DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Madison Miller
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Aphrodite
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Клеопатра
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Bryan Bastard
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
Dean Winchester
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcapДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Voting_barДневниците на вампира-Л.Дж.Смит Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит 4915666R Арес: Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит D160206fa39e845e Мелиса: Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит 3c71ec56aa297e6d

 

 Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 986
Points : 1144
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012
Age : 31

Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит   Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит EmptyСря Юни 20, 2012 1:58 am

Пробуждането!

Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Awakening

Елена Гилбърт, най-популярното момиче в гимназията, кралицата на бала, което всяко момче желае и на което всяко момиче иска да прилича. Досега никой не е успял да предизвика нейния интерес и да разпали чувствата й. Докато не среща красивия и загадъчен Стефан Салваторе – новото момче в града. Привлечена от него с непреодолима сила, Елена иска да го притежава на всяка цена. Но Стефан крие зловеща тайна. Преди векове любовта му към друго момиче е оставила ужасно наследство – проклятието да живее вечно и да бъде вампир. Заради това Стефан се бори със себе си и се опитва да устои на копнежа си към Елена.

Скоро в града започват да стават странни неща. И всичко това се случва след появата на мрачния и съблазнителен Деймън Салваторе, който иска да превърне Елена в своя Кралица на сенките...


Борбата!

Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Struggle

Деймън Салваторе, „принцът на мрака“, арогантният брат на Стефан, се опитва да изкуши Елена със съблазнителни обещания за сила и вечен живот. По ирония на съдбата, той се оказва неизменна, мрачна и ужасяваща част от нейното бъдеще.
Тлеещите въглени на враждата от миналото подклаждат началото на нова битка между братята. Този път обаче залогът е сърцето и душата на Елена. Невероятната прилика на младото момиче с жената, обрекла Стефан и Деймън на вечността, я хвърля право в центъра на петвековната им война. Но за разлика от Катрин, Елена притежава борбен дух и сила, които могат да я спасят или да й костват живота.
За да надвие Деймън, Стефан се нуждае от Силите. А за да се сдобие с тях, той трябва да наруши даденото пред себе си обещание и да вкуси отново човешка кръв…


Яростта!

Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Fury

Сега Елена отново броди по земята, споделяйки съдбата на двамата братя вампири и постепенно приспособявайки се към новия си начин на живот. Но във Фелс Чърч сякаш никой вече не е такъв, какъвто изглежда. Нещо мрачно вилнее из града и застрашава всичките му обитатели.
А когато една ужасна сянка от миналото се надига и с яростна омраза заплашва да унищожи всички онези, които Елена обича, тя знае, че трябва да направи всичко възможно да помири Стефан и Деймън, и заедно да се изправят срещу надвисналото зло – каквото и да й струва това...


Тъмно обединение!

Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Dark-reunion

Шест месеца след смъртта на Елена, Бони започва да я вижда в сънищата си. Но скоро сънищата се превръщат в страшни кошмари. Фелс Чърч има нов ужасяващ враг, много по-силен и опасен. С помощта на спиритическа дъска Бони се свързва с Елена, която се опитва да ги предупреди за надвисналото зло. Следвайки указанията й, Бони призовава Стефан да се завърне в града. Обединени отново, спазвайки обещанието си към Елена, двамата братя се изправят срещу най-могъщото зло във финална битка...


"ЗАВРЪЩАНЕТО: Свечеряване"

Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Naghtfall

Стефан е оставил в дневника на Елена бележка, която преобръща целия й свят:

Скъпа моя Елена,

Зная, че рано или късно ще прочетеш тези редове. Мила моя, вярвам, че вече можеш сама да се грижиш за себе си. Никога не съм срещал по-силно и по-независимо момиче от теб. А това означава, че вече е време. Време е да си тръгна. Не мога да остана повече, без да те превърна отново във вампир – нещо, което и двамата знаем, че не бива да се случва.

Моля те, прости ми. Моля те, забрави ме. О, любов моя, не искам да си тръгна, но трябва.

Ако се нуждаеш от помощ, обърни се към Деймън. Накарах го да обещае, че ще те закриля. Каквото и зло да вилнее във Фелс Чърч, то няма да посмее да те докосне, когато Деймън е наблизо. Скъпа моя, ангел мой, винаги ще те обичам...

Стефан



"ЗАВРЪЩАНЕТО: Сенчести души"


Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит Shadowsouls

От дневника на Елена:

Мило дневниче,
Много момчета ме наричаха най-ангелското момиче на света. Но ако трябва да бъда честна, ще си призная, че за мен те бяха просто трофеи. Никоя от игричките ми с тях не успя да докосне дълбоко сърцето ми... докато не се появи едно много специално момче. Името му е Стефан.
Но се оказа, че той не е такъв, какъвто изглежда. Стефан Салваторе се оказа вампир. Истински вампир.
Както и по-големият му брат, прекрасният Деймън.
Едно момиче, замесено с двама вампири... ами, доста е вероятно да се стигне до сериозни неприятности, нали?




"ЗАВРЪЩАНЕТО: Полунощ"

Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит VD-7-147x213

Оцелялата група от приятели от Фелс Чърч се завръща, за да намерят града си в пълен безпорядък. Мередит прави ужасяващо откритие в проучваненото си и Бони има преживяване извън тялото, което би могло да обясни всички случващи се осакатявания. Мат се скарва с Каролайн докато Елена трябва да се изправи срещу най-важния въпрос в живота си: на кого в действителност принадлежи? Стефан или Деймън?

Ловците-Фантом
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит 4801264Y

Елена
Мило дневниче,
Аз съм у дома! Още не смея да го повярвам, но е истина.
На целия град Фелс Чърч бе дадена възможност за ново начало. Китсуне унищожиха града, но сега нищо от това не се е случило. И с изключение на мен и моите най-добри приятели – Мередит, Бони и Мат, моя скъп Стефан и госпожа Флауърс – никой друг не подозира, че животът във Фелс Чърч от Деня на основателите до днес не е следвал обичайния си ход.
На всички ни бе даден още един шанс. Ние го постигнахме. Ние спасихме всички.
Всички с изключение на Деймън.
Накрая той спаси нас, ала ние не можахме да спасим него. Без значение колко усилено се опитвахме или колко отчаяно се молихме, пазителите заявиха, че не могат да го върнат обратно. Вампирите не се прераждат. Те не отиват на Небето, нито в Ада, нито водят някакъв задгробен живот. Те просто... изчезват. Но аз продължавам да тая надежда, че той е жив и все си мисля – ами ако...
Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на вампира-Л.Дж.Смит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневниците на вампира
» Катрин Елизабет Смит

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Реалността :: Книги-
Идете на: