DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Плажната ивица  EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Плажната ивица  EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Плажната ивица  EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Плажната ивица  EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Плажната ивица  EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Плажната ивица  EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Плажната ивица  EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Плажната ивица  EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Плажната ивица  EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Madison Miller
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Aphrodite
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Клеопатра
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Bryan Bastard
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
Dean Winchester
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Плажната ивица  4915666R Арес: Плажната ивица  D160206fa39e845e Мелиса: Плажната ивица  11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Плажната ивица  3c71ec56aa297e6d

 

 Плажната ивица

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyЧет Юни 14, 2012 2:18 am

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСъб Юни 16, 2012 3:45 am

След като се изкъпах излязох от имението и се отправих към плажа. Движех се с моето Камаро кабрио и вятъра развяваше косите ми. Беше приятно, но още по-приятно щеше да бъде, ако имаше от кого да си сръбна малко свежа кръв. Паркирах на паркинга пред хотела, които се намираше на плажа и слязох. Закрачих бавно като усещах горещината, която се задаваше. Но това не ми пречеше. Бях облечен в дънки, тениска и кожено яке, а маратонките ми.. еми надявах се да не се напълнят с пясък. Просто спрях до басейна, където свършваше частта със плочките и застанах, като загледах пясъка. Беше пълно с млади жени и се надявах да си избера някоя, като я заведа в някоя част, където имаше дръвчета и просто.. да я изпия. Тогава привиках една руса красавица към себе си и зачаках тя да се приближи. Аз бавно се задвижих към горичката, която беше зад басейна и забелязах, че тя ме следва. Това беше момента, в който щях да изчезна със супер бързината си и след това да я приклещя някъде, но...
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСъб Юни 16, 2012 6:04 am

Каква скапана сутрин..Нима беше възможно да съм пила толкова много .. изглежда май да .. заспала съм със халата !Ох .. и този рум сервиз .. не помня да съм поръчвала закуска във колко .. 11 по обед ?!?Отворих вратата.Влезе едно момиче .. някаде на около 20 години.Едвам се сдържах да не й се нахвърля.Изглеждаше толкова апетитна.Реших да се възползвам от хубавото време.Излязох на терасата.Седнах и започнах да похапвам от яйцата.След като привърших се приближих до парапета.. но веднага се отдръпнах .. Слънцето беше започнало да ми изгаря ръцете.За секунди раните ми зарастнаха веднага.Погледнха лявата си ръка където обикновенно стоеше гривната ми от камъчки.Нямаше я! Всеки момент слънцето щеше да приникне във стаята ми.Със светкавична бързина влязох дръпнах пердето и започнах да търсп гривната.По леглото .. няма я .. Някае по пода .. няма я.На нощното шкафче .. няма я !! Къде беше за Бога ?!? Започнах да се притиснявам.Тогава се сетих .. как може да съм толкова загубена ? Естествено че на плота във банята.Сложих си я и отново излязох на балкона.Слънцето огря тялото ми, или поне тази част която не беше покрита от кърпата.Въпреки че закусих .. друг глад много по силен от този не остана на заден план.Облякох набързо лилавия си потник и късите дънки.Пуснах косата си от стегнатия кок.Тя се разля по раменете ми на вълнички.Излязох от задния вход и тръгнах към горичката.Въпреки че бях вампир, обичах природата.Винаги ми действаше успокоително.Но както се бях замислила с какво да започна (някоя блондинка или някой синеок батко) Усетих миризмата на вампир.Нямаше нищо странно в последно време все така се случваше .. нали този град беше пълен със такива тайнствени същества.Реших да видя кой е .. но когато видях лицето му .. замръзнах на място .. нима беше възможно .. след толкова години ??Наистина ли беше той ?! Реших да се уверя и когато миризмата на кръв ме удари във чак във главата промълвих“:
-Деймън ?
Усетих туптящо сърце наоколо и видях че момичето гледа изненадано.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСъб Юни 16, 2012 6:11 am

Бях награбил русокоската и пиех сладката й кръв, когато чух името си. Пуснах отпадналото момиче, което се приземи на земята пред мен и се обърнах. Избърсах с ръка кръвта от устните си и казах:
-Катрин... ти.. си жива? - след тези думи просто преглътнах и допълних:
-Как така си жива - доближих се с невероятна скорост и погалих бузите й с палците си:
-Не си ли в гробницата? Какво е станало? Кой те освободи? - и я загледах с милия си влюбен поглед/
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСъб Юни 16, 2012 8:30 am

Бях забравила как погледа му ме пронизваше по онзи начин по който ме пронизваше с неговите сини очи.Приближи се до мен по бързо от колкото очаквах .. Със палци ме погали по бузите.Беше с няколко сантиметра по висок от мен и затова вдигнах поглед нагоре.Започна да ме отрупва с въпроси за какво ли не.. но това можеше да почака .. Глада не отстъпи на желанието ми да си поговоря с него.
-Няма ли да ме почерпиш ? - попитах го като свих устни.-По добре разказвам на пълен стомах ..
Усмихнах се.Щях да му разкажа .. но след малко.Приближих се до момичето и изпих останала кръв във тялото и .. а тя не беше много.Видях прецизно свършената работа на Деймън .. е поне беше добър вампир.Той през цялото време ме гледаше .. най-вероятно си бе спомнил как преди време аз пих от него.. Приближих се до него и му казах докато избърсах кръвта от устните ми:
-Нека се разходим .. ?
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСъб Юни 16, 2012 12:23 pm

Прокарах ръка през косата й и я доближих до себе си, за да я целуна страстно и казах:
-Липсваше ми.. - притиснах тялото й в своето и допълних:
-Боже.. от колко време те търся, а ти сама ме намери.. това е любовта.. съдбата.. това ни е писано да стане.. - след тези думи отново я целунах и допълних:
-Добре... да се разходим.. искам да ми разкажеш всичко - бавно закрачих с нея, като преплетох пръсти с нейните и я придърпах, за да не избяга. Не исках да я изгубя отново..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСъб Юни 16, 2012 12:48 pm

Точно такъв развой на нещата не бях очаквала.. Мислех че вече му е минало .. минаха повече от сто години.. нима още беше влюбен в мен ? “Та той те целуна естествено че е влюбен в теб“ каза едно тънко гласче някъде из мен.Говореше сякаш двамата сме били влюбени но нещо лошо ни е разделило .. Та аз дори никога не съм го обичала ! Просто беше забавление за мен.Никога не е било нещо повече от секс.Но той .. той не се беше променил изобщо.Все същия луднал по мен Деймън.Каза че му лупсвам и още сто и едно неща които след целувката не чух.Беше откачено.. беше странно.Въпреки това му разкарах на кратко за бягството ми от гробницата.Остана видимо впечатлен.
-А при теб как минаха тези .. дълги години?
Страхувах се от отговора .. но втпреки това бях длъжна да разбера..
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyНед Юни 17, 2012 9:47 am

Преглътнах и казах:
-А защо не ме потърси? - след това издишах и допълних:
-Всички тези години се опитвах да те освободя.. за това се върнах.. метеорита.. всичко.. беше утре, но... ти.. ти си жива.. и.. - поклатих глава и допълних:
-Аз не съм ти нужен... аз.. аз съм бил просто играчка за теб.. - осъзнавах какво става и за това допълних:
-Ти си ме използвала, за да се забавляваш, нали? - всичко влизаше в главата ми:
-За това не си ме потърсила до сега...
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyНед Юни 17, 2012 12:33 pm

Почувствах се гузно.Въпреки всичко, Деймън ми беше близък малко или много.Не можех просто да го погледна в очите и да му кажа това което той беше казал.От части казаното беше вярно, но ..въпреки всичко ..
-Деймън .. - казах го тихо .. но той не искаше да ме слуша,а само се обърна.Със светкавична скорост го залепих за едно от дърветата, като ръката ми беше пред гърлото му.Бях оголила зъби.Мразех когато някой ми обръщаше гръб.Просъсках тихо като наклоних глава на една страна:
-Ще ме изслушаш ако ще това да е последното което ще направиш !!- никога не се бях държала по този начин с него, във очите му забелязах не толкова изненада колкото уплах.-Никога не си бил играчка за мен .. е не мога да отрека забавлявах се с теб .. но това не значи че не означаваш нищо за мен ! Затова по добре ако ще отваряш устата си за нещо .. нека е за да ме целунеш !
И след тези думи го целунах по страсно от колкото той мен преди малко.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Sponsored content





Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Морската част и скалите-
Идете на: