DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Фолс преди месец EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Фолс преди месец EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Фолс преди месец EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Фолс преди месец EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Фолс преди месец EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Фолс преди месец EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Фолс преди месец EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Фолс преди месец EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Фолс преди месец EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Madison Miller
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Aphrodite
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Клеопатра
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Bryan Bastard
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
Dean Winchester
Фолс преди месец Vote_lcapФолс преди месец Voting_barФолс преди месец Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Фолс преди месец 4915666R Арес: Фолс преди месец D160206fa39e845e Мелиса: Фолс преди месец 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Фолс преди месец 3c71ec56aa297e6d

 

 Фолс преди месец

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Фолс преди месец Empty
ПисанеЗаглавие: Фолс преди месец   Фолс преди месец EmptyСъб Юни 16, 2012 9:34 am

За сега беше спокойно,от Клаус нямаше и помен,а със Стефан...не знаех какво се случва ,още се държеше като Изкормвача и не знаех как да поправя това,понякога когато оставахме сами се държеше като преди,беше мил,беше нежен и дори вярвах че въздействието на Клаус е минало,че Майкъл го е оправил,но на моменти беше същия..
Стоях на плажа и се чудех какво ново кроят с Деймън,какво ще ме изненадат и за последната слука с Деймън,още се чудех дали знае за Катрин,дали не е влюбен в мен а в нея и я търси в моя милост
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Вампир
Вампир
Stefan Salvatore


Брой мнения : 42
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Фолс преди месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фолс преди месец   Фолс преди месец EmptyСъб Юни 16, 2012 9:41 am

След въздействието върху мен беше премахнато все още не можех да променя начина си на мислене и нещата които вършех.Елена започваше да се разочарова още повече.Исках да бъда с нея,но понякога не можех сам да овладея действията си.Звънях и ,но не вдигаше телефонът си.. Помислих къде може да е отишла за да остане сама и веднага се сетих за плажа.Тръгнах на там и още на първите 100 метра забелязах стоящата Елена,която се бе подпряла на дланите си и гледаше към тъмното небе.Отидох до нея и се настаних възможно най-близко до Елена.
- Защо не си вдигаш телефона? - попитах я и вперих поглед в хоризонта.
Небето беше ясно с много звезди а морето беше тихо и спокойно.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Фолс преди месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фолс преди месец   Фолс преди месец EmptyСъб Юни 16, 2012 9:45 am

Усетих нещо,бях свикнала да ме изненадват и щом извърнах поглед дочух гласът му,не бях взела телефона си ,а той явно ми бе звънял.Погледнах го,беше разтревожен ,гледаше ту мен ту хоризонта
-Не е в мен,оставих го в колата,не бих те оставила да звъниш ако е в мен
Погледнах го,как можех да се колебая,той направи за мен повече от всеки друг,рискува живота си не веднъж,а аз ...какво направих,винаги се впусках в глупости и го карах да ме спасява
-Случило ли се е нещо?
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Вампир
Вампир
Stefan Salvatore


Брой мнения : 42
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Фолс преди месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фолс преди месец   Фолс преди месец EmptyСъб Юни 16, 2012 9:51 am

Елена каза,че е забравила телефонът си в колата.Никога не се бе научила да го носи в себе си.Попита ме дали се е случило нещо.
- Не .. просто се притесних дали си добре - казах не спирайки да местя погледът си от нея към хоризонта и обратно.
Виждах колко е угрижена за мен и как се притеснява,че нещо не е наред и ,че не може да помогне.Погледнах я и видях как топлите й шоколадови очи избягват моят поглед.
- А с теб случило ли се е нещо? Какво става? - отново притеснен започнах да задавам въпроси.
Бях готов да направя всичко за нея..
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Фолс преди месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фолс преди месец   Фолс преди месец EmptyСъб Юни 16, 2012 10:59 pm

Притесняваше се,това определено ми хареса,стопли иначе днес студеното ми сърчице.Исках да скоча и да се хвърля на врата му,да го целунада чуя как ми казва отново че всичко е наред и нищо няма да се случи,но понякога това са просто мечти
-Добре съм
Опитвах да избягвам погледа му,а се чудех защо го правя,той беше този койъто ми разкри света,който ми показа,че да си вампир не е лошо,научи ме да не се боя
-Нищо,имах нужда да поседя сама,чудех се къде си...Стефан какво става с нас?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фолс преди месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фолс преди месец   Фолс преди месец Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фолс преди месец
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мистик Фолс преди 2 дни
» Мистик Фолс преди 3 дни
» Мистик фолс преди 2 години
» Мистик Фолс преди седмица +18
» Преди три месеца в Мистик Фолс/Бела и Ксандра/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: