DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Madison Miller
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Aphrodite
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Клеопатра
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
Dean Winchester
Ню Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcapНю Уорк преди 4 дена +18 Voting_barНю Уорк преди 4 дена +18 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Ню Уорк преди 4 дена +18 4915666R Арес: Ню Уорк преди 4 дена +18 D160206fa39e845e Мелиса: Ню Уорк преди 4 дена +18 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Ню Уорк преди 4 дена +18 3c71ec56aa297e6d

 

 Ню Уорк преди 4 дена +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 8:32 am

Скука .. това описваше този мрачен дъждовен ден .. Точно когато реших да посетя Ню Уорк точно тогава реши да завали .. исках да отида на Тайм Скуер но не можех .. е не бях от захар, но въпреки това.Нямаше какво да правя... седнах и зачетох книга .. пфф каква скука .. на кого му е притрябвала Обща култура на Египтяните ? Захвърлих я на една страна.“Писна ми ! Излизам !“ Метнах си един суичър върху тениската сложих качулката и обух кобинките .. едва ли дъжда щеше да ме докопа лесно.Какво ?! Направо прекрасно .. като излязох заваля още по силно .. бпх твърде далеч от хотела за това се отяравих към един бар на близо.Надникнах .. беше пълно с мъже .. казах си какво пък не. Какво ми пречи ? Бях два пъти по силна от тях взети всички заедно.В момента в който отворих вратата ле лъхна топлина .. Такава горещина ..Съблякох суичъра и останах само по тениската.. която имаше предизвикателно деколте .. забелязох че всички ме гледцаха сякаш за първи път виждаха момиче .. Усмихнах се .. все пак не всеки ден имаше такава проява на внимание към мен.Седнах на бара и си поръках уиски .. двоино ... започнах да оглеждам бара .. тогава погледа ми падна върху един човек който ми беше толкова познат .. Нима .. не невъзможно .. ! И както се бях загледала той извърна поглед към мен .. видях във очите му че ме е познал .. нямаше друг начин .. Излязох колко бързбо беше възможно без да прилагам вампирски способности .. но за съжаление той ме последва ..
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 8:41 am

Работа,работа и пак работа.Мразех дъждовните дни.Оставих брат си в местната библиотека,за да провери архивите на нещо си и дойдох в бара,който най-обичах в Ню Йорк.Естествено предпочитах Чикаго все пак имахме апартамент там,но....Както обикновено бе пълно с мъже,единствените жени бяха младите сервитьорки и дебелите рокерки,съпруги на още по-дебелите рокери.Как правеха секс?Винаги съм се питал това.В огромния стар телевизор над бара даваха мач.Както обикновено се чуваха викове и дюдюкания.Загледах се в играта забелязвайки колко грешки правтя баскетболистите без да има дори един наказателен,но...Америка,какво друго бих могъл да кажа.Все още бях зазяпан в мача като по-скоро усетих колко тихо стана в бара.Всички се бяха загледали в нещо.Може би някое богаташче сбъркало вратата?Обърнах се и потърсих с поглед нещото привклялко вниманието на мъжете.Беше момиче.Мамка му колко познато момиче.Присвих очи и в момента в който тя ме видя излетя от бара.О да забравих.Вампири.Извадих една банкнота и я хвърлих на бара.Излязох след тъмнокосата си любовница от сънищата и се огледах.Къде по дяволите се беше дянала?Дъждът бързо ме намокри,капки се стичаха по лицето ми,а дрехите ми прилепнаха по тялото.Останах така и продължих да се оглеждам с надеждата,че ще се появи,но най-вероятно това нямаше да стане.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 8:49 am

Помислих си че реагирах малко прибързано.Направих така че да ме види в гръб.. И се тикнах във една уличка... където слава Богу не валеше .. изглежда хората си бяха направели навес .. Загледах се нагоре.. и той като гръм от ясно небе ме притисна до стената .. изглежда имаше намерение да ме убие.Е без проблем можеш да избягам .. или направо да го убия,но реших първо да си поговорим.Погледнах го предизвикателно и казах със някакъв перверзен глас, който за първи път чувах да излиза от устата ми :
-Нима ще ме убиеш ? След всичко което преживяхме .. във страната на сънищата ?! - погледнах го право във очите .. той просто леко посвали кола .. който държеше някаде на нивото на очите ми.. сякаш се чудеше да ме убие или да не ме убие ..Е, подразбираше се беше ловец .. при това доста добър във работата си.. започна да ми харесва още повече.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 10:03 am

Забелязах я но в гръб.Огледах се и отключих колата си извадих един дървен кол с дота голяма история за убиване на вампири и тръгнах след нея.Тя се бе загледала в навеса направен от хората и това бе моят шанс.Хванах я и грубо я блъснах в стената.Вдигнах кола силно решен да я убия.Трябваше да я убия.Ала думите които изрече ме накараха да спра,гласа й....Потръпнах и свалих кола до нивотоо на очите й,после съвсем го свалих.
-Махай се.-изсъсках и се обърнах с гръб към нея,тези дни ясно си личеше,че не бях наред.Колебаех се и се поддавах на емоции...
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 10:22 am

Да се махна точно сега ? Хаха не беше познал .. а като ми обърна гръб ... точно това го мразех най-много.Със светкавична скорост се преместих пред него.Показалеца ми изпиза една пътечка по бузата му.Направих една състрадателна физиономия:
-Сигурен ли си че точно това искаш .. а не.. незнам.. може би.. съня да стане реалност?
Бях се доближила до него.Той можеше да усети парфюма ми .. само трябваше да се потдаде на изкушението .. Прехапах си долната устна точно както във съня му .. и зачаках.. знаех че ще изпита желание да сбъдне мечтите си ..
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 10:27 am

Вгледах се в очите й и хванах ръката й.Бях готов да я обърна отново към стената да я целуна и този път да правя толкова много неща с нея,че да стигне до кулминацията преди мен.Тялото мис е събуди в мига в който си представих това.
Хванах и другата й ръка и се наведох към нея,устните ми бяха на милиметри разстояние от нейните.
-Не съм сигурен,че това е което желая най-много красавице.Едно е сън друго реалност.-леко докоснах устни до нейните и секунда след това се дръпнах.Играех си с огъня.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 10:54 am

Хм .. истинския ми харесваше много повече от този който сънувах .. обичаше игрите .. точно като мен .. може би именно за това си допадахме..Точно когато беше на милиметри от мен разбрах че го иска но се страхува .. реших да го дадем по бавно.
-Наистина ли? Добре тогава .. като за начало може ми кажеш името си .. красавецо .. много искам да знам кое име да шептя във ухото ти.-Облизах се.Привличаше по такъв силен начин че .. не знаех как ще устоя да не му се нахвърля още същия този момент.Наклоних глава и се усмихнах.. усмихнах се с онази секси усмивка с която привличаш обикновените хора .. но той .. той не бе обикновен.. Той излъчваше точно онова по което подлудявах ...
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 10:59 am

Погледнах я и после отместих поглед.Чувствах някаква странна тежест и тръпка в тялото си.
-Дийн.Без фамилия.-вдигнах ръка и я прокарах през мократа си коса.Погледнах я и нетърпеливо почнах да пристъпвам от крак на крак.
-Ами твоето име?-какво ли бе?Някое завъртяно,като за хубава жена.Въздъхнах,като си спомних какво бяхме правили преди няколко дни в сънят ми.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПон Юни 18, 2012 11:39 am

“Дийн .. пресрасно име за прекрасен мъж.“ това беше мисълта във главата ми .. “без фамилия .. хмм още по добре!“ Попита ме за моето име .. Имах много имена как ли не ме бяха наричали през години .. какви не завъртулки слагаха .. но реших че е редно да му покажа оригинала .. следователно и истинското ми име:
-Някога бях наричана Катерина .. а сега просто Катрин.. а за фамилията .. навсякъде ме преименуват ..
Не ми се беше случвало до сега да се нарека Катерина .. от толкова много години не го бях чувала .. а сега .. когато го казах на глас си спомних колко наивна бях някога .. и как с наивността си стигнах до тук .. но ако не ми се беше случило .. нямаше да се запозная никога със прекрасните хора които познавам сега.А от този момент и Дийн.Реших че е крайно време да използвам името му във изречение и го попитах:
-Е, Дийн .. какво ще правим.Погледнах го предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 4:25 am

Погледнах я и свих рамене:
-Имам си работа.-не знаех какво друго да кажа.Погледнах я и после отклоних погледа си в друга посока.
-Е Катрин...Аз ще те оставям...-минах покрай нея и тръгнах към колата си.Жени.Можеха да ме изтормозят.
Извадих ключовете за колата и след това хвърлих дървеният кол в колата.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 5:39 am

И отново го направи обърна ми гръб.Колко гаден още можеше да бъде ?Е .. аз не се отказвах лесно .. следоателно реших да го настигна.Беше до колата и като че ли имаше намерение да си тръгва.Вече почти беше влязъл във колата когато продумах:
-И ще си тръгнеш просто така ? Без .. нищо ?Просто ще ме оставиш под дъжда така ли ?!
Гледах го със големите си очи .. Знаеш че ще се потдадде .. трябваше .. просто трябваше да остане .. все пак не беше случайност че го сънувах .. а сега.. няколко дена по късно го срещам .. винаги съм си мислила че за всеки един човек си има съдба.

Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 5:50 am

Обърнах се към нея и я хванах за ръцете.Дръпнах я към себе си и я целунах.Без официалности и обяснения.Вплетох пръстите си в косата й и сложих другата си ръка на талията й.Дръпнах я още по-близко и спуснах пръстите си от косата й надолу към лицето и.Дръпнах се на милиметри от нея и една капка падна върху лицето й.Стече се като сълза и капна върху ръката ми.
-Е не си тръгнах.Сега какво?-наклоних глава настрани и я погледнах с любопитство.Какво щеше да реши?Да направим нещата като на сън или да се позабавим.И в двата случая щеше да ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 6:07 am

Дийн направи точно това което очаквах ..дойде и ме целуна .. Ръцете му обвиха вратът му.Сега какво ли .. хмм .. имах няколко идеи .. с които да подгрея положението.Но за целта не бях облечена добре..
-Ам .. като за начало .. бих искала да се преоблека .. ако искаш ела с мен .. за 15 минути съм готова.-казах го ,като края на устните ми едва едва потрепна.Естествено той ме придружи до хотела .Докато изляза се беше стъмнило. Ноща вече беше ясна .. без нито едно облаче.И именно това ме развесели още повече.Бях облечена във една къса до над коляното червена рокля и висок ток.. тъкмо като за излизане.
-Е .. ам .. имам една идея.. по надолу има разни .. барове дискотеки и така нататък .. ако искаш може да отидем там .. имама нужда от питие.
Гледах го със онази лепкава усмивка .. която толкова много мразех .. но като че ли той не ме слушаше ..
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 7:05 am

Усмихнах се и кимнах с глава:
-Да,нека отидем да пийнем нещо.-тръгнах след нея и я загледах.Движеше се самоуверено и поклащаше задника си доста секси.Усмихнах се докато в следях с поглед.Определено си я биваше.Роклята и стоеше много добре,но без нея със сигурност щеше да е по-хубава,кого залъгвам нали я бях виждал гола.Определено беше по-хубава,да не забравяме и останалото.Честно казано не знаех къде отиваме,но когато телефонът ми извибрира се отърсих от мислите си.Беше брат ми,натиснах червената слушалка,леко гузен и я погледнах:
-Къде по-точно отиваме?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 8:32 am

Бяхме точно пред някаква дискотека когоато той ме попита къде отиваме ..
-Защо не влезем във “Опиума“ - попитах като кимнах към големия светещ надпис над нас.Дори не го изчаках да отговори, хванах го за ръката .. след минути вече се проправяме път през навалицата.Музика беше на макс и не можеше да чуеш дори собствените си мисли.Едвам стигнахме до бара .. аз вече дори бях започнала лека да пристъпвам от крак на крак.Дийн очевидно се беше шашнал .. реших че едно питие ще му е от полза.Накарах бармана да се приближи и му прошепнах нещо което той не чу.След малко пред нас имаше две чаши текила.
-Навит за състезание ?
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 9:02 am

Погледнах към чашата с текила и се засмях:
-Окей.Хайде състезание.-носех на алкохол достатъчно.Погледнах към нея и кимнах с глава.Надигнах чашата в мига вкоито и тя го направи и зачаках следващата.
-А какво печелим победилият?-усмихнах се и огледах помещението,нямаше Бог знае какво,но все пак ми допадна.Музиката,момичетата и факта,че имаше разнообразни алкохоли.Когато втората чаша с текила застана пред мен отново я надигнах на един дъх.
-Предпочитам шотовете!-оплаках се и се усмихнах,когато засякох погледа й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 9:11 am

Хм .. държеше на алкохол .. но и аз не му отсъпвах .. все пак 500 години не бях живяла на празно.Имах тренинг.. толкова много нощи бях прекарвала по този начин.А за наградата .. хм ..
-За това кой спечели .. хм .. ще разбереш .. само ако спечелиш..! - кимнах с глава и му намигнах.- А ако искаш шотове .. поръчай .. за мен няма значение !
След няколко питиета главата ми се беше вече замаяла.Всичко ми беше във сън.. това значеше само едно че бях прекалила малко повече от колкото трябваше.Не можех да контролирам тялото си.След малко пуснаха една много дива песен която обичах да полуда.Тръгнах към дансинга .. но той не искаше да дойде .. тогава го задърпах и той нямаше как да не дойде .. бях по силна от него .. това си беше в природата на вампирите.Ръцете ми пълзяха навсякъде по него а устните от време на време едвам се докосваха до неговите .. хареса ми да го измъчвам .. с всяко залъгвание за целувка той щеше да го иска все повече ...
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 9:41 am

Хвана я прекалено бързо,а когато пуснаха песента,която явно обичаше ме задърпа към дансинга.Ама че инат вампир.Сключих ръце на талията и започнах да танцувам заедно с нея.Тя плъзгаше ръце по тялото ми,устните й преминаваха като шепот по мойте.Дразнеше ме.Спуснах ръцете си по нейното тяло и ги спрях в краят на кръста й.Подсмихнах се и спуснах едната си ръка надолу по бедрото и хващайки краичето на роклята,дръпнах го леко нагоре и после се дръпнах от нея.Около мен бе пълно с момичета без партньори,а както знаете щом някой се освободи...Попаднах между две момичета,който доста добре танцуваха,погледа мис е плъзна по тях и после към Катрин.Ухилих се и продължих да танцувам с момичетата.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 9:54 am

Искаше да си играем игрички .. разбирам .. след като двете момичета го подкараха.се върнах на бара .. още от самото влизане бармана ми беше допаднал.Поръчах си още една чашка, изпих я на екс и през бара започнах да се натискам с бармана като някой части почти се подаваха из под късата прилепнала по тялото ми рокля.Бях го хвалана за предницата на полу ракопчаната му риза .. и още малко щеше да е във въздуха.Не можех да видя погледа на Дийн но се нядавах да не е все така усмихнат като невинно зайче .. След като седнах отново нормално и оставих момчето да си върши работата .Още една чашка беше обърната от моя милост.Бях се заиграла с чашата си и оглеждах другата страна на бара.. беше ми интересно .. как може всеки хубав мъж да е зает.. ?
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 10:06 am

Тези момичета ми допадаха.Ръцете им обикаляха по тялото ми,а скоро след това започнаха и целувките.Боже тройка.Колко приятно.Отдалечихме се от дансинга и тръгнахме към сепаретата,отново сепаре?Не ми пукаше.Блондинка и брюнетка.Супер комбинация.Преди да дръпнем завесата на сепарето видях Катрин,погледът и се закова на мен и свих невино рамене.Като с устни оформих "Ти започна тези игри".Завесата бе напълно дръпната,а скоро след това тениската и колана ми бяха изчезнали.Плюса на Ню Йорк.Лесните момичета.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 10:14 am

Може би от алкохола или незнам от кое но почувствах нещо като .. ревност ? .. едва ли ..Но въпреки това моето си беше мое .. Отидох при момичета хм .. харесах си първо блондинката .. и без това русата и главица за нищо не служеше .. Убих я по любимия ми начин .. Хванах я така че Дийн да я вижда .. имах ловки ръце .. счупих и кръста:
-Сега е паралезирана от кръста надолу-после гръбнака и тя се отпусна беззащитно на земята.-А сега мъртва ..-погледнах към другото момиче .. доколкото прочетох в очите и не искаше да п сполети същото затова сигурно се скри някаде като мишка.
-Какво по дяволите правиш ?- ме попита той.
-Нека кажем .. че аз си те набелязах първа.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyВто Юни 19, 2012 10:25 am

Повдигнах вежди и я погледнах:
-Сериозно ли?Убиваш хора пред мен?Не е най-умното ти решение.-огледах се и забелязах брюнетката.Тройката ми се бе разбила на парчета и се чувствах нещастен.Погледнах към Катрин и после към трупа на момичето.
-Изтрий спомените на онази и да отидем в друго сепаре!?-нямах друга идея.Не исках да я убивам,но пък не исках и после да си имаме проблеми.Когато тя изтри спомените на брюнетката си взех нещата и я хванах за ръката.Дръпнах я към съседното сепаре и в мига в който дръпнах завесата се обърнах и я целунах.Не вярвах да правя секс отново в сепаре,но пък не се знае.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyСря Юни 20, 2012 5:01 pm

Нима го понесе с такова безразличие .. ?! Ясно .. беше свикнал пред него да се убиват хората.Мнението ми за него се затвърди при тази негова проява.Усмивката не падаше от лицето ми още от момента когато изтри спомените на момичето до чак когато влязохме във другото сепаре.Дръпна завеса и ме целуна.Този нов подход ми хареса още повече от предишния.Притисна ме до един от ъглите на дивана и не спираше да ме целува.Ръцете ми не си губеха времето и вече се опитваха слепешката да свалят панталоните му, докато неговите ръце се заминаваха със ципа на роклята ми.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyЧет Юни 21, 2012 5:51 am

Разкопчах роклята й бързо и я хвърлих на земята,същото се случи и с панталоните ми.Прокарах ръцете си по кожата й,от врата й надолу към гърдите й,плоският и корем и без обичайните заобиклко,пъхнах пръстите си под прашките й.Прокарах пръстите си по клитора й и не след дълго вкарах два пръста в нея.Погледнах я как се изви и се подсмихнах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 EmptyПет Юни 22, 2012 10:02 am

Беше решил да го караме без заобилколки.Докато се усетих вече бяхме полуголи а ръката му си играеше със клитора ми.Изглежда беше твърде нетърпелив защото секунда по късно пръстите му намериха пролука и се озоваха вътре в мен.И най-вече ми се подсмихваше.Това ме влуди толкова много.Крехкото ми тяло се огъваше под неговото.Харесваше ми всеки един негов допир.Толкова грабващ и същевременно едвам ме допираше.Въпреки че ми допадна .. препочитах аз да доминирам и поех нещата под мой контрол.След миг бях аз отгоре му.Целунах го страстно .. от там по една пътечка се спуснах към врата му.А от там .. още по надолу.Той знаеше какво следва.. и не можеше да го предотврати по какъвто и да било начин .. не че имаше особено голямо намериние ...
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Sponsored content





Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Уорк преди 4 дена +18   Ню Уорк преди 4 дена +18 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ню Уорк преди 4 дена +18
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Преди три дена в гората
» Преди два дена, когато се срещнахме...
» В гората преди преди седмица
» Преди седмица.
» Местния Бар,преди два дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: