DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Madison Miller
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Aphrodite
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Клеопатра
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Bryan Bastard
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
Dean Winchester
Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcapСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Voting_barСънят на Деймън, Елена и Афродита.. Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. 4915666R Арес: Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. D160206fa39e845e Мелиса: Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. 3c71ec56aa297e6d

 

 Сънят на Деймън, Елена и Афродита..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Юни 16, 2012 5:12 am

Прибрах се в имението си и имах нужда от почивка. Качих се в стаята си и се отпуснах на леглото. Когато усетих меките чаршафи просто затворих очи и заспах...


Озовах се в стаята на Елена. Видях я. Беше сама на леглото си и спеше спокойно. Бавно се доближих и я погалих по бузката, като видях, че леко се помръдна. Доближих се още повече и имах желанието да го направя. Устните ми се докоснаха с нейните и тогава изведнъж просто усетих, че има и някой друг. Скрих се зад вратата и зачаках да видя, кой друг се е намесил в сънищата на Елена и се надявах да не е Стефан, защото имах желание да остана насаме в съня й.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Юни 16, 2012 5:17 am

Затворих очи,не знаех какво се случва в този свят,вече не се учудвах на нищо,но се радвах,че видях Афродита,тя бе мило момиче и определено ме караше да се чувствам добре.
В един миг усетих нечия ръка,дали сънувах или не,но сякаш Деймън бе в стаята ми,но когато се надигнах виждах само силует,не знаех на кой е,Деймън,Стефан или поредния откачен сън ,в който всичко се повтаряше пак и пак,аз умирах е те...се връщаха при Катрин
-Кой е там?
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Юни 16, 2012 5:21 am

Бавно се унасях, но пък за сметка на това ужасно лесно. Малко сън щеше да ми дойде доста добре, за сметка на прекараните няколко последни нощи на безсъние.
Бях в стаята на Елена. Е, тя определено беше един от най-приятните ми хора, така че нямах нищо против да прекаарм времето си с нея. Когато попита кой е там, погледа ми се плъзна към другата страна на стаята.
-Хайде, не хапем - казах аз, като се загледах в силуета.
-Е, освен ако не си падаш по грубости..- добавих малко по-тихичко с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Юни 16, 2012 5:32 am

Чух как Елена попита "Стефан?". Усмихнах се доволно. Бавно закрачих и се показах от тъмницата, като допълних:
-По-добре... аз ! - след тези думи забелязах. Бях облечен само с едни дънки и бях гол от кръста нагоре. Точно, както бях заспял. Погледна Елена и Русото момиче и казах:
-Аз съм Деймън.. приятно ми е.. и.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-Надявам се да правите много повече от хапане.. все пак.. аз.. и вие.. - повдигнах палаво вежди:
-Ще е много забавно!
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Юни 16, 2012 5:38 am

Тогава видях Афродита,тя бе в съня ми,а зад завесата,кой бе там,когато предположих,че е Стефан,от там излезе Деймън,сериозно ли мислеше за секс,дори в съня ми?Тогава погледна към нея,изпитах ревност и все пак се засмях при думите му
-Ти си невероятен,пред мен ли си мислиш за тройка?
Той сам се представи,оставих да се опознаят докато се чудех на къде ще поеме този сън
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Юни 16, 2012 8:38 am

-Аз съм Афродита - представих се веднага след Деймън.
-Но можеш да ме наричаш богиньо или просто да стенеш името ми под всякаква форма, каквато си решиш - казах на шега и се засмях, докато погледа ми го обхождаше. Когато Елена започна да говори, обърнах поглед към нея.
-Значи той е единия.. - казах и се подсмихнах, като се приближих към нея.
Определено Елена се колебаеше между секси типове. Е, не знаех как изглеждаше втората й възможност, но Деймън определено обираше доста от точките.
-Защо не му покажем какво може да има.. - попитах я, докато бях толкова близо, че дъхът ми вече галеше кожата на врата. Скоро устните ми взеха функциите му.


Последната промяна е направена от Aphrodite на Съб Юни 16, 2012 12:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyСъб Юни 16, 2012 12:27 pm

Погледнах русокоската, която се появи до мен и в началото просто дишаше във врата ми, но след това започна да ме целува. Усмихнах се и казах:
-Виждаш ли, Елена! Това е да те желае една жена, а не като теб да гониш лигавия Стефан! - след тези думи се извъртях така, че да целуна страстно Афродита и се надявах да събудя ревността в нея. След това се усмихнах и прошепнах на ушето на богинята:
-Достатъчно е ти да стенеш моето име... и тогава ще разбереш, че дори и боговете не могат да задоволят една богиня така, както аз мога..
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyНед Юни 17, 2012 1:07 am

Определено ме ядоса,как смееше да говори така за Стефан,истината е че може би малко изревнувах когато Афродита го целуна,но не така както когато спомена Стефан.
Но вместо на него отговорих на нея
-Това е лошото момче-Деймън,а в момента дори на сън ме вбесява
Обърнах се към него
-Но на сън Деймън,само на сън,ако те познаваше...е би пожелала само тялото ти,нищо друго
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyНед Юни 17, 2012 1:40 am

-Истина - казах и кимнах с глава към Елена.
-Не те познавам, но определено бих те пожелала само за известна доза мърсуване - казах и повдигнах рамене. Бях си директна, а той секси. Разбира се, може би беше свестен, но засега беше просто секси тип, който незнайно защо беше намерил място в съня ми. Дали всички сънувахме това, или беше някакъв извратен мой сън.
-Заложи на лошото момче - казах на Елена и се подсмихнах, докато погледа ми се спусна към Деймън.
-Защо не си докажеш това твърдение? - попитах го, като погледа ми беше невярващ и предизвикващ.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyНед Юни 17, 2012 9:52 am

Усмихнах се на Елена и казах:
-Може да е сън, но те вбесявам, все едно го правя реално! - след тези думи използвах супер бързина, за да се появя зад Афродита. Ръцете ми започнаха да галят тялото й, като накрая се спряха на гърдите й, които бяха доста големи. Езика ми се спусна по вратът й, като се изкачваше нагоре и накрая достигна ушето й. Засмуках мекото на ухото й, като се отърках нежно в нея и допълних:
-Щом искаш лошото момче.. трябва да го потърсиш в панталона ми - усмихнах се доволно и погледнах Елена, като я попитах:
-А ти.. само ще гледаш или искаш да се намесиш? - и я загледах любопитно, докато целувах рамото на Афродита..
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. EmptyНед Юни 17, 2012 11:45 am

Поклатих глава,това не го сънувах,Деймън пак си играеше с ума ми,а може би беше и Афродита,но не исках Деймън,исках и имах Стефан
-Не лошото ,предпочитам Стефан
Те дваматасе награбиха,докосваха се,предизвикваха се,а Деймън не спираше и с мен да се дразни
-Оправяйте се без мен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Деймън, Елена и Афродита..   Сънят на Деймън, Елена и Афродита.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънят на Деймън, Елена и Афродита..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сънят на Афродита и Али Стоунeм
» Сънят на Клаус със специалното участие на Елена Гилбърт ! ;дд
» Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/
» Елена или Катрин ?
» Сънят на Сам и Клеър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Сънищата-
Идете на: