DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Големият фонтан  EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Големият фонтан  EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Големият фонтан  EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Големият фонтан  EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Големият фонтан  EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Големият фонтан  EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Големият фонтан  EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Големият фонтан  EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Големият фонтан  EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Madison Miller
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Aphrodite
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Клеопатра
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Bryan Bastard
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
Dean Winchester
Големият фонтан  Vote_lcapГолемият фонтан  Voting_barГолемият фонтан  Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Големият фонтан  4915666R Арес: Големият фонтан  D160206fa39e845e Мелиса: Големият фонтан  11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Големият фонтан  3c71ec56aa297e6d

 

 Големият фонтан

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Големият фонтан  Empty
ПисанеЗаглавие: Големият фонтан    Големият фонтан  EmptyНед Юни 17, 2012 1:45 am


Големият фонтан  Burgas_centre
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Големият фонтан  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият фонтан    Големият фонтан  EmptyПон Юли 02, 2012 6:26 am

Горещ ден. Една самотна фигура седеше на една от пейките близо до фонтана. Празният му поглед беше насочен към водата, но мислите му бяха другаде. Наближаваше пълнолуние. Обикновено прекарваше тези няколко дена с помощта на един елексир, който значително понижаваше способността на организма му да прави каквото и да е. Доставяха му го от Дания и не беше особено... законен. Все пак беше по-добре да стои в апартамента си дрогиран, отколкото да се разхожда из улиците на града като върколак. Сега обаче беше изгубил връзка с доставчика си и не знаеше какво да прави. Помисли си дали да не се скрие в гората - все пак беше чувал, че там се разхождат и по-опасни същества, но след последния път предпочиташе да не го прави.
Все така загледан във фонтана си спомни за последния път когато се беше скрил в гората. Беше на седемнайсет. На сутринта след преобразяването си се беше събудил от ужасни болки в ръката. Огледа се наоколо - нямаше никой само дървета. Целият беше в кръв.Не знаеше какво се е случило. Усещаше пареща болка в лявата си ръка. Едва щом видя огромната прободна рана разбра, че трябва да отиде в болница, но не посмя. Върна се обратно вкъщи и сам превърза раната си. Не знаеше какво беше станало и това го измъчваше. Ясно беше, че е срещнал някой през нощта, но кой и какво беше станало с него? Така и не разбра...
Отърси глава.
Вече започваше да се чувства зле. "Сигурно заради пълнолунието."-помисли си той, но това, което го притесняваше повече беше чувството за неспокойство, което го преследваше от известно време. Огледа се наоколо. Нямаше почти никого. Само една жена по къси панталонки, която разхождаше кучето си. И друга, която седече на пейка близо до него и четеше нещо.
Върнете се в началото Go down
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Големият фонтан  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият фонтан    Големият фонтан  EmptyПон Юли 02, 2012 6:46 am

-Знаех си!
Никол вдигна очи от четивото си и ги насочи към човека, който се беше надвесил над нея. Косата му беше разрошена, очите му светеха. Никол усещаше вълнението му, сякаш чуваше как бие сърцето в гърдите му. Усмихна се.
-Здравей.
-Какво правиш тук?-не звучеше разгневен, а по-скоро объркан.
-Очаквах по-топло посрещане, като се има предвид колко време не сме се срещали.
-Кога дойде тук?
-Сигурна съм, че знаеш отговора. - отново се усмихна тя.
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Големият фонтан  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият фонтан    Големият фонтан  EmptyВто Юли 03, 2012 2:36 am

Стийв също се усмихна. Пред него стоеше една от малкото жени в живота му, които знаеха за магическите му способности и единствената, която умееше да го провокира да ги използва.
Като цяло Стийв се стремеше да избягва да използва магия и да отбягва всичко, което го свързва с факта, че не е точно човек. Въпреки това по време на общата им работа в музея, Никол беше разбрала какъв е и беше успяла да го убеди да научи някоя друга магия. Тогава той беше разбрал, че има по-голям потенциал от колкото беше предполагал.
- Усещах нещо, но не бях сигурен. - той седна до нея. - Трябваше да се досетя, че си ти.
-От къде мажеше да си сигурен, че съм аз?
- Как бих могъл да сгреша с излъчване като твоето.
Тя се засмя.
- Жалките ти опити за флирт винаги са ме забавлявали.-каза Никол.
Стийв се престори на изненадан
-Няма такова нещо!
Последва мълчание. Мълчание, по време на което в главата на Стийв се въртеше един въпрос.
-Защо си тук? - попита той с вече сериозен тон. - Съмнявам се, че си дошла само за да кажеш "Здрасти!".
Върнете се в началото Go down
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Големият фонтан  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият фонтан    Големият фонтан  EmptyВто Юли 03, 2012 8:06 am

Никол го погледна. От усмивката й нямаше и следа.
- Бих ти казала, но тук не е мястото.
-Нещо е станало нали? Не може да си тук за нищо.-Стийв поклати глава.
-Спокойно.-рее Никол.-За всичко си има време. Ще ти кажа когато сметна за добре.
Мъжът вдигна ръце в знак че се предава. Добре знаеше, че няма смисъл да спори с нея.
-Още един въпрос. Къде си отседнала?-попита той след малко.
-Какво?-Никол се беше разсеяла.
-Къде си остеднала. Знам, че нямаш апартамент тук.
-Ааа, да... У една приятелка.-лъжа
-Така ли? Не знаех, че имаш приятели тук.
-Разбира се, че имам. Като малка съм идвала тук няколко пъти през ваканциите.-отново лъжа.-На идване се обадих на една приятелка и тя се съгласи да остана при нея.
Стийв я гледаше в продължение на няколко минути преди да каже:
-Нали знаеш, че не можеш да лъжеш.
-Напротив.-на лицето й се появи лека усмивка.-Умея да лъжа, но...
-Но не можеш да излъжеш мен.-засмя се той.
Погледът на Никол отново беше насочен някъде в далечината зад фонтана.
Върнете се в началото Go down
Steve Archey
Върколаk
Върколаk
Steve Archey


Брой мнения : 42
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012

Големият фонтан  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият фонтан    Големият фонтан  EmptyСря Юли 04, 2012 9:11 am

-Знаеш много добре, че не бих ти позволил да останеш на хотел, при положение, че можеш да дойдеш при мен. - каза Стийв.
- Точно за това не ти казах, че съм на хотел.
Стийв само вдигна рамене.
Лек ветрец погали короните на дърветата.
Мълчание. Никол все така гледаше нещо в далечината. Вятърът продължаваше да си играе с косите й.
За един кратък момент Стийв усети силна болка в главата. За миг помисли, че ще падне на земята. Всичко свърши толкова бързо, колкото и започна. В главата му отново се промъкнаха тревогите от преди малко. Какво щеше да прави когато настъпи момента отново да се превърне във върколак? Напълно беше забравил за това. Сега положението му се усложняваше, защото Никол щеше да остане при него. Разбира се, не можеше да й позволи да остане на хотел, най-вече защото разбираше, че причината да дойде тук е по-сериозна от колкото си е мислел. "Ще мисля за това по-късно."-каза си той.
- Еее... Ти още работиш в музея нали? - попита мъжът в опит да наруши мълчанието.
- Да.- простичко отговори Никол.
- Нещо интересно?
Върнете се в началото Go down
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Големият фонтан  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият фонтан    Големият фонтан  EmptyСъб Юли 07, 2012 6:53 am

-Всъщност да. - най-сетне тя отдели очи от това, което гледаше и погледна него. - Наскоро открих нещо много интересно. Всъщност не беше точно находка.
- Как така? - не разбра Стийв.
-Ами... открихме го в една гробница, но по време на анализите разбрахме, че е поставено там по-късно. И е предназначено за определен човек. - Никол замълча. Отново хвърли поглед към мястото, което гледаше преди малко.
-Няма ли да ми кажеш нищо повече?
-По-късно. Сега не е времето за това.
След един последен поглед към фонтана Никол стана.
-Трябва да тръгвам.-каза тя, поглеждайки часовника на ръката си.
-Добре... Е Искаш ли да дойда да те взема от хотела?-попита мъжът.
-Не.- Никол поклати глава.- Няма нужда. Довиждане.-добави тя преди Стийв да е успял да каже нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Големият фонтан  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият фонтан    Големият фонтан  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Големият фонтан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Централната част на града-
Идете на: