DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Арт Кафето EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Арт Кафето EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Арт Кафето EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Арт Кафето EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Арт Кафето EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Арт Кафето EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Арт Кафето EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Арт Кафето EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Арт Кафето EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Madison Miller
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Aphrodite
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Клеопатра
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Bryan Bastard
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
Dean Winchester
Арт Кафето Vote_lcapАрт Кафето Voting_barАрт Кафето Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Арт Кафето 4915666R Арес: Арт Кафето D160206fa39e845e Мелиса: Арт Кафето 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Арт Кафето 3c71ec56aa297e6d

 

 Арт Кафето

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyНед Юни 17, 2012 2:07 am

Арт Кафето Img_0075_sargaletto
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Хибрид
Хибрид
Тайлър


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyНед Юни 24, 2012 2:27 pm

Решихме да отидем на училище. Качихме се в колата ми, като по-скоро тя се качи, а аз я последвах. Потеглих и чух музиката. Явно беше доста изморена и не и се говореше, но не можеше да заспи лесно. Стигнахме до училище и започнахме да си разменяме страстни целувки, защото знаехме колко много си принадлежим един на друг. Накрая просто не исках да се разделям с нея, но я пуснах пред кабинета й и й казах:
-Добре.. след последния час те чакам .. - усмихнах се и тръгнах към часа си, но след като разбрах, че е история и просто.. ми се доспа само от това. След историята имах философия, но и нея прекарах в полубудно състояние. Накрая остана само едно нещо.. най-интересното... спорт. Докато играхме футбол наглеждах за Кар. Все пак беше мажоретка. Видях я за секунда някъде, но тогава бях повален.. играта беше сериозна. Това беше и последния ми час. Щом свърши минах през душовете набързо и просто излетях към кафенето. Влязох вътре и се огледах, като избрах една маса. Седнах на нея и зачаках моята красавица.
Върнете се в началото Go down
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyНед Юни 24, 2012 11:32 pm

Влязох в часовете и дори се опитах да заспя, но нямаше никакъв ефект. Усещах лека пареща болка в очите ми, които се затваряха и дори приех факта, че отново ще сънувам Деймън, но сякаш самото ми тяло не искаше да се отпусне достатъчно, че да ми позволи да си почина. Накрая се отказах и преди да отида на репетицията на мъжоретките, се усамотих с един от футболистите. Не беше това, което всички си помислиха, когато ни видяха да излизаме от килера на чистача, но предпочитах да си мислят това, вместо самата истина.
След леката закуска изтрих спомена и побързах да се върна в дамската съблекалня, преди някой да е забелязал, че ме няма прекалено дълго. Преоблякох се и излязох навън, като се опитах да тренирам мъжоретките, но в главата ми бяха само две неща – Тайлър и Деймън. Не спирах да мисля за онзи отвратителен и арогантен вампир, който бях сигурна, че е виновен за поведението ми, но и не и не можех да избия от главата си доброто ми вярно гадже, което ми имаше доверие, а аз го бях предала.
Дори не усетих кога всичко свърши. Хванах чантата си, като тръгнах по екип и се отправих към кафето. Знаех, че Тайлър ще закъснее, защото винаги си взимаше душ след тренировката, затова се отбих през мола, като си накупих какви ли не глупости, докато се опитвах да се разсейвам. Най-накрая отидох в кафето, носейки две хартиени торби и една фалшива усмивка на лицето си. Не ми беше трудно да го намеря, затова веднага отидох при него и се сгуших в прегръдките му, като го целунах страстно, сякаш не се бяхме виждали няколко сена.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Хибрид
Хибрид
Тайлър


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Юни 25, 2012 12:27 am

Стоях и се оглеждах, като накрая я видях. Беше толкова прелестна. усмихната и ... да.. щом имаше чанти в ръцете имаше нещо. Пазаруваше само когато има повод или когато се опитва да забрави за нещо. Дали си мислеше за това, че майка й ни хвана. Изправих се, когато тя беше близко до масата. Прегърнах я, като я целунах, а след това взех покупките й. Поставих ги на един от столовете, а друг стол изместих, за да може да седне тя. Доближих я до масата, като се наведох да я целуна и казах:
-Обичам те! - знаех, че го знае и знаех, че и тя ме обича, но нямаше нищо по-хубаво да си го казваме по-често, а аз май малко прекалявах. Погледнах я в очите и направо я попитах:
-Любима моя. Има ли нещо, което те притеснява? - и я загледах любопитно, като стоях надвесен до нея.
Върнете се в началото Go down
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Юни 25, 2012 12:58 am

Нещо да ме притеснява … защо непрекъснато си мислеше, че нещо ме притеснява? Сякаш имаше радар за тези неща, когато ставаше въпрос за мен и това вече никак не ми харесваше. Не исках да крия неща от него, но и ако разбираше всеки път, когато криех нещо или лъжех, то и изненада дори нямаше да мога да му направя, а всички знаеха колко обичах да организирам партита изненада.
-
Разбира се, че ми няма нищо – казах сопнато, а когато сервитьорката се появи, поръчах две кафета.
Всъщност, не бях попитала Тайлър какво ще пие, но и не го бях виждала да се забива в някое кафе, за да пие алкохол или скочета. Знаех, че набляга на кафето, а и вече не обичаше да го пие в грила, заради варбинката. Не знам как го усещаше, но очевидно вкуса не му беше особено приятен, а рядко имаше време да изпие кафето си вкъщи, след като започна да ме взима всяка сутрин за училище.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Хибрид
Хибрид
Тайлър


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Юни 25, 2012 1:04 am

Усмихнах се и я целунах отново, като задържах устните си върху нейните. След това я погледнах и казах:
-Добре.. извинявай. Просто знаеш, че винаги ме е грижа как си и ми се видя малко разсеяна, но щом си добре.. - изправих се и заобиколих масата, като седнах срещу нея. Хванах ръцете й и ги придърпах към мойте:
-Искаш ли.. довечера да излезем някъде или пък да си организираме една среща. - усмихнах се мило и допълних:
-Искам да прекараме малко време заедно. От скоро нямаме възможност да се видим и имам чувството, че цяла вечност не съм те виждал - придърпах ръцете й към устните си и ги целунах и допълних:
-Ох.. просто.. обичам те и искам да се позабавляваме малко. Искаш ли да отидем на някой купон или в грила.. нещо.. което ти се прави.. само кажи и съм втой цяла вечер.
Върнете се в началото Go down
Caroline Forbes
Вампир
Вампир
Caroline Forbes


Брой мнения : 344
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 16.06.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Юни 25, 2012 1:15 am

Палците ми нежно галеха ръцете на Тайлър, които държаха моите, а усмивката ми беше широка и лъчезарна. Приближих се малко и върха на устните ми докосна съвсем нежно и невинно неговите, което накара и двама ни претрепнем. Това беше една от главните причини да ги обичам и макар да не го повтарях толкова много, колкото той на мен, беше повече от наясно с чувствата ми.
-
Мислех си за нещо друго – казах и прошепнах с широка усмивка – да си вземем филм, да си направим пуканки и да прекараме вечерта у вас.
С удоволствие щях да го поканя в дома си, но не исках да се случва това от сутринта. А и майка ми щеше да го сложи да спи на дивана, така че предпочетох да сме заедно у тях на мекото му легло, да се натискаме през целия филм, а накрая да освободим страстта. Знаех, че идеята щеше да му хареса, затова не тръпнех в очакване на отговора му, но винаги можеше да ме изненада и да ми откаже.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Хибрид
Хибрид
Тайлър


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 19.06.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Юни 25, 2012 1:22 am

Усмихнах се доволно и казах:
-Вечер само за нас.. нямам нищо против.. - след което я целунах по начина, по който тя ме целуна. Нежно докосване на устните ни. Просто я погледнах в очите и казах:
-Добре.. идеята много ми харесва и нямам търпение да отидем. - усмихнах се и допълних:
-Ще легнем в леглото, ще се гушкаме и.. - след тези думи я погледнах и попитах:
-Ами кой филм искаш да гледаме? - загледах я и допълних:
-Ако искаш може да отидем до видеотеката и да си изберем някой заедно.. - усмихнах се и се замислих. Който и да беше филма щяхме да гледаме само пет минутки от него и след това.. сигурно щяхме да заспим или да се натискаме, но нямах нищо против тя да го избере, защото имаше отличен вкус за нещата. Все пак.. аз и бях гадже.. Подсмихнах се леко на мислите ми и зачаках да чуя решението й, като бях готов просто да платим сметката и да тръгваме, но май и двамата имахме нужда от кафе.
Върнете се в началото Go down
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyСря Авг 08, 2012 12:27 am

Никол влезе в кафенето и седна на единствената маса. Надяваше се, че ще се почувства по-добре ако остане за кратко насаме със себе си. Трябваше да премисли всичко, което се случваше напоследък. Всичко, обаче я водеше към един въпрос: Какво правя тук?
Плановете й бяха да дойде за няколко дена, да свърши това, което й беше заръчано и да си отиде отново у дома. По необясними причини, обаче, така и не си беше свършила работата докрай. Явно нещо я задържаше тук. Просто не знаеше какво...въпрос на време беше, обаче да разбере.
Някой, който стоеше до нея я откъсна от мислите й. Никол обърна глава и погледна новодошлата
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyСъб Авг 11, 2012 2:48 pm

Влязох в кафенето,което не беше много пълно.Седнах на бара и след малко дойде една жена.Седна до мен,беше много замислена.Нямах намерение да я притеснявам.Дойдох за да удавя мъката,а не за да си търся нови приятели.Вече бях на третия коктейл когато тя ме погледна.Обърнах се към нея и и се усмихнах.Изглеждаше добро момиче,но нещо я мъчеше.Не изглеждаше много щастлива,беше забила поглед в една точка и не и беше до нищо.Бях заобиколена от много мъже и едно момиче.Някой мъже бяха трезвени,а другите пияни до козерката.Не знаех какво правя още тук,но не ми се тръгваше.Пиех вече 4 коктейл без да ми пука.Платих за коктейлите и проговорих на момичето.
-Здравей.Не изглеждаш щастлива.Какво е станало?-попитах притеснена.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyСъб Авг 11, 2012 11:50 pm

-Аз?-попита Никол, но миг по-късно осъзна, че няма на кой друг да говори жената.-Добре съм...Нищо не е станало... Всъщност станаха много неща.
Думите сякаш се изплъзнаха от устата й, преди да успее да ги спре. Не знаеше защо й казва това, може бе просто имаше нужда да сподели с някого.
От седмици се намираше под огромно напрежение. Не знаеше какво да прави, към кой да се обърне...
-Но едва ли ти се занимава с моите проблеми.-каза Никол накрая.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyНед Авг 12, 2012 7:53 am

Не знаех какво да кажа,но исках да я изслушам.Погледнах я спокойно и отговорих.
-Не се тревожи.Хубаво е да споделиш на някой непознат като мен болката,а не да мълчиш.-отговорих и спокойно и и се усмихнах.
След това отново се върнах в реалността и се сетих за моите проблеми.Дойдох уж на почивка,а живота ме тук стана ад още на летището.Поръчах си водка с тоник,о не коктейл.Исках малко разнообразие.Тя последва примера ми и си поръча водка,но без тоник.Не знаех какво и е,но щях да я изслушам спокойно без да я прекъсвам.Исках да се успокой и да се забавляваме цяла вечер.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Авг 13, 2012 5:23 am

Лека усмивка се появи на лицето на Никол.
-Не изпитвам точно болка...-започна тя.-Напоследък се случват много лоши неща...някой от тях можех да предотвратя, но стоях безучастно отстрани и гледах. И продължавам да го правя.-тя вдигна чашата.- За един кратък миг живота ми се превърна в развалина... А какви са твоите проблеми?-попита Никол.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Авг 13, 2012 7:42 am

Не знаех какво да и кажа,но си личеше че не е щастлива.Попитаме за моите проблеми.Не знаех от къде да започна затова просто проговорих като преди това изпих шота си на екс и си поръчах нов.
-Мои те ли?Разбито сърце,проблеми в работата и тормоз в къщи.-не знаех как ще реагира и дали ще иска подробности,но бях готова да отговоря на всеки въпрос ако ще има такива.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyСря Авг 15, 2012 4:10 am

Никол не знаеше колко време са прекарали в разговори. Казаха си толкова много без дари да знаят имената си.
Никол не знаеше защо, но чувстваше странна привързаност към тази жена.
Няколко питиета по-късно телефонът й иззвъня. Непознат номер.
Единственото на което се надяваше е да не е някой от музея за да й съобщи за поредните неприятности. Доближи телефона до ухото си и се вцепени когато чу гласа от другата страна. Изслуша това, което имаше да й каже другия човек и без да казва каквото и да е затвори телефона.
После се наведе напред уж за да сложи отново телефона в чантата си и каза тихо, така че да може да я чуе само жената до нея:
-Не се обръщай.Наблюдават ни.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyСря Авг 15, 2012 3:48 pm

След като и се обадиха,тя пребледня.Миг по късно ми каза да не се обръщам,послушах я и обърнах поглед към бармана.Тя си наведе главата и аз не смеех да я заприказвах за да не пострада.Поръчах си шот и хвърлях съблазнителни погледи на бармана като намек да ни изкара от тук.Той ме разбра и незабележимо се измъкнах ме.Отидох ме отзад където беше склада.Тя се поуспокой и почна да ми вика защо съм помолила бармана за помощ.Станах и за благодарност целунах бармана и му дадох едър бакшиш.Той остана доволен и се върна към работата си.
-Какво искаш да направя?Да гледам как трепериш от страх и как цялата пребледня ли?-попитах я ядосана,а тя само се изправи и ме прегърна.Не смеех нищо до кажа повече,само отвърнах на прегръдката и се опитах да я успокоя,което си беше истинско затруднение.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyЧет Авг 16, 2012 9:53 am

За един кратък момент Никол рухна. Жената до нея мълчеше.
-Съжалявам. - пророни тя тихо.
-Няма нищо. Нищо не си направила.- каза жената до нея.
-Не, аз вече те забърках в това...-не намери сили да каже нищо повече.
Между двете жени се проточи дълго мълчание. На Никол й се стори, че то се е проточило с години. Малко по-късно, когато отново можеше да си поеме дъх тя обясни на жената за какво става въпрос.
Преди доста време беше получила обаждане. Непознат номер. Непознат глас. Който я беше заплашвал и до сега контролираше живота й и всяко нейно решение.
Никол не знаеше кой е това. Но знаеше, че човека от другата страна е достатъчно силен за да отстрани всеки, който му се изпречи на пътя.
Никол разказа всичко това ан жената до себе си.
-Между другото, казвам се Никол. - добави тя по-късно, когато осъзна, че жената още не знае името й.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПет Авг 17, 2012 10:52 am

Историята и причината за случката преди малко малко ме стрестна,но бързо се успокоих.Никол беше добро момиче.Защо съдбата и бе отредила живот на вечно бягане и страх всеки ден.Не знаех какво да кажа,за това само казах.
-Аз се казвам Клеопатра.-подадох ръка и се здрависахме.-Може за по лесно да ми казваш Клео.-усмихнах се и се облегнах назад.Все още бяхме в склада,но аз ожаднях за голяма чаша твърд и силен алкохол.Показах си леко главата и викнах бармана.Той дойде и поръчах два силни коктейла.Върнах се при нея,а тя още трепереше.Викнах я до мен и я прегърна с цел малко да я успокоя.Видът и беше страшен,но всичко си има решение все пак.Един ден този ще влезе в затвора,а тя ще се кефи максимално на живота си.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyСъб Авг 18, 2012 10:03 am

Клеопатра или не осъзнаваше на каква опасност се излага или много добре го прикриваше.
След кратко мълчание Никол извади от чантата си един лист и химикалка и написа името и номера си. Даде ги на Клео като ѝ каза непременно да ѝ се обади ако нещо се случи.
Притесняваше се за нея. Чувстваше се виновна задето я беше забъркала във тази каша.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyНед Авг 19, 2012 12:58 pm

Тя все още се безпокоеше за мен.Нямаше смисъл от това,но не и се оспорих.Бармана ни донесе коктейлите,а аз му платих след като го целунах разбира се.Беше много красив и не исках да изпусна тази възможност и се възползвах.Подадох коктейла на Никол и седнах усмихната до нея.
-От колко време те преследва и заплашва?-попитах я от любопитство,но тя все още беше изплашен до краен предел.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Авг 20, 2012 5:15 am

Никол вдигна чашата си.
-Получих първото обаждане преди няколко месеца. Точно след като беше направено голямо откритие от музея в който работя.
Обади ми се същият човек, който се обади днес.Караше ме да правя неща, които не искам...Заплашваше ме с неща, които нямаше от къде да знае.Отидох в полицията, но положението не се подобри.Един ден той се обади и ми каза да дойда тук, в този град. Сега имам чувството, че следи всяко мое движение.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyПон Авг 20, 2012 12:29 pm

Тя ми разказа какво е станало,е това беше кратката версия,но те ми стигаше.Беше притеснена,а аз както винаги спокойно и усмихната.Пийнах глътка от питието си и погледнах към нея.
-До кога смяташ да живееш така?.попитах от изненада от това как търпи този тип,който я притеснява денонощно.Та той знаеше всичко за нея,а тя само се страхуваше и не смееше и дума да каже.Нали е вещица,защо не използва това против него?Продължих да и говоря като и казах.-Защо не използваш дарбата си против него?А аз ще ти помогна с моята.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyВто Авг 21, 2012 10:09 am

-Бих могла.-отговори никол и се замисли.
Всъщност доста рядко използваше дарбата си.
-Но преди всичко трябва да разберем кой е това. Ще бъде доста трудно ако не знаем срещу кой се изправяме.-тя вдигна поглед към Клеопатра.-А ако има нещо, което знам със сигурност за него е, че той има голяма мощ.
Върнете се в началото Go down
Клеопатра
Вампир
Вампир
Клеопатра


Брой мнения : 655
Points : 672
Reputation : 3
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Mystic Falls

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyВто Авг 21, 2012 2:55 pm

Тя се съгласи с моето предложение,но не знаеше много неща за този мъж.Това затрудняваше нещата,но не беше невъзможно пък да го победим.Винаги добрата побеждава.Поне така казват хората в днешно време.Не знам дали е вярно,но имах един тъп план в главата си.
-Имаш ли негова снимка или знаеш ли прякора му или името?-попитах с надежда че знае нещо.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicolescherzingermusic.com/
Никол Виера
Вещици/Вещери
Вещици/Вещери
Никол Виера


Брой мнения : 27
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 02.07.2012

Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето EmptyСря Авг 22, 2012 11:10 am

-Не.-отговори Никол.-Не знам нищо за него...или нея.-добави тя малко по-късно.
След малко, обаче се сети за едно писмо, което беше получила. Беше сигурна, че е написано от същия човек. То съдържаше инициали.
-PW!-каза тя.
Клеопатра вдигна глава, по изражението ѝ личеше, че не беше разбрала за какво говори Никол.
-Това са инициали.-поясни жената.-Така беше подписано едно писмо, което получих наскоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Арт Кафето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арт Кафето   Арт Кафето Empty

Върнете се в началото Go down
 
Арт Кафето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Пазари и Молове-
Идете на: