DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Madison Miller
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Aphrodite
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Клеопатра
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Bryan Bastard
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
Dean Winchester
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcapСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Voting_barСънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ 4915666R Арес: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ D160206fa39e845e Мелиса: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ 3c71ec56aa297e6d

 

 Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Юни 26, 2012 9:28 am

В последно време всичко беше толкова еднакво и еднообразно в живота ми. Нищо интересно не се случваше, дори сънищата ми бяха по-интересни от действителността. И май-скоро щях да се пренеса в сладкия им свят, понеже бях доста уморена. Махнах презрамките на тънката си рокличка и тя се плъзна по мен и падна на земята. Скоро вече бях седнала на ръба на леглото, канеща се да си легна, но защо отлагах. И все пак умората си беше казала тежката дума и скоро се бях унесла.
*********************
Токчетата ми потропваха, докато вървях в някакъв просторен салон, който се превърна в коридорче. Е, добре, така да бъде. Какъв ли щеше да бъде този сън?! Докато се оглеждах наоколо пред мен сякаш изневиделица се появи една врата. Ако бях будна и на себе си едва ли щях да я отворя и да вляза, но това беше сън, нормално беше любопитството да ми е в повече. Влязох и без изобщо да огледам обстановката отидох към прозореца. Пред очите ми сякаш за секунди от ден стана нощ. Слънцето беше сменено от сребърна луна. С едно ловко движение дръпнах завесите, така че само леката светлина от луната да се прокрадва между малкия процеп, който бях оставила между двете завеси. Обърнах се..
-Какво по.. - започнах да говоря, когато видях, че не бях сама в стаята. Седнах на леглото, не отделяйки поглед от момичето, с което деляхме в момента помещението.
Върнете се в началото Go down
Christina Saint-Claire.
Вампир
Вампир
Christina Saint-Claire.


Брой мнения : 250
Points : 266
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Юни 26, 2012 9:50 am

След поредния купон се прибрах вкъщи изключително уморена. Нямах сили за абсолютно всичко, след толкова танци, алкохол, шум и.т.н бях като пребита... както всяка вечер, чудно защо още не бях свикнала с този живот. Всяка вечер се прибирах късно и направо лягах да спя, за да мога да съм си починала за следващия ден, който минава по същия начин, а понякога не се прибирам с дни. Събух си обувките и дрехите, влязох в банята набързо да си взема душ, а след това легнах да спя.
***
Озовах се в една сграда. Около мен имаше коридор и много врати. Отворих една и влязох в стаята. След това просто седнах на леглото. Изведнъж в стаята влезе една русокоска, която дори не ме забеляза. Момичето отиде до прозореца, дръпна завесите и светлата луна огря стаята. След това красивото момиче се обърна и каза "Какво по.. ", а после седна на леглото и започна да ме оглежда. Хмм.. странен сън. Явно наистина като влезе в стаята не ме е забелязала. Усмихнах се на момичето и казах;
- Хей.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Юни 26, 2012 9:59 am

Арес се разхождаше бавно из града, влачейки се. Не знаеше какво да прави и обмисляше план да се прибере и да се метне на леглото. Това беше най-доброто решение. Поне беше решил да се прибере пеша. 2 цигари и 20 минути му костваше прибирането. Добре беше за темпото, с което се движеше. Отвори входната врата и навлезе във вилата си. Изкачи двата етажа на почти един дъх, съблече всичките си дрехи и легна в копринените чаршафи. Докато се усетеше се беше унесъл.
0000

Студената вода караше тялото му да потръпва, при всеки един неин допир. Караше всеки един негов мускул да се стяга. Нямаше нужда от кърпа, все пак си беше вкъщи. Едва ли щеше да има някой в тях. Освен него. Излезе от банята, както майка го е родил и забеляза интересна гледка на леглото си. Две красиви момичета стояха и си говореха. Не им отне много време да го забележат. А той без капка притеснение закрачи към тях.
--Мога ли да ви помогна с нещо момичета?
Попита той като лукава усмивка озари чертите му.
Върнете се в началото Go down
Madison Miller
Вампир
Вампир
Madison Miller


Брой мнения : 788
Points : 792
Reputation : 2
Join date : 19.06.2012

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Юни 26, 2012 10:23 am

Дом сладък дом след цял ден скитане на тук на сам най накрая се прибрах.Нямах търпение да си легна защото бях страшно изморена за това се съблякох и влязох набързо в банята да се изкъпя .Ето вече съм готова за сън ахх от кога чакам да си легна и да си почина.Легнах на леглото и заспах за секунди.
****************
Вървях по някакъв коридор,и на където и да се обърнех имаше врати.Аз не се поколебах и отворих една първо поогледах стаята в нея имаше едно легло на което седяха две момичета,и имаше някакво момче пред тях .Нещо ме подтикна да вляза а,и какво щеше да стане това беше само сън и нищо повече.Влязох в стаята и се спрях всичко вътре беше от злато,особено впечатление ми направи таванът.Стоях на едно място и попитах:
-Някой ще ми каже ли како търся тук?
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Юни 26, 2012 10:54 am

Уоу! Като гръм от ясно небе ми дойде появата на тъмнокосия бог пред нас. И то какъв гръм само, да ти е кеф да си му на пътя. Преди да се усетя прехапахх устни. Яснооо, пак щеше да е някакъв извратен сън..
-Не мислиш ли, че не е честно само ти да си без дрехи? - зададох въпроса си, докато погледа ми безсрамно се спускаше по тялото му, обхождайки всяко едно кътче от перфектно изваяната му същност.
-Ти не си ли на моето мнение? - попитах непознатата, която беше на леглото до мен и повдигнах вежди.
Защо все на мен ми хрумваха някакви такива идеи. Винаги насън бях извратена, в действителност не чак толкова. Даже изобщо.
Съдейки по усмивката на лицето на момичето до мен, едва ли не ми четеше мислите и скоро щеше да последва нещо, което щеше да се хареса на всички. Чувайки един женски глас, се обърнах на тази посока, само за да видя, че има още една русокоска в стаята.
-Ще е интересно, ще ни смогнеш ли? - мръднах погледа си към красавеца пред нас и повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
Christina Saint-Claire.
Вампир
Вампир
Christina Saint-Claire.


Брой мнения : 250
Points : 266
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Юни 26, 2012 11:13 am

Докато с момичето си говорихме в стаята влезе Арес, който беше гол. Уау. Явно това ще е един от многото извратени сънища. Малко след това влезе още една красива русокоска. Колко ли още щяха да дойдат?! Момичето беше много объркано. Погледна ни странно и ни попита какво търси тук, но никой не й отговори. "Не мислиш ли, че не е честно само ти да си без дрехи?" -Афродита попита красавеца. Наистина не е честно. Погледнах го дяволито и казах;
- Съгласна съм, въобще не е честно.
Оо, определено щяхме да се забавляваме. Винаги сънувам хубави неща. Усмихнах се доволно и спуснах ръката си към гърба ми, като разкопчах сутиена си, а след това го захвърлих настрани. Останах само по едни бели дантелени прашки. "Ще е интересно, ще ни смогнеш ли?" попита едно от момичетата. Приближих се към него, като се надигнах на пръсти и докоснах устните му с моите, а след това погледнах към другите момичета и продължих да се усмихвам.

Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Юни 26, 2012 11:28 am

Още едно момиче влезе в стаята му, какво подяволите се случваше. Да нямаше сбирка в къщата му без той да знаеше. Но не можеше да откаже, на такива красавици.
-Афродита за мен няма граници.
Отговори Арес, оглеждайки новодошлата. Всичките бяха като ангели, но войнолюбеца нямаше да позволи да останат такива. Все пак най-нагло се насадиха в съня му полуголи. Какво си мислеха, че щяха да се измъкнат безнаказано. Студеният му поглед си играеше с извивките на момичета. Не можеше да си избере към коя да тръгне. Но ето я първата. Свали сутиена си, оставайки го да падне безпомощно на земята. Следващото нещо, което усети бяха плътните й устни, които жадно целуваха неговите. Арес изобщо не се дърпаше, дори плъзна ръцете си по цялата дължина на гърба й, шепите му поеха задника й, стискайки го и я придърпа максимално към него. Тяло в тяло, Кристина можеше да усети последствието от целувката си, ниско долу в нея.
Върнете се в началото Go down
Madison Miller
Вампир
Вампир
Madison Miller


Брой мнения : 788
Points : 792
Reputation : 2
Join date : 19.06.2012

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyВто Юни 26, 2012 4:36 pm

Стоях мирно и не мърдах от мястото си бях като послушно кученце,но аз много мразя да бездействам така че не се поколебах и тръгнах напред с бавни крачки и едновременно с това попитах:
-Е сега какво ще правим?
Да не би да си мислят че ще са единствените които ще се забавляват аа не са познали веднага се натрапвам,и ще им разваля спокойствието.
Приближих се още малко и започнах бавно да се събличам разкопчах сутиена си ,но не го махнах на цяло все още го държах там където си беше.
Погледнах другото момиче което седеше на леглото и ми се стори доста позната,но не можах да се сетя от къде.
Върнете се в началото Go down
Aphrodite
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Aphrodite


Брой мнения : 752
Points : 765
Reputation : 1
Join date : 15.06.2012

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyСря Юни 27, 2012 12:52 am

Изправих се от леглото и минах зад русокоската, която преди малко се беше озовала в стаята. Тялото ми леко се допря до нейното, докато прокарах ръце около кръста й, като ги заизкачвах по коремчето й.
-Отговорът на този въпрос е.. само хубави работи. Уверявам те.. - казах й тихичко, като с едно бързо движение вече сутиенът й не си беше на мястото, а където трябваше да е той бавно минаха ръцете ми.
-Не че искам да те пренебрегвам русокоске, но как да ги оставим да се забавляват сами? - попитах и хванах ръката й, като я дръпнах леко в тяхната посока.
В момента аз бях най-облечената от всички, което като за такъв син беше не особено нормално, но аз нямах против.
-Разбира се има шанс да не приемат компания - казах и повдивнах вежди въпросително. Предвид факта, че това явно беше стаята на Арес и най-вероятно неговият сън определено не мислех, че ще откаже компанията на още две блондинки.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyСря Юни 27, 2012 1:55 am

Пръстите му се заплетоха в косата на момичето, чийто устни си играеха с неговите. Забеляза, че Афродита започваше да се забавлява. Принцип той не беше фен на блондинките. С Афродита се познаваше от край време, искрено се надяваше тя да скрие истината за тях, а не можеше просто да откаже на другата русокоска. Отдръпна се от момичето като се запъти към леглото.
-Е дами?
Погледна ги той повдигайки леко вежди. Продължаваше да си вярва, че ще успее да се справи с трите красавици. Нямаше да е кой знае колко трудна задача. Само да не започнеха да си викат и крещят, а ако почнеха, нямаше да ги изтрае дълго .



Пс. Знам, че не беше мой ред, но сега излизам.
Пишете, аз след това пак ще пиша след афродита.
Върнете се в началото Go down
Christina Saint-Claire.
Вампир
Вампир
Christina Saint-Claire.


Брой мнения : 250
Points : 266
Reputation : 0
Join date : 24.06.2012

Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ EmptyСря Юни 27, 2012 3:00 am

С Арес продължавахме да се целуваме страстно. Виждах, че и блондинките започваха да се забавляват. Афродита се приближи до момичето и свали сутиена и, като и каза, че ще правим само хубави неща и после се приближиха към нас. След това Арес се отдръпна от мен, запъти се към леглото и каза "Е, дами?". Дали щеше да се справи и с трите ни?! Приближих се до красавеца, погледнах другите момичета, дяволито и казах;
- Да се позабавляваме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/   Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Сънищата-
Идете на: