DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Madison Miller
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Aphrodite
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Клеопатра
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Bryan Bastard
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
Dean Winchester
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcapСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Voting_barСмятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! 4915666R Арес: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! D160206fa39e845e Мелиса: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! 3c71ec56aa297e6d

 

 Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!

Go down 
+6
Ally Stonem
Katniss Goldlion
Мойра Макдара
Клаус Майкълсън
Allison Argent
Деймън Салватор
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Искате ли Катрин да е админ?
Да
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap54%Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap
 54% [ 13 ]
Не
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap46%Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Vote_lcap
 46% [ 11 ]
Общо гласове : 24
 

АвторСъобщение
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:14 pm

Защо ли? Има хиляди причини.

Тя само се пречка! Не спазва собствените си правила, а иска ние да ги спазваме! Не прави почти нищо за форума, освен да търси герой, който да я забавляват. Има си няколко героя, така че.. нека си вземе другите и да освободи Катрин Пиърс (защото до колкото разбрах е главен). Аз не желая тя да е главния администратор на този форум, защото до сега не съм видял тя да се държи като такъв!! Ако има хора, който са на моето мнение нека гласуват за отнемането на акаунта й!
Върнете се в началото Go down
Allison Argent
Човек
Човек
Allison Argent


Брой мнения : 173
Points : 172
Reputation : -3
Join date : 19.06.2012
Age : 30
Местожителство : All around the world..

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:16 pm

Без да искам цъкнах на да, ноо... като цяло съм "за" свалянето й от поста ;ДДД
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:20 pm

Което би трябвало да рече - 1 ДА на 7 НЕ Smile
Върнете се в началото Go down
Клаус Майкълсън
Хибрид
Хибрид
Клаус Майкълсън


Брой мнения : 323
Points : 339
Reputation : 6
Join date : 17.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:24 pm

Чакайте сега малко всеки тука е потребител и трябва да си каже мнението.Хубаво не я харесвате .. ама бива ли така де се отнасяте към нея?Ве пак това е нейният форум и тя има правото да прави каквото иска,нали ? Ако греша добре .. и да рискувам с тоя пост да ме намразите и мен ама айде да го давате по спокойно.Не мисля,че пък и беше редно да я сваляте от пост просто ей така като е ЛИЧНО нейн форума.Всеки човек си има мнение що я нападате така брутално.Тя си мисли,че я мразите и започна да трие всичко! Бива ли така да и смъкване самочувствието ? Айде по спокойно го давайте .. окей ? Smile Към никого с лоши чувства !
Върнете се в началото Go down
Allison Argent
Човек
Човек
Allison Argent


Брой мнения : 173
Points : 172
Reputation : -3
Join date : 19.06.2012
Age : 30
Местожителство : All around the world..

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:28 pm

Еее то и ние изразяваме мнение.. добре, де.. аз. Не мога да слагам всички под общ знаменател. Тя също постъпи гадно като тръгна да нарежда всички.. Вярно, че е неин форума, но има хора, които са положили много повече труд за него и не заслужаваха така да се отнесе така с тях.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:31 pm

Направих го, за да види какво мислят потребителите, не само аз. Аз изявявам моето мнение в самото начало и съм изказал това, което искам да знаят. Това, че е неин форума, не означава че може да прави каквото си иска. В моя форум, когато не спазвам правила ме наказват! Искам и тя да бъде наказана и да... може да е нелепо от моя страна, че се опълчвам на най-главния от форума, но не ме е страх от това, защото знам че хората ще ме подкрепят. НЕ! Не го правя с лоши чувства, но не го правя и с добри.
Върнете се в началото Go down
Клаус Майкълсън
Хибрид
Хибрид
Клаус Майкълсън


Брой мнения : 323
Points : 339
Reputation : 6
Join date : 17.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:32 pm

Ами вие как...тоест няма да слагам под общ знаменател тези,които не сте виновни.Как постъпихте с нея?Тръгнахте да и казвате , че нищо не прави както трябва .. а тя се страе колкото може.Не я нападайте щото не мисля,че на някой ще у е приятно да го нападат в собствения му форум!Давайте го полека .. вече за втори път само нея нападате ,а не виждате грешките и на някой хора тук дето си дават големи права!Айде моля ви се .. Smile Smile Smile Добре ще бъде и тя наказване .. ама айде да не се дига такъв шум .. защото форума така заминавай на майната си!Подкрепям всеки , който е прав .. но вие в момента не сте...всички срещу един!
Върнете се в началото Go down
Мойра Макдара
Човек
Човек
Мойра Макдара


Брой мнения : 136
Points : 150
Reputation : 8
Join date : 18.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:37 pm

Форума е нейн.Може да пристъпва правилата,да нарушава някой.Но всички го правим и тя прощава ,нали?
Бръм.
На вас ще ви е приятно ли да ви карат да напуснете собствения си форум.
Или искате да повторите случая с Изабела и Аля в форума на ДНВ ?
Ако спрете само да посочвате грешките и ще разберете ,че е направила форума.Ако го нямаше сега нямаше на кой да следите грешките.
Защо сега правим драми?
Просто оставете момичето да си прави форума!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/ninsSsSsS
Katniss Goldlion
Ангел
Ангел
Katniss Goldlion


Брой мнения : 391
Points : 402
Reputation : 5
Join date : 17.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:41 pm

Клаус Майкълсън написа:
Чакайте сега малко всеки тука е потребител и трябва да си каже мнението.Хубаво не я харесвате .. ама бива ли така де се отнасяте към нея?Ве пак това е нейният форум и тя има правото да прави каквото иска,нали ? Ако греша добре .. и да рискувам с тоя пост да ме намразите и мен ама айде да го давате по спокойно.Не мисля,че пък и беше редно да я сваляте от пост просто ей така като е ЛИЧНО нейн форума.Всеки човек си има мнение що я нападате така брутално.Тя си мисли,че я мразите и започна да трие всичко! Бива ли така да и смъкване самочувствието ? Айде по спокойно го давайте .. окей ? Smile Към никого с лоши чувства !

Браво! Единственият който се застъпи за нея! Аз съм напълно съгласна, не може просто за една грешка да я махнете при положение че е неин този форум! И на мен не ми хареса че ни е излъгала, ако изобщо е така, защото това е само теория на няколко човека, но аз мисля да и дам втори шанс. Да кажем какво мислим, добре, но се поставете на нейно място не бъдете егоисти, знаете ли колко и е гадно сега. Вярно е че не е единствената която работи по форума но и тя полага усилие. Това го правите потребителите да са доволни, нали? Или само така казвате, защото аз не съм доволна и не мисля че ако бяхте на нейно място бихте били доволни. Но вече е късно, нали? Вече не ви пука. Аз лично мисля да се махна от този форум ако такива хора го управляват.
Върнете се в началото Go down
Мойра Макдара
Човек
Човек
Мойра Макдара


Брой мнения : 136
Points : 150
Reputation : 8
Join date : 18.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:42 pm

Добре.Преди малко в чата беше написан един много хубав въпрос.
Защо искате да съсипете всичко хубаво?
Знаете ли колко приятелства се създадоха тук?

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/ninsSsSsS
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:42 pm

АЗ НЕ Я ГОНЯ ОТ ФОРУМА Й! Тя има 2-3 или повече профила. Нека си играе с геройте си, ако иска да си направи катрин, но без права. ПРОСТО ИСКАМ ДА И ОТНЕМАТ ПРАВАТА! Това е. Не съм казал да я пратите на заточение, а просто да я направите нормален потребител. Защото така ще се научи да спазва правила. И не.. тя не е направила форума сама, така че.. да се изясним тя е намерила хора, които да и помогнат да го направи, но не го е оценила. Така че. Нека се изясним.. без нас форума щеше да е нищо. Направих анкетата, за да изявите мнение, а не да заставате на страни. Просто кажете ДА или НЕ!
Върнете се в началото Go down
Мойра Макдара
Човек
Човек
Мойра Макдара


Брой мнения : 136
Points : 150
Reputation : 8
Join date : 18.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:44 pm

Не знам,ама заради това "изказване на мнение" момичето вече си даде паролата и си изтри другите акаунти..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/ninsSsSsS
Allison Argent
Човек
Човек
Allison Argent


Брой мнения : 173
Points : 172
Reputation : -3
Join date : 19.06.2012
Age : 30
Местожителство : All around the world..

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:44 pm

Форума е все още жив благодарение на Арес и Шарлот! Не ги знам кои са тея другите, за които говориш, Клаус, аз си давам мнението за случката с Катрин. Не знам ти дали беше тук и видя какво се изписа в двете теми, които вече за жалост са изтрити.
Върнете се в началото Go down
Katniss Goldlion
Ангел
Ангел
Katniss Goldlion


Брой мнения : 391
Points : 402
Reputation : 5
Join date : 17.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:45 pm

"Направих анкетата, за да изявите мнение, а не да заставате на страни. Просто кажете ДА или НЕ!"
Не знам дали забелязваш но чрез коментарите и ние си изразяваме мнението ако сега и това ни го забраняваш е просто..
Върнете се в началото Go down
Мойра Макдара
Човек
Човек
Мойра Макдара


Брой мнения : 136
Points : 150
Reputation : 8
Join date : 18.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:46 pm

Ами,Алис, изтрити са защото искахме да забравим и да започнем отначало .. !
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/ninsSsSsS
Ally Stonem
Мод.
Мод.
Ally Stonem


Брой мнения : 94
Points : 93
Reputation : -3
Join date : 16.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:48 pm

Не знам за Вас, и не знам от колко време сте регистрирани тук. Но аз, Арес и Мелиса адски много сме се старали. Ужасяващо много, особено пък Арес! Катрин *не знам дали е така и дали историята, че някой и е писал от акаунта в вярна* почна да псува наред както мен, така и други потребители...държание непристойно за Админ. Все едно аз сега да нарека всички ку*ви *с извинение* и после да кажа, ама ей там Пешо ми беше в профила.
Върнете се в началото Go down
Allison Argent
Човек
Човек
Allison Argent


Брой мнения : 173
Points : 172
Reputation : -3
Join date : 19.06.2012
Age : 30
Местожителство : All around the world..

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:48 pm

Оооо аз спирам да коментирам вече, няма смисъл. Спасявайте се всички, който иска да се маха, който иска да остава. Не ме интересува вече!
Върнете се в началото Go down
Katniss Goldlion
Ангел
Ангел
Katniss Goldlion


Брой мнения : 391
Points : 402
Reputation : 5
Join date : 17.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:50 pm

Мойра Макдара написа:
Ами,Алис, изтрити са защото искахме да забравим и да започнем отначало .. !
Да! Да не се казва че рушим всичко хубаво! Изтрити са защото и дадохме втори шанс а сега и го отнемат пет човека само защото е изтрила мнението на Деймън..
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:50 pm

Така, я се кротнете всички. Какво сте започнали да обсъждате тук. Само ние админите си знаем кой каква работа е свършил по форума. Защото повечето неща не са ясни. Който не му харесва да напуска, ние няма да ви се молим да оставяте. Знаете къде е бутончето изход и тфа е. Катрин си има 2,3 героя няма да умре без главния й. Това дали тя ще се махне или ще остане, ще го решим ние.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:51 pm

Katniss Goldlion написа:
Мойра Макдара написа:
Ами,Алис, изтрити са защото искахме да забравим и да започнем отначало .. !
Да! Да не се казва че рушим всичко хубаво! Изтрити са защото и дадохме втори шанс а сега и го отнемат пет човека само защото е изтрила мнението на Деймън..
Ще ти е приятно ли, ако започна да ти трия мненията. Деймън се оплака, тя няма никакво право да ги трие.
Има де. Но го изтри 2 което си е нахалство и злоупотреба с правата
Върнете се в началото Go down
Мойра Макдара
Човек
Човек
Мойра Макдара


Брой мнения : 136
Points : 150
Reputation : 8
Join date : 18.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:51 pm

Али,слънце .. знаеш,че те обичам безкрайно много и ти имам ужасно доверие. .
Но ако си спомняш във всички форуми има драми.И се преживяват и форума продължава.Някой таят в себе си и го изкарват на следващия спор.
Всички се опитаха да забравят тая "Петя" или както се казваше и .. до тая тема се получаваше ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/ninsSsSsS
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:52 pm

Моля ви, хора, спрете вече!
Един скандал затихна, друг ли се заформя?! Кажете ми струва ли си да съсипваме форумчето и да се делим на групички Да и Не, разваляйки си отношенията? Не знам за вас, обаче аз тук се запознах с много свястни хора. Защо трябва всичко да отиде на майната си.. с извинение.ю
Просто.. стига вече!
Върнете се в началото Go down
Мойра Макдара
Човек
Човек
Мойра Макдара


Брой мнения : 136
Points : 150
Reputation : 8
Join date : 18.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:53 pm

Aries. написа:
Katniss Goldlion написа:
Мойра Макдара написа:
Ами,Алис, изтрити са защото искахме да забравим и да започнем отначало .. !
Да! Да не се казва че рушим всичко хубаво! Изтрити са защото и дадохме втори шанс а сега и го отнемат пет човека само защото е изтрила мнението на Деймън..
Ще ти е приятно ли, ако започна да ти трия мненията. Деймън се оплака, тя няма никакво право да ги трие.
Има де. Но го изтри 2 което си е нахалство и злоупотреба с правата
Повярвай ми от личен опит знам какво е да ти трият мненията след спор..
ама в отнзи случей не беше същото .. не се опитвахме да забравим както тук, а се опитвахме да вдигаме така напечения "бунт"
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/ninsSsSsS
Ally Stonem
Мод.
Мод.
Ally Stonem


Брой мнения : 94
Points : 93
Reputation : -3
Join date : 16.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:53 pm

Мойра Макдара написа:
Али,слънце .. знаеш,че те обичам безкрайно много и ти имам ужасно доверие. .
Но ако си спомняш във всички форуми има драми.И се преживяват и форума продължава.Някой таят в себе си и го изкарват на следващия спор.
Всички се опитаха да забравят тая "Петя" или както се казваше и .. до тая тема се получаваше ..

Знам и ти казвам, че не знаете какво става в мод. чата и т.н. Понякога момичето изтерясва, но както и да е. Ще го реши екипа какво да правим. Аз знам най-добре за форумните дразги, ама то тука от втория ден се получават такива.
Върнете се в началото Go down
Клаус Майкълсън
Хибрид
Хибрид
Клаус Майкълсън


Брой мнения : 323
Points : 339
Reputation : 6
Join date : 17.06.2012

Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! EmptyСря Юни 27, 2012 12:53 pm

Еми и аз не знам кви са тия хора пък тука дето си дават толкова много права и дето решават сами кво да правя?Ама шанс нали?Не искам да се карам с никого ама все пак .. бъдете и вие малко от малко по уважителни,а?Нищо няма да ви стане.Кой ги е карал да се трудят .. ще кажете,че Катрин не може сама?Тя може просто някой хора всеки път недоволничат срещу това,което прави момичето.Дай ти забога един шибан шанс .. и всичко да си продължи както трябва!Бахти хората сте .. все нещо като не ви угажда и вие край.Тя иска да напусне кво .. да напусне нали вас не ви бърка.Тя плаче пак не ви бърка .. бяхти злобата и нечестността дето имате .. засрамете се малко и си набиите в главите , че НИКОЙ НЕ Е БЕЗГРЕИШЕН!Затова хората си даваш шанс.Бахти .. Направихте анкета да видите мнението на хората .. а кво тръгнахте ВИЕ да си налагате мнението.Окей Али хубаво направила си много за форума радваме се .. даже ти благодарим .. ама айде сега по полека.Не виждате ли,че тя се опитва да се поправи ?

Айде сега вие ще решите .. МЕН АКО МЕ ПИТАТЕ тя сама трябва да си реши дали ще остане .. защото е нейн форума .. и тя сама си реша.Изтри си героите доволни ли сте.Кво да се кротнем .. всичко тръгна щото някви лигьовци мрънкат.Айде .. Еми то повече хора ще напуснат така като гледам щото много хора си дават права дето НЕ ИМ ПРЕНАДЛЕЖЪТ!

АЙДЕ МРАЗЕТЕ МЕ И СЪС ЗДРАВЕ! Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!   Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Смятам, че Катрин Пиърс не заслужава да е админ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Сънят на Арън с Катрин Пиърс и Каролайн (+18)
» Сънят на Дийн.( С участието на Катрин Пиърс,дата 12.06)
» Елена или Катрин ?
» Катрин Елизабет Смит
» Сънят на Катрин (Със специалното участие на Браян)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Архивче :: Архив-
Идете на: