DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Madison Miller
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Aphrodite
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Клеопатра
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Bryan Bastard
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
Dean Winchester
Цветка а.к.а София Уайлд Vote_lcapЦветка а.к.а София Уайлд Voting_barЦветка а.к.а София Уайлд Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Цветка а.к.а София Уайлд 4915666R Арес: Цветка а.к.а София Уайлд D160206fa39e845e Мелиса: Цветка а.к.а София Уайлд 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Цветка а.к.а София Уайлд 3c71ec56aa297e6d

 

 Цветка а.к.а София Уайлд

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Юли 03, 2012 11:05 am

Начи умирам от скука и този форум е един от малкото, в които се задържах, така че реших да ви се представя. Има няква бланка за попълване доколкото видях, ама не искам да отговарям на въпроси сякаш съм на кръстосан разпит, аз обичам нещата да стават по моя начин. Пак ще я попълня, но както аз си знам. Ако нямате кво да правите, може да почетете малко за мен.
https://www.youtube.com/watch?v=w1KqJTUpMGo - пуснете си го като фонче, обожавам я тази песен.

Родена съм преди 17 години на 24ти май, нда, деня на азбуката и писмената култура, която малко хора уважават. Тук е момента да вмъкна, че ненавиждам постове с правописни грешки; ай мийн писан от неграмотен човек. На всеки му се случва да сгреши тук-там, но е хубаво това да се случва рядко. Уотевър, още не съм започнала и веднага се отклоних от темата. Ми такава съм между другото, трудно се задържам на едно място, малко неща ми хващат окото за дълго време.
Нашите са избрали да ме кръстят Цветина на баба ми Цветана, а не Мария-на другата ми баба. Доста пъти съм се ядосвала за това. Смисъл.. Мария би ми отивало повече, не знам. Но Цветина е рядко, уникално. Затова ми харесва. Мхм. Обичам различните неща.
Вече сигурно сте се досетили, зодия Близнаци съм. Ами отговарям на повечето хороскопи - емоционална, голям инат, лесно се привързвам, решителна, умна и склонна да защитава позицията си, свободно изказвам мнението си и го защитавам, без да го налагам. Може да звучи нескромно, но наистина се смятам за що-годе интелигентна, имайки в предвид ятото от идиоти, с които съм принудена да се сблъсквам всеки божи ден.
Родена съм в Габрово, където е цялата ми рода, но живея в Пловдив. Ако ще ме попитате (защото се е случвало) - избирам Габрово. Но не защото ми е роден град. Много по-тих, уютен и чист е от Пловдив. А и бих казала, че повечето ми близки приятели са ми от Габрово. Въпреки че двете ми най-добри приятелки са от Пловдив. В Пловдив имам повече познати.
Ако искате да придобиете представа за външния ми вид, представете си момиче, високо 1,73. Дълга (наистина дълга) тъмнокестенява мека коса на вълни, попринцип стои хваната на кок. Очите ми са пъстри - имат кафяво и малко жълто близо до ретината, по-голямата част е зеленото и всякакви негови нюанси, в края се примесва със синьо. Имам една черна точка в едното очо. Веждите ми са си с естествената си форма, просто са малко по-тънки. Преди време бяха дълги, но кака ви цветина е супер саката и с двете си леви ръце се.. нда. Сега са странни.
Мразя си носа. просто. мразя. Иу. Ужасителен е. Не го понасям. Мразя хората да ме гледат докато се смея. Чувствам се като баба Яга.
Устните ми са плътни и мега червени, не знам защо. Имам хубава усмивка, защото носих брекети 2 години. Всъщност още имам ретайнери, но не се виждат.
Ушите ми са супер малки. Миниатюрни. Наистина са малки. Малко хора са го забелязвали, но който го е забелязвал винаги е оставал безкрайно учуден. Въпреки това искам да си ги продупча. Или поне едното. Минимум 5 обеци. Минимум казах.
Циците ми са средни, да не се спираме много на тази част от фигурата ми. Дясната ми е по-малка, много се дразня. Ай хейт хър. Имам оформен, но отпуснат корем, опитвам се да се стегна. Смятам се за мега дебела. Нормално е, момиче съм. Искам да сваля 8 кила до края на годината. Сериозно съм се захванала с тази задача. Бедрата ми са огромни, но кракта ми са дълги метър и 6 санта, затова не си личи чак толкова. Да, мериха ми ги с метър. О.О Гъза ми е много як, много си го обичам ХД
Дотук с тялото ми. А, нося 40 номер обувки. Не си мислете, че съм Голямата Стъпка, просто имам тънък и дълъг крак. Ненормална работа.
Обичам да нося широки и цветни дрехи. Падам си малко swaggy. Мразя токчета и обожавам кецове. преди всичко предпочитам да ми е удобно.

Имам сестра. Мъник на 7 годинки. Златена се казва. Малк, дребно, сладко, ама досадно, много често крещи и реве. Обича да става на нейната. Ако не става на нейната - крещи и реве. Подражава на мен, което е много лошо.
Като заговорихме. Пороцоте ми. Въй,. Ами пуша, но не съм пристрастена. не съм от онези, които казват че могат да ги спрат, когато си поискат, но така и не го правят. напротив, спрях за 5 месеца. После нещо пак ме накара. Нашите са ме хващали и заплашвали доста пъти. Имам баща военен и майка учител. Нормално. Много ми е забавно между другото. Живота като цяло. Където и да излизам, трябва да съм се прибрала до 10. Ако ще закъснея, трябва да се обадя 10 минути по-рано. Ако имам лоша оценка да не искам нищо в близките три дни. Ако имам хубава оценка, да не искам много. Ако искам нещо голямо... няма да стане. така общо взето. Забава голяма.
Не бе шегувам се, не са толкова зле. Но обичат да командват, това е сигурно. Често са ми отпускали каишката, но те знаят, че отпуснат ли я ще сгафя. То и аз си го знам,.
Попийвам алкохолец със приятелчета по барове и купони, но не изпитвам голямо удовлетворение от това. Нещо пак се отплеснах да пиша романи. Съжалявам.
Tрите думи, които ме описват най-добре ги пропускам. Първо, мразя да се описвам/оценявам и второ, три думи ще са ми далеч от недостатъчни. Сериалите, които гледам вмомента? Толкова са много, че ме мързи да ги изброявам. Вампирските дневници, Тайният кръг, Свръхествествени и подобни. Излъжи ме - голяма игра на мисли. Обожавам да гледам Гискавъри и Нешънъл Джиографик - всичко, което дават там ми е интересно, така че добавете и тях. Обичам и да чета книги. Падам си по фентъзи, но напоследък предпочитам ужаси, хоръри, трилъри и т.н. Не важи само за книгите, хорър мувитата са ми страст. Все още търся филм, който е способен да ме изплаши между другото. Ако имате идеи, пишете : )
Да навлезем в света на известните личности. Ако ви кажа тримата ми идеали за мъже, повярвайте ми, много ще се объркате. Да започнем с Еминем. Той е Бог за мен. Обожавам музиката, стила му, мисленето му, гласа му, тялото му, целия го обожавам. Знам биографията му наизуст, любимия ми филм е осмата ми, имам му цялата дискография, знам повечето му песни наизуст. Правете си сметка. Втория е Рико. Rick genest? Lady Gaga? Born this way? Dermablend? Ако все още не сте се сетили - гледайте това. Харесва ми това, че е уникален. И че го е направил за себе си, а не за да бъде известен.
Третия е Чико, а.к.а НАЙ-СЕКСАВИЯ ФЪКИН МОДЕЛ НА СВЕТА. Него го добавяме само заради секавостта. Инъф.
Цветка а.к.а София Уайлд Tumblr_m64a2sQNfh1rqiyuzo1_500
Мисля, че почнах да се отклонявам прекалено много. Остана да опиша героинята си, а? Хм.
Софка е мног красиво момиче, което знае този факт. Обича да използвам мъжете. Пада си и по жени между другото. Трудно се доверява на някого и трудно се влюбва, но ако го прави, дава всичко от себе си. Не се задържа с един мъж за дълго. Ако излезе втори път с него или е много красив, или е много добър в леглото. Може и двете. Тогава даже може повече и от два пъти. Труден характер е, но ако някой успее да я опознае, остава дълбоко впечатлен. Споменах ли, че е мега сексава? Тва е Оливия уайлд, бичиз.
Не се отъждествявам особено с нея, но ми е лесно да играя рп с нея.
Като за финал ще кажа, че познавам няколко човека тук от друг форум, където със със същия никнейм. Ако има още, които ме знаят от там, моля да ми пишат лс, за да знам : ) Искам да се сприятеля с още много нови хора. между другото по-лесно се сприятелявам с момчета.Не знам, но по-лесно се разбирам с тях. Стига толкова. Завършвам с некви рандъм факти и отивам да си направя ледено фрапе.

Ще пиша каквото ми хрумне, колкото да има:
-любимия ми цвят е синьото
-имам страх от фойерверки
-мразя гъби, сирене, маслини, пъпеш, ананас, диня. Не ме хейтвайте.
-обожавам да готвя въпреки това; бих казала че съм доста добра
-перфекционист. Мамка му. Много лоша черта. Но пък се проявява само на моменти. А майка ми мисли, че съм пълната противоположност на перфекционист. Може би, защото сгънатата страничка на книга може да ме изкара извън равновесие, но няколко метнати чорапа из стаята - не. Кво да се прави. СъдбЪ.
-оооо да. Обичам да се лигавя. Особено докато пиша. неща от сорта "обиСам"; "мъниСкити" ; "мнол обич за теб" ; "ВЪЙ ВЕ ЖЕНО" и подобни са често срещани при мен. Споко ще ме видите в действие
-предпочитам разходка в гората и разговор за съществуването на света, пред това да се забия в някое кафене и да обсъждам кварталните кифли. Може да бъда снизходителна, ако става дума за бар.
-уча немски О.О мъчение голямо
-тренирала съм волейбол, плуване, народни танци, спортни танци, модерен балет. guess what? омръзнаха ми всичките. Е, волейбола не е, но здравословното ми състояние не позволява да го тренирам. Въпреки това обожавам да гледам волейбол и да коментирам с бащата, голяма забава е!
-ако ме предизвикате за нещо го правя. Значи., Да разясним. Аз нямам много акъл и не обичам да мисля какво би било, ако. Имам си един живот и съм наясно с това и смятам да си го изживея както аз си искам. Ако ми кажете "отиди и целуня онзи непознат пич" едва ли ще го направя, но ако използвате "не можеш" или "предизвиквам те"... мии вадете си фотоапаратите, ако искате да запаметите момента : )
-не сериозно вече се спирам, щото ми се пие фрапе.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Юли 03, 2012 11:10 am

И ти сиии в Пловдив ,но не го харесваш...добре дошла в клуба,само дето аз не съм от Габрово,но харесвам такива малки градчета,а много искам да ида в Габрово за малко поне....
Иии аз пуша.......учих немски,мразя го и сега и бъкел не знам и ...ооо волейбол..обичам те бе момиче,само дето и аз не тренирам вече...няма време и де викаш здравословие...
Какво те запали по Свръхестественото?
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Юли 03, 2012 11:15 am

Елена Гилбърт написа:
И ти сиии в Пловдив ,но не го харесваш...добре дошла в клуба,само дето аз не съм от Габрово,но харесвам такива малки градчета,а много искам да ида в Габрово за малко поне....
Иии аз пуша.......учих немски,мразя го и сега и бъкел не знам и ...ооо волейбол..обичам те бе момиче,само дето и аз не тренирам вече...няма време и де викаш здравословие...
Какво те запали по Свръхестественото?

Секси Дженсън. Инъф сед.
От къде си ве жено.
Пушенето е мн вреден навик. Излизам на терасата за малко хаха ;д
Ша коментираме заедно мачовете тогава : ) намери ме в скайпус - cveti_twilight
Здравословието няма да го почвам. Ша кажа само, че съм мега дефектно същество.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Юли 03, 2012 11:18 am

Що ли си мислех ,че няма да е той хах
Ъмм от едно село до Карлово..но съм заточена в Пловдив завинаги...
Излизай и аз идвам ..хах
е аз вече не гледам мачове...много се дразня че не мога да играя...
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Юли 03, 2012 11:22 am

Елена Гилбърт написа:
Що ли си мислех ,че няма да е той хах
Ъмм от едно село до Карлово..но съм заточена в Пловдив завинаги...
Излизай и аз идвам ..хах
е аз вече не гледам мачове...много се дразня че не мога да играя...

е кой друг просто Цветка а.к.а София Уайлд 1859150991 дис секси факамада apfff мнол секс за този
бту харабия ше дръпна една с фрапето.
тряя се видим някой ден. Кво ша кайш за утри?
аз попоигравам още, ама само с приятели, които се съобразяват с чупливите ми кости
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Юли 03, 2012 11:23 am

София Уайлд написа:
Елена Гилбърт написа:
Що ли си мислех ,че няма да е той хах
Ъмм от едно село до Карлово..но съм заточена в Пловдив завинаги...
Излизай и аз идвам ..хах
е аз вече не гледам мачове...много се дразня че не мога да играя...

е кой друг просто Цветка а.к.а София Уайлд 1859150991 дис секси факамада apfff мнол секс за този
бту харабия ше дръпна една с фрапето.
тряя се видим някой ден. Кво ша кайш за утри?
аз попоигравам още, ама само с приятели, които се съобразяват с чупливите ми кости
За утре ако е след 2 часа,че съм на работа...
ех и на мен ми се играе но няма къде вече и с кой..
ейй ся добавям в скайп
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyВто Юли 03, 2012 11:44 pm

Уоу какво представяне !! Shocked Надали остана какво да има някой да те пита след толкова изчерпателно описание Very Happy

И все пак айде няколко въпросчета от мен! Smile Навсякъде ли по форумите си с този герой?Защото съм мяркал и по други форуми дето играя ( или поне се опитвам), че и там има герой с името София Уайлд, та сигурно си ти Rolling Eyes

Защо се разбираш повече с момчета отколкото с момичета?Би трябвало да е обратното...май scratch
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 12:14 am

Арън Корвин написа:
Уоу какво представяне !! Shocked Надали остана какво да има някой да те пита след толкова изчерпателно описание Very Happy

И все пак айде няколко въпросчета от мен! Smile Навсякъде ли по форумите си с този герой?Защото съм мяркал и по други форуми дето играя ( или поне се опитвам), че и там има герой с името София Уайлд, та сигурно си ти Rolling Eyes

Защо се разбираш повече с момчета отколкото с момичета?Би трябвало да е обратното...май scratch

хаха мерси. между другото има доста неща, които ми изникнаха в главицата, след като пуснах поста, но реших да оставя малко материал и за вас ;д
Както казах по-горе, трудно се задържам по форуми. Напоследък съм само в този и още един. И в двата форума съм със София Уайлд и имам мъжки герой Рико Винчети : ) Ще ти пиша на ЛС

Аммммммммми. Не знам да ти кажа Very Happy има нещо в начина на мислене на момчетата, което ми допада повече от този на момичетата. Плюс това освен с двете ми най-добри приятелки, трудно намирам друг женски събеседник, с който да си говорим на интересна тема. Не знам що, ама повечето момичета ги влече да говорят постоянно за чужди лични животи и драми, момчета и мода. Дефинътли не интересни теми за мен. Е окей де, момчетата може да са изключение Цветка а.к.а София Уайлд 3052519652
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 1:19 am

Не знам просто някак си необичайно ми се стори,че с момчета по-лесно си общуваш.Както и да е.....сега ми дори още по-трудно да измисля какво друго да те питам след като толкова много си писала Very Happy

Добре....на какво тогава се дължи това,че не се задържаш много по форуми?Омръзват ти бързо ли?РП-тата не вървят ли?Или пък няма достатъчно момчета с които да си общуваш? Laughing
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 1:23 am

Арън Корвин написа:
Не знам просто някак си необичайно ми се стори,че с момчета по-лесно си общуваш.Както и да е.....сега ми дори още по-трудно да измисля какво друго да те питам след като толкова много си писала Very Happy

Добре....на какво тогава се дължи това,че не се задържаш много по форуми?Омръзват ти бързо ли?РП-тата не вървят ли?Или пък няма достатъчно момчета с които да си общуваш? Laughing

хахах сигурно е последното, да знаеш Very Happy Very Happy
мии не знам има някои, които просто не ме радват. А има някои, които ми грабват окото/този например/ Но и момчетата имат пръст в цялата работа ! lol!
Между другото досега не съм писала РП тук. Първо опипвам почвата, както се вика Basketball смятам днес да започна първото си уговорено рп.
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 1:28 am

А късмет с РП-то тогава! Wink То преди тук беше доста по-пълничко с хора ама последно време нещо се изгубиха безследно.

Я сподели още нещо за себе си,че тука въпросите ми свършиха нещо scratch

Ааа чакай сетих се! Very Happy Как се запали по Совия Уайлд?Покрай Хаус ли? Цветка а.к.а София Уайлд 2252757754
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 1:49 am

Арън Корвин написа:
А късмет с РП-то тогава! Wink То преди тук беше доста по-пълничко с хора ама последно време нещо се изгубиха безследно.

Я сподели още нещо за себе си,че тука въпросите ми свършиха нещо scratch

Ааа чакай сетих се! Very Happy Как се запали по Совия Уайлд?Покрай Хаус ли? Цветка а.к.а София Уайлд 2252757754
Нещо за мен? Амииии... не знам бе хора питайте ме ХД
Оливия, ю мийн Very Happy Very Happy Very Happy
Оливия е мега секса, то няма начин да не се запалиш по нея -.-
Но мисля, че от Хаус.. или ОС... гледала съм и много игрални филми с нея, да не кажа всичките Цветка а.к.а София Уайлд 1295977829 Цветка а.к.а София Уайлд 1295977829
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 1:52 am

обичам да пея. Доволен ли си? ;дд
Учавствала съм във вокална група хаха
но пея повече, когато съм сама. Пяла съм пред приятели и те мислят, че съм много добра, но всички знаем, че ми го казват само защото са ми приятели. Цветка а.к.а София Уайлд 4271810441
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 1:56 am

Ха ха еми права си то Софчето си рулира от всякъде Цветка а.к.а София Уайлд 1635190802 А винаги ли нея използваш за лик? Rolling Eyes

А пееш!Супер! Разбира се,че съм доволен ;д Трябва да ни попееш тук малко cheers Имаме голяма нужда от да чуем певческите възможности Цветка а.к.а София Уайлд 3188508890 Цветка а.к.а София Уайлд 3472162644
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:07 am

Арън Корвин написа:
Ха ха еми права си то Софчето си рулира от всякъде Цветка а.к.а София Уайлд 1635190802 А винаги ли нея използваш за лик? Rolling Eyes

А пееш!Супер! Разбира се,че съм доволен ;д Трябва да ни попееш тук малко cheers Имаме голяма нужда от да чуем певческите възможности Цветка а.к.а София Уайлд 3188508890 Цветка а.к.а София Уайлд 3472162644

еми не винаги, но във форумите, в които съм най-активна - да : )

никъф шанс да ме чуете как грача Цветка а.к.а София Уайлд 4068954641
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:12 am

Значи, ако мерна в някой форум София Уайлд, сигурно си ти! Razz

А освен да пееш какво друго правиш?Някакъв спорт тренираш ли нещо?
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:19 am

Арън Корвин написа:
Значи, ако мерна в някой форум София Уайлд, сигурно си ти! Razz

А освен да пееш какво друго правиш?Някакъв спорт тренираш ли нещо?
Дидо, чети внимателно! Писала съм по-горе за спортовете Very Happy
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Ловец
Ловец
Сам Уинчестър


Брой мнения : 103
Points : 107
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012
Age : 111

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:20 am

Офф ся пък с носа си се захванала, че бил грозен! Цветка а.к.а София Уайлд 1505004552 Цвет, сериозно трябва да покажеш някое очо, поне да им се порадват хората Very Happy И даа "мега дебела" друг път...
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:24 am

Сам Уинчестър написа:
Офф ся пък с носа си се захванала, че бил грозен! Цветка а.к.а София Уайлд 1505004552 Цвет, сериозно трябва да покажеш някое очо, поне да им се порадват хората Very Happy И даа "мега дебела" друг път...
носа ми е ужасителен, Крис! Тръст ми.
и съм мега дебела, нямаш думата тука ХД
Цветка а.к.а София Уайлд 37132_157298737627004_6871693_n
на ти очо ;д
ВЪЙ ТУК МИ СЛАГАХА СПИРАЛА В ДАСКАЛО ВЪЙ НЕ Цветка а.к.а София Уайлд 2782819893 Цветка а.к.а София Уайлд 2782819893 Цветка а.к.а София Уайлд 2782819893 Цветка а.к.а София Уайлд 2782819893
Върнете се в началото Go down
Thor
Скандинавски Бог
Скандинавски Бог
Thor


Брой мнения : 43
Points : 45
Reputation : 0
Join date : 29.06.2012
Местожителство : Asgard

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:28 am

Винаги имам! Very Happy Виждал съм снимки в почти цял ръст и знам. А така, хубаво очо ;рр А за другото ще се разправяме по скайп , защото заминавам на тренировка. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:29 am

София Уайлд написа:
Арън Корвин написа:
Значи, ако мерна в някой форум София Уайлд, сигурно си ти! Razz

А освен да пееш какво друго правиш?Някакъв спорт тренираш ли нещо?
Дидо, чети внимателно! Писала съм по-горе за спортовете Very Happy

Ох,че съм кьораво...... нещо не съм прочел като хората Цветка а.к.а София Уайлд 786044802 А окото ти си е много добре даже Wink

А с РП как се захвана?От колко време играеш?
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:33 am

Арън Корвин написа:

А с РП как се захвана?От колко време играеш?

Пак от тъпня brr нямах какво да правя и реших да се регна в един форум, после станах зависима от него, после се регнах в още много ии така, когато нямах кво да правя пишех рп и сега съм се застопорила в два-три форума и повече флуудвам, отколкото да пиша рп Цветка а.к.а София Уайлд 1082518774 Цветка а.к.а София Уайлд 4271810441
вече сигурно две годинки, че и повеч
Върнете се в началото Go down
Арън Корвин
Ловец
Ловец
Арън Корвин


Брой мнения : 272
Points : 286
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 34

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:36 am

Кое повече те кефи, флудеенето или играенето на РП? Very Happy Сори за тъпия въпрос, ама аз изчерпах от към въпроси! scratch
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:37 am

Thor написа:
Винаги имам! Very Happy Виждал съм снимки в почти цял ръст и знам. А така, хубаво очо ;рр А за другото ще се разправяме по скайп , защото заминавам на тренировка. Very Happy
почти цял ръст вика Цветка а.к.а София Уайлд 2782819893 Цветка а.к.а София Уайлд 2782819893 той е кьорав не му четете глупостите ;д
чакам та в скайп посли Цветка а.к.а София Уайлд 3188508890
Върнете се в началото Go down
София Уайлд
Човек
Човек
София Уайлд


Брой мнения : 122
Points : 126
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд EmptyСря Юли 04, 2012 2:38 am

Арън Корвин написа:
Кое повече те кефи, флудеенето или играенето на РП? Very Happy Сори за тъпия въпрос, ама аз изчерпах от към въпроси! scratch

ооооооо спама си е спам ;ддд ама трябва и рп да се играе Цветка а.к.а София Уайлд 1092191833
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Цветка а.к.а София Уайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветка а.к.а София Уайлд   Цветка а.к.а София Уайлд Empty

Върнете се в началото Go down
 
Цветка а.к.а София Уайлд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Реалността :: Ние, потребителите-
Идете на: