DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
След три години по улиците на Чикаго EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
След три години по улиците на Чикаго EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
След три години по улиците на Чикаго EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
След три години по улиците на Чикаго EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
След три години по улиците на Чикаго EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
След три години по улиците на Чикаго EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
След три години по улиците на Чикаго EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
След три години по улиците на Чикаго EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Елена Гилбърт
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Катрин Пиърс
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Madison Miller
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Aphrodite
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Клеопатра
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Bryan Bastard
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Katniss Goldlion
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
Dean Winchester
След три години по улиците на Чикаго Vote_lcapСлед три години по улиците на Чикаго Voting_barСлед три години по улиците на Чикаго Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: След три години по улиците на Чикаго 4915666R Арес: След три години по улиците на Чикаго D160206fa39e845e Мелиса: След три години по улиците на Чикаго 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али След три години по улиците на Чикаго 3c71ec56aa297e6d

 

 След три години по улиците на Чикаго

Go down 
АвторСъобщение
Ospite
Гост
Anonymous



След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 7:46 am

-Добре дошли в Чикаго госпожице !
Това бяха думите с които ме посрещнаха на летището.Мечтата ми най-сетне се беше осъществила.Свободна .. как добре звучи.. това беше новото ми име.Без родителски контрол, без домашни, Без никакви досадници а още по малко и риба..Сега беше мой ред да се забавлявам.Излязох със малкото сакче от пред.Беше ли възможно да няма нито едно свободно такси ? Обиколих летището цели 10 пъти .. няма и няма!Добре .. явно се налагаше да тръгна пеша.“Добре, Лейни не се паникьосвай.. ще намериш път до квартирата ти !“ Загледах се със във картата .. По неясна не можеха ли да я направят ?! Слънцето ми блестеше във очите.Реших да извадя слъчевите очила от чантата ми.Това се оказа огромна грешка.Вместо очилата извадих без да искам разни други простутии и с картата във ръка.. Тогава се блъснах във един човеки паднах.Всичко от чантата се разпиля на асфалта.
-Извинявайте !Ох Прекрасно ! - обърнах се нагоре - С още нещо да ме кажеш ?!
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 7:59 am

Вървях си по улиците доволен от живота и тогава в мен се удари едно момиче.Вече бях стар за такива неща.Момичето в което се бях блъснал падна на земята и се извини.Не беше щастлива от живота личеше и.Наведох се й и помогнах с нещата й.Погледнах я и се усмихнах:
-Добре ли си?-замислих се за Сали.Дали и тя някой ден щеше да е таква?Надали с баща като мен.Може би щеше да стане по-добра или пък ловец като мен и чичо си.Хах не нямаше да се случи.Тръснах глава,за да не мисля за това и погледнах момичето.
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 8:22 am

-Аз .. да добре съм!-започнах да говоря объркано.Той ми помогна.
-Аз такова .. благодаря! - усмихнах му се.Беше не повече от 5-6 години по голям от мен.При това доста хубав.Но ... сигурно беше женен или си имаше сериозна връзка.
-Така и така сте се спряли .. ам .. на къде е улица “Манголия 12“ ?
Погледнах го с надеждата че ще ме опъти .. дори и придружи макар че имаше много малък шанс да се случи второто.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 9:05 am

Погледнах я и се усмихнах:
-Да продължете нагоре и после завиите на ляво.-Погледнах я отново мило и после извадих телефона от джоба си и погледнах смс-а които бях получил.Съобщение от Сали,Това дете не трябваше да борави с телефон.
Обърнах се към момичето и попитах:
-Ще ви изпратя!-беше ми по път и без това трябваше да се върна в апартамента за млако.
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 9:13 am

“ЙЕС ЙЕС ЙЕС !!“ ето това исках да кажа но от устата ми излезе само:
-О ам .. добрем.
Кой ли беше пратил смс ? Хм.. реших да не питам .. все пак вярно бях приказлива но .. чак клюкарка:
-Аз съм Карълайн но .. предпочитам Лейни.
Подадох ръка за да се здрависаме.Все пак не можехме през целия път да си говорим на “Вие“ нали ?! Тръгнахме нагоре по един баир.Не беше много висок но крехко момиче като мен естествено че би се изморила.Едно от хубавите неща да си върколак беше че заякваш искаш или не искаш.Като стана дума .. днес пълнолунието трябваше да започне след малко.Хванах се за врата.Набарах един тежък медальон с капаче.“Добре! Тук е! Няма да да се окосмяваш тази нощ! “ Потръпнах при таи мисъл .. защо трябваше да има толкова много космалаци ?!
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 9:41 am

Поех ръката й и се усмихнах:
-Дийн.Приятно ми е Карълайн.-смигнах и и продължихме да вървим.След известно време стигнахме до входа към апартамента ми.
-Ако искаш ела с мен.Трябва да свърша нещо.Може да ме изчакаш и да отидем да пием кафе.-засмях се и изчаках да отговори,като усетих силна вибрация да ме разтърсва,ужас.Сам.Защо я научи?
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 9:48 am

Той се представи като Дийн.Хм .. беше ми познато .. сякаш го бях чела някде .. “Дали пък .. не едва ли е точно в този регистър.. иначе до сега да беше разбрал че съм върколак“ Добре .. има хор ас еднакви имена случва се.Покани ме на кафе.Аз приех естествено! Можех ли да отакажа на такава покана, но телефона му пак започна да вибрира и само казах:
-Ам .. мисля че е по добре да вървя .. като гледам приятелката ти иска да се свърже с теб.- усмихнах се някак тъжно.Кимнах на една страна страна-Благодаря че ме опъти Дийн !
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 10:06 am

Погледнах я слисан:
-Това е дъщеря ми не приятелката ми.Просто брат ми я научи да използва телефон и тя успява да става досадна.-засмях се и продължих хайде:
-Ще я харесаш!Забавна е.-хванах я за ръката и я дръпнах към входа.Натиснха бутончето за асансьора и влязох вътре,като отново я дръпнах,за да не се се отметне.

П.п. Аре да викнем и щерка ми :Д
Върнете се в началото Go down
Ospite
Гост
Anonymous



След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго EmptyСря Юни 20, 2012 10:19 am

Дъщеря му ?! Какво за Бога .. Така и не можах да си добърша мисълта защото той ме задърпа към асансьора.Гледах го объркано и същевременно стреснато.Ние току що се запознахме а вече щеше да ми представя щерка си !Бях се вцепенила дори не можеш да свързвам думите:
-Ама .. аз какво .. ама къде .. кой ?! Дийййн !! - казха когато бяхме пред врата.-Спри !
Той ме погледна .. аз .. не знаех как да се измъкна ..
-Аз .. трябва да си оставя някъде сака ... нямам намерение да ходя така по улуците !! -Вдигнах вежди и с една ръка му показах голямото претъпкано зелено нещо в ръката ми..

п.п. Викай я :д ама тя да пише сега ;дд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





След три години по улиците на Чикаго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След три години по улиците на Чикаго   След три години по улиците на Чикаго Empty

Върнете се в началото Go down
 
След три години по улиците на Чикаго
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» На разходка в парка след един ден
» Чикаго, преди 90 години
» След седмица из града
» След 2 години в Кипър
» След няколко дни в хотел (18+)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: