DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Айзък .... EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Айзък .... EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Айзък .... EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Айзък .... EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Айзък .... EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Айзък .... EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Айзък .... EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Айзък .... EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Айзък .... EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Madison Miller
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Aphrodite
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Клеопатра
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Bryan Bastard
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
Dean Winchester
Айзък .... Vote_lcapАйзък .... Voting_barАйзък .... Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Айзък .... 4915666R Арес: Айзък .... D160206fa39e845e Мелиса: Айзък .... 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Айзък .... 3c71ec56aa297e6d

 

 Айзък ....

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Айзък
Върколаk
Върколаk
Айзък


Брой мнения : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 27.06.2012

Айзък .... Empty
ПисанеЗаглавие: Айзък ....   Айзък .... EmptyСря Юни 27, 2012 10:45 am

Име:Айзък

Години:17

Раса:Върколак

Айзък .... Tumblr_m68c1e0f5H1qfz3hfo1_500

Характер:
Тази тема мога да я обсъждам цял ден и пак няма да ми омръзне. Аз, аз, аз, аз...трябва ли да продължавам? В моя свят, всичко се върти около мен. Аз съм центъра на вселената и другите хора, просто обикалят около мен, за да бъдат щастливи и пълноценни. С това мое си държание, печеля повече врагове и фалшиви приятели, от колкото истински, но кому са нужни приятели, когато почти целият град си умира, да те познава и всички те уважават, независимо какво си направил. Избухлив съм, паля се за най-малкото нещо и честно само един поглед накриво, може да ме накара да се сбия с отсрещния човек. Има две мнения на този свят, моето (винаги вярното и правилното) и мнението на останалите, за което, всъщност не давах пет пари. Наранявам всички около себе си, заради баща си, който всъщност след смъртта на майка ми, почти всяка вечер упражняваше физически и психически тормоз върху мен.

Айзък .... Tumblr_m69pyf5wYO1qbxhc4o1_500

Външен вид:
Какво мога да кажа за външния си вид? Всеки би казал нещо хубаво за себе си, а имайки предвид огромното ми его...и още по-голямата ми самовлюбеност, не знам как бих се описал и въобще ще е възможно ли да се впиша, в някоя от рамките, предложени тук. Косата ми е тъмно руса. В зависимост от светлината се променя, а лятото изсветлява до светло русо. Погледът ми покорява всяка жена и това е съвсем разбираемо, все пак цветът на очите ми е необикновен. Графитно-сиви. Сякаш нереални, момичета се влюбваха само като ги погледнех. Усмивката ми беше ослепителна, с два реда бели зъби, а двете трапчинки допълваха картинката, от където и да се погледнеше. Висок съм около 185 сантиметра, а тялото ми е перфектно оформено. Все пак бях капитан на отбора по лакрос и няколко пъти избиран за Крал на бала, в гимназия Мистик Фолс. Всъщност бях перфектното момче, мечтата на всяко добро момиче и фантазията на всяко лошо.

Айзък .... Tumblr_m69f0urqgS1qzjs8go1_500

История:Айзък има тежко детство. Майка му умира когато е още на три годинки и това се оказва пагубно за баща му. Пропива се и в него се заражда фик идеята, че сина му трябва да е перфектен. Когато малкият Айзък направи някоя беля бива жестоко наказван.Опитва се да бъде перфектния син,но не винаги успява да усоволетвори очакванията на баща си.Не му върви особено с момичетата.Пада си по Лидия Мартин,дори веднъж и предлага да излязат,но тя както винаги се държала като вискокомерна кучка,която излиза само с победители,каращи поршета.една нощ,когато Айзък е на работа,дълбаейки поредния гроб на гробището,той вижда нещо в тъмното.Не може да си го обясно,докато не бива ухапан от Дерек Хейл.Малко преди първото си пълнолуние,Айзък преживява поредния изблик на гняв на баща си.Бива замерен със стъклен предмет,от който попада стъкло в бузата му.секунди след като Айзък изважда сръклото,раната вече е заздравяла.Айзък знае,че това не е обичайно,аккто и баща му,който го вижда със собствените си очи.при пълнолуние,той преживява първата си трансформация.

Дарба:Чете мисли

Лик:Daniel Sharman
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Айзък .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айзък ....   Айзък .... EmptyСря Юни 27, 2012 10:53 am

Одобрен
Върнете се в началото Go down
 
Айзък ....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: По пътя на героите :: Създаването на герои-
Идете на: