DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Преди две седмици.Около баровете. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Преди две седмици.Около баровете. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Преди две седмици.Около баровете. EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Преди две седмици.Около баровете. EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Преди две седмици.Около баровете. EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Преди две седмици.Около баровете. EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Преди две седмици.Около баровете. EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Преди две седмици.Около баровете. EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Преди две седмици.Около баровете. EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Madison Miller
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Aphrodite
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Клеопатра
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Bryan Bastard
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
Dean Winchester
Преди две седмици.Около баровете. Vote_lcapПреди две седмици.Около баровете. Voting_barПреди две седмици.Около баровете. Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Преди две седмици.Около баровете. 4915666R Арес: Преди две седмици.Около баровете. D160206fa39e845e Мелиса: Преди две седмици.Около баровете. 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Преди две седмици.Около баровете. 3c71ec56aa297e6d

 

 Преди две седмици.Около баровете.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Преди две седмици.Около баровете. Empty
ПисанеЗаглавие: Преди две седмици.Около баровете.   Преди две седмици.Около баровете. EmptyНед Юни 17, 2012 8:50 am

Седнах в бара и поръчах едно уиски.Бях звъннал на една стара приятелка,за компания и я чаках с нетърпение.Знаех,че е в града.От доста време не бях имал блиски контакти с жена освен,когато убивах демони или вампирки или вешици,но вещиците.Потреперих при неприятния спомен.
Уискито ми се оказа пред мен,а не след дълго зърнах измежду хората и компанията си.Вдигнах ръка,за да я викна при себе си и се ухилих като я видях:
-Здравей синеочке.-не я бях виждал от доста,доста,доста време.Но не мога да отрека,че не се бе променила нито с ден,беше красива както в деня които се срещнахме.Знаех,че не е обикновенна,но и не исках да знам истината.
Върнете се в началото Go down
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество
Elliеnor Grace Pearce ♥


Брой мнения : 44
Points : 50
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Преди две седмици.Около баровете. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две седмици.Около баровете.   Преди две седмици.Около баровете. EmptyПон Юни 18, 2012 4:04 am

Елинор се беше натъкнала на нов град.. Когато пристигна и допадна от първия момент,защото беше изпълнен със свръестествени същества,но имаше и доста хора.''Страхотно'' помисли си тя още на първата си разхода тук.Имаше къде да сее мъки и унищожение.Това беше любимата й част.Но веднага и направиха впечатление и мъжете тук.. доста секси и привлекателни бяха.Още един плюс за да се задържи повече от обикновеното. Когато получи обаждане от стар неин познат се зарадва.Нищо че беше ловец,имаха доста интересни спомени заедно.Беше забавен,секси и умен .. не и трябваше повече.Писа и да се срещнат в един от известните барове в града.Тя не почака втора покана и веднага се оправи и излезе от новото си имение.Тръгна към въпросният бар и малко след това влезе вътре.Беше почивен ден и беше препълнено.Не,че на нея и пречеше.. повече ''плячка''.В първият момент не го видя,но той се изправи и и помаха.Тя се усмихна и с грациозна стъпка ,като ''светът е мой'' потегли към него.Когато се приближи той я посрещна с доста хубава фраза,заместителка на ''здравей''.
- Здравей и на теб котенце - каза Ел и се ухили доволно.
Преближи се грациозно и го прегърна.Рядко прегръщаше свои познати,но той и беше от тези към които изпитваше добри чувства.Не беше лесно да си богиня на раздора и унищожението и да харесваш всички,дори напротив.Съществата или хората които се харесваха на Елинор се брояха на пръсти.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Преди две седмици.Около баровете. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две седмици.Около баровете.   Преди две седмици.Около баровете. EmptyПон Юни 18, 2012 4:29 am

Отговорих на прегръдката й и седнах на стола си отново.Отпих от чашата и я погледнахх:
-Какво ще пиеш?Не вярвам да има нещо което да не си опитвала,но...-свих рамене и се усмихнах,обърнах се към нея и я огледах.Не съжалявах,че го направих.Тя определено си заслужаваше.Приличаше на модел,излязла от корица на мъжко списание.Понякога наистина си мислех,че повечето жени с които се срещам са фантастични красавици.С тази разлика,че тук присъстващата не бе блондинка,лесна и...Преглътнах мъчително.И я погледнах:
-Как си Елинор?От отдавна не сме се виждали.Като гледам си си останала все същата хубавица.-жени.Използваха какво ли не,за да изглеждат така.С хубава кожа и тези дълги коси.А на мен не ми пукаше,но въпреки всичко бях просто човек,които щеше да остарее и да умре,също като Боби.Да преследвам демони до края на дните си.Какъв живот.Мечта.Тръснах глава силно решен да не мисля за такива неща,а да се забавлявам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди две седмици.Около баровете. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две седмици.Около баровете.   Преди две седмици.Около баровете. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди две седмици.Около баровете.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» В гората преди преди седмица
» Преди седмица.
» Местния Бар,преди два дни
» Мистик Фолс преди 2 дни
» Фолс преди месец

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: