DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Болницата на града EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Болницата на града EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Болницата на града EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Болницата на града EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Болницата на града EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Болницата на града EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Болницата на града EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Болницата на града EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Болницата на града EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Madison Miller
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Aphrodite
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Клеопатра
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Bryan Bastard
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
Dean Winchester
Болницата на града Vote_lcapБолницата на града Voting_barБолницата на града Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Болницата на града 4915666R Арес: Болницата на града D160206fa39e845e Мелиса: Болницата на града 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Болницата на града 3c71ec56aa297e6d

 

 Болницата на града

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Болницата на града   Болницата на града EmptyСря Юни 20, 2012 6:28 am

Болницата на града Hospital
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyСря Юни 20, 2012 8:12 am

Влязох бързо в болницат а с нея на ръце и тоидох на рецепцията.Казаха ми да изчакам.Не можех да чакам:
-Вие слепили сте?Не виждате ли,че тя кърви?Че е зле?Нима някаква бабичка с високо кръвно е по-важна от момиче на 20 години,което умира?-жената на рецепцията ме гледаше злобно.Присвих очи и кимнах с глава:
-Добре.-знаех къде е спешното и тръгнах на там с нея на ръце.Нахлух в първият кабинет в който видях доктор.
-Не не ме заплашвайте оправете я и чак тогава ми говорете.-сложих я на леглото и погледнах злобно към лекаря,е можех да го заплаша с пистолет,но надали щеше да помогне.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyСря Юни 20, 2012 8:20 am

-Дийн..
Не го усещах повече,само тресенето на колата ,а после отново силните му ръце които ме носеха на някъде,чух сериозния му тон който се караше на някого,а чужди ръце се разхождаха по тялото ми..
Напълно загубих съзнание,а щом отворих очи бях в стая,нямаше въздух,това не беше на хубаво,а една сестра се суетеше около мен
-Прозореца-а тя само каза не - Мамка му отвори го..
Не ме послуша,а си излезе,огледах се,него го нямаш
е
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyСря Юни 20, 2012 8:25 am

Не знаех какво и правят,но останах пред спешното два часа.Най-накрая сестрата,която за последно бе влязла при нея излезе и преди да е казала каквото ида е било влязох вътре.
-Вив??-тя беше будна погледнах я и хванах ръката й:
-Как си?-бях разтревожен.Брат ми не бе спрял да ми звъни,бавачката на Сали,но не ми пукаше особено.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyСря Юни 20, 2012 8:29 am

Видях го как влетя в стаята беше притеснен,нарече ме накратко,никой не ме наричаше така
-Тук си! - едва се усмихнах
Е добре може би трябваше да повярвам,но нямах въздух,не можех дълго без свеж въздух,а тук направо щях да се задуша
-Моля те,прозореца,отвори го...
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyСря Юни 20, 2012 9:18 am

Бързо отворих прозорците и се усмихнах като се върнах при нея:
-Искаш ли да те черпя шейк като всичко приключи?-знаех от личен опит за шоколада и витамините след загуба на много кръв.Поглаих лицето й.Беше прелбедняла,но все пак бе красива.Инстинктивно се наведох и нежно докоснах устните си до нейните.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyСря Юни 20, 2012 9:22 am

-Въздух!
Поех си дълбоко въздух,на замърсено не издържах дълго,не можех да седя затворена,не и повече от час-два!Когато ме погали беше невероятно приятно,особено след всичко,дали си заслужаваше да мина през това,отговорих си на този въпрос след като устните му докоснаха моите съвсем нежно
-Хм..определено искам,ако пак ще ме целуваш!
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyСря Юни 20, 2012 10:00 am

Подсмихнах се и я погледнах:
-Да скъпа,ще те целувам колкото искаш само да те изкараме от тук.-усмихнах се нежно и я целунах отново,но този път настоятелно,дръпнах се отново и доктора влезе.Помнещ все още случката от преди три часа не каза нищо за посещението ми.Прегледа я набързо и каза,че през нощта трябва да остане тук.Въздъхнах и дръпнах един столк към леглото й:
-Така/Ще си постойм явно.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyЧет Юни 21, 2012 8:25 am

Исках да изляза незабавно от тук,не исках да стоя
-Още сега?
Но доктора влезе и ми каза,че не мога да си тръгна,искали да ме наблюдават още една нощ.Не не не ,това не бе възможно,още една нощ тук и щях да съм по зле и щяха да ме държат още
-Дийн моля те,не искам да оставам,изведи ме моля те!
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyЧет Юни 21, 2012 8:30 am

Погледнах я и после погледнах към доктора.
-Не можели да я пуснете?-очите му се зкаоваха на лицето ми и въпросът бе изтрелян мигновенно:
-Вие какъв се водите на младата дама?-останах зяпнал за няколко секунди и после казах:
-Съпруг.И за това моля ви,трябва да се приберем.Имаме дъщеря.И не мога да оставя детето и майката разделени.Разберете ме.Момиченцето е на 9 няма да разбере.-сякаш го оставих в огромен шок.Той я погледна и сви рамене.След още пет минути умоляване и нацупени физиономии отнейна страна я пуснаха да си върви.
-Сега си ми длъжница.-прошепнах в ухото и точно преди да излезем от боолницата.
-Как си в действителност?Без лъжи.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града EmptyЧет Юни 21, 2012 8:38 am

В първия момент не знаех какво ще каже,какво ще измисли за да ме изкара от тук,но от къде му хрумна това със съпруга,че и дете!Трябваше да вляза в роля,успяхме да убедим доктора да ме пусне без много увъртане.Подписаха документите и ми помогна да се облека,дрехите ми не бяха от най-здравите,но нямах други сега,всъщност трябваше да си купя,но когато повече време...
-Само кажи как и кога
Засмях се,а той разбира се ме попита как съм всъщност,бях добре,малко разходка и чист въздух щях да съм нова
-Изведи ме на въздух и до 10 минути ще съм идеално
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Болницата на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата на града   Болницата на града Empty

Върнете се в началото Go down
 
Болницата на града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» По улиците на града
» Молът на града
» След седмица из града
» Из парка на града,1 юли 2012
» Из тъмната част на града, преди 8 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Централната част на града-
Идете на: