DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Храмът на Арес EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Храмът на Арес EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Храмът на Арес EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Храмът на Арес EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Храмът на Арес EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Храмът на Арес EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Храмът на Арес EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Храмът на Арес EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Храмът на Арес EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Madison Miller
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Aphrodite
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Клеопатра
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Bryan Bastard
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
Dean Winchester
Храмът на Арес Vote_lcapХрамът на Арес Voting_barХрамът на Арес Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Храмът на Арес 4915666R Арес: Храмът на Арес D160206fa39e845e Мелиса: Храмът на Арес 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Храмът на Арес 3c71ec56aa297e6d

 

 Храмът на Арес

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 1:56 am

Храмът на Арес %D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BC
Върнете се в началото Go down
Athens.
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Athens.


Брой мнения : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 7:21 am

Поредния скучен ден. Точно преди ваканцията гимназията бе решила да направим поход из горите.. преспиване с палатки. Томас,един от най-добрите ми приятели реши да ме убеди да отида с него,защото знаеше,че няма начин да отида някъде с класът ни,за бога бих предпочела Ада от колкото с тях. Всички бяха досадни и леко надменни. Още от рано сутринта се натресе у нас,дори ми подреди багажа. Взе триста и трийсе глупости,като че ли щяхме да ходим в Китай. Предложи и да ме облече,но му разясних,че не е нужно чак такава близост. За около 20 минути бях готова,а след това се събрахме в имението на друг приятел,пийнахме малко текила и уиски и след това отидохме в училището от където тръгнахме за.. горите.
- Надявам се да има някоя река в която да те бутна.. - казах по едно време,гледайки отегчено към Том. Той просто извъртя очи и се усмихна. Когато стигнахме до една поляна с доста дървета,стоварих багажа си и бутнах Том,викайки "Ти гониш!". След това започнах да тичам колкото се може по пъргаво и след известно време бях навлязла доста в гората. Започнах да се оглеждам. Забелязах някакви стари руини,главата ми леко ме заболя,виждайки всички тези лица изобразени там. Тръгнах натам,а сърцето ми биеше лудо. Беше ме и малко страх.. дали не се бях изгубила? след известно време вече бях в храма,всичко и изглеждаше толкова познато,а дори не знаех защо. Когато се обърнах назад,към изхода,сърцето ми едвам не изскочи. Стреснах се от едно момче стоящо на милиметри от мен. п
- За бога! едва не ме уби! - казах малко след,това леко отдръпвайки се от него. Толкова познат ми беше.. може би учеше в гимназията и бе решил,че днес е денят в които трябва да получа инфаркт?
- Кой..кой си ти? - попитах малко след това.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 7:51 am

Арес се радваше, че храмът му се беше запазил през всичките тези хиляди години. Естествено, че хората го оправяха, но всичко беше останало непокътнато. Обичаше да прекарва времето си вътре. Или въртеше меча си или правеше някакви други неща, нормални за него. Но времето, в което живееше сега, не му беше от любимите. Нямаше я онази страст и кръв за войни. Животът му се обезценеше. Просто преживяваше. Никой не искаше да използва войната, за да си реши проблемите. Всичко беше корупция и пари. Някой влезе. Слезе от трона си и бавно закрачи, за да види, кой се беше сетил за него. И кой да види- Атина. Очите му се ококориха, той ги потърка, защото си мислеше, че това е някаква илюзия, причинена от самотата му. Но беше тя. Застана зад нея като извади меча и я погледна
-Атина, един бърз двубой.
Беше толкова въодушевен, че ще може да се заиграе с някой. Но, всичко се срути за част от секундата, той я погледна тъпо като го попита кой е. Хвана прибра меча си като я хвана за раменете и се вгледа в очите.
-Атина какво са ти сторили?
Попита той като я разтресе леко
Върнете се в началото Go down
Athens.
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Athens.


Брой мнения : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 8:02 am

Когато видях меча му,реших ,че е някаква откачалка.. Изгубена откачалка,която искаше да ме убие? Перфектно. Просто невероятно! Само това ми трябваше. Започна да ме нарича с някакво странно име. Атина.. Той да не би да се шегуваше? Хвана раменете ми и ме разтресе. Гледах го с много учуден поглед,а след това погледът ми отново попадна върху меча. избутах го от себе си.
- Ти луд ли си ?! - извиках след това,запътвайки се към изхода. Крачките ми бяха толкова бързи,исках да се махна от това момче,въпреки че.. въпреки че някак си исках и да остана.
- За това мразя такива походи! Разни откачалки те гоят с мечове и бращолевят глупави имена. Том,мамка му ще си платиш. - виках неусетно силно. Тогава момчето за секунди препречи пътя ми,отново изкарвайки ангелите ми. - Виж какво. Не съм никаква Атина. Казвам се Алиенор и определено не искам да се бия с теб.. искам да се върна при скучните си приятели ,за да ги удуша.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 8:12 am

Добре Арес можеше да не харесваше олимпийците, но всеки един от тях трябваше да си знае мястото. Явно нещо се беше случило с нея. Момичето беше изплашено, можеше да го види в очите й. Изплъзна му се и тръгна да бяга имаше ли смисъл. Не можеше да избяга. Трябваше да оправи това недоразумение, което се беше получило с нея. Плесна два пъти с ръце и всеки изход в храма беше блокиран. Нямаше излизане докато той не кажеше.
Атина се озова окова на един стол и той застана пред нея.
-Няма смисъл да се бориш, слушай ме какво ти говоря. Това място ти е до болка познато. Вътре нещо в теб ти говори, но не можеш да го чуеш. Говори с тих глас, който не можеш да усилиш, но ако ме слушаш ще успееш.
Сложи дланите си на камените облегалки и я погледна очите.
-Аз съм Арес, бог на войната, твой брат.
Гласът му беше дрезгав, дълбок и до болка познат. Според него беше добра идея да започне така. Нямаше смисъл да я плаши, да вика, да крещи. Щеше да и припомни някой неща, да й ги покаже, можеше тя да си ги припомни.
Върнете се в началото Go down
Athens.
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Athens.


Брой мнения : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 8:31 am

Очите ми се наляха със сълзи,щом видях веригите. Разни странни картини започнаха да изскачат в съзнанието ми щом момчето бе започнало да ми говори.
- Махни.. махни веригите! -запелтечих след това,едвам фокусирайки се в думите му. Мятах се на стола,опитвайки се да махна веригите. - Моля те.. махни веригите.. не.. не.. - едвам говорех докато главата ми щеше да се пръсне от в сякаш непознати спомени. - Не.. не си ми брат,лъжеш! - сълзите вече бяха тръгнали,докато се опитвах да махна веригите. Тогава.. тогава всичко стана бяло,болката в главата ми изчезна.. в сякаш всичко си дойде на място. Погледнах Арес.
- Трябваше.. трябваше да ми помогнеш.. защо ме остави в ръцете на Хера толкова векове? Толкова ли ме мразиш? - Все едно гледах чужд живот.. все едно не бях Атина. Вече бях прекалено пречупена,за да бъда една от тях.. - Не.. не съм една от вас.. никой не.. не ме потърси.. аз бях сама долу в недрата на земята толкова векове.. всеки ден тя ме изтезаваше.. - говорех в сякаш хипнотизирано,взирайки се в една точка,като някоя луда.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 8:46 am

Чувстваше я, малко му оставяше да я върне. Но кой беше той да го правеше. Атина беше далече от тук. Горкото момиче, знаеше, че не трябваше да го кара да преживява такива неща, но само така щеше да върне сестра си. Най-накрая спря да се дърпа.
-Атина, аз какво можех да направя, ако слезех там долу, Зевс нямаше да ме пусне да изляза. А и не ти бях един от любимците. Всички вие ме мразехте, освен Афродита. Но за нея си ясно. Тя не може да мрази никого. Но ти богиньо на мъдростта, защо никога не направи нещо мило за мен. Никога.
Толкова силно натърти Арес върху последната дума, че тя се повтори няколко пъти. Гласът му беше пълен с омраза. Към нея и към всички олимпийци.
-Защо си мислеше, че предпочитам да стоя долу при смъртните, отколкото горе при вас. Защо Атина, защо?
Попита я той като я гледаше в очите. Беше му пределно ясно, че всички богове се бяха оплели в лъжите си, омразата и интригите си, но тя какво правеше в тази бъркотия. Беше любимка на Зевс, защо той позволи такива волности на Хера.
-Защо не помоли любимия ти баща да те спаси, Атина?
Върнете се в началото Go down
Athens.
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Athens.


Брой мнения : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 8:54 am

- Не говори глупости Арес! - троснах се след това и със сила махнах оковите от ръцете си. Дори се учудих от себе си. Всичко ми бе замъглено,но знаех отлично защо татко не ни бе помогнал.
- Точно заради теб не ми помогна! - казах след това. - Как можеше да си мислиш,че собствената ти сестра те мрази?! Ако ти беше окован всички щяха да дойдат да те спасят.. А аз бях онази малка богиня която се бе влюбила в чичо си. - бях забравила,че той не знаеше за това. Въздъхнах. - Точно тогава Посейдон ме разубеди.. каза ми,че ти си мой брат и не е възможно да ме мразиш чак до толкова.. претичах до любимия ни баща,за да го помоля да ти прости,да престане с тези наказания,но той ме обвини в предателство срещу него,а щом откри,че обичам Посейдон,вече съвсем ме отписа. - Застанах точно пред него ,гледайки го право в очите.
- За това точно ти няма да ми казваш ,че не съм направила нищо,защото опитах. Всички богове знаят,че опитах,но твоята омраза към мен ще ти пречи и явно никога няма да разбереш това.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 10:39 am

Атина успя да се измъкне от оковите, погледна я учуден, но отново върна сериозната си гримаса.
-Атина, скъпа моя, те никога не биха дошли да ме спасят. Мен, богът, който би направил всичко, да покрие цялата земя в кръв. Готов да убие всеки, който застанеше на пътя му или всеки, който искаше да посегне на неговото.
Арес говореше с равен и спокоен тон, но все пак в гласа му можеше да се усети омразата му към всички богове. Войнолюбецът започна да крачи из храма, следейки с поглед Атина
-Остави всичко това! Как се озова в моя храм?
Попита я той като се пресегна и взе от масата една ябълка. Заби перфектните си бели зъби в нея и отхапа.

Храмът на Арес Tumblr_lozxhyjTcd1qdg533o1_500

Продължаваше да я наблюдава, очаквайки да го удари със щуравата история, която щеше да измисли.
Върнете се в началото Go down
Athens.
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Athens.


Брой мнения : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 10:48 am

- Аз бих дошла за теб,глупако такъв. Но явно никой друг не би направил същото за мен. - казах с леко раздразнен тон. Погледът ми вървеше след него,следейки всяко негово движение. - Да не мислиш,че обожавам другите богове? Ти си бог на войната също като мен. Ако Афродита не ме бе защитила след раждането ми щях да съм отстранена още като бебе,точно каквото Хера е искала. - погледът ми започна да обхожда помещението. Храмът изглеждаше изключително запазен,явно някой същества все още почитаха моя глупав брат. Вече дори смятах да престана да го убеждавам,че не е сам. Аз бях сама. Той бе сам. явно так и щяха да си останат нещата.
- С едни приятели от гимназията се гонехме,изгубих се и когато видях храмът почувствах,че мястото ми е тук,почувствах някакво спокойствие докато се приближавах,каква ирония нали? - Отново се запътих към изхода. Явно не му бях нужна за нищо. Пък и най-много да ми демонстрира още повече колко ме мрази.
- Връщам се при тях.. няма какво повече да правя тук.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 11:00 am

-Атина ти не можеш да излезеш оттук, докато аз не ти позволя. Това е моя храм все пак.
Усмихна се той като се качи на трона и се отпусна, вдигайки единия си крак на облегалката. Не искаше да се държи гадно с нея, но това му беше в кръвта. Той беше лицемерно копеле. Атина много добре го знаеше, защото играеше такива номера. Арес погледна една от чиниите и тя се издигна във въздуха. Бавно летеше към Атина и спря на няколко педи от лицето й.
-Атина, скъпа, предлагам ти малко Амброзия като мир. Отдавна не си я вкусвала предполагам.
Усмихна се той дяволито, а чинията започна да се движи наляво и надясно. Ето Арес вече не беше груб, а когато не беше зъл, обичаше да си играе с хората. Да им спогажда номера и да им върти мило очи. Застана зад нея като плътно прилепи тялото си към нейното. Сложи едната си ръка на корема й, а пръстите на другата му откъснаха малко от храната на боговете. Свободните му пръсти, докоснаха леко с връхчетата си устните й , след което поднеса Амброзията към устните й. Никому не беше скрито, че всеки един бог имаше вземане даване с друг. Но Атина не беше такава. Тя беше недокосната от мъжка ръка. Единствена вярна на себе си. За това я харесваше не се оставяше на мъжете да я водят на каишка. Тя беше непокорна, но беше неопетнена от мъж.
Върнете се в началото Go down
Athens.
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Athens.


Брой мнения : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 11:26 am

На моменти,признавах си наистина ме дразнеше,а в други ми допадаше страшно много. Гледах го с поглед тип "Само това ли можеш,красавецо?". Бе ми изключително интересен,когато се опитваше да не бъде груб,отлично знаех,че това му е в кръвта за това и не му се сърдех за дълго. Изтръпнах щом усетих тялото му до моето,но и някак си ми се струваше много правилно, все пак реално погледнато ние се допълвахме. Той бе богът на несправедливата и жестока война,а аз на справедливата и целенасочена. Той бе по-лошата част от мен ,а аз по-добрата. Очите ми бяха приковани в неговите,а едната и ръка се обви около кръста му. Хапнах късчето амброзия,докато устните ми съвсем леко се допряха до пръстите му. След това се подсмихнах,целунах леко бузата му :
- О,скъпи,толкова ти благодаря. - тонът ми бе от части сериозен от части шеговит. Притиснах го още по-силно към себе си,почти като жива окова.
- Да видим какво би направил бога на Войната,заклещен в ръцете на едно просто момиче. - прошепнах му тихо.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юни 17, 2012 11:38 am

Атина беше все така игрива. До преди малко му беше бясна, а сега му се предлагаше. Явно времето я беше променило. Беше свикнала тя да е най-мислещата и да не го кара да прави такива работи. Ръцете й го побъркваха. Идваше му да й скочи и да й разкъса дрехите, но не трябваше трябваше да я пази чиста. Не можеше да прави такива неща с нея.
-Атина, муза моя, ти не си обикновено момиче. Ти си една от олимпийците. Никога няма да бъдеш обикновено момиче.
Усмихна се той и успя да се измъкне от нея. Беше обещал на себе си, че няма да опетни Атина. Това си беше така и щеше да си остане така.
Отново седна на златния си трон, в същата позиция като преди малко и я погледна
-Не трябва ли да се връщаш или имам по-добра идея. Искаш ли да дойда с теб или предпочиташ да останем тук/
Попита я той като хвана меча си и започна умело да го върти в ръката си.За него това си беше детска игра
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyСъб Юли 07, 2012 7:42 am

Интересно ми бе какво за бога правех тук,защо в храм на Арес?Може би не вярвах наистина да съществува,но често идвах когато си спомнях за онзи Арес който аз бях видяла преди години.Познавах добре митологията на гърците,добре познавах и Арес богът на войната или поне това което историята знаеше за него.Много пъти се бях чудила дали си приличат поне малко,дали богът на войната бе толкова красив като онзи който открадна сърцето на едно 16 годишно момиче.А дали можех да го сравнявам със Стефан..трудно,обожавах този вампир,а той се държеше ... ами странно.
Седях в храма и се оглеждах,смеех ли да го призова?Не,не и ако имаше шанс пред мен да се яви онова момче от плажа,онези очи които ме събличаха в мола...
-Глупачка,до скоро дори не вярваше във вампири,а сега мислиш и за възможността боговете да са реални..
Но и това не би ме учудило
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyСъб Юли 07, 2012 8:05 am

Стийв допря глава до една от мраморните колони. Чувстваше се ужасно. Виеше му се свят. Не знаеше дори защо беше дошъл тук.
До преди няколко минути беше стоял в сенките на една уличка, пушейки една цигара с малко "подобрения".Чувстваше се глупаво. Дори не можеше да се прибере в апартамента си, защото знаеше как ще реагира Никол ако разбере, че се дрогира. "Е, по-добре дрогиран, отколкото върколак нали?" В последствие беше осъзнал, че това в ръката му не е точно цигара. "Отрова" беше си помислил той преди в главата му да настане пълен хаос.
Явно по време на това умопомрачение беше решил да дойде тук. Това място го успокояваше. Е, в момента поне тук нямаше никой.
Остави очите си да починат, докато гледаше в празнината. За един момент му се стори, че видя нещо да се движи в далечината.
"Дойде време гневът на бога да се стовари върху мен, задето оскверних храма му."- помисли си той.
Но от кога гневът на бога имаше облика на жена?
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyСъб Юли 07, 2012 8:10 am

Загледана в храма и красотата ме елена бе потънала в мислите си,за Стефан,за смъртта около нея и изобщо всичко което я заобикаляше последните години,за решенията довели я до това положение,дали всичко започна на гробищата когато видя Стефан за първи път или нощта на катастрофата?Трябваше ли да не ходи на онова парти?Трябваше ли да остане вкъщи ?А далитака или иначе и бе писано да срещне Стефан?Да беше,тя разбра че той е бил тук преди,познавал я е и е знаел за Катрин и Елена,за приликата им...
Изведнъж нещо смути Елена,обърна се,на входа имаше някого ,мъж вгледан в нея,но нещо в погледа му обърка Елена,сякаш не я виждаше,може би мислеше за привидение момичето пред него.
Елена се изправи и се обърна по посока на силуета
-Кой си ти?
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyСъб Юли 07, 2012 8:31 am

-Стийв.-провлачено отговори мъжът. -Стийв Арчи.
Той с усилие направи няколко крачки напред.
Непознатата го гледаше странно. Сигурно всеки момент щеше да се обади на полицията. Олекна му след като се убеди, че тя е човек от плът и кръв. Преди няколко години се беше натъкнал на една от жриците в светилището на древен египетски бог. Срещата определено не мина много добре. И все пак кой идваше тук в такъв късен час?
-Не е ли малко късно да идваш тук?-попита мъжът.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyСъб Юли 07, 2012 8:41 am

Момчето изглеждаше изненадано колкото мен,в очите му блестяха малки искрички...дали бе пил или...не искаше да си мисли за друга опция,а по скоро да научи какъв е той,напоследък Елена се чувстваше единствения човек на този свят,или поне в града.Никога не можеше да е сигурна кой какъв е ,бяха толкова много,не само вампирите и върколаците
-Едва ли нещо по-различно от теб
Елена пристъпи на светло и огледа момчето,определено бе дрога,тя познаваше добре признаците и очите на младежите които го правеха,все пак и Джеръми вземашедрога неодавна и Елена трябваше да се справя с това.Но все още я мъчеше въпроса какво е той?
-Ти не си ... не си човек нали?
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyСъб Юли 07, 2012 8:58 am

Стийв въздъхна. Представи си как след като й разкрие, че е върколак тя щеше да се отдалечи с бърза крачка, хвърляйки неспокойни погледи назад. Но така може би щеше да е по-добре.
-Върколак. -каза той простичко.
Малко се изненада от факта, че тя не се ужаси. Явно дори не се изненада.
Беше свикнал на такива реакции. Така поне се беше случило с последните няколко момичета, с които беше излизал. Просто лош момент, беше си казал той. Също както и този.
Едва сега осъзна как сигурно изглежда. Разрошената му коса, забавените движения и звездичките, които пробягваха пред очите му заради дрогата.
"Супер. Дали ще ми повярва, ако й кажа , че по принцип не съм в такова състояние?"
-Ако искаш си свободна да побегнеш с писъци към изхода. Обещавам, че няма да те последвам.-каза той.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyСъб Юли 07, 2012 9:10 am

Върколак,това поне бе познато на Ел,за това и може би реакцията и щеше да го учуди.Той може би бе свикнал момичетата да бягат,да пищят или просто да се вживеят в някой свой филм.
-Интересно!
Интересно бе че не бе и още хибрид,дали знаеше ,че може?Вероятно ,но едва ли знаеше какво трябва за да стане,да умре,да пие от кръвта на Клаус и ..моята.Това определено щеше да му бъде спестено или по-скоро на Клаус
-Е съжалявам,ако ще те разочаровам,но не мисля да бягам,не ме е страх от теб..или от вълчата ти страна,не е пълнолуние
Елена се отпусна и погледна по нормално на момчето,той бе като Тайлър,носеше проклятието на вълците,бе се превърнал,имаше своя история като всеки един от нас
-Какво те кара да се дрогираш?
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyСъб Юли 07, 2012 9:30 am

-Не искам да си мислиш, че го правя защото е забавно.-каза той
Момичето вдигна вежди.
- Помага ми да не съм толкова...-не се сещаше за дума, която да опише това, в което се превръщаше.-Виж...да кажем просто, че това е начин да преодолявам тази история с върколака. Налага се да го правя, когато настъпи пълнолуние... или, когато усетя нещо...-той млъкна насред изречението.-Е, обикновено не прибягвам на употребата на такива боклуци.-изсумтя той, след като отново усети болка в главата си.
След малко той отново заговори:
-Ами ти?
-Аз какво?-попита момичето.
-Не ми каза името си.

Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юли 08, 2012 3:21 am

Ами не го мислех,повечето се оправдаваха така,дори Джеръми,но нямаше ефект върху него,каквото и да му говоря!А на този тук,е не знаех как да го накарам да се почувства добре,но нямах и намерение да му кажа как може да се оправи
-Повярвай ми,знам какво ти е,мой приятел е върколак,е може би не знам точно какво е ,но ти съчувствам
Тогава изсумтя и се обърна към мен,искаше да знае името ми
-Елена,казвам се Елена
И за миг съжалих за това,може би не биваше да го знае,но вече бях казала каквото не трябва
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юли 08, 2012 6:05 am

-Е, благодаря за съчувствието, но не се нуждая от такова.-каза Стийв.-Мисля, че ти отнех достатъчно време.
Той се насочи към изхода.
Мислите му се бяха прояснили. Запита се какво ли щеше да прави сега. Сигурно щеше да се прибере у дома... при Никол. Щеше да скълпи извинение, че е работел до късно и щеше да си легне, избягвайки неудобни въпроси. Така правеше от няколко дена насам. Нещо в Никол го притесняваше... всъщност самия факт, че тя беше дошла в града го притесняваше, за това той предпочиташе да я държи под око. И все пак не искаше да я излага на опасност. Усещаше как болката в главата вече изчезва. Ефекта от дрогата отслабваше.Все пак пълнолунието наближаваше...
Прокара пръсти през косата си. И замръзна на място.
Видя нещо, което го накара да настръхне.
"Явно бог Арес наистина иска да ме накаже" - помисли си Стийв.
Пред входа на гробницата имаше хидра.
"Халюцинирам" - беше първото нещо, което си помисли Стийв.
Това, разбира се не беше възможно. Още, като млад се беше занимавал с медитация и определено не се поддаваше на опиати и халюцинации.
Чудовището си беше истинско. И не изглеждаше приятелски настроено.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юли 08, 2012 6:32 am

Типично по върколашки,но той нямаше как да знае защо всъщност му счувствам,моята история,можя живот бяха една шега на боговете или по скоро на една древна вещица и желанието и да обвърже живота на децата си с мен,на едно от децата си с мен и това беше ужастно,не можех да си помисля да имам деца дори,защото тях щеше да ги следва проклятието ми,това което Катрин бе предала чрез детето си
-Не ми отнемаш нищо,понякога се чудя защо изобщо стоя сама,не е нужно да си ходиш
Но той се обърна и тръгна,чу се странен звук от вън,не знаех какво става,застанах зад гърба му и го видях,беше...какво беше това изобщо,не бях виждала подобно чудовище,ако не ме лъжеше паметта това бе хидра,подобна на тези от митологията
-Как е възможно?
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес EmptyНед Юли 08, 2012 9:59 am

Стийв усети, че Елена стои зад него. Вдигна лявата си ръка, давайки знак на Елена да стои зад него.
-Мисля, че не ни вижда.
Мислите на мъжа препускаха. Какво знаеше за хидрите?... отрежеш ли една от главите им на нейно място порастват две... в обичайното им меню се включват средно големи животни, както и хора...като цяло Стийв и Елена нямаха големи шансове. Огледа наоколо и потърси друга опция...Храмът.
-Тук някъде трябва да има заден вход.-каза той.-Някакви идеи.-той се обърна към Елена. Предполагаше, че тя е идвала тук по-често от него и беше по-наясно с оформлението на храма.
Огледа помещението. Трябваше да е на някое скрито място. Ако храмът беше издигнат от хората в чест на бога, значи тук са се провеждали церемонии, а жреците са се нуждаели от таен вход, чрез който да създават илюзията, че се появяват от нищото . Във всички храмове имаше такива. Дори в Сикстинската капела във Ватикана.
-Е, сещаш ли се за друг изход?-той се обърна към Елена.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Храмът на Арес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храмът на Арес   Храмът на Арес Empty

Върнете се в началото Go down
 
Храмът на Арес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Храмът на Афродита
» Храмът на Атина
» Храмът на Ерида
» Етаж на Арес.
» Честит рожден ден Арес!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Из горите и полята-
Идете на: