DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcapФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Voting_barФиладелфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 4915666R Арес: Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Филаделфия, САЩ / преди 2 години

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:56 am

Поклатих глава:
-Не,мислех си колко би бил хубав секса с Богиня,а това ме кара да въздъхна.-засмях се и пред нас се появи езерото с лилиите.Погледнах я и се подсмихнах.Вдигнах я и се затичах към езерото знаех,че е плитко все пак водата бе толкова чиста и бистра,че се виждаше дъното скочих вътре заедно с нея и я пуснах във водата.Когато изплувах на повърхността се засмях.
-Как е Богиньо?
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:34 am

Засмях се на думите му и се
Това изобщо не го очаквах. Когато бяхме във водата се приближих към него и го напръсках няколко пъти.
-Поне можеше да предупредиш - казах и се засмях, докато продължавах упорито да го пръскам.
-И как мислиш, че е .. мокро е! - отговорих на въпроса му.
Цялата бях вир вода, освен малка част от косата ми, от което бях много доволна. Не, не че бях цялата мокра, а че косата ми все още беше суха.
-Много долно изпълнение от ваша страна господин Уинчестър. Затова.. няма да разберете колко хубав е секса с богиня - констатирах и кимнах с глава, след което се засмях.
Огледах се наоколо, наистина имаше много лилии, а и беше красиво. Особено начина по който луната се отразяваше във водата.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:43 am

Повдигнах вежди.Това само ме предизвикваше да искам да знам:
-Не хубавице.Имам намерение да разбера!-отбелязах тихо и се приближих към нея,сложих ръка на талията й и я дръпнах към себе си.Вгледах се в очите й преди да я целуна и всъщност в момента го правех повече,за да я подразня не толкова,за да правя секс с нея.Не ми допадна начина по който го каза "Няма да разберете" Как пък не...Все едно ми беше такава цел или нещо друго.Дали с ангел или с Богиня все тая.Пак е секс,но важното е,че двете бяха коренно различни и сега бях в езеро с лилии,а тогава в имаплата на задната седалка.
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:53 pm

Колко мразех да се правя на инат, когсто всичко ми харесваше. Не можех да си кривя душата, Дийн беше страхотен и определено обираше точките за това как се целууваше. Прокарах ръце по корема му, изкачвайки дланите си към гърдите, само за да.. го отблъсна от себе си. Дори аз не можех да повярвам на това, което направих току-що, но явно инатът ми идваше малко в повечко точно днес. Точно сега. По дяволите, Афродита.. глупачка!
-Защо си мислиш, че ще успееш? - попитах го поглеждайки го въпросително.
Стоях и го наблюдавах, едва забележимо прехапах устни, копнеейки отново да усетя устните на Дийн върху тях. Но мамка му, аз го бях блъснала от мен, шансовете бяха нулеви. Разбира се, винаги можеше да приеме действието ми като по..-разпалено. Не, не.. шансовете си бяха нулеви. Да си бях мислила, преди да върша глупости, заради които ми се искаше да върна времето назад. А пък и защо го сторих? Не е като да не познавах Дийн, една целувка не беше нищо..
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:27 am

Затворих очи и свих устни,когато тя ме бутна и зададе въпроса си после я погледнах и се подсмихнах,като наведох глава надолу гледайки към рецете й,който стояха все още на гърдите ми:
-Кажи ми хубавице,честно ми признай,че това което направих и това което ще последва не те възбужда и не те кара да ме желаеш,ако наистина етака то аз ще те пусна ще те извадя от водата и ще се правя сякаш нищо не се е случило,но ако не е така...-млъкнах и както бях казал я целунах отново,обърнах я към изкуствената стена на езерото и подпрях ръка отстрани на главата й.Притиснах я към себе си и после леко се дръпнах поглеждайки я несигурно.
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 9:52 am

-Ни най-малко.. - отговорих му, когато ме попита и поклатих глава, но устните му стопиха съпротивата ми по най-бързия възможен начин.
Целуна ме и се дръпна малко назад и ме погледна. Аз също го погледнах и за краткото време от едно примигване устните ми откриха неговите. Едната ми ръка се плъзна нежно по врата му, като се заигра с едно кичурче на косата му. Кракът ми бавно се заизкачва от вътрешната страна на неговия, като малко след това се беше настани на таза му.
Езичето ми си проправи път и се заигра с неговото, докато тялото ми беше плътна притиснато до неговото, така че усети всяка една извивка по мен максимално близо до себе си. По най-еротичния начин, по който можеше. Знаех, че това не е правилно, но всяка една грешка беше толкова сладка. А и не е като да не познавах Дийн, поне нямаше да изляза някое леко момиче. Никога не бях и не бих пуснала на първа среща, никога това не можеше да се случи! Компанията му ми беше приятна, беше мил.. поне с мен се държеше добре.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 8:06 am

Подсмихнах се и вплетох пръсти в косата й притискайки я още по силно към себе си.Беше невероятна.Да имаше значение дали е ббогиня или не.Поне до сега не съм бил с такава.Талията и беше идеална, бедрата й също.Особено онова,което се бе увило около мен.Повдигнах я и отново я притиснах към стената.
-Не трябва да продължаваме.-казах и се дръпнах от нея.Не исках проблеми с някой ядосан Бог на войната или ковач или пък гръмовержец.Предпочитах да се занимавам с глупостите на Кастиел,вместо някой да ми подпали задника със светкавица.Погалих лицето й и я пуснах леко,за да не падне.После погледнах към сушата и се измъкнах,като я издърпах със себе си.
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 8:23 am

Нормални ли беше докато усещах тялото му плъто до своето са мисля за това как не трябваше да позволим нищо друго да се случи.
-Зная.. - казах с безпомощен тон, защото най-малкото, което в момента исках да направя, беше това да спра.
-Защи избщо започнахме, това беше лоша идея, много лоша - казах си по-тихо и поклатих лекичко глава, докато Дийн ме погали.
Скоро вече бяхме на брега, като аз прокарвах ръце по дрехите си, опитвайки се да изцедя водата от тях и да не поглеждам към Дийн. Беше странно, неправилно.. споменах ли странно? Но и хубаво също така, едновременно с всичките си други недостатъци. Обърнах се и погледа ми се спря върху този на Дийн.
-Две ръце разстояние - казах и се усмихнах.
-Да не рискуваме да има втори дубъл - засмях се и понеже все още бях вир вода, както и той завихрих не особено силен ветрец, който сякаш дойде от нищото, но скоро поне щях да съм сравнително суха.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 8:47 am

Засмях се и я погледнах.Дръпнах се и вдигнах невинно ръце:
-Не знам за какво говориш.-извадих телефона си,който за мое щастие не се влиаеше особено много от вода,куршуми и т.н.
-Хубавице аз ще трябва да се върна.Ела с мен ще те закарам до вас или до хотела в който си отседнала и най-вероятно ще се видим отново след няколко месеца.Ако искаш естествено може да се разберем нещо,но...-подсмихнах се и тръгнах следван от нея към бара.
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 9:04 am

Поклатих глава.
-Добре. Само не и до онзи бар - казах, прикривайки страха който изпитвах от всички онези мъже там. Пияни, половината с оръжия.. Не, нямаше сила или човек, който да ме накара отново да отида там.
-Щом трябва да тръгваш, тръгвай. Аз ще се оправя оттук - казах му и се огледах наоколо. Нямаше следа от някоя подпийнала групичка или бездобник, въоръжен с нож, така че щях да се измъкна жива от парка. Евентуално. Шансовете засега бяхана моя страна, а и не бях чак толкова крехка, че да не мога да се справя с евентуални нападатели.
-Да не те задържам, имаш си по-важна работа. Върви да спасяваш света на хората - казах и се усмихнах.
И без това днес заряза брат си сам в бара заради мен, сби се.. пак заради мен, разбира се. И като за финал се натискахме в езерце с водни лилии.. и всичко това в рамките на около.. колко беше? Час? И половина?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 9:12 am

Погледнах я и поклатих глава:
-Не мога да те оставя.Съжалявам.Настоявам да те прибера до вас.-не исках да я оставям.Исках да съм още млако с нея.Не за целувки и секс,но просто исках да знам,че ще се прибере и ще е жива и здрава и...В дома си.Не исках да...Боже как да го обясня.Исках да съм сигурен.Хванах ръката й скъсявайки двете ръце разстояние и се усмихнах:
-И да искаш няма да се измъкнеш!Просто ще се примириш с факта,че един досаден ловец ще те придружи до вас.-свих безгрижно рамене и я дръпнах леко към себе си,за да тръгне.
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 10:11 am

Явно в случая той щеше да излезе по-упоритият от двамата. Въздъхнах победено и кимнах с глава, като след това го погледнах.
-Добре тогава. В един хотел наблизо съм - казах му.
Добре, не бях сигурна колко наблизо е, но не беше на повече от петнадесет минутки пеша. Нямаше да отнема чак толкова от времето му.
-Шт! Да не съм чула повече думата "досаден", произнесена от теб за.. теб - казах и се засмях.
Той не беше досаден. Напротив. Беше забавен и като цяло страхотен човек. Винаги времето ми минаваше страшно бързо, когато бях с него и никога не ми е било неприятно в неговата компания. Един от малкото хора, които винаги се радвах да видя и май никога не ме беше засягал по какъвто и да било начин.
-Ти си всичко друго, но не и досаден - казах му и се усмихнах. Е, разбира се, под "всичко друго" имах предвид само положителни черти, дано да не приеме съвсем буквално думите ми.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 10:18 am

Засмях се и я погледнах.Повдигнах закачливо вежди и започнах да говоря:
-Значи всичко?Като например....Задник,копеле,идиот и добри неща.Секси,умен,забавен,красив,да не забравяме секси.-подсмихнах се и я погледнах отново.Да беше ми забавна.Тръгнах заедно с нея към хотела в който бе отседнала и всеки път щом видех някой бях готов за подвизи.Кофти е да се размотаваш късно вечер по тези паркове,а най-лошото бе,че онзи бар тепърва се изпразваше и пияните рокери щяха да плъзнат като хлебарки във всички посоки,а някой обичаха да се забавляват с млади момичета и да бият други момчета или мъже.Имаше един плюс.Всички ме познаваха и нямаше да ме закачат,нито пък нея щом е с мен,но не бе добра идея тя да се връща сама тук.Освен ако не иска да я изнасилят.Е да тя е богиня сигурно ще ги размята или ще се появи онзи....Арес и ще ги изпепели и ще спи върху кожите им,но пък няма нужда да се рискува.
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 10:31 am

Повдигнах пръст във въздуха.
-И знаеш ли какво забрави.. секси! - казах след него и се засмях.
Колко пъти ли го бяхме повторили. Всъщност.. колкото и да бяха, щяха да са малко да опишат сексапила му.
След известно време, което лично на мен ми се видя като няколко минутки, вече бяхме пред хотела, в който бях за краткия си престой във Филаделфия.
-Ами.. аз май съм до тук - казах и се завъртях към Дийн, като му се усмихнах.
-Мерси, че ме изпрати, нямаше нужда наистина. Като отидеш да вземеш Сам от бара, се извини от мое име на момичетата, заради това, че ги лиших от компанията ти. Дано скоро пътищата ни пак се засекат.. - казах и се усмихнах.
Повдигнах се на пръсти и го целунах по бузата и го прегърнах за известно време.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 10:36 am

Усмихнах се когато я пуснах и се поклоних :
-За мен беше чест Богиньо.Дано престоят ви тук да е бил приятен.Довиждане Афродита.-обърнах се едва когато тя влезе в хотела и тръгнах към бара с бавна крачка.Не бързах.Не ми се отиваше пак към шума и курвите.Знаех,че сега ще отида ще взема брат ми и ще отидем да убиваме изроди,а след това ще се върна с някоя нова рана.Ще я зашия или промия ще се напия и ще намеря някоя евтина курва за през нощта.И това ще се повтаря и днес и утре и с месеци.
Телефонът ми извибрира.Боби.Отговорих на обаждането и както и предположих след няколко минути щеше да ми се наложи да отида там където ми е мястото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филаделфия, САЩ / преди 2 години   Филаделфия, САЩ / преди 2 години - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Филаделфия, САЩ / преди 2 години
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Чикаго, преди 90 години
» Мистик фолс преди 2 години
» В гората преди преди седмица
» След 2 години в Кипър
» След три години по улиците на Чикаго

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: