DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Madison Miller
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Aphrodite
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Клеопатра
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Bryan Bastard
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
Dean Winchester
Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcapСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Voting_barСънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) 4915666R Арес: Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) D160206fa39e845e Мелиса: Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) 3c71ec56aa297e6d

 

 Сънят на Мелани(Със участието на Карълайн Колинс)

Go down 
АвторСъобщение
Мелани
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Мелани


Брой мнения : 236
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 22.06.2012

Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Empty
ПисанеЗаглавие: Сънят на Мелани(Със участието на Карълайн Колинс)   Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyНед Юни 24, 2012 7:40 am

Умората...това нещо щеше да ме довърши най-накрая.Трбваше да има някакво заклинание за премахване на умората.За съжаление такова нямаше...затова се предадох и заспах преди да съм успяла да преброя до 30...

Озовах се в една чужда къща.Нямах идея къде съм.Вървях по дългия празен коридор към една от стаите.Беше странно...или имаше земетресение и стени се мърдаха или аз бях адски пияна.Май че втората верися беше по-вярна.Ходех и залитах наляво-надясно.В чуждата къща се чуваха отвсякъде гласове.Поне така ми се струваше.Сянки мърдаха в ъглите.Не ме направи впечатление вече бях свикнала със свръхестествени дейности и създания.Продължих да обикалям из къщата.Стигнах до прострния хол...един от поцорците беше отворен и голямото,бяло перде се вееше.До него стоеше една изправена женска фигура.Момичето беше весоко и с руса коса.Тя стоеше и гледаше нещо или някого отвънка.Подпрях се касата на вратата..все още много ми се въртеше свят и ми се гадеше.Как можах да се натряскам така?!Опитах се да се подпра на една една от малките масички.Тя се поддаде от тежеста ми и падна на дървения под с гръм и трясък.Момичето до прозореце дори не трепна.Сякаш дори не ме чуваше или виждаше...Залитайки се доближих до нея и се подпрях на рамото й.
-Здрастиии!-говорех високо точно като пияниците.Момичето се обърна бавно към мен и ме изглада.


Последната промяна е направена от Мелани на Пон Юни 25, 2012 1:00 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Мелани(Със участието на Карълайн Колинс)   Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyНед Юни 24, 2012 11:41 pm

-Карълайн ! Защо си на компютъра по това време ?
Ох .. пак ли тази .. както обикновено майка ми отново вдигаше врява до небето.Врата се беше отворила широко и майка ми ме гледаше на кръв.В последно време се карахме за всичко.Обърнах се като направих нещо като кимане.Беше ми писнало да ме командва!
-Хайде изключвай го и веднага си лягай !
-Не съм на 5 години !!
-За мен все още си !Докато не ми покажеш че можеш да се държиш като голяма чак тогава ще те оставя да правиш каквото си поискаш !
-Но часът е едва полунощ !-казах с умолителен глас
-Именно !-викна и затвори вратата с трясък.
След малко естествено щеше да има проверка.Е нямах особено голям и си облякох пижамата.Тикнах се под завивките.Сънят ме хвана в момента когато помирисах въглавницата.Такъв сладък аромат.На лавандула.Мммм.Унесох се.Някъде във някакъв 3 свят смътно усетих че майка ми ме проверява.Тази не е добре.Озовах се във хола ми.Майка ми я нямаше.Ех какъв живот.Бях сама.Съвсем сама .. е като изключим зловещите портрети на предците ми по стените.Луната беше изгряла.Имаше пълнолуние... аз естествено не се превръщах защото имах медальон направен ми от една вещица.Застанах на прозореца и се загледах.Колко красиво нещо е луната .. След малко чух стъпки.Хм .. кой ли може да е.Въпреки че не се преобразявах обонянието ми и инстинктите винаги се засилваха.Малко или много си бях на половина вълк.Усетих човек.Момиче съдейки по леките стъпки.Беше пияна.Ушите ми гръмнаха когато тя извика едва ли не в ушото ми:
-Здравей !
Обърнах се бавно.Беше руса,секси и пияна.Точно мой тип.Усмихнах се.
-Здравей ! Какво правиш във сркомния ми дом ?
Гледах я със някакъва странно сексапилна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Мелани
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Мелани


Брой мнения : 236
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 22.06.2012

Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Мелани(Със участието на Карълайн Колинс)   Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyПон Юни 25, 2012 1:25 am

Усмихна ми се.
-Здравей ! Какво правиш във сркомния ми дом ?-попита момичето.Все още се клатех сеедно бях на лодка в бурно море.
-Аззз ...съмм мъъъничко пияна... и сигорно съм объркала къщата.Сории.Междо другото мноу яка къща.-високо говорех аз и се огледах наоколу.-Аз съм Мелани!А ти си?-допълних.
-Аз съм Карълайн.Приятно ми е.
-И на мен..Толкова се радвам че се запознахме.-прегърнах я и насмалко да я съборя от тежеста си.Тя обаче беше силна и ме хвана здраво.Лицето и беше толкова близко че усещах дъхът й.Светлината от луната ми позволи да видя лецето й.Беше красива.Очите майче бяха сини.Омагьосана аз се бях вгледала в нея.Леко се наведох и притиснах устни в меката и бузка.
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Мелани(Със участието на Карълайн Колинс)   Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) EmptyПон Юни 25, 2012 11:54 pm

Tя наистина си беше пияна.Насмалко да ме събори!Представи се като Мелани.Какво мелодично име.Хареса ми.Загледа се във мен.Лунната светлина падаше по лицето и по много странен начин.И тогава ме целуна по бузата.Доста странен начин да кажеш на един човек че му е приятно да се запознаете.Усмихнах се.Заведох я до дивана.Сложих я да легне.Имаше невероятни сини очи.Човек можеше да се изгуби в тях.Преместих един кичур от косата и зад ухото.Тя ме гледаше като малко дете.За Бога този поглед ме влудяваше!Сега бях на милиметри от нея.Можех да преброя дори миглите и.Но тогава нещо ме спря.Не можеш та ние току що се запознахме !Бързо се отдалечих от нея и казах:
-Аз .. извинявай не трябваше.. не знам какво ми стана!
Прокашлях се тихо.Сложих ръце между коленете си и закачах за да видя как ще реагира.Надявах се че няма да ме овика нали все пак именно тя
започна.Тя дойде у нас.Тя ме целуна по бузата.Погледнах я със периферното си зрение.Дали от алкохола или друго но във очите и имаше странен блясък.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Мелани(Със участието на Карълайн Колинс)   Сънят на Мелани(Със  участието на Карълайн Колинс) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънят на Мелани(Със участието на Карълайн Колинс)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сънят на Сам и Клеър
» Сънят на Дийн.( С участието на Катрин Пиърс,дата 12.06)
» Сънят на Арес /с участието на Кристина, Мадисън и Афродита/
» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
» (+18) Сънят на Алисън Нортман~

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Сънищата-
Идете на: