DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Лондон, преди четири десетилетия. EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Madison Miller
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Aphrodite
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Клеопатра
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Bryan Bastard
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
Dean Winchester
Лондон, преди четири десетилетия. Vote_lcapЛондон, преди четири десетилетия. Voting_barЛондон, преди четири десетилетия. Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Лондон, преди четири десетилетия. 4915666R Арес: Лондон, преди четири десетилетия. D160206fa39e845e Мелиса: Лондон, преди четири десетилетия. 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Лондон, преди четири десетилетия. 3c71ec56aa297e6d

 

 Лондон, преди четири десетилетия.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Charlotte Petrova.
Мод.
Мод.
Charlotte Petrova.


Брой мнения : 369
Points : 470
Reputation : 1
Join date : 17.06.2012
Age : 31

Лондон, преди четири десетилетия. Empty
ПисанеЗаглавие: Лондон, преди четири десетилетия.   Лондон, преди четири десетилетия. EmptyНед Юни 17, 2012 4:08 am

Страстта й към Англия никога нямаше да утихне. Обожаваше да се връща отново и отново в родината си, и най-вече в този величествен град. Лондон.
Но този път не се бе върнала току така, за да усети атмосферата на големия град или да се потопи в сладникави спомени за отминали времена. Древната отдавна бе изключила чувствата си, загърбила любовта и до голяма степен човечността си.
***
Шарлот мина през изхода на заведението и продължи да ходи незабелязана след обекта на интереса си. Не кой друг, а двойничката й.
Катрин.
Беше решила че е крайно време да я запознае с истинското й "аз". Не беше нужно, но така й бе скимнало. А наумеше ли си нещо Шарлот винаги го правеше.
Брюнетката зави зад един ъгъл и се озова в малка градинка. Докато си преправяше път между цветята и храстите Татия съвсем спокойно проговори.
- Катрин - излезна измежду устните й и древната зачака реакцията на двойничката си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Лондон, преди четири десетилетия. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон, преди четири десетилетия.   Лондон, преди четири десетилетия. EmptyНед Юни 17, 2012 6:25 am

Лондон .. какъв красив град.Толкова много го харесвах.Имах невероятни спомени .. със Клаус и Илайджа .. хм .. винаги съм успявала да омая братя... е не почти .. не мисля че Клаус ме харесваше особено.. И така метнах си един душ и излязох не знаех къде да ида... просто тръгнах да се разхождам по улиците.Спрях се пред едно кафене.Беше пълно със някакви човешки утрепки.Реших че е най/добре да не влизам.На една от автобусните спирки имаше карта на града.Погледа ми попадна веднага на градините които бяха на около 4 пресечки от тук.Е , ако не друго поне ще се разтъпча ! Седнах до едни храсти.Не ми беше кой знае колко интересно да гледам малките момиченца да си играят на топка... замислих се за моето детство .. сякаш е било преди 100 години .. е беше на повече от 100 години, вече беше започнало да избледнява.. от унеса ми ме извади някакъв женски глас.. толкова приличащ на моя .. и се чу моето име.Обънах се за да видя кой ме е разпознал и видях .. нима беше възможно ?!? Двойницата ми .. или по точно аз бях двойницата .. от цяката объркация успях да кажа само:
–Аз.. Ти ... Какво .. ШАРЛОТ ?!?
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Charlotte Petrova.
Мод.
Мод.
Charlotte Petrova.


Брой мнения : 369
Points : 470
Reputation : 1
Join date : 17.06.2012
Age : 31

Лондон, преди четири десетилетия. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон, преди четири десетилетия.   Лондон, преди четири десетилетия. EmptyНед Юни 17, 2012 8:32 am

Древната погледна отегчено, докато чакаше двойничката си да се обърне. Чудеше се колко ли време ще й отнеме да се осъзнае. В крайна сметка брюнетката се завъртя и с объркан поглед проговори на Шарлот.
- Да, да, същата. - завъртя очи Татия и се приближи към далечната си роднина.
Малко бе изненадана че Катрин знаеше за съществуването й, но по никакъв начин нямаше да покаже е е учудена от някого, още по-малко от собственото си копие.
- Знаеш ли, попринцип ти се възхищавам. Но ако искаш да живееш по-дълго трябва да поработиш над бързината на реакциите си. - каза й спокойно и се приближи до нея.
- Можех да съм те убила само докато се обърнеш - смотолеви като прекара пръст по врата на Катрин
Не че имаше такова намерение, бе се заклела да не посегне на своя собствена кръв докато е жива, но просто обичаше да е внушителна и да всява ако не страх, то поне респект.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Лондон, преди четири десетилетия. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон, преди четири десетилетия.   Лондон, преди четири десетилетия. EmptyНед Юни 17, 2012 9:25 am

Започна моля ти се да ме заплашва че можела да ме убие .. е вярно тя си беше древна но и аз не отсъпвах. Честно да си кажа от много време насам исках да се запозная с нея.Все пак именно тя е започнала линията ни.
-Можеше , но не го направи-подсмихнах се. Бях сигурна че няма да ми посегне .. не и на собствената си кръв.Но един въпрос ме тормозеше .. как можеше да сме толкова еднакви ?Бяхме като две капки вода.Дори близначките не бяха толкова еднакви.От една страна исках да се махна но от друга исках да разбера защо ме е потърсила.. затова реших да карам направо:
-Какво те накараме да ме потърсиш ?
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Sponsored content





Лондон, преди четири десетилетия. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон, преди четири десетилетия.   Лондон, преди четири десетилетия. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лондон, преди четири десетилетия.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лондон,Англия /преди 1 месец

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Някъде по някое време :: Машината на времето-
Идете на: