DarkShadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkShadows

One forum of magic
 
ИндексPortale*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Hey There Delilah EmptyСъб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Hey There Delilah EmptyСъб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Hey There Delilah EmptyСъб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Hey There Delilah EmptyВто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Hey There Delilah EmptyНед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Hey There Delilah EmptyВто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Hey There Delilah EmptyЧет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Hey There Delilah EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Hey There Delilah EmptyСря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Елена Гилбърт
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Катрин Пиърс
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Madison Miller
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Aphrodite
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Клеопатра
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Bryan Bastard
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Katniss Goldlion
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Charlotte Petrova.
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
Dean Winchester
Hey There Delilah Vote_lcapHey There Delilah Voting_barHey There Delilah Vote_lcap 
~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Hey There Delilah 4915666R Арес: Hey There Delilah D160206fa39e845e Мелиса: Hey There Delilah 11ad3d1a22c8ca80 Moд: Али Hey There Delilah 3c71ec56aa297e6d

 

 Hey There Delilah

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Delilah.
Ловец
Ловец
Delilah.


Брой мнения : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 28.06.2012

Hey There Delilah Empty
ПисанеЗаглавие: Hey There Delilah   Hey There Delilah EmptyЧет Юни 28, 2012 2:27 am

Hey There Delilah Tumblr_m5vuvv2NJU1rz5w93o1_500
Emily Didonato.

Дилайла Дилейн; 19; ловец

- Мен ли обвиняваш за нещо?! Работя по четиринадесет часа в денонощието, за да изхранвам неблагодарното ти гърло и тези на разпуснатите ти деца!
- Но знаеш ли, Ричард, не мога да чистя, пера, сменям памперси, храня, поя, разхождам и да живея едновременно! Не съм ти някакъв робот или робиня, за да бъда използвана по този начин!
Той я зашлеви. Дилайла стисна очи и избяга в стаята, която делеше с двама от братята си.
- Дилайла, какво правиш? - попита я Елиът, облян в сълзи.
- Тръгвам си, скъпи, не мога да търпя това повече - тя прегърна брат си силно.
- И ще ни оставиш сами? - обади се Роналд от леглото си.
Тя не отговори. С невероятна скорост прибираше нещата си в черен сак, докато сълзите се стичаха по лицето й. Облече якето си и обу кецовете си. Не каза нищо, просто излезе от стаята. Мина по тъмния коридор, края на който се осветяваше от хола, където родителите й отново се караха. Тръгна в другата посока и излезе през задния вход на къщата. Кучето се разлая, но шестандесетгодишната въобще не обърна внимание.
Прескочи оградата и побягна надолу по улицата, докато къщата не се скри от погледа й. Наоколо цареше пълен мрак. Не знаеше какво да прави, нито къде да отиде, но със сигурност не искаше да остане в дома си, където пак имаше караници, бой, сълзи... Беше се уморила от всичко това.
Очите й, вече свикнали с тъмнината, се забиха в парк с гъсти зелени дървета. Тя се насочи натам. Седна на една пейка и се хвана за главата. Чудеше се какви глупости върши и къде се предполагаше, че трябва да иде сега.
Чу шум в един от храсталаците. Веднага вдигна поглед и стана от пейката. Шушукане. Смях.
- Не се плаши! - изскочи някакво момче.
Дилайла отскочи назад с разширени от ужас очи. После се намръщи.
- Ти добре ли си, бе? - процеди през зъби. - Изкара ми акъла!
- О, извинявай - доби невинен вид. Две момичета се появиха от същите храсти с леки усмивки на уста.
- Вие.. какво правите там.. тримата? - подсмихна се Дилейн.
- Пфф.. Опитвахме се да те сплашим - започна момчето.
- И май успяхме - допълни едното момиче и започна да се кикоти, заедно с другото.
Дилайла зацъка с език и хвана сака си.
- Ти накъде така? - попита я момчето.
- Не знам. Ти къде живееш?
- В момента си в дома ми.
Момичето се огледа и повдигна вежди. Струваше й се странно да живее в тази джунгла, но пък не знаеше защо така се е получило. Със сигурност имаше време да изслуша цялата история, така и така нямаше какво да прави, освен... освен да си търси друг дом, но сметна, че в момента не й е голяма нужда. О, колко се лъжеше това момиче.
- И защо живееш тук? - попита.
- Избягах от приюта преди месец. Не понасях никого оттам. Така и не ме потърсиха.. - той сведе глава и се подсмихна.
- Така ли? И аз избягах. Преди малко. Не можех да понасям постоянните караници на нашите и.. боя. Не е правилно да се държат така един с друг.
- Да, права си. Не е..
- Чао, Хенрик, ще се връщаме обратно - извикаха двете момичета и след малко се изгубиха от поглед.
- И как се справяш? - продължи Дилайла. - Финансово, имам предвид. Откъде взимаш пари?
- Видя ли онези двете? Те живеят до моя приют. Отдавна се познаваме и сега ми носят храна, вода, някоя друга монета.. Между другото аз съм Хенрик.
- Дилайла. Откъде си? - полюбопитства.
- От Швеция. Само дето не помня да съм бил там..
Умълчаха се. Нямаха какво повече да си кажат. Всъщност като гледаше колко е пропаднал, Дилейн си мислеше дали да не се върне у тях си. Сякаш животът й щеше да се развие по-добре.

- Хенрик, подай ми още една водка!
Той й подаде чашата, а тя я бутна. Стъклените парченца се разпиляха по пода.
- Не чаша, а бутилка, глупаче!
Започна да се смее по най-отвратителния възможен начин. Прекаляваше с алкохола, наистина прекаляваше.
- Стига, Дилайла, нека си ходим... - той я умоляваше в продължение на час.
- Добре, добре.. Къде е колата? - стана от стола и тръгна към една маса.
- Не е тук, ела навън - той я буташе напред, подпираше я да не падне, докато не излязоха.
Тъкмо да скочи зад волана, момичето го изблъска с всичка сила, седна на шофьорското място и запали колата.
- Какво правиш? Спри! - извика и се опита да й хване ръцете, за да не базара никъде.
- Излизай от колата, ти не си ми приятел - нареди тя и се отскубна от хватката му. Той не искаше да я нарани и не я стискаше, затова успя лесно да се освободи.
Тя натисна газта и потеглиха с бясна скорост. Докато се усетят, колата се завъртя, момичето изпищя и се чу сблъсъка.
***
Отвори очи.
- Хенрик... Къде е Хенрик?!
Медицинската сестра седна на леглото и се опита да я успокои. Когато тя утихна, жената сведе глава. Лицето на Дилайла цялото бе обляно в сълзи за по-малко от минута. Кома? Беше в кома? Тоест... можеше да умре... по нейна вина.
***
- Дилейн, накъде така?!
Гонеха я цял куп хора, но пак никой не я настигаше. От очите й отново се стичаха сълзи, отново и отново. Беше видяла Хенрик през прозореца на стаята му и не успя да влезе при него. Мисълта, че той за първи път нямаше да й проговори я правеше много, много тъжна и се чувстваше адски виновна за случилото се. А вината... вината я караше да мисли за собствената си смърт. Изяждаше я отвътре. Искаше да намери покой, но не можеше. Най-добрият й приятел можеше да умре заради нея. Вярно, бяха спасили живота му, но състоянието му въобще не беше добро.


Мина половин година оттогава. Дилайла отдавна бе започнала живота си начисто в Роузууд. Намери си човек, при когото да живее, който не се караше с нея и определено нямаше намерения да я бие. Беше намерила покой до мига, в който съквартирантката й не се оказва мъртва. Разбира, че съществуват свръхестествени същества и тръгва по петите им уж за да отмъсти за приятелката си, но повече от скука.
Върнете се в началото Go down
Aries.
The God of War.
The God of War.
Aries.


Брой мнения : 1082
Points : 1349
Reputation : -13
Join date : 16.06.2012
Местожителство : Somewhere in Time

Hey There Delilah Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey There Delilah   Hey There Delilah EmptyЧет Юни 28, 2012 4:08 am

Одобрена си.
Добре дошла и приятна игра.
Върнете се в началото Go down
 
Hey There Delilah
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: По пътя на героите :: Създаването на герои-
Идете на: