DarkShadows

One forum of magic

ИндексPortale*КалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Съб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Съб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Съб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Вто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Нед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Вто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Чет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Пон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.

Елена Гилбърт

Катрин Пиърс

Madison Miller

Aphrodite

Клеопатра

Bryan Bastard

Katniss Goldlion

Charlotte Petrova.

Dean Winchester

~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Арес: Мелиса: Moд: Али

Share | 

Двора на гимназията

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 986

ПисанеЗаглавие: Двора на гимназията   Пон Юни 25, 2012 4:45 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Allison Argent
Човек
Човек

Брой мнения : 173
Местожителство : All around the world..

ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Сря Юни 27, 2012 12:27 am

Алармата ми иззвъня в 10:30 сутринта. Изобщо не ми се искаше да се разделя с леглото си, но се налагаше да ида до училище колкото да отбия номера и да ме видят, че изобщо съм била там. Измъкнах се тромаво от леглото и се насочих към банята където се измих хубаво и оправих косата си, която беше заприличала на птиче гнездо.
След като приключих в банята си направих едно кафе и го оставих на масата докато пък аз се преоблека. Разрових се из гардероба си и накрая се спрях на един бял потник, черен кожен клин и червени сандали. След като се облякох застанах пред огледалото и дооправих външния си вид. Сложих си спирала, очна линия и червено червило, оправих косата си като я фиксирах с лак за коса и вече бях готова за тръгване. Напъхах телефона, ключовете, гримове, огледало и още някакви неща в чантата си, взех си чашата с кафе и се качих в колата си, като я подкарах към гимназия "Фолс".
Края на учебната година наближаваше.. Беше толкова близо, че дори се чувствах все едно съм вече в лятна ваканция. Нямах търпение официално да приключат училищните мъки и да се отдам на лятно мързелуване, купони и като цяло само хубави емоции. Не, че не обичах училището, напротив.. просто ако трябва да избирам между висенето в класната стая няколко часа и излежаването на плажа.. е, естествено, че ще предпочета втората опция. Кой нормален тинейджър би избрал по-различно?
През по голямата част от учебната година двора на гимназията гъмжи от ученици, но през последната седмица едва засичах познати лица. Аз също бях от нередовните, но днес реших да дойда и да видя какво е положението. Пък и освен това исках да видя Стайлс. Днес той има изпит и исках да му пожелая късмет. Бях убедена, че ще се справи. Все пак прекарахме целия уикенд в учене и ако се провали ще го убия!
Обиколих набързо коридорите на гимназията, но нямаше и следа от Стайлс. Кой знае къде е сега този дивак. Погледнах и в класната стая, но тя бе напълно празна. Последната ми надежда бе двора. Вярно, че минах от там преди да вляза вътре, но не се огледа хубаво. Може да не съм го видяла.
Щом излязох навън слънцето веднага ме напече. Духаше съвсем лек ветрец, който едва, едва разрошваше къдриците ми и галеше кожата ми. Обичах слънчевото време, но не харесвах когато е прекалено горещо и задушно. Пообиколих малко и най-после зърнах познатото лице, което търсех. Стайлс се беше настанил на една пейка под голямото върбово дърво. Запътих се в неговата посока и не след дълго застанах зад него. Докато се приближавах към него изхвърлих в кошчето за боклук кафето си, за да не са ми заети ръцете. Придвижвах се ужасно и тихо и той за щастие не ме чу. Беше се надвесил над един учебник и учеше.. или поне се правеше, че учи.. Надникнах леко над рамото му и след това скочих на гърба му и обгърнах ръцете си около врата му.
- Готов ли си за изпита, ученолюбив господине?-засмях се и след това седнах на пейката до него. Оставих чантата си на масата отгоре, за да не ми пречи. Носех я само за заблуда. Всъщност вътре носех всичко друго, но не и учебници.
Със Стайлс сме приятели от както се преместих в Мистик Фолс. Той и Лидия още от началото ми станаха близки и страшно много си допаднахме. Изкарах истински късмет, че попаднах на тях, а не на някакви надути кретени, които се имат за много велики, а всъщност са едно нищо.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Двора на гимназията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkShadows :: Градът :: Гимназия "Фолс"-
Идете на: