DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Madison Miller
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Aphrodite
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Клеопатра
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Bryan Bastard
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
Dean Winchester
Спалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcapСпалнята на Дийн. - Page 2 Voting_barСпалнята на Дийн. - Page 2 Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Спалнята на Дийн. - Page 2 4915666R Арес: Спалнята на Дийн. - Page 2 D160206fa39e845e Мелиса: Спалнята на Дийн. - Page 2 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Спалнята на Дийн. - Page 2 3c71ec56aa297e6d

 

 Спалнята на Дийн.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 9:59 am

Обърнах се и япогледнах:
-Давай стреляй.Аз вече съм мъртъв и да ме убиеш само ще ме върнеш в ада.А там съм силно желан.-свих пренебрежително рамене и се приближих към нея.Пистолета се опря в гърдите ми и аз хванах ръцете й:
-Хайде,натисни спусъка.Докажи ,че си като всички дрруги.Убийца.-вгледах се в очите й без да отмествам поглед от тях.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:04 am

Ама той сериозно ли?Толкова ли е глупав че да не вижда
-Не съм казала че ще те убивам Дийн Уинчестър,нямам полза да те пращам в ада
Хареса ми ,че се доближи,ама как го желаех,как исках да усетя отново устните му.Но не той трябваше да ме нарече убийца,супер сега ме ядоса,натиснах пистолета в гърдите му,как посмя
-Убийца?Бяха ме наричали всичко ,но не и убийца,нищо не знаеш за мен Дийн,аз не отнемам животи,иначе ти и брат ти щяхте да сте мъртви още на острова!Предпочет да рискувам моя живот,а ти дори не забеляза нали?Мислиш само за лъжата
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 10:09 am

Хванах ръката й и я и=звих тя изтърва пистолета и го изритах настрани:
-А за какво го рискува?Заради мен ли?Нищо не спечели нали?Е аз знам какво искаш и имам намерение да ти го дам.-бутнах я на леглото и застанах над нея,притискайки я силно.Хванах здраво китките й и освен чука на Тор или Луцифер друг нямаше да ме помести от нея.Разтворих грубо бедрата й с крака си и застанах между тях.Намерих устните й я целунах грубо и настоятелно.Спуснах едната си ръка по тялото и и махнах хавлията й настрани.Все още държах ръцете й с една ръка,а другата ми намери гърдите и и грубо ги стисна.Не исках да и причиня болка,но яростта ме бе заслепила.Знаех,че я харесвам,че я искам и че го е направила,за да ме впечатли...Но проклетото ми его и проклетия ми инстинкт.А сщо и любопитство ме доведоха до тук.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 12:37 pm

Дали то оставих или наистина изби пистолета от ръцете ми,все тая,но той пак тълкуваше грешно,мислеше ли че може просто ей така да ме им,в пристъп на ярост,не...
Бутна ме на леглото,свали хавлията,защо трябваше да е груб,защо изобщо го правеше ако искаше само да задоволи мъжкото си его,аз го харесвах,дори може би нещо повече,а това не се случваше то често.Опитах да го избутам,но беше силен,а аз още не бях възтановила напълно сили
-Пусни ме!Не така искам да бъда твоя глупак такъв
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:09 am

Пуснах я и се дръпнах от нея.Бях леко задъхан от случилото се.Легнах на леглото и и подадох хавлията:
-Отивам да спя в някоя друга стая.Ти прави каквото искаш.-изправих се и взех пистолета,едни черни боксерки и тръгнах към стаята за гости,която бе недалеч от моята стая.ВЛязох вътре и се простнах на леглото.Мразя жените.Вампири,демони,хораа,елфи остана и марсианка да забия и нея ще я мразя.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:23 am

Ето това ме изненада,определено не очаквах да ме пусне,иди разбери мъжете.Подаде ми хавлията и излезе,щял да спи в друга стая,че това си беше неговата.Понякога се чудех какво става изобщо,завих се отново и го последвах,не минах през това за да си тръгна ей така.Дори не почуках а като нахално същество влязох при него
-Държиш се като пълен идиот знаеш ли?Не ти ли хрумна,че те харесвам,че те желая и за това направих всичко,рискувах знаейки или по скоро подозирайки какъв си,рискувах си живота ,а ти ме заплаши с пистолет...Да елф съм и какво?Не съм убийца,не отнемам животи,давам такъв на растения,на животни...толкова ли е трудно!
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:33 am

Погледнах я и присвих очи:
-Ами ако лъсках бастуна?Можеше да почукаш.-изправих се и я погледнах.
-И аз те желая и то много,но определено мие трудно да ти вярвам при положение,че направи всичко това за единият секс.Щом искаш секс окей и аз искам да те хвърля на земята и да те чукам до припадък докато сменям позите от камасутра,но не си застраших жвота,не те упоих и сто процента сигурно е,че не се опитвах да те подплаша с подивял остров.-гледах я леко гузен за случилото се от преди малко,но не можех да направя друго.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:36 am

Засмях се,мислеше ли че може да ме смути
-Забавен си,мислиш ли че би ме смутило,момче виждала съм всичко в този живот и сериозно ли?За единия секс?Ако бе така щеше да си мой още на острова,ама ти сериозно мислиш ли с тази глава на раменете,освен с тази между краката ти...изобщо не осъзна че те упоих да,за да те опозная,не всеки би тръгнал след мен,не всеки би ми държал главата несигурен умирам ли,а можех наистина...Май не схавщаш изобщо какво искам да ти кажа и не знам защо изобщо продължавам!
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:39 am

Погледнах я и поклатих глава,Ох омръзваше ми от жените.Честно вече искам да стана монах.Взех боксерките и ги обух под хавлията после я махнах и тръгнах към нея.
-Тръгвай си като не намираш смисъл.Аз също не намирам.-отново я подминах и отидох в спалнята си.Облякох се и слязох по стълбите долу в хола.Седнах на дивана и пуснах телевизията твърдо решен да не и обърна никакво внимание.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:46 am

Стиснах зъби,по лесно щеше да е да ме обвинява да спори ,дори да ме удари,но как да го накарам да разбере че го харесвам,че искам него.Инато магаре такова,слузох долу и го видях пред телевизора,какво да направя вече,да си ходя по хавлия,нямаше да ми е трудно,бяхме билоз до гората,там лесно се импровизираше с дрехи,но не исках да си тръгна така ,подяволите проклетия ми инат
-А каза че си различен,дори го почувствах,допуснах да изпитам чувства към теб,а ти дори не си направи труда да си отвориш очите..чао Дийн
Излязох на двора,исках да викам,подяволите всичко!
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:56 am

Сепнах се чувства?Обърнах се по посока на гласа и,но тя бе излязла хвърлих дистанционното на дивана и излязох бързо след нея,преди да е изчезнала,хванах ръката й и я дръпнах към себе си.Целунах я,нежно и искрено.Притиснах я към себе си и я дръпнах вътре в къщата преди да се е измъкнала.Затворих вратата и я попдрях на нея.Продължих да я целувам без да и остава възможността да си поеме въздух.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:01 am

Преди да успе да направя каквото и да било усетих ръката му върху своята и в следващия миг ме бе върнал в стаята и ме притискаше във вратата не спирайки да ме целува,не можех да кажа нищо,не можех да дишам,а само да се изумявам какво прави за бога.Не че стоях безучастна,отвърнах на целувките му,не можех да се стърпя,но какво го накара да ме върне така ненадейно.За миг се откъснах
-Какво ти стана?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:07 am

Сложих пръст на устните й и изшътках.
-Моля те!Недей!-самият аз не можех да си обясня каков ми ставаше,а да иобясня на нея без непосилно дори да си го помисля.Ръцете мис е спряха на ханша и и я вдигнах към леглото.Отново на леглото.Поспрях за млако с целувките й я погледнах нежно.Какво ми ставаше?Това не бях аз...
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:10 am

Добре,нямаше щом ме молеше,какво можех да направя друго освен да го оставя да прави каквото си е наумил,това бе и моето желание,но поне исках да знам какво се случва.Озовах се на леглото и той ме гледаше нежно,това си беше чиста проба изненада.
-Как ме омагьоса мъж като теб?Не мога да го разбера
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:19 am

Подсмихнах се и свих рамене:
-Прекалено съм глупав,за да ти кажа.Ами ти?Защо излезе гола от реката и защо изпрати брат ми тук?Въпроси чиито отговори не искам да знам,не и ако ще ме накарат да спра.-ццелунах я отново и зарових пръсти в гъстата и коса,коятобе вече изсъхнала.Да исках да довърша онези целувки,които бях започнал преди да видя белега от раната исках да я имам така както трябва...
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:27 am

Въпроси за които можеше да говорим и после,но имаше може би нужда да знае
-Брат ти пратих тук защото исках да съм насаме с теб,още щом те видях ми хареса,исках да знам какъв си,да те опозная,но нямаше да те задържа без помощ,а от водата..не знам,по странно щеше да е ако бях излязла от дървата нали
Той ме целуваше така както бе започнал,не издържах на това,исках нещо повече,размърдах се леко и усетих възбудата му,това вече бе друго
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:35 am

Тя отговаряше на целувките ми с охота,а на мен това ми допадаше и то много.В мига в който се изви,за да се притисне към мен и аз и тя едновременно го направихме.Това бе по-хубаво отколкото,когато само единият действа.Бях възбуден.Силно възбуден ,а както винаги в тази ситуация не можех да мисля трезво.Погалих лицето й с опакото на ръката си,докато едната ми ръка все още бе сплетена в косата й.Беше адски красива и секси и Бога ми как да и откажа.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:37 am

Не каза нищо,притисна се в мен ,това беше върховно,отгатвахме си сякаш мислите,докосвах го навсякъде,тялото му бе по - хубаво и от най съкровенте ми мечти,а те бяха от доста векове,до сега не бях срещала никой като него.
Галеше ме нежно играеше с косата ми,обвих крака около тялото му,простенах от усещането,изгарях да го имам
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 5:17 am

Отново се пресегнах към проклетата хавлия,щях да я изхвърля след това писваше ми от нея.
Спуснах глава към гърдите и ,като нежно ги целувах една след друга,без да оставям не целуната част.Горещите следи ясно се виждаха на бледата светлина и това някак си ме възбуди още повече.Продължих да спускам устните си надолу по тялото й,търсейки,изучавайки....Пръстите ми също я обхождаха.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 5:20 am

+18

Отпуснах глава на леглото когато ме засипа с целувки,ненаситните му ръце ходеха навсякъде по голото ми вече тяло,той се дразнеше на хавлията,бързо отново я захвърли,видях жарта в очите му.Докато се разхождаше с устни по мен потърсих копчетата на дънките му,пречеха ми,не бе честно аз да съм гола,а той с дрехи...
Усещането за него беше толкова приатно,напоследък нямаше много удоволствия в моя ден,а той..е като изключим препядствията беше забавно
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 5:27 am

+18


Помогнах и като махнах дънките си и ги изритах настрани,тениската ми я последва и се подпрях на ръце.Усмихнах й се и прошепнах:
-И сега какво?-не че не знаех какво следва,напротив,но просто исках да го чуя от нея.Имах нужда да го чуя.Вгледах се в сладките и устни.Изпитах желание да я целуна,но се сдържах.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 5:32 am

+18
Усмихнах се когато сам се постара да се съблече,но продължението му се губеше,гледаше ме в очите,че и въпрос зададе,не знаеше какво ли
-Искам те!
Обвих ръце около вратлето му и го придърпах,целунах жадно устните му,притеглих го,усещах студ когато тялото му се отдалечаваше от мен,не знаех това ли иска да чуе,но се надявах да съм отговорила на въпроса "Какво?"
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 7:54 am

+18

Погледнах я и погалих лицето й.Да това бе което исках и имах нужда да чуя.Зарових глава във врата й и продължих действията си от преди малко.Досъблякох се и прокарах ръка по лицето й,надолу към гърдите й и коремът й.Разтворих още малко бедрата й и се плъзнах в нея изключително нежно.Не знам защо,но първоначалното ми бързане бе изчезнало остана само желанието ми да се насладя на момента.Беше тясна,влажна и приятна на допир.Кожата и ухаеше невероятно и на всичко отгоре бе може би по-нежна от на всяка жена с която бях спал или изобщо познавах.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 8:01 am

+18

Наслаждавах се на допира на Дийн,на кожата и ръцете които се спускаха по мен.Паресваше ми да усещам топлината му,пулсациите на тялото му в близост до себе си.
Беше нежно сливане на две тела,извих се под него,приех го в тялото си,стиснах раменете му,поех устните му в своите,дарявах го с удоволствие което дарявах само на земята.Задвижих леко тялото си под негово,единия си крак увих около хълбоците му


Последната промяна е направена от Вивиана на Вто Юни 26, 2012 8:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 8:19 am

Тя се движеше под мен по онзи невероятен начин.Господи за първи път от толкова време правех такъв секс,че дори се притеснявах дали ще се представя добре.Нежност и такива неща,не това не бе моят стил,но пък не бях толкова зле.Май и харесваше.Дали и харесваше?Дано...Въздъхнах леко и я погледнах,като продължих да навлизам в нея, наслаждавах се на израженията на лицето й.На наслада и екстаз.Подпрях се на едната си ръка,а другата прокарах по тялото й,повдигайки и другото й бедро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Дийн.   Спалнята на Дийн. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спалнята на Дийн.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Сам или Дийн?
» Дийн Уинчестър
» Сънят на Петрова *с Дийн* (+18)
» Сънят на Дийн.( С участието на Катрин Пиърс,дата 12.06)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Имение Уинчестър-
Идете на: