DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Преди 6 месеца в Италия EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Преди 6 месеца в Италия EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Преди 6 месеца в Италия EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Преди 6 месеца в Италия EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Преди 6 месеца в Италия EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Преди 6 месеца в Италия EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Преди 6 месеца в Италия EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Преди 6 месеца в Италия EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Преди 6 месеца в Италия EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Madison Miller
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Aphrodite
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Клеопатра
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Bryan Bastard
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
Dean Winchester
Преди 6 месеца в Италия Vote_lcapПреди 6 месеца в Италия Voting_barПреди 6 месеца в Италия Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Преди 6 месеца в Италия 4915666R Арес: Преди 6 месеца в Италия D160206fa39e845e Мелиса: Преди 6 месеца в Италия 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Преди 6 месеца в Италия 3c71ec56aa297e6d

 

 Преди 6 месеца в Италия

Go down 
АвторСъобщение
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Преди 6 месеца в Италия Empty
ПисанеЗаглавие: Преди 6 месеца в Италия   Преди 6 месеца в Италия EmptyВто Юни 26, 2012 2:00 am

Преди 6 месеца в Италия Italia

Обожавах италианската кухня.Не бях яла отдавна нещо от италианската кухня затова заминах на почивка до Италия.Италия беше едно от любимите места на вампирите.Като всеки вампир и аз я харесвах.Слязох от самолета и се настаних в хотела.Като всеки хубав,скъп и 5-звезден хотел се имаше ресторант.Седнах на една маса и си поръчах пица ,,Маргарита,, и бутилка червено вино.Бях сама което малко разваляше настроението.Все се надявах да има още някой бодат самотник като мен.Пуснаха някаква много хубава и успокояваща музика,но пусто бях сама.Влизаха всякакви хора,но всеки си имаше другарче,а не като мен.За какво ми бяха тия милиони като ще ги харча сама?Не бях доволна,но не го показвах.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
 
Преди 6 месеца в Италия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Рим,Италия преди 1 година.
» В кафене преди 5 месеца
» Сан Франсиско преди 3 месеца
» Мистик Фалс, преди 6 месеца
» Из тъмната част на града, преди 8 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: