DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Рим,Италия преди 1 година. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Рим,Италия преди 1 година. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Рим,Италия преди 1 година. EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Рим,Италия преди 1 година. EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Рим,Италия преди 1 година. EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Рим,Италия преди 1 година. EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Рим,Италия преди 1 година. EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Рим,Италия преди 1 година. EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Рим,Италия преди 1 година. EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Madison Miller
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Aphrodite
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Клеопатра
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Bryan Bastard
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
Dean Winchester
Рим,Италия преди 1 година. Vote_lcapРим,Италия преди 1 година. Voting_barРим,Италия преди 1 година. Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Рим,Италия преди 1 година. 4915666R Арес: Рим,Италия преди 1 година. D160206fa39e845e Мелиса: Рим,Италия преди 1 година. 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Рим,Италия преди 1 година. 3c71ec56aa297e6d

 

 Рим,Италия преди 1 година.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ани Торн
Човек
Човек
Ани Торн


Брой мнения : 68
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 18.06.2012
Age : 29
Местожителство : Мистик Фолс

Рим,Италия преди 1 година. Empty
ПисанеЗаглавие: Рим,Италия преди 1 година.   Рим,Италия преди 1 година. EmptyВто Юни 26, 2012 10:05 am

Беше топъл юнски ден и наистина ми се искаше да се излежавам до късно в леглото...но не можех.На леля ми и предстоеше важно интервю относно новият си филм и аз трябваше да я придружа,въпреки че изобщо не ми беше до това.Беше ми писнало постоянно да се мъкна по разни интервюта и приеми с нея,но нямаше как.Потърках сънено очи и станах от леглото.Взех си душ,облякох набързо някакви къси дрешки,взех си чантата и слязох на долния етаж от къщата ни,разположена в централната част на Рим.Бяхме се уговорили,че ще се срещнем пред студиото за интервюто в 12 на обяд,а все още беше 10:30,затова реших да се отбия до близкото кафене за да си взема нещо ободряващо.Вървях бавно и спокойно,влязох в кафенето и поздравих продавача,който беше мило и симпатично момче.Поръчах си лате както обикновено и седнах на една от масите до прозореца.
Върнете се в началото Go down
Bonnie Bennett
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Bonnie Bennett


Брой мнения : 99
Points : 101
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Рим,Италия преди 1 година. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рим,Италия преди 1 година.   Рим,Италия преди 1 година. EmptyВто Юни 26, 2012 9:10 pm

Най-накрая тишина и спокойствие. Как можеше леля ми да е толкова досадна. "Бони, добре ли си, искаш ли нещо?". Та аз съм на 17. Знаех, че нейните грижи са притеснение как приемам смъртта на баба, но от летището до тук не преставаше с този досаден въпрос. "Да, лельо, добре съм!" отговарях и всеки път аз. Можеше да се каже, че лъжех.
В Рим беше много красиво, но може би ако бях дошла преди два месеца щях да мога да се насладя на града. Леля ми трябваше да остане с братовчедка ми в хотела, но аз бързо се изнизах. Тъй като хотелът се намираше в центъра на града имах голям избор на кафенета. Избрах едно, в което май имаше малко по-малко хора от другите. Отидох до продавачката и си взех кафе. Бързо се настаних на една маса, която беше в ъгъла, далеч от чуждите погледи, макар че беше трудно. Кафенето не беше голямо.
На масата видях, че е поставена свещ, явно за късните вечери. Това събуди интереса ми. От смъртта на баба силите ми бяха силно отслабени. Дали щях да се справя с простата магия да запаля свещта.
Огледах се наоколо, за да се уверя дали някой се е обърнал към мен. Единствената опасност някой да ме види бе едно момиче, седнало до прозореца, и едни мъж зад нея. Те стояха най-близо до мен.
Но засега те си пиеха кафето спокойно и аз се съсредоточих към работата си. Не останах разочарована, тъй като свещта се запали без проблем.
Върнете се в началото Go down
 
Рим,Италия преди 1 година.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди 6 месеца в Италия
» Gilbert House, преди една година
» В гората преди преди седмица
» Преди седмица.
» Местния Бар,преди два дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: