каже че ми се спеше, но напоследък прекарвах повечето си време в леглото, спеейки!
-Записвай.-Усмихнах се.
Продиктувах му номерът си и се изправих до седнало положение след което се усмихнах.
-Не е ли малко рано за прибиране ? -Засмях се.
-Ноо, ако имаш работа може да тръгваш.
Не исках да си тръгва!
Въздъхнах след което отново се излегнах.
Тук съм от доста време и така не съм влезнала във водата! Загледах се замечтано напред ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Самотния бряг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самотния бряг   Самотния бряг - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Самотния бряг
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Морската част и скалите-
Идете на: