DarkShadows

One forum of magic

ИндексPortale*КалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Съб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Съб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Съб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Вто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Нед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Вто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Чет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Пон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.

Елена Гилбърт

Катрин Пиърс

Madison Miller

Aphrodite

Клеопатра

Bryan Bastard

Katniss Goldlion

Charlotte Petrova.

Dean Winchester

~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Арес: Мелиса: Moд: Али

Share | 

Паоло Ботичели

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 986

ПисанеЗаглавие: Паоло Ботичели   Пет Юни 15, 2012 9:14 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ани Торн
Човек
Човек

Брой мнения : 68
Местожителство : Мистик Фолс

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 5:52 am

Беше по края на седмицата.На първата ми седмица в Мистик Фолс.На външност толкова спокойно и тихо градче.Изненадах се доста,когато разбрах,че в този толкова мъничък град има мол,но после се зарадвах,защото вече знаех къде ще прекарвам повечето от свободното си време.Пазаруването беше моята страст,а модата...е надявах се да имам бъдеще с нея.Обикалях в мола и разглеждах магазините.Видях любимия ми от всички магазини за обувки и аксесоари наоколо -Паоло Ботичели.Нямаше как да не вляза вътре.Влязох в магазина и започнах да оглеждам обувките.Бяха толкова много и да си призная имах желанието да изкупя целия магазин.Най-накрая се спрях на едни и точно когато понечих да ги взема ръката ми се сблъска с нечия друга.Вдигнах поглед и видях момиче с руса коса.Вероятно на моята възраст,което се взираше в мен и държеше едната от обувките.
Емили Спенсър
Човек
Човек

Брой мнения : 123

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 6:02 am

Поредният скучен ден.Беше неделя и всичко беше спокойно.Майка ми вършеше нещо в къщи,а аз нямах представа какво да правя.Не ми се стоеше в къщи,дори бях започнала да се задушавам.
-Излизам,мамо!-извиках,докато бях пред входната врата.Знаех,че щеше да каже нещо,затова побързах да изляза.А къде щях да отида нямах никаква представа.И тогава се сетих,че молът беше отворен.Това мултифункционално нещо работеше дори и през уикендите,което беше страхотно.Повървях няколко метра и молът беше пред мен.Влязох вътре и някои от продавачките ме поздравиха.Идвах тук толкова често,че трябваше да ми извадят и членска карта.
На очи ми се наби магазинът за обувки.Тръгнах натам и започнах да разглеждам.Новата колекция наистина си я биваше,започвах да се чудя дали ще успея да нося всичко,което си бях харесала.Посегнах към един чифт обувки,когато ръката ми се сблъска с друга.Погледнах към тъмнокосото момиче,а в ръката си държах едната обувка.Усмихнах и се любезно и докато тя ме гледаше взех и другата обувка.Седнах на малката табуретка,която беше пригодена точно за пробване,събух обувките си и обух тези.Погледнах се в огледалото и забелязах,че ми стояха наистина изключително добре.
Ани Торн
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 6:18 am

Истината беше ,че обувките бяха уникални и ги исках наистина,но както винаги реших да отстъпя.Момичето седна и пробва обувките.Няма да лъжа,че наистина и стояха добре.Поех дъх и казах:
-Трябва да ги вземеш.Стоят ти невероятно.-усмихнах се приятелски,след което продължих .
-Аз съм Ани и съм нова в града.Ти от тук ли си? Между другото никога не бях предполагала ,че в такъв малък и отдалечен град като Мистик Фолс може да има толкова голям Мол пълен със любимите ми магазини,които съм посещавала в големите градове.-изведнъж спрях,защото се усетих,че не спирам да говоря.Понякога това ми се случваше , особено когато бях нервна.Не знаех какво да правя,затова отново се усмихнах и се направих,че продължавам да разглеждам останалите обувки.
Емили Спенсър
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 6:31 am

-Благодаря,и аз мисля че ми стоят добре и определено ще ги взема.Предполагам,че ако беше друго момиче щеше да ми се нахвърли.-подсмихнах се.Това щеше да бъде колкото и забавно толкова и унизително.Кой се караше да обувки.Вярно,че имаше и такива момичета,хубавото беше,че не попаднах на такова.
-Аз съм Емили,приятно ми е да се запознаем Ани.И да от тук съм.-момичето изглеждаше приятно,а и беше нова.Най-вероятно всичко и беше безкрайно чуждо.Кога ли се беше нанесла?
-Не знаеш какво беше,когато това чудо го нямаше.С приятелките ми ходихме чак до съседният град,за да си търсим дрехи.Тук бяха повече от ужасни,но за наше огромно щастие сега си имаме това.-само като си спомня колко ужасно беше.Поклатих глава,не ми се мислеше за такива глупости точно в момента.
-Откъде си?-попитах Ани и се усмихнах мило.
Ани Торн
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 6:38 am

-Познавам много такива момичета.Имам предвид обувките наистина са страхотни,но чак да се бием за тях?Според мен това си е малко детинско.-казах и се засмях леко.
-Да личи си,че е построен от съвсем скоро и на мен също ми е приятно.-усмихнах се.
-Ами..това е доста труден въпрос.-поех си дъх и погледнах за няколко секунди към пода.-Може да се каже ,че съм от всякъде.-усмихнах се и погледнах към Емили.
-Живяла съм къде ли не.По принцип съм родена в Ню Йорк,но след като родителите ми загинаха в катастрофа заживях с леля си.А нейната професия на актриса изисква постоянно местене.Живяла съм в Лондон,Лос Анджелис,Рим,Париж...и на още много места,но много за кратко.Не съм се застоявала с повече от шест месеца.Надявам се това да се промени и да заживея тук за постоянно.Градчето наистина ми харесва.
Емили Спенсър
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 6:57 am

Така е,това беше точната дума .. беше повече от детинско.
Ани започна да изброява градовете,в които е живяла.Не бях ходила само в Рим и Лос Анджелис.
-Не знам за теб,но аз лично обожвам Лондон.Вярно,че е постоянно мрачно и вали,но градът наистина е величествен,а само като си помислиш и за историята.-реших да млъкна.Кой знае какво щеше да си помисли,но истината беше,че историята на Англия ми беше една от любимите и може би точно заради това внимавах в час,когато учехме за нея.
-Съжалявам за родителите си.-сигурно и е било ужасно.Какво ли щях да правя аз на нейно място.Бях свикнала майка ми постоянно да бъде до мен,а ако я изгубех .. просто не ми се мислеше.Определено Ани беше силно момиче и доста смело.
-Щом леля ти е актриса,сигурно познаваш доста известни личности.-тук нямаше кой знае какви личности като цяло ...
Ани Торн
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 7:18 am

-Права си.Лондон е наистина прекрасен,макар че любимият ми град си остава Париж.А да не споменавам,че и французите са..ъм..много привлекателни.-засмях се.
-Аз също...бях само на десет..-въздъхнах,но след това се усмихнах.-Но това вече е минало и не искам да се връщам назад.А и леля ми се грижи за мен като майка.Осигурява ми всичко от което имам нужда и милиони момичета и момчета биха убили за моя живот,така че аз съм благодарна , за това което имам.Относно известните..ами..да срещала съм се с доста известни личности и продължавам да се срещам и това беше супер яко в началото,но сега вече е като ежедневие.Хората си мислят,че да си известен е страхотно,но се лъжат много...Славата е нещо повърхностно...нещо което идва и отминава,но докато е във вихъра си е като крадец на животи.-след което посочих с пръст фотографа ,който ни снимаше отвън магазина.
Емили Спенсър
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 8:49 am

-Така е,французите наистина доста привлекателни.-засмях се заедно с нея и си спомних за последният път,който бях в Париж.Наистина беше красив град,но Лондон просто оглавяваше класацията ми за най-любими градове.
-Хубаво е,че имаш някой,който да се грижи за теб,но нека не отваряме тази тема.Убедена съм,че не ти се говори за това,а и няма нужда,все пак аз съм само една непозната за теб.-аз лично нямаше да тръгна да си разказвам биографията и историята на някой,с който съм се запознала преди пет минути,а и не исках да навлизам в личното и пространство.
-Всеки иска да бъде известен,но си права .. наистина е трудно.Не че го знам от опит,но просто така предполагам.
Ани ми посочи с пръст да погледна към витрината и тогава забелязах как някой буквално се опитваше да влезе през прозореца с фотоапарат пред лицето си.
-Боже,как изглеждам?-обърнах се към Ани,след което се засмях.За първи път някой ме снимаше,вярно не беше заради мен,но все пак малко хора в този град можеха да се похвалят с това.
Ани Торн
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Нед Юни 24, 2012 8:56 am

Засмях се при реакцията на Емили.
-Спокойно изглеждаш чудесно, а и плюс това винаги обработват снимките преди да се появят по вестниците.-усмихнах се и продължих да разглеждам останалите обувки,докато не намерих най-после нещо,което да ми грабне окото.Взех обувките,седнах на съседния стол и ги мерих.Станаха ми и реших да ги взема.
-Ти си ученичка в местната гимназия?-попитах я ,докато свалях обувките и надявах своите.
Емили Спенсър
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Пон Юни 25, 2012 9:04 am

Значи щеше да ме има по вестниците?Това беше просто великолепно,никога досега не бях предполагала,че ще се видя в някой вестник или пък в списание.Дали и сега щяха да напишат нещо,което не беше вярно.Винаги го правеха,но ние не правихме абсолютно нищо,така че какво можеха да напишат.
Ани си хареса чифт обувки и ги пробва.
-Да,уча тук.Остана още малко,а на никой вече не му се ходи на училище.Ако сме там пък никой няма да слуша и като се замисля има ли смисъл да ходим последната седмица.-според мен нямаше никакъв,но такива бяха правилата .. за наша огромна жалост.
-Предполагам,че ще се запишеш за другата година,все пак ... трябва да завършиш училище,ако разбира се се задържиш тук за по-дълго от шест месеца.-подсмихнах се и погледнах надолу към обувките.
-Стоят ти страхотно между другото,мисля че трябва да ги вземеш.
Ани Торн
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Пон Юни 25, 2012 11:13 am

Засмях се при думите на Емили за това,че не е нужно да се ходи на училище последната седмица.
-Е,знаеш какво казват...образованието е много важно и ще ти помогне за в бъдеще.-станах за да се поразходя из магазина с обувките.Исках да съм сигурна,че ще мога да ходя с тях.
-Да ще се запиша за следващата учебна година...отново ще съм новото момиче със супер готината леля...-въздъхнах-Ами надявам се да се задържа...но както вече споменах всичко зависи от работата на леля ми...-погледнах още веднъж към обувките.
-Наистина ли мислиш така?-усмихнах се.
-Права си,ще ги взема.-седнах за да сваля обувките и да обуя моите.
Емили Спенсър
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   Вто Юни 26, 2012 12:09 pm

Това всеки го знаеше,но просто точно в тези последни дни,на никого не му се ходеше ... включително и на мен.
-Никога не съм била новото момиче някъде,цял живот съм живяла тук и честно да си призная не ми се иска и да ходя другаде. Принципно не съм срамежлива,но предпочитам да знам мястото,където съм.-повдигнах рамене и се поогледах за нещо друго,което да ми хване окото,но мисля че тези обувки ми бяха достатъчни.
-Определено трябва да ги вземеш,стоят ти повече от прекрасно.-обувките,които Ани си хареса наистина бяха много хубави.
-За една седмица тук,едва ли си правила нещо интересно.Ако искаш нови запознанства,като излезе нещо интересно мога да те впиша и без това има няколко свободни момчета,сигурна съм че ще те харесат.-засмях се и се погледнах в огледалото,за да оправя косата си.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Паоло Ботичели   

Паоло Ботичели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Пазари и Молове-
Идете на: