DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Madison Miller
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Aphrodite
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Клеопатра
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
Dean Winchester
Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcapИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Voting_barИз тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 4915666R Арес: Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 D160206fa39e845e Мелиса: Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 3c71ec56aa297e6d

 

 Из тъмната част на града, преди 8 месеца

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из тъмната част на града, преди 8 месеца   Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyПон Юни 25, 2012 2:32 am

+18


Притеснявах да се не сбъркам с нещо, но всъщност май вървях в правилната посока. Усетих как с лекота ме обърна, като притисна силното си тяло в моето и ме накара да се почувствам така малка и нежна. Извъртях леко главата си назад, търсейки устните му, за които просто не можех да спра да мисля, дори когато не бяха пред очите ми.
Не знам какво и как правеше, но започвах да се притеснявам от това, че усещах как всеки момент ще свърша, а наистина беше прекалено рано. Всеки пореден тласък ме изпълваше с онова вълшебно удоволствие, което те кара да желаеш да освободиш всичката онази възбуда, която си събирал от толкова време в себе си. Не помнех кога за последно правих секс, но точно този щях да помня наистина дълго.
Усетих как тялото ми претрепна в ръцете му, а следващия тласък в мен сякаш беше по-приятен от всичко, което направихме до сега, взето заедно. Стенанията ми отново станаха силни, но запазиха онази нежна нотка в тях, а аз простенах изнемощяла:
-
Моля те, не спирай.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из тъмната част на града, преди 8 месеца   Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyПон Юни 25, 2012 4:49 am


+18

Подсмихнах се,когато силните вълни на екстаза и ме заляха.Тялото и потръпна в ръцете ми,а стенанията и ставаха все по силни.Не знаех защо,но явно самият факт,че тя свърши и то толкова силно ме накара да потърся своето собствено освобождение.Притиснах я към себе си,подпрях се на единият си лакът и зарових глава във врата й.Повдигнах бедрото и още малко и почнах да се движа по-бързо в нея.Краят бе близо,а тя бе на седемнадесет.Не това не ме притесняваше,но секса бе без презерватив,а не исках да и съсипя живота след една малка,но фатална грешка.Дръпнах се от нея и свърших по кожата на тялото и,леко задъхан.Малки капчици пот избиха по челото ми,а вълните на ушким силният оргазъм преминаха доста по-бързо отколкото щеше да стане ако бях свършил в нея.Как да го обясня,когато свършвах в момичето еякулацията ми бе много по-дълга отколкото да свърша извън нея.Погледнах я и пуснах бедрото и,което неволно бях стиснал.
-Извинвай.-не знаех за кое по-точно,но...
Върнете се в началото Go down
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из тъмната част на града, преди 8 месеца   Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyПон Юни 25, 2012 5:47 am

Думите му ми дойдоха неочаквано и изненадващо, като не знаех за какво беше това извинение и как точно да отговоря, но поне в разговорите винаги бях добра и веднага намерих какво да кажа. Извъртях главата си за пореден път и го целунах, но този път съвсем леко и невинно, слагайки край на удоволствието ни. Усмивката ми беше мила, а ръката ми се спусна по врата му, като го погалих само с върха на пръстите си.
-
Не мисля, че има за какво да ми се извиняваш. Всичко беше невероятно!
Усетих колко мокро беше тялото му, както и моето, но очевидно не само аз се бях разгорещила. Веднага реших да му предложа да се изкъпем заедно, но колко щяхме да се къпем и колко щяхме да се натискаме под душа? Единственото нещо, което се надявах в момента, беше да не каже, че току що се е сетил за важната работа, която има и просто да изчезне. Разбира се, не очаквах да остане много, но всяко момиче на моето място би се почувствало зле, ако преспи с мъж като него и той си тръгне веднага след това.
-
Искаш ли да се изкъпем заедно? – попитах тихичко и спуснах ръката си надолу, галейки стегнатите му гърди и корем, като все още бях с гръб към него.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из тъмната част на града, преди 8 месеца   Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 8:15 am

Усмихнах се и япогледнах.
-Принцесо,нещата тръгват в лоша посока.Просто секс.Нищо повече.Имаш момче което обичаш,а и си едва на седемнадесет.Не ми пречи да се изкъпя с теб и нещата да се повторят,но това не би било редно.-целунах я и се изправих до седнало положение.Потърсих дрехите си и започнах да се обличам с премерено бавни движения.Тя все още лежеше някак си натъжена.
-Ще се срещнем отново ако ни е писано...След 4 години ме потърси.-подсмихнах се и облякох тениската си.Взех якето и едната бутилка бира.Смигнах и и се тръгнах към стълбите,огледах къщата,по стените имаше нейни снимки,като е била дете с баща й и майка й,но не знаех каква е историята.Защо баща й го няма и т.н.Не исках и да се ровя.Това щеше да е в неин минус.Погледнах за последно през рамо и започнах да слизам по стълбите,измъкнах се през вратата й извадих телефона от джоба си,набрах брат си и тръгнах към колата,надигайки бутилката бира.
Върнете се в началото Go down
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из тъмната част на града, преди 8 месеца   Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 9:36 am

Още когато го поканих, бях наясно, че нещата може да приключат така, но това не означаваше, че самата идея ми харесваше. Нещата за мен също бяха просто секс и до някъде разсейване от случилото се с Мат, но това не означаваше, че търсих някой мъж, който да ме изчука и да ме остави сама в леглото ... всъщност, това беше нещото, което най-много ме плашеше.
Изчаках да чуя как се качва в колата си и тръгва, защото не исках в последния момент да види, че е забравил нещо и да завари гледка, която нямаше да му хареса. Изправих се и бавно тръгнах към кухнята, като отворих хладилника, а в едно специално отделение, подобно на шкафче, имаше няколко банки с кръв. Взех едната, като я отворих внимателно, защото нямах намерение вечерята ми да се разтича навсякъде из къщата. Захапах тръбичката, която излизаше от нея и започнах да се храня, като въобще не се притеснявах, че се разхождам голя, смучейки кръв, щях да усетя някой от достатъчно далеч.
Кръвта ме накара да се почувствам отново добре ... доколкото беше възможно, а аз хвърлих изсмуканата банка в боклука и се отправих към банята. Щях да се изкъпя сама ... нищо ново, но това не ми помогна да повдигна настроението си. Дори и след като си легнах, онова гадно чувство не се махна ... просто се чувствах употребена, а всъщност той трябваше да е моята играчка за разсейване.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из тъмната част на града, преди 8 месеца   Из тъмната част на града, преди 8 месеца - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Из тъмната част на града, преди 8 месеца
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» В кафене преди 5 месеца
» Сан Франсиско преди 3 месеца
» Преди 6 месеца в Италия
» Мистик Фалс, преди 6 месеца
» Преди три месеца в Мистик Фолс/Бела и Ксандра/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: