DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Фитнес зала EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Фитнес зала EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Фитнес зала EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Фитнес зала EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Фитнес зала EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Фитнес зала EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Фитнес зала EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Фитнес зала EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Фитнес зала EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Madison Miller
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Aphrodite
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Клеопатра
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Bryan Bastard
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
Dean Winchester
Фитнес зала Vote_lcapФитнес зала Voting_barФитнес зала Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Фитнес зала 4915666R Арес: Фитнес зала D160206fa39e845e Мелиса: Фитнес зала 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Фитнес зала 3c71ec56aa297e6d

 

 Фитнес зала

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 17, 2012 2:31 am

Фитнес зала IMG_5689~1
Върнете се в началото Go down
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyЧет Юни 21, 2012 6:45 am

Лош ден.Определено лош ден.Оставих сака си в шкафчето и тръгнах към залата,като оправях бинтовете на ръцете си,за тренировката..Бях само с черен потник и къси панталонки за трениране.Загрях преди да започна да блъскам крушата,за да изкарам гнева които се натрупваше в мен.Нямаше как да обясня защо изпитвам такъв гняв,но все пак съм демон.Какво обяснение да давам и на кой.Глухият звук отекваше в празната зала,а очите на момичето,което работеше на касата следяха движенията ми,които с всяка следваща стъпка ставаха по-бързи и по-силни.Дали скоро щеше да започне да пуши?Надали,но ако вкарам по-голяма сила най-вероятно щях да откъсна крушата от веригата.Дишах равномерно.Дълбоко вдишване,две крачки и две малки издишвания.Бокса винаги е бил,като танц.Самите стъпки са такива,но не правех това сравнение в среда с останали мъже.Въпреки,че самите те знаеха истината никога не го казваха. Започнах да се потя и потника залепна по мен.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyЧет Юни 21, 2012 7:07 am

Нерви, нерви и само нерви .. последната седмица беше пълна само с нерви.До такава степен ме издразниха тези идиоти.Да не говорим пък за Елена.Всеки път когато я видех ми идваше да я убия но не можех.Пък и толкова прилича на мен.Не само по външен вид но и по характер .. преди да се превърна във вампир.Мислех първо да мина през фитнес залата.Така поне щях да съм заета със силовите упражнения и нямаше да мисля за кръв и проблеми.Отидох в съблекалнята и се преоблякох със едни къси панталонки от които дупето ми почти се подаваше, и един син потник с дълбоко деколте.Маратонките, косата на опашка и вътре.По това време обикновено нямаше никой.Но този път.Когато влязох се стреснах от начало.Беше мъж .. но не беше човек.Не чувах сърцето му.Беше зает със боксовата круша.Като ме видя се обърна.Аз само казах:
-О .. здравей .. не мислех че ще видя някой тук .. по това време.-засмях се тъпо докато пуках пръстите на ръцете си.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyЧет Юни 21, 2012 7:15 am

Обърнах се,когато чух някой зад себе си.Момиче вампир.Огледах я и кимнах с глава,като продължих с заниманието си,вече по-спокоен от преди малко.Усещах как твърдата круша почва да поддава под ударите ми,след още една серия спрях и се огледах задъхано.В полезрението ми попадна стойката за тежести.Лежанка?О да.Сложих сто и десет килограма като за начало и легнах.Както се изразяваха всички "модерни" хора почнах да помпам.Поемах си въздух,когато свалях тежестта и издишах,когато я вдигах.Повтарях това,докато не усетих как мускулите ми почнаха да се стягат до силна физическа болка.Оставих тежестта на поставката и се изправих все още задъхан.Погледнах към вампирката,която бе дошла преди малко,беше на пътечката.Загледах се в задника й.Наистина имаше много къси панталонки.Гледах я няколко секунди и се обърнах към момичето на касата.
-Голяма вода с витамини,като добавка!-усмихнах се и се подпрях на стената.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyЧет Юни 21, 2012 7:50 am

Той само ми кимна.Добре.Нямаше лоши чувства .. можех спокойно да си продължа тренировката.Отидох на пътечката докато той се премести на лежанката.Забелязах че вдига сто и десет .. Уау .. добре се справяше.Личеше си че тренира редовно.Тялото му беше много добре оформено.След малко спря и си поръча вода с витамини.Витамини .. наистина ли ?! Добре ..обаче на мен тфа тичане не ми харесваше особено предпочитах набиранията.Така се натоварвах повече.Той беше зад мен когато се надупих за да сложа по ръцете си от тебеширения прах.Усетих погледа му по себе си.Обърнах се и казах:
-Нещо интересно ли видя ?
И след това скочих за да се хвана за лоста.Въпреки че правих набирания, погледа ми не се откъсна от него, дори когато се запъти към съблекалнята.Отидох да се измия и когато влязох вътре той вече се беше преоблякъл.Като че ли за стотна от секунда ме видя и се обърна но в този момент аз магически изченах .. е не точно просто застанах зад шкафа му, подпрях се на една страна и в момента в който той го затвори аз му изкарах ангелите като му се усмихвах дяволито.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyЧет Юни 21, 2012 8:09 am

Загледах се в нея и свих рамене пренебрежително след като тя зададе въпроса си и миг по-късно се обърнах и тръгнах към съблекалнята.Тръгнах към съблекалнята и свалих потника си на влизане.
Взех си един бърз душ и се преоблякох след това.Усетих нечие присъствие и се обърнах зърнах я за момент и секунда по-късно я нямаше.Присвих очи и взех сака си.Преметнах го през рамо и затворих шкафчето,когато лицето и се появи пред мен.Тя си помисли,че съм се стреснал.Огледах я отново и се обърнах.
-Поведението ти е детинско.-тръгнах към изхода оставяйки я зад себе си.В мислите и лумна едно досадно "Мразя да ми орбъщат гръб".Забавно какво ли щеше да направи?Нищо,най-вероятно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyЧет Юни 21, 2012 8:31 am

Не успях да го изплаша но какво от това.Каза ми че се държа детински.Хм .. и ми обърна гръб.За Бога защо в последно време всички го правиха ?!“Мразя да ми обръщат гръб“ това беше мисълта която пропълзя през ума ми.Явно не само аз можех да чета мисли.Той се врътна и тръгна към изхода като си мислеше че няма да направя абсолютно нищо.Горкия не знаеше с кого се залавя.За секунда му бях препречила пътя към изхода.Като наклоних глава и си гледах маникюра казах:
-И какво ако се държа .. “детински“ не го правим всички понякога ?
Изобщо не му се говореше с мен защото се опита да ме заобиколи.Но аз бързо сложих ръка на арката така че да да не може да мине.Той въздъхна уморено.Точно както на мен някога не ми се заминаваше с Деймън.
-Какво си ти ?
Попитах го директно.Нямаше смисъл от заобиколки.Не беше човек, не беше и вампир ... тогава какво по дяволите беше че можеше да прочете мислите ми?! Точно този въпрос ме тормозеше.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyЧет Юни 21, 2012 9:12 am

Погледнах я и присвих очи:
-Добре сексапилна натрапнице.-затворих очи и когато ги отворих те бяха черни като нощта.Наведох се към нея и хванах ръката й,която препречваше пътя ми.В мислите й се въртеше мъжко име.Защо тогава тя бе тук,а не при него.Жени.Не можеш да ги разбереш.Бях живял 3 000 години и все още се затруднявах в опитите си да ги разбера.
Все още държах ръката й,а очите ми бяха черни.Тръснах глава и всичко завърна старото си положение.Пуснах я и прошепнах:
-Сега освен ако нямаш намерение да се дръпнеш или да ми покажеш,че си заслужава да пилея времето си с теб,то аз ще си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyЧет Юни 21, 2012 9:34 am

Ама ти сериозно ли ?Демон .. всичко друго си помислих но не и демон..Той пусна ръката аз останах със широко отворени очи .. да не говорим за устата ми.Ако бях анимационен герой най-вероятно устата ми щеше да стигне земята.Промърмори нещо от което смътно разбрах че ако е нямало друго ще си тръгва.Не можех да кажа нищо.Бях си глътнала езика.Само седнах на една от пейките и продължих да гледам като теле.Добре.Оставих го.Да прави каквото иска.Не мислех да тичам след някакъв демон и да го карам да остане.Отидох при нещата си.Взех си бинтовете и се върнах този път при боксовота круша.Имах огромна нужда на изпусна напрежението.Особено след тази среща.Изобщо не ми пукаше за никфи правила.Просто удрях където ми падне.Но това не беше кой знае колко правилно,защото след малко ми отвърнаха на удара.Самата круша ме удари и а паднах назад.Охх защо все на мен ?!?!
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 2:29 am

Не си тръгнах,а останах така,загледан в нея.Тя отиде и явно силно решена да доказва на себе си,че е силна и т.н. се разби със самата круша.Падна на земята като от гърлото и се откъсна силно съскане.Подсмихнах се и отидох до нея.Хвърлих сака си на земята й я погледнах.Подадох й ръка и се усмихнах:
-Доста си тромава за вампир.-казвах го като доказан факт,а не като нещо друго.Погледнах към момичето на касата,което се бе вгледалов нас,сякаш чакащо да се случи нещо.Типично за хората.Винаги търсеха нещо там където нямаше нищо.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 5:21 am

Погледнах го с пренебрежение.Усмихна ми се и каза докато подаваше ръката си да ми помогне:
-Доста си тромава за вампир.
Погледът ми ясно казваше “ Не се занасай с мен!“ Но въпреки това той го правеше.Уфф мъже!!Отказах да поема помощта която ми предлагаше.Бях свикнала да действам сама.“Винаги съм била била и ще си останаха сама “ това си казах на ум.Изправих се все едно той изобщо не беше там.Все едно беше част от въждуха.Забелязах че тази крава на рецепнцията ни гледа.Обърнах се към нея и изсъсках:
-А пък ти к'фо гледаш ?
Не ми пукаше че се държа по такъф начин.Все пак това бях аз.Идваше ми да и се нахвърля но не трябваше да правя глупости.Знаеш ли какво може да ти се случи във присъсътвието на този тук.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 5:44 am

Повдигнах вежди заслушан в мислите й,после свих отегчено рамене и взех сака си:
-Оправяй се.-обърнах се и тръгнах към изхода,като кимнах на засрамилото се момиче от касата.
-Довиждане и лека вечер.-тя ми се усмихна и ми пожела приятна вечер.Започнах да се качвам по стълбите леко изнервен от факта,че всички жени бяха еднакви.Ако не им се обръща внимание са нацупени,ако им се обръща внимание се доказват.Леле.Гениално.Отворих вратата на изхода и прохладният въздух ме заля.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 6:12 am

“Супер .. какво тръгна си.Прекрасно ! “ Мислите ми препускаха трескаво.Хах .. искаше да си тръгна как ли пък не.Веднъж озовал се тук нямаше да го пусна да излезе така лесно.В момента когато с спри зад вратата се спуснах към момичето.Хванах я за гърлото и я вдигнах нагоре.
-Хайде момичето ми .. върви и го накрай да се върне .. не знам как но ако не го направиш може да ти се случи нещо нещо не чак толкова приятно като сега.-направих бебешка физиономия-Горката тя.
Момичето побягна със всчки сили за да го догони.Изглежда беше приела при сърце думите ми.Пуснах си косата и махнах бинтовете.Кръстосах си ръцете очаквайки всеки момент да влезе.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 7:40 am

След мен се чуха думите "Почакай,моля те".Обърнах се и видях лицето на момичето от фитнеса,обляно в сълзи.Преди да е казала каквото и да е било чух мислите й,сякаш бяха написани с огромни червени букви.Свих устни и кимнах с глава.Погледнах към момичето и се зарових в мислите й.Изтрих спомените и от последният половин час и вкарах мисълта й,че не трябва да се връща във фитнеса поне в близките няколко часа.
Обърнах се към фитнеса и отново слязох,но бавно.
-Так ли се опитваш да впечатлиш един мъж?Като заплашваш хората?Не че не ми допада мисълта да я убиеш,харесва ми да убивам и да ги измъчвам,но пък е прекалено секси,за да умре.-засмях се и се подпрях на стената.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 7:51 am

Той влезе и каза че не било това точно начина за приластяване.Хм .. подсмихнах се когато той се подпря на стената.Поне имахме нещо общо.И на двамата ни харесваше да убиваме.Приближавах се бавно до него.Той не ме изпускаше от очи.. което си беше нормално.Като бях на няколко метра от него задействах вампирската си скорост и за стотна от секунда вече бях едва ли не залепена за него.Прокарах един пръст по бузата му и прошепнах с измъчен глас:
-А кой е казвал че искам да те впечатлявам ?
Вкарах в действие и сексапилната си усмивка.Виждах го че едвам устоява на изкушението.Вече не стоеше облегнат назад.Всяка фибра от тялото му търсеше моето. Във този момент се почуствах силна.Знаеше се кой владее положението.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 8:17 am

Погледнах я и се подсмихнах:
-Дяволски си права,но аз нямам намерение да стоя тук ако ти нямаш намерение да ми дадеш нещо.-повдигнах предизвикателно вежди.Беше ми пределно ясно,че тя знае за какво говоря.Обърнах я към стената и подпрях ръце от двете страни на главата й.Сака все още стоеше прехвърлен през рамото ми,но някак си това не ми се струваше важно.Очите ми бавно проследяваха всяка една извивка по нея,като почнем от врата й и стигнем до бедрата й.Да може би едно погребение би си заслужавало за удоволствието след това.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 10:17 am

Ще му дам аз 5 неща !След малко аз бях притисната до стената.Оставих да направи каквото желае с мен.Оглеждаше извивките ми.Направих нещо средно между усмихване и ахкане.Не знаех дори поглед вещае зло или добро.Нямаше друг начин да разбера освен ако прочета мислите му.Заслушах се и .. какво за погребение ли се мислеше?Е .. след това нямаше как да устои.Цеунах нямаше друг начин.. аз направих първата крачка.
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 10:53 am

Неохотно отговорих на целувката й,като спуснах едната си ръка по гърба й и я спрях на талията й.Не беше Бог знае каква целувка.Всъщност нищо особено,но все пак...Още няколко секунди целувката бе скучна и сива,но после я задълбочихме дали аз или тя,сторихме го заедно.Пристиснах я към себе си и минута след това се дръпнах:
-Добре....Сега вече бих могъл да си тръгна и ти и аз да сме щастливи.-смигнах и,но не се дръпнах,а останах така притиснат до нея.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyНед Юни 24, 2012 12:15 pm

-Добре....Сега вече бих могъл да си тръгна и ти и аз да сме щастливи.
Щастливи.. добре казано но .. недостатъчно ! ( * ) Погледнах го невярващо.След това се разсмях.Първия ми смях от много време насам.Ама той сериозно ли?Въпреки това не се отдръпна от мен ръцете си.Все още стояха върху ханша ми.Тази усмивка съпроводена от ръката ми която застана пред нея.Така правех когато се притеснявах.Добре щом това беше “краят“:
-О .. щом ще си тръгваш поне не би ли могъл да си кажеш името или предпочиташ да те наричам незнайнико ?
Гледах го все още засмяна.

П.С. (*) Това е да ти напомни че онзи език не съм го забрайла просто ми е супер смешно и ще взема да напиша некоя друга простутия ;д
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Никълъс
Демон
Демон
Никълъс


Брой мнения : 33
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 21.06.2012
Age : 28
Местожителство : In HelL.

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyПон Юни 25, 2012 1:05 am

Наведох се към нея и прошепнах в ухото й:
-Аз ще остана спомен нищо повече.Не ти трябва да знаеш името ми Катрин важно е,че аз знам твоето.-а това значеше,че ако искам да я намеря,щях да я намеря.Леко прокарах устни по нейните и се дръпнах от нея,като се врътнах на пети и се изкачих отново по стълбите към изхода оставяйки я зад себе си.Излязох и усетих как е станало по-хладно.Вече бе достатъчно тъмно и бях сигурен,че ще си намеря някоя измъчена душа,която да помъча още преди да умре и да гори в ада.Където е мястото им.Вдигнах качулката си и наведох глава,тръгвайки напред.Разминавах се с хора и същества,които сякаш инстинктивно се отдръпваха от мен,а в мислите си все още бях долу във фитнеса с нея.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Admin
Admin
Катрин Пиърс


Брой мнения : 870
Points : 980
Reputation : -1
Join date : 10.06.2012
Age : 26
Местожителство : In my Dark World

Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала EmptyПон Юни 25, 2012 2:00 am

Той знаеше името ми.. и просто си тръгна.Сякаш нищо не се беше случило.Но за чао прокара устни през моите.След като излезе ми стана студено.По студено дори от момента преди да се притисне в мен.Останах все така загледана към изхода.Едната ми ръка беше замръзнала върху долната ми устна сякаш искаше да накара спомена да се запази много по дълго.Не знаех како значи това.Просто ми искаше той да се върне.Но едва ли щях да го видя пак.Естествено можешше да ме намери когато си поиска .. но едва ли щеше да го направи.Все пак не ми се вярваше да съм единствената за него.Такова парче като него ,.. всяка жена го искаше дори може би мъничко и аз. Е дбре де не мъничко а много.Преоблякох се като не спирах да мисля за него дори по пътя за нас не ме напускаше този спомен ..
Върнете се в началото Go down
https://dark-shadows.catsboard.com
Sponsored content





Фитнес зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес зала   Фитнес зала Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фитнес зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Спортна Зала-
Идете на: