DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 4915666R Арес: Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Ню Уорк преди 4 дена +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyСъб Юни 23, 2012 12:30 pm

Извих главата си назад когато устните и се спуснаха по кожата ми.Ръцете ми все още бях на тялото й,но замръзнали върху талията й.Съзнанието ми и самото ми мислене бяха замъглени от желание и надежда за продължение.Спомних си за съня,,,за удоволствието от него и за жалост унижението,че все още се поддавах и получавах мокри сънища.Не можех да дам обяснение за това,но въпреки всичко,сегашната ми възбуда не можеше да се сравнява с онази.Сега нещата бяха истински и тя в действителност бе в ръцете ми,а устните й в действителност щеше да направи това,което адски много обичах.Не бихте могли да разберете защо.
Колкото повече се приближаваше до точката на желанието ми,толкова по-трудно ми бе да дишам.Господи,тези жени.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyСъб Юни 23, 2012 12:56 pm

Знаех как да влудявам мъжете.. беше си вродено.Усещах че започна да диша все по учестено.Знаех какво точно да направя в даден момент и това си даваше резултат .. неговото удоволствие.След някъде 5-10 минутки реших че му е предостатъчно.Все пак сега следваше именно най-хубава част от целия полов акт.Въпреки че вече го бях сънувала .. просто нямаше начин да се сравни.Всичко беше много по истинско и реалистично.Върнах се по същата пътечка по която бях слязла.На сантиметри от устните му се спрях и тръснах косата си назад.Изправих се и съблякох сутиена си.Усмихнах се при вида на ококорения му вид.Все пак едно беше да ги видиш на живо а друго на сън.
-Е, Дийн видяхме те какво можеш на сън.. нека сега да те видим какво ще направиш..?
Предизвиках го.Просто нямаше друг начин да даде всичко от себе си ако не го подтикна аз.Изглежда и двамата нямахме намерение да става така .. както във съня..
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 2:18 am

Подсмихнах се и я обърнах отново под себе си:
-Добре...Нека играта започне.-целунах я страстно и миг по-късно се спуснах надолу по тялото и,целувах гърдите й,корема й и бедрата й.Ръцете ми разтвориха коленете.Бедрата и се надигнаха и едната ми ръка се спусна по корема й,за да я задържа на мястото й.Тя нададе стон,а очите мис е приковаха на нейните,преди да продължа надолу.Прокарах пръсти по вътрешната страна на бедрата й.Прокарах пръсти по клитора й,преди да сведа глава и да застана между бедрата й.Първоначално всичко бе бавно и нежно.Устните и езикът ми я галеха и изучаваха.Ала това не трая дълго.Вкарах два пръста в нея,докато прокарвах език нагоре-надолу,кръгообразно и както ми хрумне по нея.Беше гореща и влажна,този път нещата станаха по-бързо от колкото в сънят ни.Вдигнах погледа си към нея,възбуден само от гледката.Устните й бяха разтворени,очите притворени,а гърдите и се надигаха всеки път щом си поемеше въздух.Гърба и се извиваше в дъга,всеки път,когато екстаза започваше да я залива.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:28 pm

Играта да започне .. какви думи само.Беше много по палав от колкото си го спомнях във онзи мокър сън.След секунди отново бях отдолу а той започна да разучава тялото ми.Настръхнах от глава до пети.Всеки негов допир ме възбуждаше все повече и повече.Когато езика му започна да шава по бързо и двата му пръста проверяваха дали почвата е подготвена за действие започнах да усещам онзи екстаз до който не се бях приближавала от толкова много време.Всяко едно негово движение изпращаше сигнали до други мои сетива.Като например че тяло ми се беше извило на дъга, едвам си поемах въздух от стенанията които издавах като контракции на всяка минута.И тогава направи чудо .. за първи път около 500 години някой успя да ми намери “Г-точката“ при това с език.
-Дийн ..-прошепнах го .. въздухът ми беше на привършване.Може би ме чу или може би защото усети както се случва с мен той вдигна глава, но последва светкавичка реация от моя страна.Насочих главта му на къде да бъде.Бях се изправила в полуседнало състояние.Очите ми се разфокосориха,а краката ми изтръпнаха.Чувтвото просто не можеше да се опише.От устата ми излезе нещо от сорта на :
-О Госпоооооооо...-така и не успях да довърша изречението.След такъв оргазъм при това доставен толкова бързо след началото.Хм .. мнението ми се промени ужасно много спрямо него.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:19 am

Продължих да си играя с нея докато не чух името си и се надигнах.Преди да успея да попитам какво тя вплете пръсти в косата ми и притисна устните ми към себе си.Засмкуках клитора й и притиснах пръстите си към нея,след което усетих горещата струя по ръцете си и устните си.Имаше сладък вкус както всяка жена,но нейният бе на...Малини или нещо подобно.Дръпнах се от нея с все още потъммнели очи от възбудата,която ме заливаше.
-Искам те.-надигнах се и пак я бутнах назад да легне на сепарето,прокарах влажните си пръсти по кожата на бедрата й и.Сведох глава към нея и я целунах,прокарвайки език по устните й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:48 am

-Искам те !
Това бяха думите които ме накара да полудея.Ръцете му тръгнаха надолу докато езика му пропълзя през устните ми.Усмихнах се.Ръцете ми се плъзнаха по тялото му.О .. беше дори повече от готов.
-Ами като ме искаш- прошепнах тихо до ухото му-Вземи ме !
Притиснах тялото ми до неговото.Исках и той да усети онова което бях усетила преди малко.Нямаше начин просто да го оставя така.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:02 am

Вече нямах търпение.Проникнах в нея без да се замислям дали я болил или не.Бях груб и бърз.Исках да взема всичко,което бе способна да ми даде,та дори и повече.Устните ми сляпо я целуваха,ръцете ми настоичиво повдигаха бедрата й,нагоре,за да ми е по-удобно,а движенията м и ставаха все по неубоздани.Изстрелвах се към върха с бясна скорост,но щях да издържа още.Исках тя да свърши отново,харесваше мид а усещам тази влага,горещина,треперенето на тялото й.Господи дори тези мисли ме възбуждаха допълнително.Имах чувството,че ще изляза от собствената си кожа/
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:26 am

Прониква в мен при това малко по грубо от колкото беше нужно.Изглежда нямаше никакво търпение.Хареса ми това че ме целуваше където му падне а че ръцете му ме повдигаха .. но малко или много .. болеше.Нямаше и намерение да забавя темпото .. е добре оставих го. Не отричах че болката ми харесва.И двамата имахме желанието да стигнем до върха.Какво удоволствие ми доставяше.Със светкавична скорост го залепих до стената.Но за секунда аз бях притисната в ъгъла.И тогава и двама го усетихме.И двамата свършихме едновременно.Точно по класически.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:33 am

Тръпките на екстаза ме разтърсиха и свърших в нея.С всяка една вълна на удовлоствие толкова по-силно се притисках и толкова повече я изпълвах.Плюса на това да правиш секс с вампир.Няма бебета,няма проблеми.Ръката скоято я поддържах да не падне започна леко да трепери,а другата си ръка разбих в стената едвам едвам поемайки си въздух.
-Господи....-опрях чело на нейото и се подсмихнах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:02 pm

Дишах трудно.Сякаш бях пробягала стотици километри.Усетих че ръката му едвам ме държеше.Слязох без да казвам нищо.Той като че ли очакваше нещо друго.Без дори да го поглеждам отидох и започнах да се обличам.Усещах погледа му по себе си сякаш казваше “Ама какво ?“ Е .. отговора си беше прост.За мен това беше просто секс.Не можеше и не беше нещо друго.Просто наистина много добър секс.Обаче когато стигнах до закопчаването на роклята ми трябваше помощ.
-Ще ми помогнеш ли ?- Бях се обърнала със гръб към него.Няколко секунди стоях а той нищо не направи.Обърнах се и попитах-Какво има ?Нещо не е наред ли ?
Направих леко скептично изражение.Нядавах се да не си беше помислил друго..
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 7:59 am

Подсмихнах се и поклатих отрицателно глава:
-О не,просто ми трябват няколко секунди преди да почна да функционирам нормално.-засмях се отново и бързо се обух,след което и помогнах да се закопчае и потърсих тениската си,облякох се бързо и после я погледнах:
-Е Катрин,до нови срещи.-обърнах се и излязох от сепарето сякаш нищо не се бе случило. Огледах ситуацията около миналото сепаре още не се бе разчуло.Перфектно.Излязох и потърсих колата си.Качих се и бързо се ометох при брат си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ню Уорк преди 4 дена +18
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Преди три дена в гората
» Преди два дена, когато се срещнахме...
» В гората преди преди седмица
» Преди седмица.
» Местния Бар,преди два дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: