DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Имението Уинчестър. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Имението Уинчестър. EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Имението Уинчестър. EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Имението Уинчестър. EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Имението Уинчестър. EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Имението Уинчестър. EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Имението Уинчестър. EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Имението Уинчестър. EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Имението Уинчестър. EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Madison Miller
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Aphrodite
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Клеопатра
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Bryan Bastard
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
Dean Winchester
Имението Уинчестър. Vote_lcapИмението Уинчестър. Voting_barИмението Уинчестър. Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Имението Уинчестър. 4915666R Арес: Имението Уинчестър. D160206fa39e845e Мелиса: Имението Уинчестър. 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Имението Уинчестър. 3c71ec56aa297e6d

 

 Имението Уинчестър.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyЧет Юни 21, 2012 9:21 am

Имението Уинчестър. Marquis-Estate-of-Cherry-Creek-2
Нали не очаквахте замък?Все пак сме просто ловци.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 10:32 am

Дийн заспа бързо,сънят му бе спокоен и тих.останах да го гледам докато лицето му стана спокойно.
Мислех си как изобщо позволих това да стане,как изобщо можех да изпитам към него нещо,аз бях елф ,а той ловец,би трябвало да убива такива като мен ,е може би не точно мен,аз не бях като вампирите,като демоните и подобни...но все пак..
Станах и излязох от стаята,излязох от къщата,той щеше да се събуди,но аз бях тук,нямаше да си тръгна току така,не бях рискувала много за да си тръгна сега,разрази се буря,силна буря,явно Тор бе на земята или Один пак бе развълнуван,може би знаеше че съм тук,какво бях направила,може би какво Локи и Тор направиха с мен...
Чух го да ме вика,може би бурята го събуди
-Долу съм
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 10:40 am

Дийн си обу едни боксерки и слезе по стълбите,гледайки през прозорците как започва да се разразява все по-голяма буря,по-силна.
-Влизай вътре,да не си полудяла?-извика той и отиде при нея.Да и той явно бе полудял.Хвана я и я внесе в къщата сякаш бе закачлка за палта.
Пусна я в коридора и я погледна погали лицето й и поклати глава.
-Елфи...И по филмите и реално все не сте нормални.-той се засмя и затвори вратата,а секунди по-късно и тока спря...Опа.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 10:45 am

Видях го да слиза по стълбите,явно бурято не му харесваше,искаше да ме прибере вътре,а на мен ми харесваше да чувствам вятъра в косите си..
-Страх те е от бурята ли?
Той ме понесе на вътре сякаш бях кукла,засмях се докато го бях прегърнала,насладих се на сладкия му допир,беше сънен още и явно притеснен
-Не обиждайте господинчо,напълно съм си нормална,една буря не може да ме изплаши повярвай ми
Целунах го когато токът спря,това хубаво ли да беше или пък не,на мен ми бе все едно,не се страхувах от тъмно
-Хм..романтична обстановка,кой си пада?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 10:49 am

Той я погледна и се засмя.
-Романтика???Ами....Ще ти завържа очите и ще те заключа в банята докато ти направя романтична обстановка искаш ли?-не го казваше на сериозно,но кой знае може би тя щеше да се съгласи и той наистина да го направи.Колко му е.И без това беше луд по цялата глава.
За романтика какво трябваше?
Свещи,рози,вино или шампанско....Шоколадови бонбони камина ии дъжд.Общо взето имаха всичко освен едно...Не й него имаха,но бе в спалнята кожата от мечка на пода.Щеше да я домъкне в хола и готово,но....Кой знае.Дали или може би неее...
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 10:58 am

Усмихнах се,не бе нужно много за да е романтичен,дори не бе нужно да ме заключва в банята за да прави каквото и да било,но пък исках да видя шегува ли се или наистина ще го направи
-Искам!Изненадай ме
Усмихнах се и затворих очи,очаквах да видя какво ще направи-свещи,музика,не всъщност няма как,нямаше ток,но какво друго би му дошло на ум...
Как ми се искаше и аз да мога да го изненадам с нещо,може би със секси дрешка,а нямах нищо
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 11:16 am

Дийн се засмя искреноо и я целуна.
-Обещавам да те изненадам принцесо.-той я заведе в спалнята и я остави на леглото.Вдигна мечата кожа от пода и тръгна към хола.
Хвърли я на пода пред камината,а след това запали самата камина.
Погледна навън и присви очи...
Изтича към градината на съседката,която имаше много красиви рози.Въпреки,че се набоде над хиляди пъти той набра един доста голям букет с риск да си спечели скандал от възрастната жена.Върна се вътре,но преди това махна бодлите на розите.
Засмука единият си пръст от който течеше много кръв.
Той махна цветчетата от дръжките и ги поръси по кожата и отстрани,остави няколко рози на самата кожа и извади две високи чаши за шампанско.Имаше едно в хладилника.Така й не го бяха отворили на Нова година,тогава гонеха един гоблин...
НАмери доста свещи и ги запали,а после извади телефона си и влезе в интернет през него,отвори някакъв романтичен плейлист и го остави над камината.Музиката огласи стаята,а огънят от камината пукаше весело.
Мъжът остави чашите на земята и шампанското в кофичк а след до тях.Взе една роза и се провикна.
-Готово Вив....-застана до началото на стълбите,а от телефона се доловиха звуците на една песен на Бруно Марс....
Да бе знам,че е педалско,но пък текста си го биваше,ако обичаш някоя....
"Just the way you are"....Ами така де....всяко момиче и жена я харесваше,а честно казано и Дийн си бе мечтал да има някоя която да поздрави с нея...
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 11:30 am

Принцесо,уоу това изненада елфчето в ръцете му,докато ме водеше към спалнята,когато взе кожата от пода ми мина през ума какво е намислил,а аз реших да си помогна,или по скоро на него.Исках да го изненадам с ефирно бельо за това опитах да се свържа с някоя от сестрите ми елфи която да ми помогне да намерим нещо подходящо.Когато тя се появи едва не ми извади очите къде съм и с кой съм.Но бързо се кротна,явно Дийн Уинчестър имаше репутация сред свръхестественото,тя бързо разбра какво може би искам и изчезна,крачех из стаята като луда,докато не се върна с невероятно ефирна копринена рокличка и бикини в същия цвят.Надявах се да му харесат,по някое време чух името си,вече бях облякана в
това.
Слязох по стълбите внимавайки да не се убия някъде в тъмното,но долу светеха много свещи,носеше се приятна музика,не знаех какво е,не бях слушала тези песни май така им викаха хората,но той стоеше там с роза в ръка,а в камината гореше огън,определено това ми харесваше
-Невероятно е Дийн
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 11:40 am

Очите му я изпиваха.Беше толкова красива...
-Уникална си.-той определено нямаше да има очи за друга в следващите години.
Уинчестър й подаде розата и хвана ръката й,дръпна я към камината,но преди това погледна часа...Имаха още много време докато изгрее слънцето.
Той седна на кожата,внимавайки с розите и взе едната чаша като й я подаде.
Извади шампанското й прошепна...
-Ако искаш...Мисля,че има шоколад и ягоди в хладилника.-мъжът отново я погледна и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Вивиана
Елф
Вивиана


Брой мнения : 108
Points : 110
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyВто Юли 10, 2012 11:45 am

Усмихнах се мило,той се бе постарал,видях розите по кожата,шампанското, наистина имаше романтика в това,в очите които ме гледаха и се наслаждаваха.Определено ми харесваше да ме глези така,да ме гледа с този жаден поглед , да ме кара да се чувствам желана
-Благодаря ти
Седнахме на кожата,усетих нежните листенца по кожата си,а Дийн ми подаде чаша шампанско,това не бях пила до сега,определено щеше да е нещо ново за мен,но не и шоколада и ягодите
-Хм...гладен ли си? - попитах едва доловимо и с палав поглед
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Ловец
Ловец
Dean Winchester


Брой мнения : 367
Points : 381
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 28

Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. EmptyСря Юли 11, 2012 8:21 am

Уинчестър я погледна и секунда по-късно я дръпна близко до себе си шепнейки в ухото й.
-Гладен съм само за теб...-а това можеше да значи и за нея намазана със сметана или в случая шоколад....Но колко жалко щеше да е ако махнеха тази прекрасна нощничка....
-Разкажи ми нещо за себе си.От къде си....На колко години си.Кога дойде тук?Бивши,настоящи.Разведена ли си?-той вече не знаеше какво да очаква,а пък и не бе сигурен дали тя не е обвързана.Не че му пречеше да се сбие с някой за нея.Даже би му било приятно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Уинчестър. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Уинчестър.   Имението Уинчестър. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението Уинчестър.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дийн Уинчестър
» Бърлогата на Арес, в близост до имението.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Имение Уинчестър-
Идете на: