DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Madison Miller
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Aphrodite
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Клеопатра
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
Dean Winchester
Спалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 3 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 3 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Спалнята на Дийн. - Page 3 4915666R Арес: Спалнята на Дийн. - Page 3 D160206fa39e845e Мелиса: Спалнята на Дийн. - Page 3 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Спалнята на Дийн. - Page 3 3c71ec56aa297e6d

 

 Спалнята на Дийн.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 8:21 am

+18
Той ме поглеждаше ,дали се чувстваше добре,като го гледах едва ли винаги бе така нежен,аз също харесвах бурния секс,харесвах дори малко грубости,но да му подскажа?Защо не,когато ме целуна отново и надигна другия ми крак впих нокти в гърба му,движението ми стана по-забързано
-Дийн
Изплъзна се от устните ми
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 8:26 am

+18

О да.Това исках.Усмихнах се щастливо и се пристиснах силно в нея,като започнах да се движа все по-бързо и по-грубо.Вплетох пръсти в косата й и извих главата й леко назад,устните ми започнаха да шарат по кожата й,докато пръстите ми леко стискаха едното й бедро.Усещах как самото легло под мен започва да поддава.Ето това е истината.Продължих без да спирам,а само да увеличавам скоростта.
-Тясна си..-простенах,наистина бе така.Защо?Не не защо.Това бе уникално в нея.Не като някоя наебана патица,а наистина жена,която знае какво иска и има и не дава на всички.Свих пръстите на едната си ръка в юмрук,стараейки се да не я нараня.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 8:31 am

+18
Той ме разбре,нямаше нужда да му подсказвам повече,усещах го невероятно,не бях от редовнити любителки на секс,правех го когато наистина имах интерес,а с него..господи!
Дийн наложи свой ритъм,стискаше ме,дърпаше косата ми и незнайно как това ми хареса,имах усещането,че леглото ще подаде,исках да промени нещо,исках да опитам нещо ново и различно с него...Като начало аз върхе нуго,не беше лесно да го обърна,но се получи и вече го яздех,приковах ръцете му,целунах го захапвайки устните му
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 8:50 am

+18

О да.Определено това беше нещо много приятно.Отпуснах се и се оставих на милостта й.Отговарях на целувките й,вглеждах се в нея,докато се движеше и извиваше.Беше толкова перфектна.Не се сдържах и сложих ръце на тялото й,като се надигнах леко и започнах да се движа заедно с нея.Нямате си и на представа колко обичах това.Чувството бе много по-приятно.Повече ми допадаше от това при обикновената мисионерска.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 9:23 am

+18

Явно му хареса,не се противеше напротив,започна да ми помага,усетих ръцете му по тялото си,капчици пот избиха по тялото ми,той се движеше с мен.
Можех да остана така винаги,да се движа с него,да му давам енергията си,страстта си.Отпуснах се леко върху него,забавих ритъма,надигах се плавно ,отърквах цялото си тяло в неговото като на гърдите му отделях специално внимание с устни
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 9:36 am

+18
Господи.Скоро щях да забравя и името си.Беше невероятна.От гърлото ми се изтръгваха издайни стонове,което не ми допадаше.Дишането ми бе затруднено и ако бях прав сигурно коленете ми щяха да са като на деведесет годишен мъж.
-Адски си секси.-прошепнах и се подсмихнахПлоският и корем и стегнатите и гърди,бедрата й...Не не можех повече.Изправих се до седнало положение и зарових глава между гърдитей докато ръцете ми направляваха диженията й.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 9:40 am

+18

Това ми хареса,той седна в леглото,това беше още по-хубаво,обвих крака около тялото му,усещах изгарящия му дъх по кожата си докато се движехме,имах свободата на тялото си,имах неговото което ме докарваше до екстаз
-Не повече от теб
Захапах възглавничката на ухото му,това го накара да потръпне,скоро щях да съм на ръба,щях да изпитам удоволствието от неговите действия
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 9:44 am

+18

Ръцете ми почнаха да се плъзгат по нея,по бедрата й,гърба й и отново да се вплитат в косата й.Усещах как става все по-гореща и по-гореща.Господи,да.Вдигнах поглед към лицето й и продължих да се движа.Тя се извиваше и стенеше.Уникално.Щях да свърша може би след минута или две.Не в нея.Винаги мислех за това не в момичето.Не исках да се дърпам,гадост,но пък безопасността на първо място.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 9:47 am

+18

Ръцете му ме стимулираха,начина по който се движеха по мен,това беше невероятно.Усещах края си,усещах и неговия,не ме интересуваше нищо,особено когато светът ми се разтресе,притиснах се в него,извиках силно и се отпуснах когато той се дръпна,не пожела да свърши в мен,държеше на безопасността което ми харесваше.Избърса се и се отпусна до мен,легнах на леглото,може би това беше,не знаех как ще свърши всичко това
-Невероятен си Дийн
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 9:52 am

+18

Тя свърши,което ме накара да се дръпна преди да свърша в нея.Без бебета.СТига ми Сали,определено ми стига.Избърсах се и се обърнах към нея.Тя легна и се подсмихнах:
-Отива ти.Да си в моето легло.-млъкнах веднага след като го казах.Какво ме прихващаше?Тръснах глава и легнах до нея,като япрегърнах и целунах рамото й.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юни 26, 2012 10:49 am

На мен също ми харесваше да съм тук,но може би сега бе момента да знам какво става всъщност,дали това беше,дали ще го видя отново или просто реши че не ми е сърдит и ще спи с мен,а после кой от къде
-Харесва ми да съм тук,но...до кога?Дийн наистина може би не биваше да правя това на острова,да те плаша така и най-вече да рискувам живота си,но това е стратегията която аз познавам,в повечето време съм сред природа ,не сред хора...не ми е лесно да говоря,но мисля че ти показах какво всъщност искам и то не е само секс
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyСря Юни 27, 2012 3:48 am

Прокарах ръка по рамото й и надолу и се усмихнах:
-Не мие само за секса.Ако исках това щях да звънна на някоя и в моемнта да си правя или тройка или да разцепвам задника на някоя,но съм тук с теб и...Бога ми гушкаме се..-поклатих ужасено глава и я целунах:
-Остани с мен колкото искаш.Естествено ще трябва да се запознаеш със Сали и Сам,но няма страшно...Тя ще ти досажда,той ще ти досажда.Приличат си!-засмях се и легнах по гръб.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyСря Юни 27, 2012 10:01 am

Погледнах го докато ми говореше,беше толкова сладък,не очаквах това,особено *бога ми*,ама той сериозно ли
-Брат ти е ловец като теб,дали няма да ме погне?А Сали...нямам търпение,макар че не съм имала много досег до деца,надявам се да ме хареса
Той легна по гръб а аз сложих глава на гърдите му,от векове не се бях чувствала така спокойна и на място,нищо че точно тук може би не ми бе
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyСря Юни 27, 2012 10:47 am

Погледнах я и поклатих отрицателно глава:
-Не брат ми няма да те погне.Знае,че после ще се сбием иии така ще си играем много време.-свих леко рамене и вдигнах ръце към лицето си като почнах да търкам очите си.Да наистина ми се спеше.Гадни острови,болници,рани и хубав секс.Това бе последицата от всичко.
-Хайде да спим.-казах на шега и я прегърнах.Така ми харесваше.Сгушена в мен.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyСря Юни 27, 2012 11:14 am

Дали?Обикновенно става след дъжд качулка,но щом той бе сигурен че нищо няма да се случи му вярвах.Отпуснах се до него,сгушена в ръцете му когато усетих че му се спи,аз може би бях по силна,бях дремнала доста докато бях в болницата ,а той не бе успял..
-Почини си! - целунах го нежно и го оставих да заспи
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 EmptyВто Юли 10, 2012 10:25 am

Уинчестър заспа преди да е успял да си помисли каквото й да е било.
Тя сякаш ббе станала от леглото,но той просто не можеше да отвори очи,за да я последва,не можеше да накара тялото си да помръдне,а вместо това се отпусна в прегръдките на съня.
Както винаги не сънуваше нищо.Всъщност длаи е както винаги не се знае.Все пак той не помнеше,но....
Няколко часа по-късно дочу гърмеж и отвори очи.Навън се бе развила буря.
-Вив..-прошепна той и се огледа.Нямаше я.Господи дали си бе тръгнала?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спалнята на Дийн.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Сам или Дийн?
» Дийн Уинчестър
» Сънят на Петрова *с Дийн* (+18)
» Сънят на Дийн.( С участието на Катрин Пиърс,дата 12.06)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Имение Уинчестър-
Идете на: