DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
 Басейнът. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
 Басейнът. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
 Басейнът. EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
 Басейнът. EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
 Басейнът. EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
 Басейнът. EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
 Басейнът. EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
 Басейнът. EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
 Басейнът. EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Елена Гилбърт
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Катрин Пиърс
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Madison Miller
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Aphrodite
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Клеопатра
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Bryan Bastard
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Katniss Goldlion
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
Dean Winchester
 Басейнът. Vote_lcap Басейнът. Voting_bar Басейнът. Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена:  Басейнът. 4915666R Арес:  Басейнът. D160206fa39e845e Мелиса:  Басейнът. 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али  Басейнът. 3c71ec56aa297e6d

 

  Басейнът.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Басейнът.    Басейнът. EmptyНед Юни 17, 2012 2:37 am

 Басейнът. The_lodge-thingstodo-indoor_pool-li
Върнете се в началото Go down
Алисън Нортман
Вампир
Вампир
Алисън Нортман


Брой мнения : 88
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 3:35 am

Дори и ние, вампирите имахме нужда от малко спортуване понякога. Не толкова да поддържаме фигурата си, колкото да правим нещо в свободното си време. Дните се нижеха бавно, а не може само и единствено да убиваш хора, да лягаш да спиш, да правиш секс.. Трябваше да има и малко разнообразие.. А и нищо не можеше да се сравни със завистливите погледи на момичетата от фитнеса, които дори да не излизат от залата с дни, няма да се сдобият с тяло, което да не се разваля колкото и да ядеш.
Този път обаче предпочетох плуването пред пътеката или тенис корта. Съблякох късата черна рокля и вече бях по изрязан, червен бански. Бързо и ловко се озовах във водата. След като направих няколко дължини и седнх на прага на басейна, вратата се отвори и влезе някой. Помислих си, че ще е някоя жена, която можех да използвам за ранен обяд, но фигурата беше мъжка.
Приближи се и на устата ми се появи широка усмивка. Бяхме само двамата в огромната зала "вътрешен басейн"..
-Господин Салватор. -Казах високо и ясно. -Не очаквах да ви видя тук.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 3:49 am

Имах нужда от разнообразие. Писна ми от домакини, ученички и общо взето имах нужда от друг вид кръв. Отидох в басейна, за да се закача с някоя плувкиня и си намерих една. След като си "хапнах" от нея реших, че щом съм дошъл тук е добре да поплувам. Съблякох се в мъжката съблекалня и останах по едни черни боксерки. Вървях бавно и стилно, а когато отворих вратата я видях. Стоеше на прага на басейна. Все така секси и млада. Усмихнах се доволно и чух как произнася името ми:
-Търся си някоя красива млада дама, с която да се позабавлявам.. - след което се усмихнах и допълних:
-Но мисля, че вече я намерих.. - след тези думи се доближих до нея, като застанах прав до тялото й:
-Е, Алисън. Как си? Нещо ново след последната ни среща?
Върнете се в началото Go down
Алисън Нортман
Вампир
Вампир
Алисън Нортман


Брой мнения : 88
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 3:57 am

Вдигнах бавно поглед към него, след като застана до мен. Кръстосах крака, след което се подсмихнах и прокарах ръка през косата си, която беше наполовина суха.
-Ново? Не точно. -Казах бавно, с типичния за мен кадифек глас. -По-скоро си търся занимания.. Знаеш как е.. Кръв, секс, фризьор.. Нормалното за мен.
Да, честно казано това бяха основните неща, които никога не пропусках. Първо: да си намеря свежа закуска около някое училище или бар.. Второ: да намеря компания за няколко часа флирт и секс.. И трето: да поддържам себе си перфектна, както винаги.
Изправих се, като се излегнах на единия шезлонг.. Да, стъкления таван пропускаше слънце и именно за това имаше и къде да легнеш и да се попечеш. Затворих очи, но продължавах да говоря на Деймън.
-Ами ти? Още ли си с лоши отношения към по-малкото си братче? Или си тръгнал след семейство "древни"? Това се говореше за теб напоследък.
Отворих очи и го погледнах за момент, след което се усмихнах и търпеливо затворих очи и зачаках да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 4:10 am

Засмях се и казах:
-Ако имаш нужда.. мога да ти помогна с второто.. - ох.. разпитваха ме пак. Какво толкова имаше в това да избиваш дребни. Погледнах я и казах:
-Добре.. виж.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-Мога да ти кажа само, че в момента съм се отдал на купонясване. Само секс, флирт, хранене с някое момиченце и.. забиване на кол в сърцето на някой древен, но.. - след тези думи се отпуснах и тялото ми бавно падна във водата. След като изплувах я погледнах и допълних:
-Може би има и някой новости около мен, който никой не знае и няма да разбере.. - и се усмихнах доволно, като заплувах.
Върнете се в началото Go down
Алисън Нортман
Вампир
Вампир
Алисън Нортман


Брой мнения : 88
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 4:18 am

Изправих се до седнало положение, като го погледнах и се усмихнах. Значи слуховете бяха верни. Подсмихнах се и легнах назад отново.
-Нали знаеш, че да забиваш безразборно древни е много опасно? Не, защото останалите ще те погнат, а защото има опасност да убиеш грешния древен.
Не знаех дали знаепе за кръвните линии, при положение, че самата аз бях научила наскоро.. А бях превърната от древен.. Дори да е разбрал, шанса да убие грешен е много голям.
Изправих се, като влязох във водата бавно и заплувах към дълбоката част, като погледнах Деймън и се подсмихнах.
-И какво толкова се случва около големия Салватор, което останалите не трябва да знаят? -Тонът ми подсказваше, че може да ми се довери, защото нямам никакъв интерес от това да го "предавам" или "издавам" на някого.
Бях пренебрегнала поканата му за секс, защото и двамата знаехме, че нямаше да скоча изведнъж в леглото с него.. Обичах игричките и той най-добре знаеше това.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 4:23 am

Погледнах я и казах:
-С големия Салватор се случва нещо, което е... тайна.. - след това просто смених темата:
-Да знам.. и колкото да е забавно бих забил кол във сърцата на всичките древни, но като за начало ще започна с най-долния.. така де.. все тая.. и това не е интересна тема.. - заплувах към нея и след като се доближих просто казах:
-Нека позная.. сега ще си играем игрички преди да се изчукаме.. - бях на близко до тялото й и просто я погледнах в очите и попитах:
-Все още ли обичаш грубия секс или си търсиш някой, с който да сте мили и нежни ангелчета, като го карате само на целувки и галене? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Алисън Нортман
Вампир
Вампир
Алисън Нортман


Брой мнения : 88
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 4:31 am

Засмях се, когато се доближи до мен и попита дали още обичам грубия секс или това се е променило с времето. Изплувах зад него като се подсмихнах.
-Знаеш ли, обичам секса.. Но вече не е забавно, когато всички мъже сте женкари.. Няма го това разнообразие.. Сега всички искате само и единствено.. чукане.. Не, че и аз не съм на този принцип.. но става скучно ако всички се чукат ей така без дори да се харесват..
Бавно се движех около него, защото можех да достигам дъното с пръсти; изглеждаше сякаш ходя, а не плувам.
Спрях се пред него и прокарах ръка по голото му тяло и се усмихнах леко.
-Поддържаш форма, което ме навежда на мисълта,че случайния секс при теб все още е опция.
Облегнах се на края на басейна, като очите ми бавно обикаляха по тялото му безсрамно. А и защо трябваше да се срамувам, след като вече се бяхме виждали голи? Да не бяхме някакви хора.. тийнейджъри? (Макар честно аз да изглеждах като тийн.. На 17.. Завинаги.. )
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 5:01 am

Доближих се до нея и ръцете ми се облегнаха на края на басейна, като я заклещиха там. Усмихнах се и казах:
-Ами.. честно да ти кажа, може би не искам само чукане, но.. явно така ми е писано.. - след като и казах това я погледнах в очите и допълних:
-Но спокойно.. с теб ще е само секс .. - усмихнах се и я погледнах:
-Сигурно изпитваш нещо към някой друг? Или поне ти се иска той да изпитва нещо към теб.. нали? - без да се притеснявам едната ми ръка се плъзна по тялото й, като тя усети как премина по стомахчето й и бавно се насочваше към долната част на банския й или по-точно това, което беше между краката й.
Върнете се в началото Go down
Алисън Нортман
Вампир
Вампир
Алисън Нортман


Брой мнения : 88
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 5:09 am

Играеше си с огъня и го знаеше.. Бях много по-стара от него, но винаги съм го оставяла да прекалява. Наклоних глава на една страна и се подсмихнах.
-Значи сега ще говорим за моя личен живот, а? -Засмях се, като бързо той се оказа притиснатия в другия ъгъл на басейна. Ръката ми бавно мина по долната част на корема и по ръба на черните му боксерки. Подсмихнах се и продължих да говоря.
-Не харесвам никого, защото харесването в загуба на време. И без това никой не иска да е с мен, защо да си губя времето с такива неща?
Истината беше,че имах цяла вечност за "тези неща", но предпочитах да не ставам уязвима пред някого. Учили са ме , че живота е игра и когато си влюбен си много уязвим. Исках ли да се влюбя? Да. Да съм уязвима? Не.
Отпуснах хватката си, като се усмихнах, за да не заподозре мислите ми.
-Не ме бърка да бъде само секс.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 5:16 am

+18
Погледнах я и казах:
-Не ме гледай така.. знаеш, че не сме един за друг.. - след което ръцете ми изчезнаха под водата и след секунда едната се показа и тя видя как захвърлям боксерките си настрани. Другата ми ръка я придърпа към мен и тя усети колко съм възбуден. Усмихнах се доволно, докато се отърквах в нея и й казах:
-Пък и.. знам, че искаш в момента да е само секс.. защото едва ли би искала връзка с човек, който виждаш един път на петстотин години - след тези думи ръката ми, която беше на кръстчето й се спусна към дупето й и леко я повдигнах, за да я целуна. Страстна целувка, като заиграх езичето си с нейното. Отпуснах ръката си, като тя се върна надолу във водата и допълних:
-А и.. мисля, че сме си играли доста и е време да започваме със забавлението.. как и къде ме желаеш - и се усмихнах. Не дочаках отговора й. Просто се потопих и изчезнах от видимостта й, като след секунда тя усети ръцете ми, който я разкрачиха. Езичето ми премина по банския й и оставих топла следа по тялото й. Започнах да изплувам, а езика ми продължаваше да се движи по тялото й, докато не стигнах врата й. Изплувах пред нея и казах:
-Знам, че ме желаеш.
Върнете се в началото Go down
Алисън Нортман
Вампир
Вампир
Алисън Нортман


Брой мнения : 88
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 5:31 am

Потръпнах, когато усетих езика му. Вярно беше,че ние двамата не бяхме един за друг.. Твърде еднакви бяхме, но в същото време и твърде различни. Нямаше какво да се получи от това, макар да ме впечатляваше с външност и с действия в секса.
След като отново изплува и ми каза, че знае , че го желая.. Аз се усмихнах съвсем леко и го целунах, като вложих ужасно много страст в това, както само аз можех.
-Може и да те желая.. Но това не значи, че трябва да се възползваш от това през цялото време. -Прошепнах му, като ръката ми обхвана члена му, подсмихвайки се съвсем леко, започвайки да си играе ..
Приближих тялото си до толкова, че дъхът ми можеше да се усети на врата му..
Мислех си, че нямаше да е забавно да поплувам днес, но се бях заблудила зверски, след като имах компания като Салватор.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 5:41 am

+18

Усмихнах се и казах:
-Кой е казал, че се възползвам.. просто задоволявам нуждите на двама ни.. - ръката й си играеше с пениса ми, който се втвърди и това може би казваше "ние сме готови". Мойте ръце се плъзнаха нагоре, като първо свалиха горнището й и за 17 годишното й тяло си имаше добре оформени гърди. Стиснах ги палаво, като прокарвах палци по тях и казах:
-Но така както сме почнали.. знам че искаш да се възползвам от теб.. - след тези думи се усмихнах доволно. Едната ми ръка се спусна надолу и без да питам тя навлезе в банския й. Две пръсчета преминаха отдолу и още преди да е казала нещо навлязоха в нея, а аз очаквах първият и стон, който щеше да даде начало на играта ни.
Върнете се в началото Go down
Алисън Нортман
Вампир
Вампир
Алисън Нортман


Брой мнения : 88
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 5:48 am

+ 18

Простенах, когато усетих неговите пръсти вътре в мен. Знаеше, или по-скоро помнеше, че изненадите ми харесваха. Изненадващото проникване с пръсти щеше да му даде много точки, но и аз бях добър играч в тази игра. И той много добре го знаеше.
Ръката, която държеше пениса му, започна да се движи малко по-бързо, като на моменти забавяше, за да го подразни и отново връщаше първоначалното си бързо темпо. Прехапах долната си устна и се усмихнах ; обичах да правя секс с него.. Някакси по-енергично и незадължаващо беше.
А и 17 годишното ми тяло доста добре отговаряше на всяка негова ласка. Познаваше какво ми харесва, какво не.. Oбщо взето.. знаехме какъв ще е секса, но винаги си имаше по някоя изненада.
Реших да забързам темпото до предела на силите на дясната ми ръка. Подсмихнах се дяволски.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyСря Юни 27, 2012 6:04 am

+18

Усетих, че я изненадах с пръстчета, но.. тя ме изненада още повече. Използва силите си или по-скоро бързината си, за да си поиграе с мен, а това явно беше мръсно, защото усещах, че може скоро да ме накара да свърша. Използвах сила, за да сваля долнището на банския й и тя вече беше чисто гола. Докато тя си играеше с пениса ми, едната ми ръка вдигна единият и крак и тя беше разкрачена, а аз използвах пръстите си, за да навляза отново в нея, но този път използвах вампирста си бързина, за да си поиграя по същия начин по който тя си играеше с мен и знаех, че освен ще я изненадам ще я накарам да се чувства добре.
Върнете се в началото Go down
Алисън Нортман
Вампир
Вампир
Алисън Нортман


Брой мнения : 88
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 25.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyЧет Юни 28, 2012 1:41 am

Играеше точно както и аз играех.. Мръсно, но определено го правеше за да останем задоволени. Простенвах всеки път, когато усещах пръстите му в мен. Знаеше, че е моята слабост или не знаеше? Но със сигурност знаеше, че ми харесва да прави това с мен.
Устните ми се залепиха за врата му, докато ръката ми отново започна да си играе доста мръсно, сменяйки бързината на движенията. Усмихнах се, като се отдръпнах и го целунах, после го притиснах към мен.
Можеше да усети нагорещеното ми тяло, дори и в ледената вода, която ни заобикаляше от всички страни.
-Е, Деймън сега какво следва? -Попитах, чакайки да видя дали още щяхме да играем мръсно или следваше същинския секс.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Брой мнения : 119
Points : 128
Reputation : -1
Join date : 15.06.2012

 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. EmptyЧет Юни 28, 2012 4:20 am

Усмихнах се доволно и казах:
-Имам няколко идей.. - след тези думи рязко извадих пръстчетата си от нея и казах:
-Примерно това.. - тялото ми потъна, като тя усети как само ледената вода я обграждаше, докато не усети езика ми, който се плъзна по бедрото й. Бавно се изкачвах, докато накрая не достигнах желаното място. Без да я питам навлязох в нея с език, а от въздуха, който издишах балончетата се плъзнаха по клитора й. Исках да я подлудя. Ръцете ми стиснаха бузките на дупето й и я натиснаха надолу, като тя усети как използвам сила, за да я задържа, а с езика си по-бързо от нормален човек и доставях удоволствие. Движех го в различни посоки - навътре, навън, нагоре, надолу.. исках да я подлудя. Да я накарам да се разкрещи както винаги правехме преди да започнем..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Басейнът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейнът.    Басейнът. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Басейнът.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Басейнът.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Спортна Зала-
Идете на: