DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Сънят на Сам и Клеър EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Сънят на Сам и Клеър EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Сънят на Сам и Клеър EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Сънят на Сам и Клеър EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Сънят на Сам и Клеър EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Сънят на Сам и Клеър EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Сънят на Сам и Клеър EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Сънят на Сам и Клеър EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сънят на Сам и Клеър EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Madison Miller
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Aphrodite
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Клеопатра
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Bryan Bastard
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
Dean Winchester
Сънят на Сам и Клеър Vote_lcapСънят на Сам и Клеър Voting_barСънят на Сам и Клеър Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Сънят на Сам и Клеър 4915666R Арес: Сънят на Сам и Клеър D160206fa39e845e Мелиса: Сънят на Сам и Клеър 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Сънят на Сам и Клеър 3c71ec56aa297e6d

 

 Сънят на Сам и Клеър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Сам Уинчестър
Ловец
Ловец
Сам Уинчестър


Брой мнения : 103
Points : 107
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012
Age : 111

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyСря Юни 20, 2012 10:29 am

Бях адски уморен, когато си легнах. След незнайно колко време, вече сънувах. По принцип рядко осъзнавах, кое е сън и кое реалност, но самото спокойствие, което усещах ми доказваше, че е сън. Отворих очи и се озовах в нещо, като пещера. Бях седнал на пода и се бях облегнал на стената. В първия момент прикрих очи с ръка, защото синята светлина сякаш изгаряше очите ми. След половин минута свалих ръка, защото очите ми бяха свикнали. Възползвах се от момента, за да огледам. Мястото съвсем не ми беше познато а и не изглеждаше реално. Подът беше покрит със красиви сини цветя, които светеха и син мъх. Самият таван също излъчваше някаква синкава светлина, която осветяваше цялото помещение. Пресегнах се и откъснах едно цвете. Изненадах се леко, защото излъчваше топлина. Топлина като тази, излъчвана от живо тяло. След като откъснах растението, неговата светлина започна да избледнява бавно и по малко. Изправих се и с бавни стъпки тръгнах на едната страна. Оттук не се виждаше никакъв изход. Въпреки всички странности, аз продължавах да се чувствам спокоен. Беше налудничаво, при положение, че можеха да те убият и насън. Сякаш имах някакъв биологичен радар, който ми помогна да усетя, че наоколо има още някой или нещо. Продължих да вървя, но си имах едно наум и бях готов да се отбранявам, ако се наложи.
Върнете се в началото Go down
Клеър Грей
Ловец
Ловец
Клеър Грей


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 29

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyСря Юни 20, 2012 10:50 am

Денят беше дълъг и уморителен. След гореща топла вана, легнах в мекото легло и скоро бях в страната на сънищата. Сънувах често, затова не се учудих и този път.
Отворих очи и поех дълбоко въздух. След това рязко затворих очи. Някаква силна синя светлина ме заслепяваше. Постоях така около минута, след което малко по малко ги отворих. Бях привикнала със светлината. Осъзнах, че лежа на земята в някаква пещера.
Изправих се бавно и се огледах. По някаква странна причина бях облечена в лятна рокля и не ми беше студено. Та аз рядко носех рокли.... Защо сега бях облечена така?
Намирах се на нещо като поляна от сини светещи цветя и син мъх. Гледката беше невероятна. Напомняше ми на някоя книга, която Жул Верн би написал. Подсмихнах се на сравнението.
Бях в седнало положение и с ръце от двете ми страни. Бързо смених позата си. Застанах на колене и бавно приближих едната си ръка към едно от цветята. Погалих го нежно като с учудване осъзнах, че то излъчваше топлина. Нямаше да го късам. Оставих го така.
Знаех достатъчно за сънищата. Александър ме бе научил на всичко, което знаеше. До колкото ми бе известно - каквото се случи с тялото ти в съня, се случва и в реалността. Това бях осъзнала след като се бях одрала в един от сънищата си и се събудех само за да осъзная, че имах същата драскотина като в съня. Бях предпазлива. Макар че атмосферата предразполагаше съм спокойствие и може би малко мистерия. Това само подбуждаше любопитството ми.
Изправих се и се завъртях няколко пъти. И тогава го видях. Младо момче, горе-долу на моята възраст ме гледаше от нещо като тунел. В първият момент се стреснах, но след това се стегнах. Загледах го с любопитство, предпазливост и очакване. Имах чувството, че го познавам и в същият момент не го бях виждала никога преди.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Ловец
Ловец
Сам Уинчестър


Брой мнения : 103
Points : 107
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012
Age : 111

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyСря Юни 20, 2012 11:43 am

Спрях веднага, щом видях нещо да се движи. Оказа се женска фигура. Не свалях очи от нея, като след малко и тя ме забеляза. От държанието и можех да забележа, че мястото е непознато и за нея.
Бях облечен целия в черно, с тениска и джинси. Въпреки това наоколо беше топло. Но топло по един странен начин. Не такова, което те кара да се изпотиш, а такова, което те обгръща и те кара да се чувстваш добре
Присвих очи, за да я видя по - добре. Не я бях виждал досега. Поотпуснах се леко. Бях срещал много опасни жени, и нямаше да се изненадам и тя да беше силна и опасна, но като че ли нямаше особено значение за мен.
Преглътнах като продължвах да се взирам. Чудех се дали е подходящо да заговоря, но нали това беше сън...да става каквото ще:
- Ъъъ...здрасти. - не се приближих, предпочитах да си остана на мястото. Засега.
Осъзнах, че още държа откъснатото цвете, в което още имаше светлина. Повдигнах ръка и го погледнах, като отново се върнах на непознатата.
- Случайно да имаш представа къде сме?
Върнете се в началото Go down
Клеър Грей
Ловец
Ловец
Клеър Грей


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 29

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyСря Юни 20, 2012 12:16 pm

Непознатият ме гледаше през цялото време. Аз също не отделях поглед от него. Опитвах да доловя намек или нещо което ще подскаже дали е враждебно настроен. Все пак се намирах на непознато място и не бях сама. Нормално бе да съм предпазлива.
Присвих очи в опит да го видя по-добре. Беше облечен с черна тениска и джинси. Това беше добре. Открояваше се. Щеше да е труден за забелязване ако беше със синьо. Аз от своя страна бях облечена в бяло. Пълната противоположност. Радвах се, че роклята не беше прилепнала, а свободна. Това ми даваше възможност да се движа свободно дори, ако ме се наложеше да бягам или да се бия. Макар че най-вероятно щеше да е труден за побеждаване като се има в предвид телосложението му. Беше едър, висок и мускулест. Хубавото беше, че не бях толкова беззащитна и невинна колкото изглеждах. Имах няколко скрити коза.
Той ме поздрави леко колебливо, което ме върна към настоящият момент, а не предполагаемото бъдеще.
- Здравейте. - отвърнах му и зачаках.
В един момент се напрегнах, защото момчето се раздвижи. Нямаше за какво да се стряскам толкова, защото той само погледна към ръката си. Чак сега забелязах, че той държеше откъснато цвете. От това, което можех да преценя това място беше непознато и за него. И това твърдение беше потвърдено от следващите му думи. Малко по уверено ме попита дали знам къде се намирахме.
Осъзнах, че се държа нелепо. Това беше само сън и беше моят сън. От което следваше, че можех да правя каквото си пожелая. Нямаше от какво да се притеснявам. Освен това, той не изглеждаше толкова враждебно настроен. Отговорих му с мел, но все пак подозрителен тон.
- Не. Никога не съм виждала това място.
- А вие? Как се озовахте тук? - попитах го след няколко секунди.
Забелязах, че той е решил да спази дистанция помежду ни и аз сметнах, че така е най-добре засега. Поне докато не разгадаех намеренията му.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Ловец
Ловец
Сам Уинчестър


Брой мнения : 103
Points : 107
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012
Age : 111

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyЧет Юни 21, 2012 8:23 am

Тя също не спираше да ме наблюдава. Не можех да я виня, защото все пак не можеш да сметнеш първия срещнат за твой приятел. При това на такова подозрително място. Тя беше облечена в бяло, а аз в черно. Две пълни противоположности, но и двамата се различавахме на синия фон.
Поотпуснах се след като тя проговори и каза, че не е виждала това място. Вероятно на външен вид отново изглеждах напрегнат, но това вероятно беше инстинкт изграден през годините, благодарение на всекидневните опасности.
На свой ред тя попита как съм се озовал тук. След поредния оглед, който бях хвърлил на обстановката, аз и отговорих:
- Аз просто...отворих очи и бях тук. Но напълно непознато ми е.
Говорех бавно, но не бях объркан вече. В живота ми е имало много странни и неразгадаеми неща, така че вече бях свикнал. А и нали по мои хипотези това беше просто сън? Накрая реших да се представя:
- Казвам се Сам - допълних представянето си с лека усмивка
Бях свикнал да се ръкувам, но като че ли засега и за двама ни бе по - добре да си стоим на сегашните места.
Върнете се в началото Go down
Клеър Грей
Ловец
Ловец
Клеър Грей


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 29

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyЧет Юни 21, 2012 10:02 am

Непознатият изглеждаше напрегнат и нащрек също като мен. Но това беше защита. Все още бях нова в цялата история с ловци и така нататък и затова гледах на нещата доста подозрително. Или поне в началото. Докато не го опознаех щях да имам едно наум.
Той каза, че мястото му е непознато и че просто се събудил тук. Ококорих се и изстенах тихо. Също като мен. Какво ставаше тук? Как се бяхме озовали на едно и също място. Възможно ли беше и двамата да сънуваме едно и също нещо? Или единият бе влязъл в сънят на другия? А може би това беше видение и аз трябваше да го спася. Но от какво? нови и нови въпроси изникваха в главата ми и не можех да ги спра.
Момчето говореше бавно, дори спокойно. Дали той знаеше повече от мен, но просто не го казваше? Или имаше също толкова много въпроси, но просто не го показваше. След известно време прекарано в мълчание, той отново проговори:
- Казвам се Сам .
Обяви го почти официално и с леко усилие осъзнах, че се бе усмихнал. Ако това беше видение, предполагах, че няма да е зле да се представя.
- Аз съм Клеър Грей. Приятно ми е. - отвърнах и се усмихнах на свой ред.
И аз незнаех защо му бях казала и второто си име. Просто го направих. Може би в такъв момент би било добре да се ръкостискаме, но в случая това все още не беше добра идея. Щях да изчакам още малко преди да осъществя някакъв физически контакт с него. Било то в самоотбрана, защита или просто ръкуване.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Ловец
Ловец
Сам Уинчестър


Брой мнения : 103
Points : 107
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012
Age : 111

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyЧет Юни 21, 2012 10:23 am

Момичето също се представи. Дори ми каза и фамилията си. Името и не ми беше познато, следователно не сме се срещали. Аз бях пропуснал да кажа своята, но почти всички, които бяха в средите на свръхестественото, по принцип знаеха или поне бяха чували за мен и брат ми. Независимо дали бяха ловци и същества. Освен това бяхме и издирвани "престъпници", но в момента всички ни мислеха за мъртви. Току що осъзнах, че бях направил грешката да кажа истинското си име. Нищо, че беше само първото. С Дийн много пъти се бяхме измъквали от полицията, но със сигурност не ни се занимаваше отново с тях.
- И на мен ми е приятно - допълних накрая
Цветето в ръката ми беше почти изстинало, а малката искрица светлина блестеше едва-едва. Тези цветя бяха толкова красиви, че чак в момента се чувствах леко гузно, че бях откъснал хубавото цвете и така бях приглушил светлината му.
- Клеър...какво ще правим сега? - попитах със приятелски тон
Голям беше шанса да не иска да работим заедно, но ако помислеше, щеше да е глупаво да се разделим на такова странно и непознато място. А и имаше голяма вероятност да има много по - опасни неща, отколкото нас самите.
Върнете се в началото Go down
Клеър Грей
Ловец
Ловец
Клеър Грей


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 29

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyЧет Юни 21, 2012 11:21 am

Замислих се за момент. Сам, Сам... защо името ми беше познато? Дали Алексадър не ми го бе споменавал, но едва ли е говорил за същият човек. Все пак какъв е шанса? Колко много момчета на име Сам има по света...едва ли ще съм се натъкнала точно на онзи за който учителят ми ми беше казал.
Той наруши размислите ми като каза, че му е приятно. Кимнах и зачаках да каже нещо. Имах чувството, че има въпрос към мен.
През това време се огледах. Светлината излъчвана от цветята не намаляваше, както и топлината им. Дори можех да се закълна, че чувствах как температурата се покачва. Ако това място ставаше все по-топло с всяка изминала минута, щяхме да се озовем в много голямо подобие на загряваща се фурна и това не ми харесваше.
Тогава Сам проговори, като върна вниманието ми към него. Той каза името ми и това ме накара да се стресна. Отдавна не се бяха обръщали към мен с името ми. Погледът ми намери неговият и зачаках следващите му думи. Той ме попита какво ще правим сега.
Дали и той бе усетил промяната в температурата или бях само аз. Замислих се как по-точно да отговоря на въпроса му. След това започнах бавно и с внимателно преценени думи да му обяснявам:
- Предлагам, като за начало да научим колкото може повече за това място и то за по-кратко време ако е възможно. Колкото по-скоро, толкова по-добре. - дадох първото си предложение. След това продължих и с второто.
- И ще е добре да разберем защо сме тук и защо точно ние. Ако работим заедно ще постигнем по-голям успех и по-добри резултати. - завърших.
Млъкнах е го загледах. Изчаках търпеливо да премисли думите ми и да ми отговори. След това се сетих да допълня нещо.
- Ако имаш някакви идеи ще те изслушам.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Ловец
Ловец
Сам Уинчестър


Брой мнения : 103
Points : 107
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012
Age : 111

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyСря Юни 27, 2012 11:22 am

Въздъхнах тихо, защото имах чувството, че ми става топло. И не, не беше от притеснение или от страх. Бих се обзаложил, че може би цветята покачваха температурата. В сънищата всичко можеше да се случи. Погледнах с периферното си зрение цветето в ръката си и установих, че съвсем беше изгаснало. Пуснах го леко на земята. След като изгасна вече беше като увяхнало. Някаква носталгия се намъкна в мен, защото беше красиво, а аз го погубих по някакъв начин. Отърсих се от тези мисли. Този момент не беше подходящ за такива плитки чувства. Хареса ми това, че тя също беше съгласна да работим заедно. Не знаех докъде се простират възможностите на това момиче. Но имах чувството, че няма да се държи враждебно, защото по държанието и си личеше, че е леко объркана като мен. Аз от своя страна, застанах с непоколебимо изражение, като прогоних всяка несигурност и объркване. Ако имахме късмет, тя също щеше да се отърси от своите.
- Права си, че трябва да работим заедно - заговорих
- Като за начало, да разгледаме наоколо и да помислим.- Пристъпих към стената и като стигнах я докоснах. Тя също беше по - топла отпреди
- Само аз ли усещам топлината, или това място наистина започна да се загрява?
На допир стената беше грапава, както във всички други пешери. Тръгнах на едната страна, като очаквах, че тя ще се досети да ме последва. Стъпвах бавно и се оглеждах за всеки възможен детайл.
Върнете се в началото Go down
Клеър Грей
Ловец
Ловец
Клеър Грей


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 29

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyСря Юни 27, 2012 12:21 pm

Сам пусна откъснатото цвете на земята. След това го погледна леко тъжно, но не след дълго изражението му се промени. Той вече изглеждаше уверен и непоколебим...спокоен.
Момчето се съгласи с предложението ми да работим заедно. Не го познавах и не знаех какви са възможностите му, но нещо вътрешно ми подсказваше, че той е повече отколкото изглежда.
От личен опит бях научила, че чрез притеснение и колебание, работата няма да бъде приключена. Затова реших да се оттърся от всякаква несигурност като я заменя със самоувреност. Знаех, че знанията, тренировките и обучението ми при Александър ще са от полза в ситуация като тази, дори и тя да не включва чудовища, които нараняват невинни.
Сам предложи като за начало да огледаме обстановката и заобикалящото ни и да се опитаме да стигнем до някакви изводи. Кимнах и се заогледах. На пръв поглед нямаше нещо необичайно, но винаги уловката беше скрита някъде. С периферното си зрение забелязах как момчето се приближава към стените на пещерата. Той допря ръката си до нея и я задържа там известно време. По лицето му се четеше, че е установил нещо, което допреди му е избягвало. Обърнах се към него с очакването, той да сподели откритието си. Не след дълго той проговори и потвърди опасенията ми. Пещерата действително се затопляше, и то бързо.
- Забелязах това преди минута. Предполагам, че е от топлината, която цветята излъчват. - млъкнах за момент и след това продължих. - Повече ме притеснява факта, откъде идва топлината, която загрява цветята. какво има под тях?!
Сам започна да върви плътно до стената, като проследяваше с ръка грапавата и повърхност. Той стъпваше бавно и някак предпазливо, като че ли очакваше всеки момент подът да се срине изпод краката му. В началото само стоях на едно място и го наблюдавах, но след секунда осъзнах, че той се е запътил нанякъде и аз трябва да го последвам. Стигнах по възможно най-бързият начин до стената и го настигнах. Вървях след него като поставих едната си ръка на стената, за да разбера до каква степен е загрята. Осъзнах, че е по-топла от очакваното. Но по-голямо впечатление ми направи факта, че колкото повече го следвах, толкова по-топла ставаше стената. Сякаш вървяхме точно към източникът на топлина.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Ловец
Ловец
Сам Уинчестър


Брой мнения : 103
Points : 107
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012
Age : 111

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyСря Юни 27, 2012 12:47 pm

Оказа се, че тя го беше забелязала преди мен. Усмихнах се на факта, че до мен имаше вероятно досетлив човек, от който определено щеше да има полза. Тя сподели, че се притеснява от това, което е под тях. Да. Как не се замислих, че има нещо, което трябва да ги подсилва. Някаква енергия, която би трябвало да има източник:
- Някъде наоколо би трябвало да е източника на целия този цирк.
Може би се изразих малко грубо, но въпреки красотата си това място започваше да става опасно. Ако температурата продължаваше да се покачва можеше спокойно да станем на наденички. А това не беше вариант. Не и за мен.
Както и предполагах, тя ме последва.
- Ох! - изръмжах леко и светкавично махнах ръката си от стената.
Бяхме стигнали до участък, в който скоро можех да започна да се потя, а температурата на стените не ти позволяваше да ги докосваш. Докато вървяхме се бяхме старали да не стъпваме по цветята. Не знам точно защо, но беше факт.
Спрях се и се огледах. Точно тук нямаше много от растителността и светлината беше слаба. Обърнах глава и срещнах погледа на Клеър. След това и кимнах и тя ми отговори със същото. Въпреки високата температура, ние продължихме напред. След още няколко метра напред се спрях рязко и се ококорих...
Нямаше ги сините цветя, нямаше я синята светлина...почти въздух нямаше. Намирахме се в нещо като отделна галерия, където цветята бяха ярко червени и сякаш огън гореше във всяко едно от тях. Нямах намерение да се докосвам до стените или пещерните образувания, защото предположих какъв би бил резултата...
Върнете се в началото Go down
Клеър Грей
Ловец
Ловец
Клеър Грей


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 29

Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър EmptyЧет Юли 19, 2012 6:07 am

Сам установи, че наблизо трябва да е източникът на всички беди.
- Да съгласна съм. - отвърнах на извода му.
Все пак ние се приближавахме към по-топло място. Това установявахме от докосването до стената. В един момент тя стана твърде гореща, за да понесе кожата на ръката ми и аз рязко я дръпнах от стената. След няколко минути Сам направи същото.
Продължавахме да вървим напред. За секунда се обърнах и видях, че по пътеката няма нито едно цвете. Чак сега осъзнах, че около самите стени няма цветя. Но защо? Да не би и цветята да бяха като луната - просто отразяваха част от светлината и топлината на слънцето, или в случая на източника!?
Отново се обърнах напред, за да не се спъна докато вървя. И тъкмо навреме, защото Сам се бе спрял и се оглеждаше. Той обърна главата си към мен и ме погледна, след което кимна. Отвърнах на незададеният му въпрос като кимнах утвърдително в отговор.
Продължихме напред. След още няколко метра той се спря рязко. Малко ми оставаше да се блъсна в него, но за щастие се спрях точно на време. От тялото му не виждах много, от това, която е пред нас. Той блокираше гледката ми и аз надникнах отстрани, за да мога да видя причината за спирането ни.
Тогава забелязах, че на мястото на синята светлина и цветя, имаше ярко огнено червени. Сякаш бяхме в друга зала, копие на първата, но в различен цвят и с различна атмосфера. Пристъпих една крачка и така застанах до Сам. Тогава усетих тежестта на въздуха, причерня ми и усетих как тялото ми бавно пада към земята. В момента докато падах се зачудих защо само аз падам. Защо Сам стои прав и невредим. Нима бях толкова слаба?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънят на Сам и Клеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Сам и Клеър   Сънят на Сам и Клеър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънят на Сам и Клеър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сънят на Петрова *с Дийн* (+18)
» Сънят на Феликс
» Сънят на Афродита и Али Стоунeм
» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
» (+18) Сънят на Алисън Нортман~

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Сънищата-
Идете на: