DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Madison Miller
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Aphrodite
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Клеопатра
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Bryan Bastard
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
Dean Winchester
Сан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcapСан Франсиско преди 3 месеца Voting_barСан Франсиско преди 3 месеца Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Сан Франсиско преди 3 месеца 4915666R Арес: Сан Франсиско преди 3 месеца D160206fa39e845e Мелиса: Сан Франсиско преди 3 месеца 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Сан Франсиско преди 3 месеца 3c71ec56aa297e6d

 

 Сан Франсиско преди 3 месеца

Go down 
АвторСъобщение
Ospite
Гост
Anonymous



Сан Франсиско преди 3 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Сан Франсиско преди 3 месеца   Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Юни 23, 2012 5:44 am

Събудих се целия във студена под.Отново бях сънувал кошмар.Отново Дженифър.Все един и същи сън.Как тя пада а аз не мога да я стигна.Толкова много ми липсваше.Но знаех че не може .. не трябва да бъда с нея.Отидох в банята и си измих лицето.Подпрях се на чешмата с ръце и погледнах отражението си във огледалото.За стотна от секундата ми се стори че беше зад мен.Обърнах се но .. я нямаше.Какво за Бога ми ставаше ?Върнах се във стаята ми да се облека.Нямаше смисъл да стоя вътре при положение че навън вече слънцето беше изгряло и беше топло.Хубаво време.Най-много обичах така.Тръгнах към пъвото кафене което ми видяха очите.Трябваше да се разсъня и да се отърся от мислите за .. тази мощ първа и най-вереоятно последна любов.Влязох вътре.Беше почти пълно.По това време всеки отива на работа ,но преди това минаха през кафенето.Отидох при сервитьорката.
-Извинете може ли едно кафе ?
Тя се обърна към мен.Имаше очите на .. “Не стоп ! Край Ерик! Повече това име няма да го казваш било то на ум или на глас !“Тя ми се усмихна и ми го даде веднага.Настаних се на една от масите и се загледах във вратата.От там влезе едно русо момиче.При това с доста хубава визиа.Личеше си че се потдържа.Почти всички мъже се обърщаха да я гледат.Какво толкова им беше любопитно .. нима не бяха виждали красиво момиче и преди.Подсмихнах се и се отпих от кафето.
Върнете се в началото Go down
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Сан Франсиско преди 3 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сан Франсиско преди 3 месеца   Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Юни 23, 2012 5:57 am

За пореден път закъснявах ужасно много за училище, но този път повече от обичайното. Бях прекарала вечерта при Тайлър и сутринта едва успях да вляза в стаята си, преди майка ми да се е събудила и да се направя на заспала. Лошото е, когато наистина заспиш и получиш гневно събуждане по телефона, защото директорката вече имаше номера на майка ми на бързо набиране.
Можеше да съм закъсняла, но това не означаваше, че трябва да тръгна веднага. Откакто бях вампир, ми беше много по-лесно да поддържам външния си вид, защото правех нещата значително по-бързо, а колкото и смешно да звучеше, вместо за се изправям със сешуар след като се изкъпя, просто правех няколко невероятно бързи обиколки на къщата и косата ми беше по-страхотна от всякога.
Написах смс на Тайлър, че ще бъда в кафето, но за жалост, май щях да бъда сама. Бях пропуснала теста, на който сега всички бяха и останах без компания, но все щях да го преживея някак си. Влязох в кафето и си поръчах едно бяло фрапе, докато се оглеждах и търсех свободна маса, но такава не намерих. Очите ми се спряха на едно момче, което просто гледаше към мен и очевидно беше съвсем само, затова реших да си пробвам късмета.
-
Извинявай за нахалството – започнах леко притеснена и се усмихнах широко – но се надявам да нямаш нищо против да седна при теб, защото всички маси са заети – казах с надежда, точно когато момичето зад бара ме попита дали го искам за тук или в пластмасова чаша, а аз все още не знаех какво да кажа.
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



Сан Франсиско преди 3 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сан Франсиско преди 3 месеца   Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Юни 23, 2012 6:09 am

Момичето се приближи до мен и ме попита дали може да седне.Огледах се свободни места нямаше.Ижглежда аз бях “щасливеца“ във кафенето.Усмихнах се и кимнах.
-Да, да заповядай сводобно.След като и донесоха кафето попитах:-А ти защо не си на училище ?
По вида и си лечеше че е все още ученичка.Какво за бога им ставаше на днешната младеж ?Никой ли не ходеше на училище?Какво толкова им коставше да седнат и да поучат малко вместо да си развяват някой неща по улиците и кафентата?Огледах я добре.Нямах намерение да и се карам просто ми беше люботипно защо се е чупила сама?
Върнете се в началото Go down
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Сан Франсиско преди 3 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сан Франсиско преди 3 месеца   Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Юни 23, 2012 8:55 am

Погледнах го малко странно и не можех да повярвам, че ме пита това. Толкова малка ли изглеждах и защо всъщност ми се струваше, че той изглежда по-малък от мен. А и защо всички ме питаха това днес? Тази година завършвах и не беше чак толкова належащо да съм във всеки час, но в продължение на няколко години бях главна мъжоретка и главен отговорник по организирането на училищни събития ... имах нужда от малко почивка от време на време.
-
Защото кафето е най-важното ядене от деня - казах с широка усмивка.
Така и така вече бях минала на течности, така че кафето определено се броеше за закуска. Наблягах повече на него и на алкохола, когато имах силна нужда от кръв, а не можех да си набавя. Предпочитах да пия водка, отколкото да пия от някой човек. Поне за това можеше да се каже, че имам напредък.


Божееее ... въобще не съм видяла, че пише Сан Франсиско :Х Сори, не брой това дето съм се успала за даскало Very Happy на почивка ще съм
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



Сан Франсиско преди 3 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сан Франсиско преди 3 месеца   Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Юни 23, 2012 12:33 pm

Кафе .. за закуска .. звучеше ми като вампир.Нищо чудно и да е.Все пак едно момиче на нейната възраст едва ли щеше да седи по това време на това място с непознат.Но кой знае можеше и да греша.За толкова години никога не се научих да различавам доброто и злото... особено пък при вампирите.Винаги ми беше странно.Погледнах към чашата си.Имаше едвам няколко капчици на дъното.Обърнах се и повиках сервитьорката.Платих и няколко банкноти за моето кафе и това на момичето.Отначало тя се опита да възрази но аз само я погледнах с поглед който и казваше “Я не се излагай !“.След като приключих със сметките се обърнах към момичето:
-Ако искаш да ми се отплатиш че ти платих кафето .. може да ми кажеш името си.
Подпрях се на лакетите си и се наклоних напред.Усмивка пропълзя през лицето лицето ми.Беше ми толкова забавно да шашкам малките момиченца.А тази нейна физиономиа направо ме разбиваше.
Върнете се в началото Go down
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Сан Франсиско преди 3 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сан Франсиско преди 3 месеца   Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyСъб Юни 23, 2012 12:44 pm

Погледнах го леко учудено и надигнах едната си вежда. Беше доста самоуверен, но очевидно не ме познаваше, защото едва ли щеше да се захване на такъв тип игра с мен. Можеше и да не го очаквам, но това не означаваше, че ме е хванал неподготвена. Винаги бях готова за каквото и да е било, а за нещо толкова забавно, да … това си беше почивка.
Не изчаках нито секунда, а веднага се пресегнах през масата, като му позволих да докосне ръката ми. Усещането беше доста приятно, а усмивката на лицето ми беше така широка и мила, че предизвика една и на неговото.
-
Елена – казах с онова сладко гласче – само не разбрах, след като вече пропуснахте шанса си да ми вземете номера, с какво ще ме изнудите след малко.
Доволната усмивка все още не слизаше от лицето ми, нито си дърпах ръката. Бях достатъчно уверена в себе си, че да го гледам право в очите, без въобще да се притеснявам за каквато и да е била реакция ... все пак не бях себе си - сега бях Елена.
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



Сан Франсиско преди 3 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сан Франсиско преди 3 месеца   Сан Франсиско преди 3 месеца EmptyПон Юни 25, 2012 12:18 am

Лъжеше..сто процента бях сигурен.Усетих го.Нямаше как просто.Можеше да не различавах доброто от злото, но винаги разбираш как някой ме лъже.Реших да ен го правя на въпрос.Така или иначе нямаше да го помня дълго.Засмях над нейните думи и казах:
-О повярвай ми Елена .. има още много неща които бих могъл да ти взема !
Усмивките ни не слизаха от лицата.Беше забавен момент.
-Е какво ще кажеш би ли приела една разходка с мен ?
Беше прекалено самодоволна.Мислеше си че ме е излъгала.Е .. както и да е.Оставих я.Подадох и ръка и тя я пое.Излязохме навън
-Е къде искаш да отидем ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сан Франсиско преди 3 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сан Франсиско преди 3 месеца   Сан Франсиско преди 3 месеца Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сан Франсиско преди 3 месеца
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» В кафене преди 5 месеца
» Преди 6 месеца в Италия
» Мистик Фалс, преди 6 месеца
» Из тъмната част на града, преди 8 месеца
» Преди три месеца в Мистик Фолс/Бела и Ксандра/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: