DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Чикаго, преди 90 години EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Чикаго, преди 90 години EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Чикаго, преди 90 години EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Чикаго, преди 90 години EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Чикаго, преди 90 години EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Чикаго, преди 90 години EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Чикаго, преди 90 години EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Чикаго, преди 90 години EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Чикаго, преди 90 години EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Madison Miller
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Aphrodite
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Клеопатра
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Bryan Bastard
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
Dean Winchester
Чикаго, преди 90 години Vote_lcapЧикаго, преди 90 години Voting_barЧикаго, преди 90 години Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Чикаго, преди 90 години 4915666R Арес: Чикаго, преди 90 години D160206fa39e845e Мелиса: Чикаго, преди 90 години 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Чикаго, преди 90 години 3c71ec56aa297e6d

 

 Чикаго, преди 90 години

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ally Stonem
Мод.
Мод.
Ally Stonem


Брой мнения : 94
Points : 93
Reputation : -3
Join date : 16.06.2012

Чикаго, преди 90 години Empty
ПисанеЗаглавие: Чикаго, преди 90 години   Чикаго, преди 90 години EmptyНед Юни 17, 2012 12:13 pm

Англия ми беше писнала. Всеки ден, чай, бисквити, Биг Бен, няколко сделки, чай, секс, бисквити. И не винаги нещата се случваха в този ред. Трябваше ми нещо ново, нещо различно. И каква по-добра идея, от това да избягам от Великобритания? Опаковах багажа си и се качих на първия самолет за Америка, слязох на летището в Чикаго и сложих слънчевите си очила. Прекрасен майски ден. Отидох в сградата на стария си апартамент, отворих леко вратата и влязох вътре. Оставих куфара си на колелца, до вратата и започнах да изкарвам дрехи и всякакви такива неща. Изкъпах се и реших да изляза, малко от нощния живот на Чикаго нямаше да ми дойде зле. Облякох си една червена рокля, малко над коленете, изсуших косата си, като я хванах с една черна лента и буклите ми продължиха да се спускат по раменете ми. Обух черно-червените си обувки и бях напълно готова. Естествено жартиерите не липсваха, но за това можех да благодаря само и единствено на французите. Заключих вратата и тръгнах към един билярден клуб. Уникално място. Пълни с идиоти, готови буквално да продадат душата си за десет години, изпълнени с курви и пари. Аз нямах нищо против да им дам всичко това, защото аз получавах много повече. От друга страна имаше и бизнесмени, които не бяха чак толкова изпаднали и с тях наистина можеше да се намери тема за разговор, но пък бързо омръзваха с намеците си. Започнах да играя сама билярд на една от масите, тъкмо си бях набелязала горен десен джоб, една от червените топки, когато чух нечий глас зад мен и пропуснах топката. Подпрях се на щеката и се обърнах, тогава видях моя "приятел" Арес. Извъртях очи и спрях погледа си върху него. Беше казал, нещо от сорта дали това е "единствената Али'', естествено саркастично. Той просто много обичаше да ме дразни нали?
- Същата, единствена и неповторима.
Просъсках аз и демонстративно му обърнах гръб. Наведох се над масата и тялото ми почти докосваше повърхността. Прицелих се по-прецизно и този път успях. Усмихнах се сама на себе си и леко обърнах глава към богът, стоящ зад мен. Стоях съвсем спокойно, познавахме се от достатъчно дълго, той знаеше колко бързо се ядосвам...ала и аз знаех какво удоволствие му доставя това. Затова просто стоях и не правех нищо показващо, че присъствието му ме дразнят.
Нямаше да си развалям серията, само защото Господин-Аз-Съм-Толкова-Важен-И-Всичко-Се-Върти-Около-Мен, беше тук и ме разсейваше. Хвърлих му един бегъл поглед, изглеждаше доста добре. Повече от добре бих казала, черен костюм, сива вратовръзка...прехапах леко устни и после отново се съсредоточих върху играта.
Изправи се и отидох до бар-плота. Беше на едва няколко метра от масата, на която играех. Взех чашата с уиски, която той държеше в ръцете си и изпих това, което беше останало в нея. Видях раздразненото му изражение и на лицето ми се изписа огромна усмивка. Раздразнения ЕАрес беше толкова по-забавен и приятен от Дразнещия Арес. Оставих чашата в ръката му и взех една от другите щеки.
- Ще играеш ли? Или те е страх да не те победи момиче?
Наклоних леко главата си на една страна и оставих русите ми букли да проследят движението ми. Доколкото го познавах или щеше да ми откаже, или щеше да направи играта още по-интересна и щяхме да включим някакъв облог.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Чикаго, преди 90 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чикаго, преди 90 години   Чикаго, преди 90 години EmptyПон Юни 18, 2012 1:06 pm

Арес обикаляше света като за световно. Обичаше да посещава нови и нови места, срещайки се с прекрасни девойки. Харесваше му това, че почти всяка държава си имаше различна култура. Жените навсякъде бяха различни. Французойките страстни, англичанките прекрасни, ирландките огнени. Но нямаше нищо по-хубаво от Америка. Всичко там се движеше на бързи обороти. Всеки правеше каквото искаше и не се интересуваше от нищо. Войнолюбецът си намери едно спретнато хотелче, в центъра на Чикаго. Прибра се като свали всичките си дрехи и се мушна под копринените завивки. Рай, това легло беше по-меко и от облаците на Олимп. След няма и два часа той се събуди. Лениво се навдигна от леглото си, обтегна тялото си като котарак и се запъти към банята. Метна си един бърз душ и застана пред огледалото. Тялото му продължаваше да е все така изваяно като скулптора на Микеланджело. Отвори куфара си и извади прилежно изгладения костюм на Армани. Как можеше черното да му ходеше толкова много. Обу панталоните си, след което една бяла риза, сложи сива вратовръзка и някакви обувки, които естествено бяха с тон с облеклото му. Напръска се с парфюм и излезе. Радваше се, че беше оставил сакото в хотелската стая, вънка беше 29+ градуса. Това време не беше нормално. Потънал в мислите си, се озова пред някакъв билярден клуб. Нямаше намерение да продължава да търси друг. Вътре трябваше да има и алкохол и мадами. Влезе бавно през вратата като погледа му започна да прави оборка на помещението. Усети как няколко женски погледа се стоварват върху него. Но сега имаше нужда от питие. Първото нещо беше чаша уиски, после бяха загорелите американки. Докато вървеше към бара, погледа му се спря върху позната фигура. Дълги руси къдрици, стегнат задник. Успя да си вземе чаша уиски и закрачи обратно към масата.
-Ако това не е прекрасната Али!
Възкликна той. Гласът му беше все така дрезгав и дълбок както го помнеше тя. Госпоцижа Стонем реши, че трябва да му обърне гръб, за коя се имаше. Но на него му харесваше гледката в тази нейна позиция. Арес ококори очи като красивата демонка изпи уискито му. "Ау, откачената, за коя се имаш"-изсмя се той на мислите си и пое чашата, която тя му даде.
-А, не ми се играе, предпочитам да те наблюдавам как се мъчиш!
Сподели с нея като се усмихна дяволито. И двамата знаеха, каква беше причината. Тази червена рокля беше правена за нея. Всяка една нейна извивка беше толкова добре отбелязана, че на Арес щеше да му се наложи да се държа да не й скочи.
Върнете се в началото Go down
Ally Stonem
Мод.
Мод.
Ally Stonem


Брой мнения : 94
Points : 93
Reputation : -3
Join date : 16.06.2012

Чикаго, преди 90 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чикаго, преди 90 години   Чикаго, преди 90 години EmptyСря Юни 27, 2012 1:11 am

Виждах как ме гледа и едвам се сдържаше. Преди време с него бяхме гаджета, ако изобщо нашето можеше да се нарече някакъв вид връзка. Всичко се свеждаше до караници, дори сбивания...и накрая завършваше със секс. Винаги. Константа. Извъртях саркастично очи, знаех че това го дразни. Винаги го дразнеше как му се противопоставям и как всичко, което той прави за да ме вбеси, всъщност повечето пъти адски много ме забавляваше. Е, разбира се нямаше как да не спомена, че и той си имаше своите "звездни" моменти и понякога думите му наистина ме нараняваха, но тъй като нямах душа, това не траеше дълго. Забравяше се...все пак Арес не беше някой, чиито думи биват да се вземат на сериозно, нали? След това игнорирах думите му за "мъченето", отново извъртях поглед и го наблюдавах как бавно отпива от уискито си. Арес се изправи и се доближи до мен. Проследих движенията му, облягането на масата и целия "съблазнителен" поглед. Присвих леко очи и повдигнах вежди. Наистина ли Арес? Мислиш си, че си толкова неустоим? Е, аз щях да опровергая тази теория. И вътрешната богиня в мен, се усмихна доволно, на новата си мисия. Хм, мислеше си за секс, за извратен секс. Добре, признавам си, падах си по извратени неща...но не и с него. За него секса беше като пиенето на кафе. Нещо, което му беше нужно...но винаги го оставяше след като беше готов с него. Колкото и коравосърдечна да бях и да нямах почти никакви чувства, не можех да се примиря с това, че спи с други. Аз също го правех, но ми идваше в повече. След това трябваше да убивам глупавите кучки, а това си беше доста работа.
- Хайде...поиграй с мен, спомням си, че преди обичаше да...играем.
Усмихнах се леко и запърхах с мигли. Бях на сантиметри от него, едната ми ръка се спусна по вратовръзката дърпайки я леко надолу.
- А можем да играем на ,,Истина или Предизвикателство.''
Поклатих глава, оставих вратовръзката му и спуснах ръка по дължината на черното му сако.
Облизах долната си устна, махнах се от него и подредих топките на масата в триъгълника. Аз щях да разбивам. Нагласих се добре, като държах погледа си впит само и единствено в бялата топка. Ударих я силно, тя разби останалите и три топки влязоха в джобовете. Усмихната се отдръпнах от масата и разходих прекрасните си крака до Арес, който ме гледаше с нескрита злоба. Защо толкова злобно, скъпи? Явно не му се услаждаше идеята да загуби от момиче. и затова не искаше да играе. Наведох се над билярдната маса и роклята съвсем леко се качи нагоре, разкривайки част от красивите ми бедра.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Чикаго, преди 90 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чикаго, преди 90 години   Чикаго, преди 90 години EmptyСря Юни 27, 2012 4:52 am

"Али, Али, Али, скъпа Али, да не ревнуваш от останали?"-помисли си той, като му беше пределно ясно, че тя щеше да прочете мислите му. Всяко нейно движение, можеше да го накара да се побърка. Не беше я виждал от толкова време, че не му пречеше да й скочи още тук. Но тя не го желаеше. Как беше възможно това. НЕ можеше да си го обясни. Преди й отнемаше точно секунда да му се нахвърли, а сега какво получаваше само студенина. Трябваше да вземе нещата в ръцете си.
-С тен играя обичам да играя други игри.
Усмихна се дяволито като свали сакото си и прилежно го сгъна, оставайки го в близост до тях. Разкопча копчетата на ръкавите си и запретна плата нагоре към лактите си.
-Нали знаеш, че мога да играя без ръце, а ако играя с тях, играта ще приключи преди да си казала "Обичам те Арес!"
Сподели с нея докато тя нареждаше топките. Махна триъгълника и се прицели, вкара няколко разноцветни топки, а той погледна жално. "Само три ли Али?"-помисли си той отново като я погледна. С две крачки той скъси дистанцията помежду им. Гледаше я в очите, а синият му поглед я изпиваше, карайки я да се загуби из океаните му. Преди да се усети беше се озовала на масата с широко отворени крака. Намести се между тях, слагайки ръцете си на бедрата му. Връхчетата му на пръстите му се задвижиха бавно нагоре към любимото й място. Отделяйки поглед от нея за секунда, търсейки щеката. След като успя да я сканира тя се навдигна бавно и застана пред бялата. Прицели се и щеката се придвижи към бялата топка. Всичките се разпръснаха като влязоха две от малките неговите, а големите- нейните. Точно преди да влезнат Арес я притисна към себе си, търсейки нейните устни. Целувката им беше страстна, властна, изпълнена с чувства.
Върнете се в началото Go down
Ally Stonem
Мод.
Мод.
Ally Stonem


Брой мнения : 94
Points : 93
Reputation : -3
Join date : 16.06.2012

Чикаго, преди 90 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чикаго, преди 90 години   Чикаго, преди 90 години EmptyСря Юни 27, 2012 5:15 am

- Бих искала да ми покажеш тези игри...как точно ги играеш...Арес.
Прошепнах тихо, казвайки името му така съблазнително, че за момент видях как облизва долната си устна. О, да не би, да му се искаше да ме напляска? Подсмихнах се самодоволно и нарочно пропуснах следващата топка. Не, нямах намерение да изгубя...аз не губех имаше доста време до края на играта. Беше отново негов ред, разходих красивите си крака и застанах точно зад него. Богът се беше надвесил над масата и над мен, бяхме толкова близо един до друг, че усещах парещият му дъх. Спуснах ръце по тялото му, докосвайки грубия плат на ризата. Насочих се към вратовръзката и се заех с рязвързването и. Можех да го вържа за масата и хем да го поизмъчвам, хем да се позабавлявам с него. Усещах как потръпва и при най-малкото движение на пръстите ми. Харесваше ми да го виждам такъв...уязвим. Колкото и да казваше, че никоя не можела да му устои, аз го правех и това го дразнеше. Имах чувството, че даже мира не му дава. Арес беше стиснал силно щеката, а с другата ръка стискаше ръба на масата.
- Спокойно...хайде играй де. Нали затова е билярдната маса, за да се играе на нея.
Прошепнах срещу ухото му и дръпнах вратовръзката. Обичах сивите вратовръзки, имах странен фетиш към тях...възбуждаха ме по някакъв необясним начим. Откопчах няколко копчета от ризата му и свободната ми ръка, в която не държах вратовръзката, съвсем леко докосна оголената част от оформеното му тяло. Докосването, почти можеше да се счете за нежно, но бързо промених това и впих ноктите си в кожата му. Той реши най-накрая да удари топката и вкара както от неговите...така обаче и от моите топки. Усмихнах се победоносно и се оставих на целувката, която ни завладя. Захапах леко долната му устна, а след това бързо махнах ръцете си, отметнах косата си назад и преметнах вратовръзката през шията си. Оставих я просто да виси, съвсем небрежно.
- Браво скъпи, браво.
Той се опита да ми изшътка, а аз буквално останах с отворена уста.
- Не ми шъткай и не съм виновна аз, че не ставаш...
Спуснах ръка по скулата му и му изпратих въздушна целувка. Междувременно бях станала от масата, за да натрия щеката си в талка, след това обаче се набрах и седнах върху масата, кръстосвайки най-безцеремонно крака.
- Май аз ще те науча да играеш. Няма лошо да поискаш помощ от добър и отзивчив човек, като мен. За билярда и за други....по-трудни неща. За тях се изисква повече от красиво лице и голямо самочувствие. Иска се опит, който ти скъпи нямаш.
Поклатих глава и свих рамене, все още държейки ръката си върху скулата му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чикаго, преди 90 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чикаго, преди 90 години   Чикаго, преди 90 години Empty

Върнете се в началото Go down
 
Чикаго, преди 90 години
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» След три години по улиците на Чикаго
» Филаделфия, САЩ / преди 2 години
» Мистик фолс преди 2 години
» В гората преди преди седмица
» След 2 години в Кипър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: