DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Улицата на цветята - Януари.  EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Улицата на цветята - Януари.  EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Улицата на цветята - Януари.  EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Улицата на цветята - Януари.  EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Улицата на цветята - Януари.  EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Улицата на цветята - Януари.  EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Улицата на цветята - Януари.  EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Улицата на цветята - Януари.  EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Улицата на цветята - Януари.  EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Madison Miller
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Aphrodite
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Клеопатра
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Bryan Bastard
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
Dean Winchester
Улицата на цветята - Януари.  Vote_lcapУлицата на цветята - Януари.  Voting_barУлицата на цветята - Януари.  Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Улицата на цветята - Януари.  4915666R Арес: Улицата на цветята - Януари.  D160206fa39e845e Мелиса: Улицата на цветята - Януари.  11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Улицата на цветята - Януари.  3c71ec56aa297e6d

 

 Улицата на цветята - Януари.

Go down 
АвторСъобщение
Молин Оливър
Човек
Човек
Молин Оливър


Брой мнения : 262
Points : 268
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  EmptyСъб Юни 23, 2012 5:55 am

Улицата на цветята - Януари.  Scaled.php?server=9&filename=253868737decfad7e27o
Върнете се в началото Go down
http://ma-petite-princesse.blogspot.com/
Молин Оливър
Човек
Човек
Молин Оливър


Брой мнения : 262
Points : 268
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  EmptyСъб Юни 23, 2012 5:56 am

Наталия вдиша дълбоко въздуха, примесен с тежката миризма на различни видове цветя. Погледна тъжно към улицата, която водеше до дома на малкото сираче - Кларанс. Онова сладко момченце което Нат бе спасила.
Майката на Кларанс бе починала при раждането, и онзи прекрасен мъж, който Нат безкрайно много уважаваше - Дерек Вареса, бе отгледал сам сина си.
Момичето бе опитала всичко за да спаси Дерек, но нищо не можеше да направи. В крайна сметка Кларанс остана жив благодарение на Натали, която тайно от родителите си изпращаше пари на момчето, и го посещаваше често.
В тази част на града нямаше много сняг, и винаги беше слънчево. Хората се любуваха на хилядите цветя по сергиите и вървяха с някакви тъжни физиономии.
- Наталия! - чу се вик в далечината.
Червенокоската долови гласа на Кларанс, и се обърна. Затича към него и го прегърна. Не го бе виждала от години. Когато го спаси от смърт бе на 6 години, а сега бе почти на 17.
Бе пораснал. Косата му се бе одължила с няколко сантиметра, пък и той самият се бе издължил.
- Кларанс! Прекрасен си! - въздъхна тя. Той и беше като по малък брат, който тя никога не бе имала, или по скоро не знаеше че има.
Седнаха на една от пейките до сергията на старата Далия. Натали разкопча червеното си палто, и опъна гръб на облегалката.
- Закусвал ли си? - попита го тя, чувайки къркорещия му корем.
Той я изгледа объркано, но все пак кимна и протегна ръка напред, помръдвайки леко пръстите си, сякаш чакаше тя да му даде нещо.
- Да, извинявай - промърмори тя и разрови джобовете си. Остави в ръката му няколко монети и се наведе да целуне челото му. Както винаги, Кларанс се изчерви леко, после се обърна бързо и хукна да бяга.
Натали се разсмя и тръгна в противоположната посока.
Имаха си уговорка. Той отива да яде, и се срещат след 15 минути на фонтана в центъра.
Вървеше бавно по улиците и се оглеждаше наоколо с надеждата нещо да успее да отвлече вниманието й. В действителност изобщо не я интересуваше колко от наследството на баща си щеше да получи, за нея далеч по-наложителен въпрос беше в кой град щеше да живее в близкото бъдеще.
Спря се пред цветна витрина наклони леко глава, разглеждайки сърчицата с усмивка. Не се беше усетила кога е станало януари. Напоследък всеки един ден беше така скучен, така еднакъв, че дори не успяваше да следи дните, седмиците - всичко и изглеждаше като едно. Погледа още няколко минути всичките розови и червени боклуци, когато потръпна, усещайки се, че всъщност ненавижда е се отвращава от подобни глупости.
Завъртя се на пети и побърза да продължи по улицата, когато отново спря. Видя огряния от слънцето фонтан и забърза крачка. Много го харесваше, човекът изработил го, бе истински майстор. Целият бе от бял мрамор, с красиви орнаменти, които не всеки би могъл да направи. седна на тяхната пейка и изчака Кларанс да се появи. Извади една книга от чантата си и опъна краката си.
Зачете се в поредното произведение на Шекспир, и избяга от реалността. До такава степен се бе увлякла, че не видя търчащото сираче идващо към нея, но за сметка на това го чу.
Свали книгата и видя как Кларанс се бутна в един мъж на няколко метра от нея. Стана от пейката, и отиде да се извини на господина.
- Съжалявам много! - извини се Натали и се усмихна на мъжа срещу нея.
Върнете се в началото Go down
http://ma-petite-princesse.blogspot.com/
Ospite
Гост
Anonymous



Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  EmptyСъб Юни 23, 2012 6:37 am

Мразех да пече толкова.Особено по това време на годината.Признавам си предпочитах снега.Това си ми беше в природата.Нали именно в този месец от годината бях създаден преди толкова много години.Бях навън.Замислих се къде може да ида.. все пак града беше един от най-хубави в които съм бил.Спрях се при една от градските карти.Поогледах я малко.Видях че наблизо има фонтан.Запътих се натам,но попаднах на едно друго място.Навсякъде имаше цветя.Каквъ прекрасен аромат.Смесица от цветя които обичах.Усмихнах се.Във далечината видях едно момиче.Със червена коса.Любимия ми цвят.Говореше с едно момче на не повече от 17 години.Беше много хубава.След малко видях че тръгна на някъде.Приближих се и взех една орхидея.Беше едно от любимите ми цвята.Проследих я.Тръгна към фонтана към който се бях запътил.Седна на една пейка и отвори книга на Шекспир.Спомням си го.Познавах го много добре.Пишеше невероятни пиеси но си беше грозен тип.Усминах се широко.Бях се запътил към нея и не виждах друго.Малко флирт нямаше да ми се отрази зле.Дори не забелязох момчето което идваше.То се блъсна в мен.Беше същото от преди малко.Тя ни видя и дойде при нас.
-Съжалявам много !
Имаше невероятно мек глас.Погледнах я в очите и казах:
-Няма нищо на всеки се случва.
Върнете се в началото Go down
Молин Оливър
Човек
Човек
Молин Оливър


Брой мнения : 262
Points : 268
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  EmptyСъб Юни 23, 2012 3:31 pm

Лицето на Наталия придоби гротескни нотки. Паниката веднага зае главно място в цялостната картина на лицето й. Присви устни, като скри усмивката си в единия ъгъл. Прокара ръка през косата си, и поклати глава неодобрително.
- Кларанс, извини се на господина веднага. – направи забележка на момента Натали.
Кларанс се стъписа, но не посмя да се опълчи срещу волята на Нат, която му бе като по голяма сестра.
- Съжалявам господине. – наведе глава, сякаш наистина разкайвайки се за постъпката си, след което вдигна поглед, и вкара онзи неговия си детски чар, на който не бе възможно да устои човек.
Мъжа бе изключително привлекателен. Мириса на мускус от парфюма на непознатия, накара кожата на Натали да настръхне. Аромата бе толкова опияняващ, че коленете на момичето се подкосиха. Ощипа се незабележимо по външната страна на лявото бедро, за да разсее мислите си от красивия мъж пред себе си.
- Как мога да Ви се реванширам? – попита Натали, пускайки на свобода онази прелестна усмивка, която криеше в единия крайчец на устата си.
Докато Наталия бе в плен от чара на въпросния господин, Кларанс се бе измъкнал някак от погледа й, и бе зачезнал незнайно на къде. Червенокоската въздъхна тежко, като повдигна рамене.
- Момчета..
Върнете се в началото Go down
http://ma-petite-princesse.blogspot.com/
Ospite
Гост
Anonymous



Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  EmptyПон Юни 25, 2012 12:08 am

Дали можела да ми реваншира .. хм .. преди да успея да си избера една от всичките идеи Кларанс изчезна на някъде.Пак..
-Момчета .. -каза тя.
Наистина момчета.Не ти дават да говориш с едно момиче насаме без да забъркат някоя каша.
-Ако искаш може да ти помогна да го намерим ?Няма как да е отишал на далеч нали ?
Вкарах в действие една наистина много добра усмивка.Нямаше просто как да откаже помощ при положение че самата тя не знаеше къде е.Аз можех да го намеря за секунди.Все пак бях ангелски добър.Но ако тя не искаше не можех да и помогна.Зачаках отговора докато се оглеждах и да .. ето го.Беше се спрял точно пред една бутка за сладолед.Изглежда беше много гладен.
-Ам .. дори вече го намерих ! Ето го там ! Погледнете.
Тя се обърна да тръгне на там.Аз я прекъснах по след няколко крачки:
-Е.. ако искате наистина да ми се реванширате... елате с мен на обяд.Но само двамата!-добавих шеговито.
Върнете се в началото Go down
Молин Оливър
Човек
Човек
Молин Оливър


Брой мнения : 262
Points : 268
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  EmptyПон Юни 25, 2012 7:46 am

- Ааа – започна Натали, като веднага забрави, какво искаше да каже.
Премигна няколко пъти. Господина бе изключителен. Зрението му бе завидно, а за чара дори не можеше да става дума. Такова обаяние и харизматичност, а и тази усмивка. Изключително малко персони можеха да предизвикат такова сърцебиене на Натали, каквото в момента предизвикваше непознатия, и то с нищо и никакъв жест, като усмивка.
- Благодаря. – каза Наталия, когато с бавна крачка тръгна към Кларанс. Не каза нищо пред господина, но възнамеряваше да прочете едно дълго и досадно конско на Кларанс по късно.
Дишаше дълбоко и на равни интервали, за да не издава колко нервна е в действителност. Погледна непознатия в очите и видя пламък в тях.
- Не съм гладна, но с удоволствие ще ви придружа. – стомаха й изкъркори, видно показвйки колко неумела бе с лъжите.
Наведе се над Кларанс, целуна го по челото, й му каза да си върви у тях, предупреждавайки го, че ще мине по късно да го провери.
- Е, в крайна сметка, не може да не се обядва, нали? - засмя се Натали.

Върнете се в началото Go down
http://ma-petite-princesse.blogspot.com/
Ospite
Гост
Anonymous



Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  EmptyПон Юни 25, 2012 1:25 pm

Това момиче ми харесваш все повече и повече !Толкова лъчезарна и усмихната.Зачудих се къде мога да я заведа.Замислих се и се сетих.Спомних че на близо имаше един скромен ресторант.Засмях се и се почесах зад ухото като я гледах из под вежди.Колко симпатичен и забавен можеше да бъде един човек?Хах.Тръгнахме надолу по улицата докато тя ми разказваше за това момче Кларанс.Беше обвзета от тази тема.Реших да не изказвам мнение а само от време на време да кимам.Установих че “Много обича Кларанс“ ; “Кларанс е бил целия и живот“;“Кларанс и е като по малък брат“;“Краланс туй Кларанс онуй.Взе да ми писва.Беше крайно време да сменим темата.
-Е милейди,след като вече сме вътре се надявам поне едно име да получа от ваша страна .. освен Кларанс?
Погледна ме с любопиство.Бяхме вече на масата.След тези думи се срих зад менюто.Хм .. не ми се ядеше супа.Какво да си поръчам ...
Върнете се в началото Go down
Молин Оливър
Човек
Човек
Молин Оливър


Брой мнения : 262
Points : 268
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  EmptyВто Юни 26, 2012 12:58 am

Цялата трепереше от притеснения. Ръцете й започнаха да се изпотяват, корема я свиваше, и леко й се виеше свят, но Натали бе мъжко момиче, и не можеше да не се пребори с нищо и никакви емоции като леко хлапашко хлътване. Добре де, не бе леко.
През целия път, както всеки друг път, когато бе притеснена пръщолевеше небивалици. Вярно ставаше досадна с това от време на време, но нищо не можеше да направи по въпроса. За отрицателно време бе разказала всичко на господина.
Точно в момента, в който се сети да попита за името му, той я изпревари като по много елегантен начин сервира този толкова елементарен въпрос.
- Наталия! - отвърна тя със звънкия си глас като пусна една чаровна усмивка. - Но по-често ме наричат Натали.
Постави зад ухото си един малък кичур коса, които се бе измъкнал незнайно как от опашката й, и погледна към събеседника й. Седна на масата и бегло погледна към менюто. Беше идвала тук и преди, и знаеше точно какво да си поръча. Повика сервитьорката и със съвършен френски си поръча чаша вино и опушен пъдпъдък с плънка от бекон, спанак, меко сирене и сушен плод. След което свали менюто, скръсти ръце и се обърна към господина.
- Ами вашето име?
Върнете се в началото Go down
http://ma-petite-princesse.blogspot.com/
Sponsored content





Улицата на цветята - Януари.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улицата на цветята - Януари.    Улицата на цветята - Януари.  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Улицата на цветята - Януари.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: