DarkShadows

One forum of magic

ИндексPortale*КалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Съб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Съб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Съб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Вто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Нед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Вто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Чет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Пон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.

Елена Гилбърт

Катрин Пиърс

Madison Miller

Aphrodite

Клеопатра

Bryan Bastard

Katniss Goldlion

Charlotte Petrova.

Dean Winchester

~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Арес: Мелиса: Moд: Али

Share | 

Ally Stonem

Go down 
АвторСъобщение
Ally Stonem
Мод.
Мод.

Брой мнения : 94

ПисанеЗаглавие: Ally Stonem   Съб Юни 16, 2012 7:17 am

Име: Ally Stonem

Години: 20/800

Раса: Демон

Дарба: Материализация,Причиняване на болка с поглед,Четене на мисли.

Външен вид: Зависи от това, кое тяло съм заела. В момента косата ми е златисто руса и се спуска на вълни по гърба ми. Когато се погледна в огледалото виждам малко носле, красиви скули и ослепителна усмивка. Но първо винаги забелязвам очите. Синьо-зелени, каращи те да се предаваш всеки път. Само с тези очи можех да съблазня мъж за секунди. Една дума ме описваше: перфектна. Спускаме се надолу и забелязваме прекрасното тяло, точно на кръста има малък надпис ,,Sed Diabolus me iudicare potest.'', което означава, че само Дяволът може да ме осъжда. Надолу се виждат дългите крака. Дрехите, които нося са повечето пъти къси поли и мини-роклички. Няма нищо лошо в тях естествено. Обожавам да бъда момичето, по което всички се заглеждат. А и кой не би се загледал по мен?!

Характер: Хм, характер, характер. Кой не обича да се самоопределя? Аз, моя милост и аз. Атрактивна, саркастична, иронична...лоша. Естествена, хаплива, арогантна, егоистична...бездушна. Трябва ли да продължавам? Е, добре. Обожавам да измъчвам жертвите си. Ако отида на психолог или нещо подобно, сигурно ще кажат, че съм имала трудно детство и имам леки психични отклонения. Хах. За какво детство може да се говори, след като не съм имала детство. Бяхме аз, близначката ми...и хиляди други демони затворени в Ада. Прекрасно, нали? Сега просто правя сделки с жалките същества, наричащи се хора и прекарвам всяка секунда в пиене и забавления. Влюбвала съм се само веднъж и повече никога няма да направя същата грешка.

История: Каква история може да има един демон? Да, помня всичко, което ми се е случвало през годините, но каква е ползата? След като спра да имам полза от тялото, което съм заела, просто го напускам и заемам ново. С една подробност, имам сестра...близначка. Винаги заемаме тела на близначки. Без Али, няма Сали. Без Сали, няма Али. Тялото, в което съм сега има доста лоши спомени, дори и зловещите неща, които правя...не могат да се сравнят с това, което беше преживяло това момиче. Още като малка е била разделена от близначката си по по грешка. През годините прекарани в приемни семейства е приемала наркотици, самонаранявала се е, дори на няколко пъти е била изнасилвана. Но по някаква причина, тя не изразявала чувствата си, просто го е преглъщала и е продължавала напред. Когато заех тялото и, тя и сестра и тъкмо се бяха намерили. Колко "сладко". Ние със Сали ги превзехме и от около 790-800 години изглеждаме така. Сега съм в Мистик Фолс, загубила следите на така обичаната си сестра. Направихме магия на телата и сега те не остаряват, въпреки че сърцата им отдавна са спрели да бият. След като отивам в Ада, да ме накажат, ми дават нещо като проклятие. Вече не мога да се вселявам в други тела освен в това, което съм си избрала преди много години. От една година насам съм така. Доста специален демон, нали?
Допълнителна информация: Имам нож, който убива демони. Ирония, нали?
Снимка: Amber Heard
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Катрин Пиърс
Admin
Admin

Брой мнения : 870
Местожителство : In my Dark World

ПисанеЗаглавие: Re: Ally Stonem   Съб Юни 16, 2012 7:20 am

УНИКАЛЕН ГЕРОЙ !!! ОДОБРЕНА !!! cheers

▇ ▆ ▅ ▃ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▆ ▅ ▃ ▂ ▃ ▅

We all want the same thing, Klaus dead and here you all are running around like chickens with your heads cut off.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://dark-shadows.catsboard.com

Ally Stonem
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1